Çin Bronz Gleitlager Üretici

Sarılı Kayar Yatak Çelik / Siyah POM Kayar Katman DIN 1494 / ISO 3547

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: çin burçlar tedarikçisi
Marka adı: viiplus
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: Sarılmış kayar yatak
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 Adet / Adet
Fiyat: $0.05 - $1.00 / Pieces
Ambalaj bilgileri: Ambalaj: ihracat karton;
Teslim süresi: 7 ~ 15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: Özel Özel Yağlama Burçları İmalatı
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Meterial: wrapped bushing, bronze or tin-plated steel (Carbon & POM) Characteristic: Low-maintenance and maintenance-free wrapped sliding bearings
Application: Applications with high loading and high temperature which require a good chemical resistance. Plastic machines, piston pumps, compressors. Standard: DIN 1494/ISO 3547
Size: Metric size and inch size Bushing Type: Straight Type of flange size bushings

Ürün Açıklaması

Yüksek Kaliteli Sarılmış sürgülü rulman Tedarikçisi, çelik / siyah POM sürgülü tabaka, DIN 1494 / ISO 3547

Sarılmış kayar yatak
Büyüyen Sargılı kayar rulman ürünlerimiz, iş yaptığımız her yerde müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Yağlama Delikli Burçlar
Geçit izolatörleri ürün tipini seçin
boyutları ve sipariş için:
• Metrik Manşonlar
• Metrik Flanşlar

POM SPLIT BUSHES

Sarılı kayar yataklarımızı keşfedin.

Kendinden yağlamalı Bronz Rulmanlar Tedarikçi

Split Type Bushing. Split Tip Burç. Reduce heat. Isıyı azaltın. And perform better, for longer, with less maintenance and downtime. Daha az bakım ve duruş süresiyle daha uzun süre daha iyi performans gösterin. These are the true tests of any sleeve bushing bearing. Bunlar herhangi bir kovan burcu yatağının gerçek testleridir. Our comprehensive line of composite bearings and roller bushing bearings helps extend equipment life and lower maintenance costs. Kapsamlı kompozit rulmanlar ve makaralı burçlu rulmanlarımız, ekipman ömrünü uzatmaya ve bakım maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur.

Sarılmış kayar yatak
Sarılmış kayar yataklı çelik destekli burç serisi, çok çeşitli metrik boyut aralıkları ve inç boyutlarında mevcut olan benzersiz bir bölünmüş tasarım, manşon tipi ve özel yüzey pompasına sahiptir.

Burçlar Tipi

AVAILABILITY

Standart ebatlarda Kayar Yatak formları mevcuttur

 • Silindirik burçlar
 • Flanş burçları
 • Baskı pulları
 • Kayar plakalar

Straight type, or flange size, thrust washer sliding bearings offer added radial capacity and are interchangeable. Düz tip veya flanş boyutunda, baskı rondelalı kayar yataklar ek radyal kapasite sunar ve değiştirilebilir. Bushing Bearings Dimensions and diameters meet standards. Burç Rulmanları Boyutlar ve çaplar standartları karşılar.

Sarılmış sürgülü rulman giriş

 

boundary lubrication bearing, the Wrapped sliding bearing with high quality low carbon steel as matrix, the sintering layer spherical bronze, rolling on the surface of modified polyformaldehyde (POM), under boundary lubrication conditions can be use for a long time without refueling wear-resisting layer on the surface of oil storage pit. sınır yağlama yatağı, matris olarak yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik ile sarılmış kayar rulman, sinterleme tabakası küresel bronz, modifiye poliformaldehit (POM) yüzeyinde yuvarlanan, sınır yağlama koşullarında uzun süre kullanılabilir yağ depolama çukurunun yüzeyinde tabaka. Wrapped sliding bearing are widely used in metallurgical machinery mining machinery, hydraulic machinery, automobile, construction machinery, agricultural machinery, steel rolling industries, etc. Sarılmış kayar yatak, metalurji makineleri madencilik makineleri, hidrolik makineler, otomobil, inşaat makineleri, tarım makineleri, çelik haddeleme endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kendinden Yağlamalı Rulmanlar, Kovan Burçları Tasarımı: Kayar yataklar uygulamasında müşterilerle ortaklık

 

Orijinal ekipman tasarımcıları sıcaklık, malzeme, gürültü, titreşim ve sertliğe odaklandıklarından, VIIPLUS'un analiz araçları her kullanım durumu için gereken tam burçların belirlenmesine yardımcı olur.

Teknik veri

performans göstergeleri veri
Maksimum yük (P) Statik yük 250N / mm
Dinamik yük 150N / mm
En yüksek hat hızı (V) Gres yağlama 2.5 m / sn
Yüksek PV değeri Gres yağlama 2.8N / mm · m / s
Sürtünme katsayısı (μ) Gres yağlama 0.05 ~ 0.25
Sıcaklık kullanımı
-40 ℃ ~ 130 ℃
Termal iletkenlik katsayısı 4W / m K
Termal Genleşme katsayısı 12 x 10-6 / K

TOLERANS DETAYLARI

 • Gövde ØH7
 • Geçit izolatöründen sonra Ø Ø
 • Mil toleransı h8

 

Wrapped sliding bearing

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖTESİ RULMANLAR: HERHANGİ BİR UYGULAMA İÇİN İLERİ KAYNAKLI SÜRGÜLÜ RULMANLAR

 • Tasarım basitleştirme

 • Özel Kayar Yatak Çözümleri

 • İnce Duvarlı Rulman

TALEP ÜZERİNE, BURÇ MARKA PORTFÖYÜ

Rekabetçi Fiyat, Maliyetlerinizi Tasarruf Edin.

 

Maliyetlerinizi düşürmek için daha iyi kendinden yağlamalı rulmanlar ve burçlar fiyatları alın.

Kendinden yağlamalı yataklarda ihracat tecrübemiz var ve para tasarrufu yaparken burçlarınızın güvenli olduğundan emin olun.

Kaymalı yataklarımızı keşfedin…

Kimyasal özellikler


on the surface of polymer chemical corrosion resistance, so its corrosion resistance mainly depends on the steel back of plating and appearance. polimer kimyasal korozyon direnci yüzeyinde, bu nedenle korozyon direnci esas olarak kaplama ve görünüm çelik arka bağlıdır. The steel back of tin or copper plated surface, can effectively prevent atmospheric corrosion; Kalay veya bakır kaplı yüzeyin arkasındaki çelik, atmosferik korozyonu etkili bir şekilde önleyebilir; If you work in the corrosive medium, the steel back can be galvanized, etc. Aşındırıcı ortamda çalışıyorsanız, çelik sırt galvanizlenebilir, vb.

 

Yaşamı etkileyen ana faktörler


span1) the influence of PV valuePV value is effective index for determining wear life. 1) PV değerinin etkisiPV değerinin aşınma ömrünü belirlemek için etkili bir endekstir. If required longevity, PV value must be reduced. Uzun ömürlülük gerekirse PV değeri azaltılmalıdır.
2) ortam sıcaklığının etkisi Sıcaklık ne kadar yüksek olursa, hizmet ömrü o kadar kısa olur.
3) çift etkiler Çift KULLANIM alaşımlı çelik veya sert krom kaplama şaft, yüzey pürüzlülüğü Ra - 0.4-0.63 aralığı, rulman hizmet ömrünü önemli ölçüde artırabilir.Katalogda standart Sarılmış kayar rulman şovuna ek olarak, standart dışı da sağlayabilirsiniz Müşterinin ihtiyacına veya sipariş göre sarılmış rulman sarılmış.

 

Aşınmaya dayanıklı performans


Gres yağlaması durumunda: alışma "aşınma oranı çok düşüktür; tu yağ tüketimini belirli bir dereceye kadar monte ederken, aşınma oranı kademeli olarak artar, Aşınma oranı yükselmeden önce aşınma oranı sabit kalırsa ; Yakıt doldurma zaman aralığı, malzemenin hizmet ömrünü büyük ölçüde uzatabilir.Geri gelme zamanı birikmiş yıpranma ve yıpranmaya bağlıdır.Gres yağlama: ortam sıcaklığı 80 below altında olduğunda, tavsiye edilir lityum sabun bazlı gres kullanmak için; Ortam sıcaklığı 80 ℃'dan yüksek, silikon gres kullanılması tavsiye edilir; Yağların EP katkı maddeleri ile önerilmez.

SARMA SÜRGÜLÜ RULMAN PİYASALARI

We collaborate with global customers in diversified markets. Farklı pazarlardaki küresel müşterilerle işbirliği yapıyoruz. From agricultural machinery bushing to hydraulic cylinders bushings , we bring to life know-how and innovation, providing true marketplace advantage. Tarım makineleri burçlarından hidrolik silindir burçlarına kadar, gerçek pazar avantajı sağlayarak yaşam bilgisini ve yeniliğini getiriyoruz.

 

Hizmet verdiğimiz pazarları keşfedin.

Uygulama alanı


denge mili kovanı, fren pedalı montaj pensesi, kral pim burçlarına döndü ve kamyon kuyruk plakası yaka, kamyon, vinç, araç vinç, orman makineleri, paketleme makineleri, inşaat makineleri, hidrolik motor, tarım makineleri madencilik makineleri, metalurji makineleri hidrolik makineleri, otomobil, çelik haddeleme endüstrileri, vb.

 

Dünyayı Hareket Halinde Tutmak

The VIIPLUS Company with a growing portfolio of self-lubricating bearings and Wrapped sliding bearing products. Büyüyen kendinden yağlamalı yataklar ve Sarılmış kayar yatak ürünleri portföyüne sahip VIIPLUS Şirketi. With of knowledge tribological coatings bearings and innovation, we continuously improve the reliability and efficiency of global industries to move the world forward. Bilgi tribolojik kaplama rulmanları ve yenilik ile, dünyayı ileriye taşımak için küresel endüstrilerin güvenilirliğini ve verimliliğini sürekli olarak geliştiriyoruz.

Globle endüstrisinin geleceği üzerindeki anında etkimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sarılı Kayar Yatak Çelik / Siyah POM Kayar Katman DIN 1494 / ISO 3547

Sarılmış kayar yataklarımız birçok endüstride kullanılmaktadır:

Mühendislik makineleri

Kendinden yağlamalı rulman şasi, gövde parçaları ve hidrolik bileşenlerde vb. Kullanılabilir. Bimetal rulmanlar, kendinden yağlamalı rulman metal ve metal plastik kendinden yağlamalı rulmanlar dahil.

 

Tarım makineleri

çünkü kendinden yağlamalı rulman ücretsiz bakım özelliklerine sahiptir ve toz ve iyi aşınma direnci gibi dış mekan özellikleri altında, çok yaygın

 

Otomobil

 

Self-lubricating bearings for Automobile. Otomobil için kendinden yağlamalı rulmanlar. For example: tension wheel, air conditioning compressor, the secondary air valve, fuel pump, starting motor, gearbox. Örneğin: gerdirme çarkı, klima kompresörü, ikincil hava valfi, yakıt pompası, marş motoru, şanzıman.

 

Lojistik, liman makineleri

 

Kendinden yağlamalı rulman gelişimi nedeniyle, geleneksel rulmansız bakım, düşük maliyet, korozyon direnci ve diğer özellikler ile karşılaştırıldığında, bu nedenle taşıyıcı gibi yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Gıda, tıbbi makine

 

Yakıt doldurmadan veya daha az yakıt özelliği olmayan kendinden yağlamalı rulmanlar ve zararlı maddeler içermediğinden, tezgah halkası, ilaç makineleri, gıda makineleri için temizlik ve sıkı çevresel gereksinimler.

 

Enerji ekipmanı

 

Kendi kendini yağlayan manşonun fabrika üretimi, yeni enerji destek alanı için uygundur, uzun süre kullanımı karşılamak için yeni enerjinin çevre korumasına gerek yoktur.

 

Engineering machineryAgricultural machinery,

Sarılı Kayar Yatak Çelik / Siyah POM Kayar Katman DIN 1494 / ISO 3547

MİSYON

Dünya endüstrilerinin daha iyi çalışması için tribolojik kaplama bilgimizi kullanın.

VİZYON

Kendini yağlayan rulmanlar ve bronz burçlar profesyonel tedarikçisi olun, performansı, güvenilirliği ve verimliliği sürekli olarak geliştirin.

DEĞERLER
Etik ve Dürüstlük
Kendinden Yağlamalı Rulman Kalitesi
Takım çalışması
mükemmellik

Kayar yatakları Çin'den istediğiniz yere gönderin

 1. Karayolu Taşımacılığı

 2. Demiryolu taşımacılığı

 3. Hava taşımacılığı

 4. Su taşımacılığı

Sarılı Kayar Yatak Çelik / Siyah POM Kayar Katman DIN 1494 / ISO 3547Sarılı Kayar Yatak Çelik / Siyah POM Kayar Katman DIN 1494 / ISO 3547Sarılı Kayar Yatak Çelik / Siyah POM Kayar Katman DIN 1494 / ISO 3547Sarılı Kayar Yatak Çelik / Siyah POM Kayar Katman DIN 1494 / ISO 3547

Çin'de En Iyi Sürgülü Burç Rulman Ihracatçısı

Çin'de satın aldığınız tüm kendinden yağlamalı burçlar parçaları için çok rekabetçi sürgülü rulmanlar fiyatları sunuyoruz.

You will get them safe and on time. Onları güvende ve zamanında alacaksınız. Additionally, we provide technical service, product classification, and customs clearance. Ayrıca, teknik servis, ürün sınıflandırması ve gümrükleme sağlıyoruz.

Bize ulaşın ve Nakliye Maliyetlerinden Tasarruf Edin

Sarılı Kayar Yatak Çelik / Siyah POM Kayar Katman DIN 1494 / ISO 3547

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz