Çin Bronz Gleitlager Üretici

Boyut 45-50-40mm Bronz Kol Burçları Silindirler İçin Delikli Split Tip

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kalay Bronz Burç Üreticisi
Marka adı: REPLACEMENT PLAIN BEARINGS
Sertifika: DIN 1494 / ISO 3547
Model numarası: Bronz Burçlar CuSn8P (DIN 17662) DIN 1494 / ISO 3547
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: ORTAYA SİPARİŞ VERİLEN ÖZEL BURÇLAR
Fiyat: Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP KASA
Teslim süresi: 7-15 İŞ GÜNÜ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: STANDART TOLERANS BURÇLARI
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Burç Malzemesi: TIN BRONZ CUSN8 CUSN6 tip: Kovan, Flanş, Baskı Pulu
Burçlar Boyutu: Bronz Burç 35-39-30mm Kendinden Yağlamalı Burçlar: kendinden yağlamalı rulmanlar, yağ delikleri, delikli
Uygulama: Konteyner Bileşenleri Burç Boyutu: Özel boyutlar ve emperyal boyutlar talep üzerine temin edilebilir
Model numarası:: E90F E92F E90 E92 BURÇLAR menşei ülke: Çin

Ürün Açıklaması

Bronz Kovan Burçlar

Endüstriyel uygulamalar için kendinden yağlamalı rulmanlar. Kayar yatak teknolojisinde global ortağınız. Burçları Online Sipariş Edin. Ürün çeşitliliği. Görünüm www.viiplus.com; Kaymalı yatak tipleri standart ölçülerde mevcuttur: Silindirik burçlar, Flanşlı burçlar, Eksenel rondelalar, Flanşlı rondelalar, Kayar plakalar

O92 bronze bearing, is a bronze material as the matrix, processing and uniform and orderly oil injection hole, the rolling into a thin wall bearing, lubricating grease injection after assembly, configuration end face seal and use again. O92 bronz rulman, matris olarak bronz bir malzemedir, işleme ve düzgün ve düzenli yağ enjeksiyon deliği, ince bir duvar yatağına yuvarlanma, montajdan sonra yağlama gresi enjeksiyonu, konfigürasyon uç yüz contası ve tekrar kullanın. The bearing has a large amount of remaining oil and the advantages of small volume, easy installation, design and can replace copper set to use, can greatly reduce the cost. Rulman büyük miktarda kalan yağ ve küçük hacimli avantajları vardır, kolay kurulum, tasarım ve bakır set kullanmak yerine, maliyetini büyük ölçüde azaltabilir. Has the product has been used in conveyor, elevator, roll machine, leveling machine, etc in the occasion of load and low speed. Yük ve düşük hızda ürün konveyör, asansör, rulo makinesi, tesviye makinesi vb.

 

Boyut 45-50-40mm Bronz Kol Burçları Silindirler İçin Delikli Split Tip

 

Bronze Bushings Size 45-50-40mm, Perforated,Split Type, metric size,made to order from china,self-lubricating bearings,oil holes,perforated,Bronze Bushing,accessories for containers.Made to order from china. Bronz Burçlar Boyut 45-50-40mm, Delikli, Bölünmüş Tip, metrik boyut, Çin'den sipariş için yapılmış, kendinden yağlamalı rulmanlar, yağ delikleri, delikli, Bronz Burç, konteynerler için aksesuarlar. Çin'den sipariş ver. For higher requirements – eg higher temperature ranges – different materials are available in this category. Daha yüksek gereksinimler için - örneğin daha yüksek sıcaklık aralıkları - bu kategoride farklı malzemeler mevcuttur.

Bronze is a versatile and commonly used material because it is available in many alloys and compositions. Bronz, çok sayıda ve yaygın olarak kullanılan bir malzemedir, çünkü birçok alaşımda ve kompozisyonda mevcuttur. Bronze bushings (also called bronze bearings or solid bronze bushings) are tough and robust, unlike softer brass bushings. Bronz burçlar (bronz rulmanlar veya katı bronz burçlar olarak da bilinir), daha yumuşak pirinç burçlardan farklı olarak sert ve sağlamdır. The bronze bushings have a long life and resist shocks, knocks, wear and corrosion. Bronz burçlar uzun ömürlüdür ve şoklara, darbelere, aşınmaya ve korozyona karşı dayanıklıdır. They require an external lubricant, such as grease or oil, during installation and during operation to reduce friction and wear. Sürtünme ve aşınmayı azaltmak için kurulum sırasında ve çalışma sırasında gres veya yağ gibi harici bir yağlayıcı gerektirirler.

 

 

bronze sleeve bushings

 

 

sarılı burç, Bronz CuSn8P, DIN 1494 / ISO 3547, Düşük bakım

 

VIIPLUS bronz burçlar profesyonel bir üreticisidir, Özel boyutlar ve emperyal boyutlar istek üzerine mevcuttur.
VIIPLUS sürekli yeni malzemeler ve yeni ürün geliştirme çalışmaları.

 

Teknik detaylar

  • Özgül yük kapasitesi statik <120 [N / mm2]
  • Özgül yük kapasitesi dinamik <40 [N / mm2]
  • Kayma hızı ≤ 2,5 [m / s]
  • Sürtünme değeri yağlamaya bağlı olarak 0,05 [µ] ila 0,12 [µ]
  • Sıcaklık gerilimi - 40 [° C] ila + 250 [° C]
  • Max. Maks. PV-value2.8 [N/mm² xm/s] PV değeri 2.8 [N / mm² xm / s]

  •  
  • Kimlikteki temas alanı yüzdesi>% 75

Boyut 45-50-40mm Bronz Kol Burçları Silindirler İçin Delikli Split Tip

Teknik veri

Performans göstergeleri veri
Maksimum yük Statik yük 120N / mm
Dinamik yük 40N / mm
Maksimum doğrusal hız 2.5 m / sn
Yüksek PV değeri 2.8N / mm · m / s
Sürtünme katsayısı 0.08 ~ 0.25
Sıcaklık kullanımı -100 ℃ ~ 200 ℃
Termal iletkenlik katsayısı 60W / m K
Termal Genleşme katsayısı 15 x-6/ K

özellik

 

1. kolay montaj ve yağlama

2. Yüksek yük kapasitesi

3. düşük sürtünme ile Mükemmel aşınma direnci

4. Yüksek seviye termal iletkenlik

5. Minimum toplam boyutlar

6. Kimyasal dayanım

7. kısa süre kuru / marjinal yağlama altında çalışabilir, ilk hareket düşük sürtünme faktörü

sarılı burç, Bronz CuSn8, DIN 1494 / ISO 3547, Düşük bakım sargılı Burç Boyutu

The bearings are wrapped from a cold formed homogeneous bronze(CuSn8 or CuSn6.5),which can achieve exceptional material properties. Rulmanlar, olağanüstü malzeme özellikleri elde edebilen soğuk şekillendirilmiş homojen bir bronzdan (CuSn8 veya CuSn6.5) sarılır. The standard sizes are fitted with diamond shaped lubrication indents on the bearing surface. Standart ölçülerde, yatak yüzeyinde elmas şeklindeki yağlama izleri bulunur. These indents serve as lubricant reservoirs to rapidly build up a lubrication film at the start of movement and thereafter reduce the running friction. Bu girintiler, hareket başlangıcında hızla bir yağlama filmi oluşturmak ve daha sonra çalışan sürtünmeyi azaltmak için yağlayıcı rezervuarları olarak işlev görür. The material is suitable for construction and agricultural machinery. Malzeme inşaat ve tarım makineleri için uygundur.

Mateial

  • CuSn8P (DIN 17662)
  • DIN 1494 / ISO 3547

Özel İmalat Burçlar

The manufacturing process starts with cutting the sheet to the correct rectangular shape. Üretim işlemi, tabakanın doğru dikdörtgen şekle kesilmesiyle başlar. Then the plate will be rolled and calibrated to the final size and finished with chamfering the edges. Daha sonra plaka haddelenecek ve nihai boyuta kalibre edilecek ve kenarların pah kırılması ile bitirilecektir.

Uygulama Alanı

Darbeli yükler için uygun tarım makineleri, kamyon vinçleri ve inşaat makineleri

Tolerans

Burçlar, H7 muhafaza toleransları ve f7 veya h8 şaft toleransları için standart boyutlarda DIN 1494 / ISO 3574'e göre üretilmektedir.

İstek:

Artan yük koşullarında, ancak örneğin tarım, inşaat ve mühendislik araçlarında düşük hız koşullarında kullanılır.

Kaldırma makineleri, inşaat makineleri, otomobiller, traktörler, kamyonlar, takım tezgahları ve bazı mineral motorlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Burç ÇeşitleriSatılık 

 

Cusn8p bronz burç fb090 bakır burçlar oluk burç fb090 pirinç burç cusn8 burç fb090 rulmanlar rulmanlar yağsız bronz burç kendinden yağlamalı bronz burç oilite bronz burç, haddelenmiş rulmanlar cusn8p grafit burç yüksek kalite sinterlenmiş pirinç rulman fb bronz fb090 yağsız burç

Daha fazla bilgi için lütfen teknik satışlarımıza başvurun.

 

BİZİ TAKİP EDİN

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

 

https://www.viiplus.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz