Çin Bronz Gleitlager Üretici

Kovan Burcu Ebatı / Kapısı, Küre ve Çek Valfler Burçlar PTFE Kaplamalı Malzeme

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Valf Burçları Üreticisi
Marka adı: Straight Sleeve Bore Bushings
Sertifika: wrapped bushing, Bronze Steel self-lubricatging bushing, DIN 1494 / ISO 3547, Low-maintenance
Model numarası: kovan Burç Uygulamaları, vanaları, ticari yangın sprinkleri sistemlerini, mikserleri, karıştırıcılar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 Adet / Adet (Min.Sipariş)
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İhracat standart paket
Teslim süresi: 1 ~ 2 Hafta
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Valf Bölünmüş Çelik Burçlar Mil Rulmanlar
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Karton çelik, Bronz, PTFE Kaplama: Kalay veya bakır
karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar tip: burçlar, yaka burçları, pullar, şeritler veya özel tasarımlar
boyut: standart boyut mevcut Kalite: OEM
Liman: shanghai

Ürün Açıklaması

Valf Burçları gleitlagerbuchsen

self-lubricating ptfe bushings valves bushings to help guarantee long-life function of the bearing system. kendinden yağlamalı ptfe burçlar, yatak sisteminin uzun ömürlü işlevini garanti etmeye yardımcı olmak için burçları valfler. High exhaust gas temperatures and high tribological demands make the specifically developed dry sliding composite bushings materials a perfect choice for valve manufacturers. Yüksek egzoz gazı sıcaklıkları ve yüksek tribolojik talepler, özel olarak geliştirilmiş kuru kayar kompozit geçit izolatörlerini vana üreticileri için mükemmel bir seçim haline getirir.


Burçlar ve Rondelalargleitlagerbuchsen İmalat.Our factory is a professional valves bushings manufacturing company with years of experience in valves lubricating bearing manufacturing. Fabrikamız rulman imalatı yağlama vanaları yıllık tecrübesi ile profesyonel bir vana burçlar imalat şirketidir. We have an integrated manufacturing and operating mechanism combining scientific research, design, casting, manufacturing, marketing and customer service. Bilimsel araştırma, tasarım, döküm, imalat, pazarlama ve müşteri hizmetlerini birleştiren entegre bir üretim ve işletme mekanizmasına sahibiz. Besides, we also boast strong technical strength, advanced equipment, high-quality staff and comprehensive and passionate service.Motorised Ball Valve Bushings, Motorised Butterfly Valve Bearings, Motorised Control Valve sleeve bushes manufacturer and supplier in china.VIIPLUS CHINA is Manufacturer of Valves Bearings ,PTFE Lined Butterfly Valves Steel bronze bushes,High Performance Butterfly Valves self-lubricating bearings. Ayrıca, biz de güçlü teknik gücü, gelişmiş ekipmanları, yüksek kaliteli personel ve kapsamlı ve tutkulu hizmet. Motorlu Küresel Vana Burçlar, motorlu Kelebek Vana Rulmanlar, çin'de Motorlu Kontrol Vanası kollu çalılar üreticisi ve tedarikçisi. VIIPLUS ÇIN , PTFE Kaplı Kelebek Vanalar Çelik bronz burçlar, Yüksek Performanslı Kelebek Vanalar kendinden yağlamalı rulmanlar.


value bushing

Flanged Sleeve Bushing for Sale / Manufacturers Gate, Globe & Check Valves Bush manufacturers from china | Flanşlı Kollu Burç Satılık / Üreticiler Kapı, Küre ve Çek Valfler Bush Çin'den üreticiler | bronzegleitlager.com bronzegleitlager.com

-Valflerimiz Bush PTFE kaplamalı ayrıca seçim için özel boyut ve malzeme toleransı olarak tasarlanabilir.

-Çin yıl Çin Vanalar Bush üreticisi

 

GleitlagerbuchsenManşon Burç / Üreticiler Kapı, Küre ve Çek Valfler Bush
Satılık teflon burçlar, boyuta göre teflon burçlar, teflon flanşlı burçlar, teflon burç malzemesi, teflon kovan burçlar, teflon kaplı burçlar, teflon kaplı burçlar

METAL GERİ KENDİ KENDİNE YAĞLAMA RULMANLARI
PTFE lined wrapped Bearings Boundary Lubricating Bushings Sleeve Bushes | PTFE kaplı sarılmış Rulmanlar Sınır Yağlama Burçları Kol Burçları | High Performance, Low Wear Solutions Yüksek Performans, Düşük Aşınma Çözümleri

 

KENDİNDEN YAĞLAMA RULMANLARI GLEITLAGERBUCHSEN ÇÖZÜMLER
Viiplus range of PTFE lined wrapped bearings is suitable for dry running, low friction, low wear applications. Viiplus PTFE astarlı sargılı rulman serisi kuru çalışma, düşük sürtünme, düşük aşınma uygulamaları için uygundur. These wrapped bearings have excellent sliding characteristics forming a transfer film that can protect the mating metal surface. Bu sarılmış rulmanlar, eşleşen metal yüzeyi koruyabilen bir transfer filmi oluşturan mükemmel kayma özelliklerine sahiptir.
PTFE astarlı sargılı yataklarımız, yüksek hizmet tipi, yağlama uygulamaları için geliştirilmiştir.
We are able to offer PTFE lined wrapped bearings in metric plain, imperial plain, metric flanged, metric washers, imperial washers, metric strip and imperial strip. Metrik düz, emperyal düz, metrik flanşlı, metrik rondelalar, emperyal pullar, metrik şerit ve emperyal şeritte PTFE kaplı sarılmış rulmanlar sunabiliyoruz. Special sizes can be produced to customer requirements. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel ölçülerde üretilebilir.
A self-lubricating bearing is a metallic component permeated in a lubricant oil. Kendinden yağlamalı yatak, bir yağlayıcı yağ içine nüfuz eden metalik bir bileşendir. The oil provides a constant lubrication between bearing and shaft, so the system does not need any additional external lubricant. Yağ, yatak ve şaft arasında sabit bir yağlama sağlar, bu nedenle sistemin ek harici yağlayıcıya ihtiyacı yoktur. VIIPLUS Specialty Bearings features high performance, low wear self-lubricating bearing solutions. VIIPLUS Özel Rulmanlar, yüksek performanslı, düşük aşınmalı kendinden yağlamalı rulman çözümlerine sahiptir.

METAL POLİMER KOMPOZİT RULMANLAR
Metal-polymer composite plain bearings enable economical solutions in many industrial and automotive applications. Metal-polimer kompozit kaymalı yataklar, birçok endüstriyel ve otomotiv uygulamasında ekonomik çözümler sunar. They are particularly effective with oscillating movements and achieve a rating life several times higher than that of bearings with conventional materials. Salınım hareketlerinde özellikle etkilidirler ve geleneksel malzemelere sahip rulmanlardan birkaç kat daha yüksek bir derecelendirme ömrü elde ederler. In addition, all our new plain bearings are lead-free and, therefore, environmentally friendly. Ayrıca, tüm yeni kaymalı yataklarımız kurşunsuzdur ve bu nedenle çevre dostudur.

 

 


self-lubricating bearing materials are based on specially engineered liner fabrics with a tight woven fabric of synthetic fibers coated / saturated with a unique matrix of PTFE powder, high strength resin, and special fillers. kendinden yağlamalı yatak malzemeleri, benzersiz bir PTFE tozu matrisi, yüksek mukavemetli reçine ve özel dolgu maddeleri ile kaplanmış / doymuş sentetik elyaftan sıkı dokuma kumaş ile özel olarak üretilmiş astar kumaşlarına dayanmaktadır. This design provides high load rating, uniform wear behavior, low friction and extended service life. Bu tasarım, yüksek yük katsayısı, düzgün aşınma davranışı, düşük sürtünme ve uzun servis ömrü sağlar.
HADDELENMİŞ KURU SÜRME GLEITLAGERBUCHSENRULMANLAR (PTFE)

Çelik + Bronz Toz + PTFE / Fiber (DU)

 

Sarılı PTFE Astarlı (bakım gerektirmeyen), kendinden yağlamalı düz veya flanşlı rulmanlar, baskı rondelası ve şeridi, PTFE ile doldurulmuş sinterlenmiş bronz tabakalı karbon çelik kabuk

 

ÖZELLİKLERİ
VSB-10 Kendinden Yağlamalı Çok Katmanlı Kompozit Burç

  • Yağlanmış uygulamalar için uygun burç malzemesi

  • Kendinden yağlamalı burçlar, kuru çalışma koşullarında çok çeşitli yükler, hızlar ve sıcaklıklarda çok iyi aşınma ve düşük sürtünme performansı sunar

  • Lineer, salınımlı ve dönen hareketlere uygun sürtünme önleyici yatak

Material is designed to operate without supplemental lubrication and will perform excellent when lubrication is present. Malzeme, ek yağlama olmadan çalışmak üzere tasarlanmıştır ve yağlama olduğunda mükemmel performans gösterir. Low friction, low wear rate, good sliding characteristics and very low absorption are a few of the features of this material. Düşük sürtünme, düşük aşınma oranı, iyi kayma özellikleri ve çok düşük emilim, bu malzemenin özelliklerinden birkaçıdır. VSB-10 bushings will support rotary, linear and oscillating motion. VSB-10 burçlar döner, doğrusal ve salınımlı hareketi destekleyecektir.
 

YAPI VE BİLEŞİM
1. PTFE/Fibre mixture thickness 0.01~0.03mm. 1. PTFE / Fiber karışım kalınlığı 0.01 ~ 0.03mm. It is the contact surface for the rotating shaft. Dönen şaftın temas yüzeyidir. Minute partides of the PTFE layer and the sintered bronze material combine to create a solid lubricant film, which coats the shaft. PTFE katmanının ve sinterlenmiş bronz malzemenin dakika bölümleri, mili kaplayan katı bir yağ filmi oluşturmak için birleşir.
2. Sintered bronze powder thickness 0.20*0.35mm,A special composition of powdered copper is thermally fused to the steel backing. 2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20 * 0.35mm, Toz bakırın özel bir bileşimi termal olarak çelik desteğe kaynaştırılmıştır. This contact layer acts as an anchor for the PTFE layer and conducts the thermal build up away from the bearing surfaces. Bu temas tabakası, PTFE tabakası için bir ankraj görevi görür ve termal birikimi yatak yüzeylerinden uzağa iletir.
3. Low-carbon steel backing. 3. Düşük karbonlu çelik destek. Setting the foundation of the bushings, the steel back provides exceptional stability, load carrying and heat dissipation characteristics. Geçit izolatörlerinin temelini oluşturan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı yayma özellikleri sağlar.

 

TEKNİK VERİ

Karbon Çelik + Bakır Tozu + (PTFE + Pb + Dolgu)
· Metal-Polimer Kompozit Kendinden Yağlamalı Burç Malzemesi
· Çelik Sırt + Gözenekli Bronz Sinter +
· PTFE + Kurşun

* Çalışma koşullarına bağlı olarak

 

 

Max. Maks. load yük

Statik

250N / mm2

Dinamik

140N / mm2

Max. Maks. speed hız

Kuru

2 m / s

Yağlama

> 2 m / s

Max. Maks. PV (Dry) PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

 

AVAILABILITY

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Flanşlı burçlar
· Baskı pulları
· Flanşlı rondelalar
· Kayar plakalar

 

Kovan Burcu Ebatı / Kapısı, Küre ve Çek Valfler Burçlar PTFE Kaplamalı Malzeme

 


Kaymalı yataklar burçlar, bilezikler, rondelalar, şeritler veya özel tasarımlar olarak mevcuttur.
 

TİPİK UYGULAMALAR

  • · Otomotiv süspansiyon destekleri

  • ·Amortisörler

  • ·Hidrolik silindirler

  • · Dişli pompalar ve motorlar

  • · Eksenel ve radyal pistonlu pompalar ve motorlar

 

application

 

 

PROJENİZİ BAŞLATIN Uygulama Mühendisi ile DU Burç, DU Rulman, Hat Rulman, Ptfe Kaplamalı Burç, DX Bush, DX Rulman

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz