Çin Bronz Gleitlager Üretici

CuZn25AI5Mn4Fe3 Maden Arama Ekipmanları İçin Grafit Fişli Bronz Burçlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Burç Üreticisi
Marka adı: REPLACEMENT PLAIN BEARINGS
Sertifika: ISO9001:2008 CuSn8, CuSn6.5, Brass
Model numarası: CuSn8'den yapılmış LD Bronz Rulmanlar Gres Hazneli
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: MATE-TO-SİPARİŞ ÖZEL YATAKLAR
Fiyat: Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Ambalaj bilgileri: İhracat kartonları, özelleştirilebilir
Teslim süresi: 10 ~ 20 iş günü
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ TT, L / C, Western Union
Yetenek temini: STANDART TOLERANS YASTIKLARI
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Bronz + Grafit , Katı Yağlamalı Alüminyum Bronz, CuZn25AI5Mn4Fe3 Model numarası: Silindir Rulmanlar, Flanşlı Silindir Rulmanlar
Özelliği: Kendinden yağlama Yağlama: Grafit
Uygulama: Aracılık Yük Hızı Ama Daha Yüksek Sıcaklık Ve Durum Aracılık İle Koşu Hızı Vb. Türü: FLANŞ / KOL / YIKAMA

Ürün Açıklaması

Çin'den sipariş vermek için üretilen Bronz Burç Ürünleri. Bronz burçlar uzmanınız. Bugün ücretsiz bir teklif alın! Yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Bronze Burçlarımız Sürekli Döküm çubuk stoğundan üretilir. Seçilen Burç tipine bağlı olarak, üstün kalite ve performans için C93200 Rulman Bronz (SAE 660) Burç, C95400 Alüminyum Bronz Burçlar ve C86300 Manganez Bronz Burç olarak sunulur. . Bu standartlar çoğu uygulama için kullanıma hazır ekonomi sağlar ve özel gereksinimleri karşılamak için kolayca yeniden boyutlandırılabilir, yağ kanalına sokulabilir veya grafiğe dönüştürülebilir.

Kovanlı Yatak, Flanşlı Yatak ve Baskı Yıkayıcı. Her tip Düz, Yağ veya Oluklu Yivli ve Grafit Tıkalı olarak mevcuttur.

Katı Bronz Metalik CuZn25AI5Mn4Fe3 Fiş Grafit Döküm Bronz Rulmanlar Katı Bronz Yağlama

Katı Bronz Metalik Kendinden Yağlamalı Rulmanlar nCast Bronze, Grafit Fişli

Malzeme: CuZn25AI5Mn4Fe3

Yüksek mukavemetli pirinç, kimyasal formül ZCuZn25Al6Fe3Mn3'tür, mekanik özellikler çinko içeriği farklıdır, mekanik özellikler aynı değildir, basınç işleme özellikleri iyi plastikliğe sahiptir, soğuk ve sıcak işlemlere dayanabilir.
İkiden fazla elementten oluşan alaşımlar özel pirinç olarak adlandırılır. Alüminyum, kurşun, kalay, manganez, nikel, demir, bakır alaşımından oluşan silikon, yüksek mukavemetli pirinç bunlardan biridir. Yüksek mukavemetli pirinç, güçlü aşınma direncine, yüksek mukavemete sahiptir. pirinç yüksek mukavemet, sertlik, kimyasal korozyona karşı güçlü direnç.Ayrıca mekanik özellikleri kesme çok üstündür.Yüksek mukavemetli pirinç genellikle levha, şerit, çubuk, boru, döküm parçaları vb.
Kimyasal bileşim
Yüksek mukavemetli pirinç kimyasal formülü, yaklaşık% 65 bakır ve% 24 çinko içeren ZCuZn25Al6Fe3Mn3'tür.Alüminyum, pirinç mukavemetini, sertliğini ve korozyon direncini arttırır. Oda sıcaklığında pirinçten üç çeşit mikroyapı vardır:% 35'ten az içeren pirinç çinko.
Basınç çalışma özelliği
Yüksek mukavemetli pirinç, iyi bir plastikliğe sahiptir, soğuk ve sıcak işlemeye dayanabilir, ancak dövme ve diğer sıcak işlemlerde orta sıcaklıkta kırılganlıkta görünmesi kolaydır, spesifik sıcaklık aralığı Zn'nin içeriğine göre, genellikle 200 ~ 700 ℃ arasında değişir. işlem sıcaklığı 700 ℃ değerinden yüksek olmalıdır.
Mekanik özellikleri
Yüksek mukavemetli pirinçlerin mekanik özellikleri çinko içeriği ile değişir. Katı pirinç için b ve çinko içeriğinin artmasıyla artar. Bu nedenle% 45'ten fazla çinko içeren bakır çinko alaşımı pratik bir değere sahip değildir. Standart yüksek mukavemetli pirinç brinell HB> 200, basınç dayanımı> 600MPa, uzama>% 10.
Uygulama alanı
Colliers pirinç uygulaması çok geniştir, şimdi genel olarak matris katı yağlama için yağsız yataklar (bundan sonra katı süsleme yatağı olarak anılacaktır) iç piyasada ağırlıklı olarak yüksek dayanımlı pirinçten imal edilmiş yatak ve burçların dökümü, matris olarak pirinç Gao Ligao kuvveti kullanmaktır. ve sürtünme malzemeleri (genel grafit, molibden disülfür, ptfe, yağlama maddesi gibi ptfe) için gömülü radyal düzenlenmiş sıralı silindirik polimer dolgu maddesi, üstünlüğü bakır alaşımından yapılmıştır ve metalik olmayan sürtünme malzemesinin yalnızca tamamlayıcı avantajları vardır, yüksek taşıma kapasitesine sahiptir ve genel olarak sınırları aşar, genellikle yağ filmi rulman gres yağlamasına bağlıdır, yağlama olmaz, Gömülü katı yağlama, sürtünme ve aşınma performansını büyük ölçüde artıran yağlama filmi oluşturmak kolaydır ve stabildir. , güvenilir ve uygun maliyetli. Bileşik yağsız yatak ile karşılaştırıldığında, iyi işlenebilirlik, yüksek preci avantajları vardır Sion, güçlü taşıma kapasitesi ve iyi aşınma direnci. Kendinden yağlamalı kılavuz çalı kılavuzu, aşağıdaki gibi birçok alanda kullanılabilir: ekskavatör, maden kazıyıcı, döner matkap, beton pompası kamyonu, kaya matkabı makinesi, vinç gibi mühendislik makine bağlantıları , liman vinçleri, vb. ve metalurjik makine döküm makineleri, su koruma makineleri, nakliye makineleri, haddehane, şişe üfleme makinesi şişirme makinesi, enjeksiyon kalıplama makinesi çapraz sıkma diferansiyel, lastik vulkanizatörü, römork denge aleti, vakum şalteri, vb.

Yapı Özellikleri ve Uygulamaları
VSB-50 Katı Yağlama Yatağı, iyi bir fiziksel performansa ve döküm için iyi kabiliyete sahip pirinç güçlendirilerek üretilir. Dahası, pirinç malzeme hava, tatlı su ve deniz suyunda iyi bir erozyon önleyici özelliğe sahiptir. Yüzey, belirli bir katı yağlama maddesinin doldurulduğu yuvalarla düzenli ve hassas bir şekilde işlenir. Ürün ardışık döküm ve haddeleme makinelerinde, maden işleten ekipmanlarda, gemilerde, buhar motorunda vb. Yaygın olarak kullanılır.

Katı Yağlayıcı Döküm Alüminyum Bronz Rulmanlar Burçlar

ÖZELLİKLERİ
Katı Grafit Yağlama ile. Çeşitli malzeme özellikleri, standart ve özel şekiller de mevcuttur
Katı yağlama yatakları
1. Herhangi bir ol olmadan uzun süre çalışabilir
2. Son derece yüksek yük kapasitesi, iyi aşınma önleyici ve düşük sürtünme
3. Düşük hız ve yüksek yük için özellikle uygun
4. Yağ filminin oluşturulması zor olduğunda pistonlu, salınımlı veya aralıklı hareketler için uygundur
5. İyi kimyasal dayanıklı ve anti-korozyon özellikleri
6. -40 ℃ - + 300 ℃ arası geniş bir sıcaklık aralığında kullanılabilir.

STRUSTURE

KATI YAĞLI SÜRME RULMANLAR malzemesi, gömülü özel katı yağlayıcılar ile güçlü döküm bronz esaslı metalden yapılmıştır. Ana metal yüksek yüke dayanır ve katı yağlayıcılar kendinden yağlamalıdır. Yatak, düşük hızda aşırı yüksek / düşük sıcaklık koşullarında ön yağlama olmadan mükemmel performans gösterir. Bu malzeme, özellikle yüksek yükte salınımlı hareketin aralıklı olduğu bakım gerektirmeyen bir yataklama çözümü sunar.

TEKNİK VERİ

sınıf

50 #

50S1

50S2

50S3

650S5

Malzeme

CuZn25AI5Mn4Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAI10Ni5Fe5

CuSn12

CuZn25AI5Mn4Fe3

Yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

8

Sertlik

≥210

≥70

≥150

≥75

≥235

Gerilme direnci

≥750

≥250

≥500

≥270

≥800

Akma dayanımı

≥450

≥90

≥260

≥150

≥450

uzama

≥12

≥13

≥10

≥5

≥8

O Doğrusal genleşme katsayısı

1.9 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

1.6 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

1.9 x 10-5 / ℃

Max.Temp.

-40 ~ 300 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 300 ℃

Dinamik yük

100

60

50

70

120

Max.speed (Kuru)

15

10

20

10

15

N / mm * m / s (Kayganlaştırma)

200

60

60

80

200

Sıkıştırma deformasyonu

<0.01 mm

<0.05mm

<0.04mm

<0.05mm

<0.005mm

 

Kimyasal bileşimler

Ürün No.

Kimyasal bileşimler

VSB-50

Cu

Zn

Al

Fe

Mn

Si

Ni

Sn

Pb

60 ~ 66

22 ~ 28

5.0 ~ 8.0

2.0 ~ 4.0

2.5 ~ 5.0

<0.1

<0,5

<0.2

<0.2

AVAILABILITY

Standart ölçülerde mevcut rulman formları
· Silindirik burçlar
· Flanşlı çalılar
· Sürgülü plakalar
Siparişe göre rulman formları: özel boyutlarda standart formlar, baskı rondelaları, flanşlı baskı rondelaları, yarım rulmanlar, baskı veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özel rulman tasarımları

TİPİK UYGULAMALAR

Bu tür yataklar, yağ verilmeyecek kuru, yüksek sıcaklık, yüksek basınç, aşındırıcı, su veya diğer kimyasal ortamlarda uygulanabilir. Otomotiv ürünleri hattında, su mühendisliğinde, baraj kapısında, plastik endüstrilerinde, ardışık döküm makinelerinde, metalurji endüstrisinde çelik rulolarda, maden makinelerinde, gemilerde, turbo jeneratörlerde, hidrolik türbinlerde ve enjeksiyon kalıplama makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ... Ürünlerimiz yaygın olarak kullanılmaktadır. Sürekli döküm makinaları, madencilik makinaları, gemiler, gaz türbinleri vb. Hidrolik Yağ Döküm Bronz Flanşlı, Katı Yağlamalı

  • Çin Rulman Teknolojileri

  • Kayar yatak uygulamaları için tanınmış global ortağınız.

  • En zorlu rulman uygulamaları için çözümler üretmek üzere birlikte çalışmak.

MÜŞTERİ BOYUTU

UYGULAMA MÜHENDİSİ İLE PROJENİZE BAŞLAYIN

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanşlı Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Thrust Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz