Çin Bronz Gleitlager Üretici

Katı Bronz Grafit Tıkalı Burçlar Büyük Boy

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Grafit Rulman Üreticileri
Marka adı: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
Sertifika: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
Model numarası: Masif kovan, gömülü yağlama tapalı bronz Bakım gerektirmeyen
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
Ambalaj bilgileri: Veri ihracat kartonları, ahşap durumda, özel gereksinimleri
Teslim süresi: Hızlı teslimat
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Bronz Burçlar Online • Kaymalı Rulmanlar Üreticileri • Kendinden Yağlamalı Burçlar Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Katı-Yağlamalı Alüminyum-Bronz, CuSn5Pb5Zn5 Model numarası: Silindir Rulmanları, Flanşlı Silindir Rulmanları
Özelliği: Kendinden Yağlamalı Grafit Uygulama: Plastik Enjeksiyon Kalıplama, Basınçlı Döküm Ana Sayfa> Uygulama Alanları> Plastik Enjeksiyon

Ürün Açıklaması

Bronz Grafit Rulmanlar / Burçlar Uzmanları olarak en yüksek kalitede 360 ​​° hizmet sunmak için eylemlerimize güvenebilirsiniz!
biz 1000mm iç çapı taşıyan büyük bronz grafit sağlayabilmektedir.

VIIPLUS CHINA Kayar Yataklar, yağ veya gres gerektirmeyen yüksek performanslı, uzun ömürlü rulman sistemi tasarımlarının üretiminde öncüdür.
ÇALIŞMA ALANI
Ana ürünleri boru / bar / plaka Kalay bronz alaşımlı malzeme, Alüminyum bronz alaşımlı malzeme, fosfor bronz alaşımlı malzeme ve ayrıca bronz burç, bronz flanş, sonsuz dişli ve pervane gibi bitmiş işleme ürünleri içerir. Malzeme kompozisyonunu, sertliğini ve çeşitli mekanik özelliklerini kesinlikle kontrol etmek için, Almanya'dan spektrometre ithal ettik, ayrıca elektronik evrensel test makinesi ve Brinell sertlik test cihazı var. Bizim ekipman içerir: orta / büyük / süper-büyük. Sürekli döküm makinesi, santrifüj döküm makinesi ve diğer döküm ekipmanları

Tarım makineleri, taşıma tesisatları ve inşaat makineleri için bronz yatak ve burçlar

C86300 Santrifüj Döküm Bakır Alaşım Bronz Bush Rulmanlar Yüksek Aşınma Direnci

Katı yağlamalı rulmanlar (JDB) en azından aşağıdaki avantajlara sahiptir:

Bu rulmanlar esas olarak tarım makineleri, taşıma tesisleri ve inşaat makinelerinde kullanılır.
Katı Bronz Toleransları ve Karşılaştırma Tabloları Fiş Grafit Dökme Bronz Rulmanlar Katı Bronz Yağlama | VSB-50

Bu tip rulmanlar ağır yük koşullarında orta veya düşük hız için uygundur. Mühendislik makineleri, araç, çelik ve demir ve sarma makineleri için yaygın olarak kullanılmaktadır.

1. Esnek, basit ve kullanışlı tasarım, geniş kullanım alanı:

Mühendislik tasarımındaki yakıt besleme sistemi, katı yağlama yatakları kullanarak, yakıt ikmal cihazını tasarlarken, yakıt ikmal cihazlarını kaydederken ve çok çeşitli özel günler için katı, çeşitli şekillerde yağlanmış rulman tasarımı, çeşitli durumları karşılamak için, katı yağlama rulman kullanımı, mekanik bakım, yağ ve diğer giderleri büyük ölçüde azaltabilir.

2. Düşük kullanım maliyeti:

Geleneksel mekanik tasarım, belirli bir çalışma zamanında, sık sık bakım yapmak, yağı kontrol etmek, yağ besleme cihazı açıktı, vücudun kendisi ve düzenli gazın neden olduğu çevre çevre kirliliği, bakım maliyetlerinde bir artışa neden oluyor, kendi kendini yağlama gerçekleştirin, sadece çevreyi temiz ve düzenli olarak gerçekleştirmekle kalmaz, aynı zamanda yağlama yağı kullanım maliyetini de büyük ölçüde azaltır.

3. yağsız:

Katı yağlama maddesinin doğrusal genleşme katsayısı metal matristen daha büyük olduğundan, katı yağlamalı yatak, yağ filmi üzerinde çalışmaya başladığımızda bir öğütmeye geçecek ve kendi kendini yağlama gerçekleştirecek, böylece katı yağlama yatakları kullanılabilir düşük hız ve yüksek yük durumunda bile, gitmesi zor olan ve gidemeyen veya greslenemeyen yer de iyi yağlama etkisine sahip olabilir.

4. yüksek yük taşıyan ve düşük hız koşulu Altında, üstün performans oynamak verebilir:

Katı yağlanmış rulman, matris olarak yüksek mukavemetli pirinçten santrifüj dökümdür, özel bir grafit formülünün bir yağlayıcı olarak iyi bir yağlama performansı ile yük taşıma rolünü oynar, kendi kendini yağlama rolünü oynar, bu nedenle birleştirir kendi avantajları, yüksek yük durumunda bile, düşük hız, üstün bir performans oynayabilir.

5. Mükemmel ilaç direnci ve korozyon direnci:

Katı yağlama yatağının yağlayıcısı özel formül grafit, PTEE ve diğer aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır, kararlı bir moleküler yapıya sahiptir, metal matris farklı metallere göre farklı ilaç direncine ve korozyon direncine sahiptir, böylece katı yağlama rulman mükemmel ilaç direnci ve korozyon direnci vardır.

6. Pistonlu hareket, salınım hareketi, sık çalıştırma ve durdurma gibi yağ filmi oluşumunun zor olduğu yerlerde, mükemmel aşınma direnci uygulanabilir:

Katı yağlama yatağının yağlama maddelerinin düzenleme prensibi, çalışma işleminde öğütme parçalarının tüm parçalarında yağlama maddelerinin olmasını sağlamaktır. Bu nedenle, yağlama maddelerinin düzenleme konumu, öğütme parçalarının hareket yönüne göre belirlenmelidir.

7. Uzun çalışma ömrü, az bakım, uzun değiştirme döngüsü ve iyi performans.

Özel üretim sürecinin gereklilikleri nedeniyle, endüstriyel ve madencilik işletmelerinin bazı önemli ekipmanları son derece kötü çalışma koşulları altında çalışır.Ağır ekipman, yüksek ortam sıcaklığı, büyük toz veya asit aşındırıcı gaz CO, SO2, yağlama ekipman sürekli çalışma üretmek için çok fazla sorun, ciddi sürtünme ve aşınma getiriyor, orijinal tasarım ek olarak çoklu ekipman tekerlek onarım kurulumu gerektirir, ayrıca çok sayıda bakım personeli yatırım yapmak gerekir. üretkenlik ve yedek parça ve enerji tüketimi son derece büyüktür, bu da üretimin gelişmesinde önemli bir engel haline gelmiştir.

Çeşitli uygulamalar için daha birçok ürün:

Kaplan Bıçak Burçları

Kafa Kapısı Rulman Silindirleri

Baskı Kapaklı Yıkayıcılar

Kelebek Vana Contaları ve Mafsal Yatakları

Hidrolik Keçeler

Personel Kapısı ve Çalışma Mekanizması Contaları

Pompa Yatakları

Kontrol Kapısı Yatakları

Servo Motor ve Servo Bağlantı Rulmanları

Viiplus üretici şirket, yüksek mukavemetli, aşınma direnci, ücretsiz bakım vb.Ile yeni ürün araştırma ve geliştirme, malzeme performansı, geliştirilmiş JDB serisi katı kakma kendinden yağlamalı aks kovanını taahhüt etmiştir, enjeksiyon kalıplama makinesinin birkaç dünyaca ünlü üreticisini başarıyla desteklemiştir, döküm makinesi.

Maliyet verimliliği
Geleneksel mekanik tasarım sık sık yağlama gerektirir; yağ besleme aparatının geçişinin açık olduğundan emin olmak için yağ göstergesi kontrolü yapılmalıdır. Periyodik yağlama, makinelerin çevre ortamlarında olduğu gibi kirlenmeye neden olabileceğinden, bakım maliyetinin artmasına neden olduğundan, kendi kendini yağlamanın gerçekleştirilmesi çevreyi sadece temiz hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda Iubricating maliyetlerini de büyük ölçüde azaltabilir.

  • Grafit Tapalı Döküm Bronz Yatak
  • Özel bakır kovanlı rulman uygulaması
  • Kalıp için özel bakır kovan rulmanı

KENDİNDEN YAĞLAYICI RULMANLAR AŞAĞIDAKİ UYGULAMADA TİPİK OLARAK KULLANILIR:

Şirketimin kendinden yağlamalı rulman ürünleri şasi yürüme gövdesi, gövde parçaları, hidrolik bileşenler ve diğer bileşenlerde tedarik edilmiştir. Bimetal sınır yağlama rulmanları, metal bazlı kendinden yağlamalı rulmanlar ve metal plastik kendinden yağlamalı rulmanları içerir. Bu rulman malzemeleri, yüksek yük koşullarında mükemmel aşınma direncine ve toz direncine sahiptir ve kendinden yağlamalı teknoloji, yatağın bakım döngüsünü büyük ölçüde uzatır, böylece ekipmanın kullanım oranını iyileştirir ve bakım maliyetini azaltır.

Malzeme

CuAI10Ni5Fe4

Tipik uygulama

Ürün ardışık döküm ve haddeleme makinelerinde, maden sömürme ekipmanlarında, gemilerde, buhar motorlarında vb.

Katı Silindir Yağlamalı Hidrolik Silindir Döküm Bronz Flanş Rulman

Yapı Özellikleri ve Uygulamaları
VSB-50 Katı Yağlama Yatağı, iyi fiziksel performansa ve iyi döküm kabiliyetine sahip pirinç güçlendirilerek üretilir. Dahası, pirinç malzeme hava, tatlı su ve deniz suyunda oldukça iyi bir anti-erozyon abititesine sahiptir. Yüzey, belirli katı yağlayıcının doldurulduğu soketlerle düzenli ve ince bir şekilde işlenir. Ürün ardışık döküm ve haddeleme makinelerinde, maden sömürme ekipmanlarında, gemilerde, buhar motorlarında vb.

Katı Yağlayıcı Döküm Alüminyum Bronz Rulmanlar Burçlar

ÖZELLİKLERİ
Katı Grafit Yağlama ile. Çeşitli malzeme özellikleri, standart ve özel şekiller de mevcuttur


VSB-50 Katı yağlamalı rulmanlar

1. uzun süre herhangi bir ol olmadan çalışabilir
2. Son derece yüksek yük kapasitesi, iyi aşınma ve düşük sürtünme
3. özellikle düşük hız ve yüksek yük için uygun
4. Yağlı filmin oluşmasının zor olduğu yerlerde pistonlu, salınımlı veya aralıklı hareket için uygundur
5. iyi kimyasal dayanıklı ve anti- korozyon özellikleri
6. Can b € -40 from - + 300 wide geniş sıcaklık aralığında kullanılan

STRUSTURE

VSB-50 malzeme gömülü özel katı yağlayıcılar ile güçlü döküm bronz bazlı metalden yapılmıştır. Ana metal yüksek yüke dayanır ve katı yağlayıcılar kendinden yağlama sağlar. Rulman, düşük hızda aşırı yüksek / düşük sıcaklık koşullarında ön yağlama olmadan mükemmel performans gösterir. Bu malzeme, özellikle yüksek yükte salınım hareketinin aralıklı olması için bakım gerektirmeyen bir yatak çözümü sunar.

TEKNİK VERİ


Verim

Veri

Malzeme

CuSn5Pb5Zn5

Yoğunluk

7.8 g / cm

Sertlik

> 150HB

Gerilme direnci

> 600N / mm

Sarı gücü

> 260N / mm

uzama

>% 10

Doğrusal genleşme katsayısı

1.6 · 10-5 / ℃

AVAILABILITY

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Flanşlı burçlar
· Kayar plakalar

Siparişe göre rulman formları: özel boyutlarda standart formlar, baskı pulları, flanşlı baskı pulları, yarım rulmanlar, damgalama veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özelleştirilmiş rulman tasarımları

TİPİK UYGULAMALAR

Bu tür yataklar kuru, yüksek sıcaklık, yüksek basınç, aşındırıcı, su veya diğer kimyasal ortamlar altında yağ girilemediğinde uygulanabilir. Otomotiv ürünleri hattı, su mühendisliği, baraj kapısı, plastik endüstrileri, ardışık döküm makineleri, metalurji endüstrisinde çelik silindirler, mineral makineleri, gemiler, turbo jeneratörler, hidrolik türbinler ve enjeksiyon kalıplama makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ...

MÜŞTERİ BOYUTU

PROJENİZE BAŞVURU MÜHENDİSİ İLE BAŞLAYIN

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz