Çin Bronz Gleitlager Üretici

CUSN8 / CUSN6 Yağlama Oluklu Kollu Bronz Burç DIN 1494 / ISO 3547 40 - 44 L50

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Burç Üreticisi
Marka adı: REPLACEMENT PLAIN BEARINGS
Sertifika: DIN 1494 / ISO 3547
Model numarası: sarılı burç 40 - 44 L50
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: MATE-TO-SİPARİŞ ÖZEL YATAKLAR
Fiyat: Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP DURUMDA
Teslim süresi: 7-20 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: STANDART TOLERANS YASTIKLARI
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: CuSn8 / CuSn6 Kalay Bronz Burç Burç Boyutu: 40-44 L50
özellik: Düşük bakım madde: Bronz Kovan Burçlar
Burç Satılık: BK-090, BRM10, COB-090, MBZ-B09, PRM, PRMF, SERIE SBA, SERIE SBB, WB700, WF-WB 700 tip: İnce Duvarlı Rulmanlar

Ürün Açıklaması

40-44 L50 Kollu Bronz Burç, Yağlama Yivli DIN 1494 / ISO 3547

Bronz (CuSn8P)alloy bushings special compositions as base, surface of alloy is rolled diamond type of the oil indents. ) alaşım burçlar özel bileşimler olarak baz, alaşım yüzeyi haddelenmiş elmas türü petrol girintileri. High load carrying capacity, well wearing performance, longer lifetime and good chemical resistance to corrosive agent. Yüksek yük taşıma kapasitesi, iyi aşınma performansı, daha uzun kullanım ömrü ve aşındırıcı maddeye karşı iyi kimyasal direnç. It has been widely used in many fields, such as Earthmoving equipments, hoist machines, building machinery, machine tool industry and mining machinery. Hafriyat ekipmanları, vinç makineleri, inşaat makineleri, takım tezgahları endüstrisi ve madencilik makineleri gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sarılı burç, Bronz CuSn8, DIN 1494 / ISO 3547, Düşük bakım

Talep üzerine özel boyutlar ve emperyal boyutlar mevcuttur, Daha yüksek gereksinimler için - örn. Daha yüksek sıcaklık aralıkları - bu kategoride farklı malzemeler mevcuttur.WB802, WB800, WB702, WB700, B92 i B90, FB090 FB092,http://BronzeSleeve.com| | The Premier Source for Bronze Bushings Online, Bronz Burçlar Çevrimiçi için Premier Kaynak,http://bronzegleitlager.com

Yağlama cepli haddelenmiş bronz rulmanlar.

 

 

BRONZEGLEITLAGER.COM

 

 

 

 

 

 

Özellikleri


- Yüksek yük kapasitesi
- Kirli ortamlarda iyi çalışır
- Geniş sıcaklık aralığı
- Kolay montaj
- Yağlama tankları gibi gres cepleri

 

Teknik detaylar

 

Özgül yük kapasitesi statik <120 [N / mm2]

Özgül yük kapasitesi dinamik <40 [N / mm2]

Kayma hızı ≤ 2,5 [m / s]

Sürtünme değeri yağlamaya bağlı olarak 0,05 [µ] ila 0,12 [µ]

Sıcaklık gerilimi - 40 [° C] ila + 250 [° C]

Max. Maks. PV-value2.8 [N/mm² xm/s] PV değeri 2.8 [N / mm² xm / s]

Kimlikteki temas alanı yüzdesi>% 75

The listed values in the material properties are valid for optimal operating conditions. Malzeme özelliklerinde listelenen değerler optimum çalışma koşulları için geçerlidir. By changing the conditions of application, eg an increase in the sliding speed or strain, these values could shift. Uygulama koşullarını, örneğin kayma hızını veya gerinimdeki bir artışı değiştirerek, bu değerler kayabilir.

 

Uygulama Alanı

 

CUSN8 / CUSN6 Yağlama Oluklu Kollu Bronz Burç DIN 1494 / ISO 3547 40 - 44 L50

 

Kullanım alanları örneğin


Ormancılık ve inşaat makineleri, tarım makineleri, vinçler, forkliftler, kaldırma ekipmanları vb.
Şekiller ve şekiller
Silindirik kaymalı yataklar, flanşlı rulmanlar, basınçlı yıkama makineleri, sürgülü plakalar.

  • Darbeli yükler için uygun tarım makineleri, kamyon vinçleri ve inşaat makineleri

Hava çalışma platformu, hala "duyulmasına" rağmen, birçok endüstri gittikçe ona bağımlı hale geldi.Aşağıda, sizi yüksek irtifa işletim platformunun temel uygulama alanlarına götüreceğiz:

İnşaat makineleri
There is a lot of height work in construction, and the traditional high-altitude work tools such as scaffolding, derrick, portals, etc., have the problems of poor safety, large amount of building materials and long time consumption. İnşaatta çok fazla yükseklik çalışması var ve iskele, derrick, portallar gibi geleneksel yüksek irtifa çalışma araçları, zayıf güvenlik, büyük miktarda inşaat malzemeleri ve uzun süre tüketim gibi sorunlara sahip. Excellent safety guarantee and excellent work efficiency: The aerial work platform is an ideal replacement for Scaffolding, which has accelerated the process of construction mechanization and significantly reduced the labor of lifting in the construction process. Mükemmel güvenlik garantisi ve mükemmel iş verimliliği: Hava çalışma platformu, inşaat mekanizasyon sürecini hızlandıran ve inşaat sürecinde kaldırma işçiliğini önemli ölçüde azaltan İskele için ideal bir alternatiftir.

Boru Montajı Bronz Gres
Pipelines, especially fire fighting pipelines, play a vital role in the reliability of fire water and the ability of buildings to withstand fires. Boru hatları, özellikle yangın söndürme boru hatları, yangın suyunun güvenilirliği ve binaların yangınlara dayanma kabiliyetinde hayati bir rol oynamaktadır. When installing fire pipes, many internal air operations are performed, and there are also many operating points and complex operations. Yangın boruları monte edilirken, birçok iç hava işlemi gerçekleştirilir ve ayrıca birçok çalışma noktası ve karmaşık operasyonlar vardır. space. Uzay.

Süpermarket ve Depo Lojistiği

With the development of modern supermarkets, warehouses and logistics centers, multi-tiered stacking and warehousing of goods is increasingly inseparable from the use of the self-propelled aerial work platform. Modern süpermarketlerin, depoların ve lojistik merkezlerinin geliştirilmesiyle, çok katmanlı istifleme ve malların depolanması, kendinden tahrikli hava çalışma platformunun kullanımından giderek ayrılmaz hale gelmektedir. They are small in size, lightweight, stable up and down, safe and reliable. Boyutları küçük, hafif, yukarı ve aşağı kararlı, güvenli ve güvenilirdir. It can complete the lift operation at a higher height in a smaller space, and is the ability to move under the state of climb.Moreover, the intelligent control system enables all operations to be completed independently by one person, which greatly improves the efficiency of warehousing and logistics work and reduces the labor intensity of operators. Daha küçük bir alanda kaldırma işlemini daha yüksek bir seviyede tamamlayabilir ve tırmanma durumu altında hareket etme kabiliyetidir.Ayrıca, akıllı kontrol sistemi, tüm işlemlerin tek bir kişi tarafından bağımsız olarak tamamlanmasını sağlar, bu da verimliliğini büyük ölçüde artırır. depolama ve lojistik işleri ve operatörlerin emek yoğunluğunu azaltır.

Daha fazlasını keşfet

In addition to the above three applications, the platform is also used in all walks of life, such as cleaning and maintaining building walls; Yukarıdaki üç uygulamaya ek olarak, platform aynı zamanda bina duvarlarının temizlenmesi ve bakımı; Manufacture and maintenance of large equipment; Büyük ekipmanların üretimi ve bakımı; Transportation from major transportation centers and so on.The platform also faces a variety of problems: abnormal noise in the operating process, wear of the joints, hug ...... Büyük ulaşım merkezlerinden ulaşım vb.P Platform da çeşitli sorunlarla karşı karşıyadır: işletim sürecinde anormal gürültü, eklemlerin aşınması, sarıl ...
Yukarıdaki sorun ile karşı karşıya, VIIPLUS SLEF YAĞLAMA BURÇ çözmek için bir "oyun" olabilir.

 

 

 

 

 

 

 

BİZİ TAKİP EDİN

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

 

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

 

 

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz