Çin Bronz Gleitlager Üretici

Düz burçlar, masif rulmanlar, pirinç burçlar, tıkalı grafit

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çinli tedarikçi
Marka adı: viiplus
Sertifika: ISO3547
Model numarası: çözücü rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Ambalaj bilgileri: BURÇ İHRACAT KARTONLARI, AHŞAP KASA, GEREKSİNİMLERİ BELİRTİN
Teslim süresi: hızlı teslimat
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: Bronz Burçlar Çevrimiçi • Kayar Yataklar Üreticiler • Kendinden yağlamalı Burç Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Marerial: pirinç burçlar, tıkalı grafit ve MoS2 Standart malzeme: CuZn25A16Fe3Mn4
tip: düz burçlar özellik: Yüksek Hassasiyetli Pirinç Rulmanlar

Ürün Açıklaması

Yüksek kaliteSolvent BurçlarıTedarikçi

Katı Bronz Burçlar

Bizim büyüyen hattı  çözücü burçlar ürünler müşterilerimizin iş yaptığımız her yerde değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

 

GRAFİTLİ BRONZ RULMANLAR VE PLAKALAR

 

Özel Uygulamalar için komple Grafit Bronz Rulman Ürünleri serisi.
Bronz Yataklar, flanşlar, bronz aşınma plakaları tüm şekil ve boyutlarda.

Katı bronz burç,Tıkalı Grafit Burçlar veya oluk tasarımı.

Bronz yatak kataloğu ürün seçimi burçları için teknik bilgileri inceleyin.

 

Bronz yatak
Düşük maliyet, daha uzun burçları hizmet hayat

 

Çevrimiçi kendinden yağlamalı rulman mağazasını ziyaret edin: www.viiplus.com

 

Viiplus'un gelecekteki büyümesiyle birlikte müşterilerimizin memnuniyeti çalışanlarımızla başlar.

Yağsız yataklarla maliyetleri% 50 ve ağırlığı% 80 azaltın N-ormal rulmanlar.

BAŞLIK

Talep üzerine özel boyutlar ve emperyal boyutlar temin edilebilir.

 

SONRAKİ SEVİYE PERFORMANSI

Consistent. Tutarlı. Proven. Kanıtlanmış. Kendinden yağlama Kalite.

Uygulamanız için çok çeşitli kendinden yağlamalı rulman grupları kullanılır.

YAĞSIZ BIRAKILAR BURÇLAR ÜRÜN TANITIMI

 

Katı rulmanlar is on the high strength of brass substrate. pirinç yüzey yüksek mukavemetli. Mosaic of graphite or a high-performance solid lubrication Mos2 solid lubricant products. Grafit mozaiği veya yüksek performanslı katı yağlama Mos2 katı yağlama ürünleri. It broke through the general bearing on the limitations of the oil film lubrication. Yağ filmi yağlama sınırlamalarında genel yataktan kırıldı. In use process, through the friction heat make solid lubrication and shaft friction, the excellent conditions of forming, powder and oil lubrication, both to protect shaft wear and tear, and the solid lubrication characteristics of eternity. Kullanım sürecinde, sürtünme ısısı ile katı yağlama ve şaft sürtünmesi, şaft aşınmasını ve yıpranmasını korumak için mükemmel şekillendirme koşulları, toz ve yağ yağlama ve sonsuzluğun katı yağlama özelliklerini yapın. It is twice as tall as general copper sleeve, wear-resisting performance is twice as high. Genel bakır manşondan iki kat daha uzun, aşınmaya dayanıklı performans iki kat daha yüksektir. Now the product has been used in metallurgical continuous casting machine, train stents, steel rolling equipment, mining machinery, shipping, steam turbine and other high temperature, high load, low speed heavy, etc. Şimdi ürün kullanılmıştır metalurjik sürekli döküm makinesi, tren stentler, çelik haddeleme ekipmanları, madencilik makineleri, nakliye, buhar türbini ve diğer yüksek sıcaklık, yüksek yük, düşük hız ağır, vb.soliding bearings

soliding berarings

 

 

 

 

 

 

Soling Burçları Teknik Verileri

 

substrat malzemesi CuZn25A16Fe3Mn4 maksimum çalışma sıcaklığı (℃) 300
nihai dinamik yük ( N / mm) 100
sürtünme katsayısı (u) <0.16 maksimum kayma hızı Hanım kuru 0.4
temel sertlik ( HB) 210 ~ 270 sıvı yağ 5

 

Bronz Rulmanlar Avantajları

1, tasarım esnek, basit ve kullanışlı, kullanım aralığı geniştir; Mekanik tasarımdaki yakıt besleme sistemi, katı kendinden yağlamalı rulmanlar kullanan bir iş, zaman alıcı bir cihazdır, yakıt ikmal cihazı tasarlarken, gaz cihazlarından tasarruf ederken, yanı sıra çok çeşitli özel günler için katı kendinden yağlamalı rulman tasarımı, çeşitli şekillerde katı kendinden yağlamalı rulman tasarımı, katı kendinden yağlamalı rulmanlar kullanarak, çeşitli özel durumlarda ihtiyaçlarını karşılamak için, mekanik bakım, yağ ve diğer giderler.

2, yağ kullanılamaz; Katı yağlayıcı, metal matrisin doğrusal genleşme katsayısından daha büyük olduğundan, katı kendinden yağlamalı yataklar çalıştırıldığında, yağ filmi taşlamaya aktarılacak ve kendi kendine yağlama üzerinde uygulanacaktır, katı kendinden yağlamalı rulmanlar, düşük hız ve yüksek yük durumunda bile yağ veya gres değil D yağı eklemek için kullanılabilir, ayrıca iyi yağlama etkisi olabilir.

3, kullanım maliyeti düşükBelirli bir çalışma zamanında, geleneksel mekanik tasarım, genellikle bakım yapmak, yağı kontrol etmek, yağ tedarik cihazı açıktı, vücudun kendisi ve düzenli gazın neden olduğu çevre çevre kirliliği, bakım maliyetlerinde artış, kendi kendini yağlama gerçekleştirmek, sadece çevre temiz ve düzenli gerçekleştirmek değil, ve büyük ölçüde yağlama yağı kullanım maliyetini azaltmak ..

4, yüksek yük, düşük hız, üstün performans üretebilir; Katı kendinden yağlamalı rulman, santrifüj döküm yüksek mukavemetli alaşımlı pirinç substrattan yapılmıştır, grafit yağlayıcı, kendinden yağlama özelliklerine sahip özel formül ile yatak yükü etkisine sahiptir yağlama etkisi, bu nedenle kendi avantajlarının bir kombinasyonu, yüksek yükte bile, düşük hızda, üstün performans üretebilir.

5, pistonlu hareket, salıncak hareketi, başlangıç ​​durağı sık sık yağ filmi oluşturan zor bir yer, üstün aşınma direnci oynayabilir; Katı kendinden yağlamalı rulman yağlayıcının düzenleme prensibi, çalışan parçaların yağlama etkisi olan parçaların taşlanması için garantidir, bu nedenle Yağlayıcıyı ayarlamak için yağlama maddesinin taşlama parçalarının hareket yönüne uygun olması gerekir.

6, üstün ilaç direnci ve korozyon direnci; Katı kendinden yağlamalı rulman yağlayıcı, aşınmaya dayanıklı malzemeler gibi özel bir grafit, PTFE, molibden disülfid formülü kullanıyor, kararlı bir moleküler yapıya sahip, metal substrat farklı metaller seçmek için farklı 9 ilaç direnci ve korozyon direnci vardır, bu nedenle katı kendinden yağlamalı rulmanlar üstün ilaç direnci ve tek başına direnci vardır.

7, ürün maliyeti daha rekabetçi, benzer ürünler ile karşılaştırıldığında, hizmet ömrü daha uzun, az bakım gerekir, yedek değiştirme döngüsü uzun, iyi performans.

 

 

soliding bushings

 

Solid Bronz Rulman özellikleri

In today's modern design self-lubricating bearing material is undergoing a lot of demand. Günümüzün modern tasarımında kendinden yağlamalı rulman malzemesi çok talep görmektedir. Even in extreme serious work environment and the maximum load conditions also requires no maintenance. Aşırı ciddi çalışma ortamlarında ve maksimum yük koşullarında bile bakım gerektirmez. With the constant improvement of the cost requirements, the enterprise also to the reliability of the equipment and factory operation requirement is higher and higher. Maliyet gereksinimlerinin sürekli iyileştirilmesi ile işletme, ekipmanın güvenilirliğine ve fabrika işletme gereksinimlerine de daha yüksek ve daha yüksektir. Metal self-lubricating bearing can meet the free maintenance and in use for a long time under the condition of self lubrication, which makes it possible to design reliable long-term self lubricating system. Metal kendinden yağlamalı rulman, kendi kendine yağlama koşulu altında ücretsiz bakım ve uzun süre kullanımda olabilir, bu da güvenilir uzun vadeli kendinden yağlama sistemi tasarlamayı mümkün kılar. Metal type self-lubricating bearing materials can be widely used in high load under the condition of low speed rotation, swing and the straight line reciprocating movement, but also for traditional lubrication cannot reach or are banned from using occasions, or in special conditions such as dust, impact load or irradiation conditions such as the need for the use of long-term and stable. Metal tipi kendinden yağlamalı rulman malzemeleri, düşük hızda dönme, salınım ve düz çizgi pistonlu hareket koşullarında yüksek yükte yaygın olarak kullanılabilir, ancak aynı zamanda geleneksel yağlama için vesilelerle kullanılamaz veya kullanımları yasaklanabilir. toz, darbe yükü veya uzun süreli ve kararlı kullanım ihtiyacı gibi ışınlama koşulları.

Bronz Rulmanlar Özel


1. yağ tedarik cihazı, yağ enjeksiyon deliği maliyeti, yağ işleme ve yağ tedarik cihazı, işleme ve montaj ücretleri ve diğer ekstra maliyet ve zaman tasarrufu, önemli ölçüde üretim maliyetlerini azaltabilir.
2. Düşük yağ talebi ve ekipman bakım ücretinin daha düşük işletme maliyeti, yetersiz yağ kaynağı nedeniyle riskten muaftır.
3. yağ olmadan kısaltılmış tasarım süresi tasarım yapabilir, yapısı büyük ölçüde basitleştirilmiş, maliyetleri düşürür, tasarım zamanından tasarruf eder, buna ek olarak, kendinden yağlamalı rulmanlar kullanın, mekanik özellikleri artırabilir, hizmet ömrünü uzatabilir ve önemli etki için güvenilirliği artırabilir, vb. .
4.lubricating oil recycling and environmental protection without waste oil recycling, is conducive to environmental protection.since the bearing parts for machinery industry, the use of a broadly. 4. yağ geri dönüşüm ve atık yağ geri dönüşüm olmadan çevre koruma yağlama, çevre koruma için elverişlidir. Makine endüstrisi için rulman parçaları beri, geniş bir kullanımı. In order to make the mechanical drive running normally, under a lot of kung fu. Mekanik sürücünün normal çalışmasını sağlamak için, bir çok kung fu altında. Differentiate bearing for rolling bearing and sliding bearing. Rulman ve kayar yatak için rulmanı farklılaştırın. General way of sliding bearing in high load movement, foreign bodies, interfuse, temperature conditions, oil supply and imperfect maintenance cases, can lead to hair. Yüksek yük hareketi, yabancı cisimler, interfuse, sıcaklık koşulları, yağ beslemesi ve kusurlu bakım vakalarında genel kayma yolu saçlara yol açabilir. Like this usually can't use harsh conditions of sliding bearing, solid inlay type of self-lubricating bearing metal wear resistance, resistance to hair, play the performance of the bearing, mechanical high-performance and free maintenance. Bu gibi genellikle sürgülü yatak, kendinden yağlamalı rulman metal aşınma direnci, kıl direnci, katı kakma tipi sert koşulları, yatağın performansını, mekanik yüksek performanslı ve ücretsiz bakım oynayamaz.

 

Dikkat gerektiren konuları kullanma

1.where possible, as far as possible when the design adopts the standard specifications;2. 1. tasarım standart şartnameleri kabul ettiğinde mümkün olduğunca mümkün olduğunca; 2. The assembly time please note surface had foreign body. Montaj süresi yüzeyin yabancı cisim olduğunu lütfen unutmayın.

3. sürgülü yüzey kullanımından sonra, yüzey siyah veya renkli fenomen katı yağlayıcı yağ filmi oluşumu neden olur, fırçalayın, her zamanki gibi kullanılan;

4. montajdan önce, bir halkada greslenirse, mekanik çalışma, çalışma için daha kısa alıştırma süresi olabilir;

5. montaj, rulman ve deformasyona zarar vermemek için kesinlikle yasaklandığında yavaşça itilmelidir;

6. tasarım, mekanik özellikleri geliştirmek için, yatağın hizmet ömrünü uzatmak için uygun malzeme seçmelidir;

7. yüksek yük taşıyan, pistonlu hareket, vida fiksasyonu kullanmanızı öneririz;

8. tatlı su, deniz suyu ve denizde, paslanmaz çelik veya taşlama ekseni krom kaplama yüzey kullanılması tavsiye edilir.

 

Bronz Rulmanlar Alaşım Malzeme

 

Model / ilgili marka Jdb-1 Jdb-2 Jdb-3 Jdb-4 Jdb-5
Jdb-2 Jdb-22 Jdb-23
GB1776-87 ZCuZn25
Al6Fe3Mn3
ZCuSn6Zn6Pb3 ZCuAl10Fe3 ZCuSu10P1 çelik+ ZCuSn6Zn6Pb3 HT250 GCr15
ISO1338 GCuZn25
Al6Fe3Mn3
GCuSn6Zn6Pb3 GCuAl10Fe3 - çelik+ CuSn6Zn6Pb3
Fe3Ni5
- B1
DIN G-CuZn25
AL5
GB-CuSn5Zn5Pb5 GB-CuAl10Ni GB-CuSn10 çelik+ CuSn6Zn6Pb3Ni - 100Cr6
JIS HBsC4 BC6 AIBC3 BC3 BC6 FC250 SUJ2
ASTM / UNS C86300 C83600 C95500 C90500 C83600 Class40 52100
(BS) HTB2 LG2 AB1 PB4 LG2 - -

Bronz Yataklar Malzeme bileşimi ve özellikleri

 

kimyasal bileşim CuZn25Al5Mn3Fe3 CuZn25Al5Mn3Fe3 CuAl9Fe4Ni4Mn2 CuSn5Pb5Zn5 CuSn12 HT250 Gcr15
yoğunluk(G / cm) 8 8 8.5 8.9 9.05 7.3 7.8
sertlik (HB) > 210 > 250 > 150 > 70 > 80 > 190 HRC> 58
Gerilme direnci (N / mm) > 750 > 800 > 800 > 200 > 260 > 250 > 1500
uzama (%) > 12 > 8 > 15 > 10 > 8 > 5 > 15
Doğrusal genleşme katsayısı 1.9 1.9 1.9 1.8 1.8 1.0 1.1
Sıcaklık kullanımı(℃) -40 ~ 300 -40 ~ 150 -40 ~ 400 -40 ~ 400 -40 ~ 400 -40 ~ 400 -40 ~ 400
Maksimum dinamik yük(N / mm) 100 120 150 60 70 80 200
Maksimum doğrusal hız(M / dakika) 15 15 20 10 10 8 5
Maksimum PV değeri yağlama
(N / mm * m / dakika)
200 200 60 60 80 40 150
Kalıcı kompresyon deformasyon miktarı
(300N / mm)
<0.01 <0.005 <0.04 <0.05 <0.05 <0.015 <0.002

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz