Ana sayfa ÜrünlerBronz Kol Burçlar

Mutfak Robotu Öğütücü, Blender için Yağ Emdirilmiş Burçlar

Sertifika
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.

—— Kanada konumundan David

Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir

—— Kaliforniya'dan Valerie

Kovanlı Yatak için en iyi yüzey kalitesi, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burç malzeme bütünlüğü

—— Almanya'dan Papatya

“Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!

—— Florida'dan Beverly

Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.

—— Michael Russo

Ben sohbet şimdi

Mutfak Robotu Öğütücü, Blender için Yağ Emdirilmiş Burçlar

Mutfak Robotu Öğütücü, Blender için Yağ Emdirilmiş Burçlar
Oil-Impregnated Bushings For Food Processor Grinder, Blender
Mutfak Robotu Öğütücü, Blender için Yağ Emdirilmiş Burçlar Mutfak Robotu Öğütücü, Blender için Yağ Emdirilmiş Burçlar Mutfak Robotu Öğütücü, Blender için Yağ Emdirilmiş Burçlar Mutfak Robotu Öğütücü, Blender için Yağ Emdirilmiş Burçlar Mutfak Robotu Öğütücü, Blender için Yağ Emdirilmiş Burçlar

Büyük resim :  Mutfak Robotu Öğütücü, Blender için Yağ Emdirilmiş Burçlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin yapımı
Marka adı: Plain Sleeve Bearing
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: Blender Mutfak Robotu için Blender Burçları
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP KASA
Teslim süresi: 10-15 gün
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: metrik burçlar kendi kendini yağlayan Çevrimiçi • Kayar Rulmanlar Üreticiler • Kendinden Yağlamalı B

Mutfak Robotu Öğütücü, Blender için Yağ Emdirilmiş Burçlar

Açıklama
Burç Malzemesi: Sinter bronz burçlar Burç Özelliği: emdirilmiş yağ
Burç Boyutu: Özelleştirilmiş Burç Tipi: Kovanlı, yağ emdirilmiş bronz burçlar
Burç Tasarımı: Yağ emdirilmiş burçlar boyut: Metrik Boyut
madde: yağ burcu, Sinterlenmiş Bronz Burçlar Standart: oilite burçları, yağa gömülü flanşlı kovanlı yataklar
Vurgulamak:

wrapped bronze bushings

,

graphite sleeve bearings

Sinterlenmiş Bileşenler,Sinterlenmiş Bronz SAE841 Yağ Emdirilmiş Rulmanlar için minimum yok.Boyutlandırmak için kesin.ÖzelYağ emdirilmiş burç,oilite burçları, bronz malzeme sınıfı: Cu663, Yağ emdirilmiş rulmanlar Sinterlenmiş Bronz Burçlar ÇinTedarikçi.Mutfak Robotu Öğütücü, Blender için Yağ Emdirilmiş Burçlar. Özel Parçalar Mevcuttur.Tipler: Kovan, Flanş Boyu Rulmanlar, Yağ Emdirilmiş Rulmanlar, Tapa Grafit Rulmanlar.

Şaft Burçları: Bakım Maliyetlerinden% 90 Tasarruf Sağlamak İster misiniz?

Ekipmanınız için doğru şaft burcunu seçmeyi öğrenin.Burcu hasardan koruyun ve bakım maliyetlerini% 90 azaltın.

Sinterlenmiş bronz burçlarınızı seçin Çeşitli bronz malzemelerden şekillendirilmiş sinterlenmiş bileşenler sunun.Toz metalurjisi işleminin diğer geleneksel biçimlendirme yöntemlerine (döküm ve dövme gibi) göre avantajı, hacimdeki toleransları çok daha düşük bir maliyetle kapatmak için karmaşık şekilli parçalar üretme yeteneğidir.

Doğru burç tasarımı, sinterlenmiş bronz yatak bileşenleri için hayati önem taşır.Özel uygulamanıza ilişkin tavsiye için lütfen teknik departmanımızla iletişime geçin.

Geniş yelpazede alışveriş yapınSinterlenmiş Bronz Burçlar,sinterlenmiş bronz yataklar kaymalı yataklar, baskı yatakları, flanş yatakları, kovanlı yataklar, baskı pulları, bronz gibi ürünler burçlar.

Sağ tarafı bulun Yağ emdirilmiş burç parçası.Dünya Çapında OEM ve Dağıtım Ortakları sağlayan ambalaj;

Bizim seçimlerimizden birini seçin sıvı yağ-emprenye burçlar Düz Kovanlı Rulman Çin'denkovanlı yataklar, flanşlı kovanlı yataklar ve daha fazlası dahil.Stokta ve gönderilmeye hazır.

Cu663 Bronz Toz Metalurjisi Çin'de yapılan Sinterlenmiş Yağ Emdirilmiş Burç.

Burç, bronz burçlar konusunda uzmanız.

Ev aletleri için yedek parçalar konusunda uzmanız ve bir blender, fan, buzdolabı için kovan burçları vb. İçin bronz burçlar üretiyoruz. Motor burçları ve kaymalı yataklar ihraç ediyoruz.

Cu663 SAE 660 Yağ Emdirilmiş Burç Malzemesi, C93200 Kurşunlu Kalay Bronz Rulmanlar ve Parçalar.

VIIPLUSgüvenebileceğiniz isim.Kendinden yağlamalı rulman çözümleri için tam kaynağınızız.

Blender için Düz Kovanlı Yatak Mutfak robotu Blender burçları

ID * OD * UZUNLUK Sinterlenmiş bakır kılıf, Sinterlenmiş bronz petrolit burçlar. sintered self-lubricating bearings

 

Sıvı yağ-emprenye burçlarSinterleme bronz burç üretim süreci

Toz metalurjisi, metal tozu yapma veya metal tozu (veya metal tozu ve metal olmayan toz karışımı) hammadde olarak kullanma, şekillendirme ve sinterleme ve metal malzemeler, kompozit malzemeler ve çeşitli türlerde ürünler yapma işlemidir.Toz metalurjisi, her ikisinin de toz sinterleme teknolojisine ait olması açısından seramik üretimine benzer.Bu nedenle, seramik malzemelerin hazırlanmasında bir dizi yeni toz metalurjisi teknolojisi de kullanılabilir.Toz metalurjisi teknolojisinin avantajları nedeniyle, yeni malzeme sorununu çözmenin anahtarı haline geldi ve yeni malzemelerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynadı.
Toz metalurjisi, toz ve eşya yapımını içerir.Bunlar arasında, toz esasen metalurjik işlemdir ve kelimenin tam anlamıyla.Öte yandan, toz metalurjisi ürünleri genellikle malzeme ve metalurjinin çok ötesine geçer ve genellikle birden fazla disiplini (malzeme ve metalurji, makine ve mekanik vb.) Kapsayan teknolojilerdir.Özellikle, makine mühendisliği, CAD, tersine mühendislik, katmanlı imalat, sayısal kontrol, malzeme bilimi ve lazer teknolojisini birleştiren modern metal tozu 3D baskı, toz metalurjisi ürünleri teknolojisini daha fazla disiplinde modern ve kapsamlı bir teknoloji haline getiriyor.

Toz metalurjisi teknolojisini tanımlayınSıvı yağ-emprenye burçlar


Toz metalurjisi, metal malzemeleri, kompozit malzemeleri ve çeşitli ürün türlerini yapmak için metal tozu yapmak veya metal tozu (veya metal tozu ve ametal toz karışımını) biçimlendirme ve sinterleme yoluyla hammadde olarak kullanmaya yönelik endüstriyel bir teknolojidir.Toz metalurjisi teknolojisi, ulaşım, makine, elektronik, havacılık, silahlar, biyoloji, yeni enerji, bilgi ve nükleer endüstri alanlarında yaygın olarak kullanılmış ve yeni malzeme biliminin en dinamik dallarından biri haline gelmiştir.Toz metalurjisi teknolojisi, önemli ölçüde enerji tasarrufu, malzeme tasarrufu, mükemmel performans, yüksek hassasiyet ve iyi stabilite gibi bir dizi avantaja sahiptir. Seri üretim için çok uygundur.Ayrıca geleneksel döküm ve talaşlı imalat yöntemleriyle yapılamayan bazı malzemeler ve karmaşık parçalar da sektörden büyük ilgi gören toz metalurji teknolojisi ile yapılabilmektedir.

Toz metalurjisi ürünleri endüstrisinin geniş tanımı demir aletler, semente karbür, manyetik malzemeler ve toz metalurjisini içerir. oilite burçlarıÜrün:% s.Toz metalurjisi ürünleri endüstrisinin dar anlamı, toz metalurjisi parçaları (çoğunluk), yağ taşıyan ve metal enjeksiyon kalıplama ürünleri dahil olmak üzere yalnızca toz metalurji ürünlerine atıfta bulunmaktadır.

Toz metalurjisi teknolojisinin özellikleri Sıvı yağ-emprenye burçlar


Toz metalurjisi, geleneksel döküm yöntemleriyle elde edilemeyen benzersiz bir kimyasal bileşime ve mekanik ve fiziksel özelliklere sahiptir.Toz metalurjisi teknolojisi, doğrudan gözenekli, yarı yoğun veya tamamen yoğun malzemeler haline getirilebilir ve yağlı yatak, dişli, kam, kılavuz çubuk, alet vb. Gibi ürünler daha az kesme işlemidir.
(1) toz metalurjisi teknolojisi, alaşım bileşenlerinin önyargısını en aza indirebilir ve kalın ve düzensiz döküm yapısını ortadan kaldırabilir.Yüksek performanslı nadir toprak kalıcı manyetik malzemeler, nadir toprak hidrojen depolama malzemeleri, nadir toprak ışıldayan malzemeler, nadir toprak katalizörleri, yüksek sıcaklık süper iletken malzemeler, yeni metal malzemeler (al-li alaşımı gibi) hazırlanmasında önemli bir rol oynar. ısıya dayanıklı Al alaşımı, süperalaşım, toz korozyona dayanıklı paslanmaz çelik, toz yüksek hızlı çelik, metaller arası bileşik yüksek sıcaklık yapı malzemeleri, vb.).
(2) amorf, mikrokristalin, yarı kristal, nanokristalin ve aşırı doymuş katı solüsyonlar gibi bir dizi yüksek performanslı denge dışı malzeme hazırlanabilir.Bu malzemeler mükemmel elektriksel, manyetik, optik ve mekanik özelliklere sahiptir.
(3) birden fazla kompozit türünü kolayca gerçekleştirebilir ve yüksek performanslı metal matris ve seramik kompozitlerin düşük maliyetli üretimi için bir proses teknolojisi olan her bir bileşen malzemesinin özelliklerine tam anlamıyla etki edebilir.
(4) Yeni gözenekli biyomalzemeler, gözenekli ayırma membran malzemeleri, yüksek performanslı yapısal seramik ıslatıcılar ve fonksiyonel seramik malzemeler gibi sıradan eritme yöntemleriyle üretilemeyen özel yapı ve özelliklere sahip malzeme ve ürünler üretebilir.
(5) ağa yakın oluşum ve otomatikleştirilmiş seri üretim gerçekleştirilebilir, böylece üretimin kaynak ve enerji tüketimi etkin bir şekilde azaltılabilir.
(6) cevher, atık, çelik üretim çamuru, haddelenmiş demir ve çelik kantarlarından tam olarak faydalanabilir ve atık metali hammadde olarak geri dönüştürebilir, bu da malzeme rejenerasyonunu ve kapsamlı kullanımı etkin bir şekilde gerçekleştirebilen yeni bir teknoloji.
Genel işleme takımlarımızın ve donanım araçlarımızın çoğu, toz metalurjisi teknolojisiyle yapılır.

Yağ emdirilmiş bronz yataklar.

 

Yağ emdirilmiş sinterlenmiş bronzun aşınma direnci ve sürtünme önleyici nitelikleri mükemmel bir kılavuz burç sağlar.

 

 

SINTERED BRONZE BUSHINGS oilite bushings

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toz Metalurji için Tasarım

 

Rulmanlar, kontrollü gözenekliliği ve sonuçta kendi kendine yeten yağlaması nedeniyle Yağ Emdirilmiş Burçlar için doğal bir üründür.Sinterlenmiş bir yatağın şekillendirilmesi, esas olarak alet tasarımı ve üretimi ile tanımlanır.Bileşen geometrisinin uygun yerleşimi ve Yağ Emdirilmiş Burçlar işlemine göre uygun malzeme seçimi, takım ömrü ve dolayısıyla parça fiyatı üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir.Bu nedenle, Yağ Emdirilmiş Burçlarla ilgili bazı tasarım yönergelerini dikkate almak faydalı olacaktır.

 

Yağ Emdirilmiş Burç Tiplerini Keşfedin

 

Oil Impregnated Bushings oilite bushings

 

 

MALZEME KODU TEMEL METAL ALAŞIM KOMPOZİSYONU
Bronz esaslı SAE841 ASTM B438-70 GR1 Tip II DIN30 910 PART3SintA50 Mil-B-5687C Tip I CompA Cu87.5 ~ 90.5, Fe1.0max, Sn9.5 ~ 10.5, P1.75,0.5
Demir esaslı SAE863 Type3 SATM B439-70 GR4 Mil-B-5687C Type II CompB Fe;Cu18.0 ~ 22.0, Fe2.0 TAHSİSİ

 

 

Malzeme özellikleri

 

Kompozisyon
%
Yoğunluk
(gm / cc)
Gözeneklilik
(Hacimce%)
K Gücü
Sabit
Çekme
Gücü
Uzama
(% 1 "içinde)
Yol ver
Gücü
PSI
Kıyaslanabilir
Tanımlamalar
Bakır 87,5-90,5

Demir 1.0 maks.
Kalay 9.5-10.5
Karbon 1.75
Diğer Öğeler 0.5
6.4-6.8 19 dak. 26500 14.000 1 11000 ASTM B-438-70
GR1 Tür 11

MPIF CT-1000-K26
SAE 841
I. Comp.Bir
Süper Sinterlenmiş Demir Malzeme Özellikleri
Bakır 18.0-22.0

Demir Dengesi
Diğer Elemanlar
5.8-6.2 19 dak. 40000 22.000 1 22.000 ASTM B-439-70
GR4
SAE 863, Tür 3
Mil-B-5687C
Tip II.Comp.B

 

Duvar kalınlığı

Genel bir kural olarak, duvarlar 0,060 inçten (1,52 mm) daha ince olmamalı ve takım mukavemeti ve tozun kalıbın tüm bölümlerini uygun şekilde doldurmasını sağlamak için uzunluğun duvara oranı 8: 1'den az olmalıdır. parça yoğunluğu.Uzun, ince duvarlar tasarlamaktan kaçının;kırılgan aletlere ihtiyaç duyarlar ve parçaların kendileri yoğunluk değişimine meyillidir.Uzunluk-duvar kalınlığının oranının 8: 1 veya daha fazla olduğu durumlarda, tek tip dolgu elde etmek için özel önlemler alınmalıdır ve yoğunlukta değişiklikler kaçınılmazdır. Uzunluk-çap ve / veya uzunluk-duvar kalınlığı oranları ne kadar düşükse, parça boyunca tek tip yoğunluğu korumak o kadar kolay hale gelir.

 

Kenarlar

 

Çapak oluşumunu önlemek için bir parçanın kenarları yarıçaplar yerine eğimli olarak tasarlanmalıdır.30-45 derecede.0,005 inç (0,13 mm) ila 0,015 inç 0,38 mm arasındaki bir yüzeye sahip pah, istenmeyen yumuşak kenarları ortadan kaldıracaktır

 

Yağ Emdirilmiş Burçların Avantajları

 

Yağ Emdirilmiş Burçlar, parçaları tam olarak nihai boyutlara veya boyutlara yakın yapmak için ekonomik, çevre açısından temiz, yüksek üretim yöntemidir..Çok az veya hiç işleme gerekmeden.Gözenekli olmaları nedeniyle yağ veya plastik ile emprenye edilebilirler.

 

P / M sürecini kullanarak üretim için bileşenlerin uygun şekilde geliştirilmesi, geri dönüşüm ihtiyacını en aza indirebilir veya kolaylaştırabilir.Toz metalurjisinin yardımıyla, sıkı boyut toleranslarını koruyabilir ve "temiz" kalıplama elde edebiliriz.Teknolojik süreçleri ve hurda kayıplarını azaltmak, toz haline getirilmiş metal parçalardan tasarruf etmenin en büyük yararıdır.P / M işlemi, tipik olarak bitmiş parçada besleme stoğunun% 97'sinden fazlasını kullanarak hurda kaybını ortadan kaldırır veya en aza indirir.

 

Toz metal prosesi, ekonomik, yüksek hacimli üretim için uygundur. Bununla birlikte, National Bronze Mfg Hacim açısından özellikle esnek olmasından gurur duymaktadır.

CAST bronz burçlar VS. YAĞ EMİŞLİ BRONZ BURÇLAR

 

Yağ taşıyan arasındaki farkoilite burçları Toz metalurjisinde bakır kovan ve kendinden yağlamalı bakır kovan

Kaymalı yatak türleri arasında, matrisin özünde bulunan yağlayıcıyla yağlanan kendinden yağlamalı yataklar ve çalışma yüzeyinde aşınma önleyici bir katmana sahip çelik arka yataklar bulunmaktadır.Burada esas olarak matris yağlayıcı ile yağ taşıyan bakır kovan ve kendinden yağlamalı bakır kovanı açıklıyor ve ardından daha sonraki aşamada azaltılmış aşınma tabakasına sahip ürünlerin ayrıntılı bir analizini yapıyoruz.

Toz metalurjisi yağ içeren bakır kılıf tanımı şöyledir: toz metalurjisi, metal tozu yapmak ve metal tozunu (ve bazen az miktarda metalik olmayan tozu eklemek) hammadde olarak karıştırma, şekillendirme ve malzeme veya ürün yapmak için sinterleme.Toz metalurjisi yağ yatağı, yatağa vakumla yağlama yağı emdirildikten sonra bu şekilde işlenen yatak ürünlerini ifade eder.Bu ürünün matrisi tozdan yapıldığı için matriste ince delikler oluşacak ve yağ içeriği yağlama yağı ile emprenye edildikten sonra belirli bir orana ulaşabilecektir.Ülkemizde en başından itibaren bu rulmana yağ taşıyan bir isim olacak, yağ taşıyan bu tür rulmanların yağlı olduğu anlamına gelmez, bu nedenle kullanımda yağlama yağı eklemeye gerek kalmaz, rulmanın kendisinin yağ miktarında yağlama yağı içerir, genellikle yağlama yağı eklemeye gerek yoktur veya yalnızca az miktarda ilave yağlayıcı kullanılırken.

Çalışma prensibi: şaft hareketsizken, tüm yataklar gözeneklerde depolanır ve yük, yağlı yatak ile şaft arasındaki doğrudan temasla desteklenir.Bununla birlikte, kılcallık nedeniyle, şaft çalışırken, yatak malzemesinin ince gözeneklerinde bulunan yağlama yağı, yatağın iç çap yüzeyinden dışarı sızarak, bunlar arasındaki temas noktasında belirli bir durumda bir sınır yağlaması oluşturur. mil ve yatağın yüzeyi.P / m yağlı bakır manşon genellikle yüksek bir hızda monte edilir, yakıt ikmali ve bakım için uygun değildir ve belirli bir düşük sıcaklık ve yük çalışma koşulu ile.Ancak bu tür bir ürünü işlemeden önce genellikle ilgili ürünün kalıbının işlenmesi gerekir.Bu nedenle ürün tipini seçerken ürün boyutu küçük ve miktarı özellikle büyükse bu işlem düşünülebilir.


Uygulama koşulları: elektrikli ev makineleri, tekstil makineleri, kimya makineleri, otomobil endüstrisi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Toz metalurjisi yağ yatağının genel adı: yağ içeren bakır kovan, sinterlenmiş bronz yatak, yağ taşıyan, demir esaslı yağlı yatak, toz yatak.

Yaygın toz metalurjisi yağı yatak türleri: FZ1165, FZ1265, FZ1360, FZ1465, FZ2170, FZ2265, FZ2365.

Toz metalurjisi yağ taşıyan bakır kovan ürün stili: (yürütme standardı: GB / t2688-2012 kayar yatak, toz metalurji yatağının teknik koşulları)

 

Uygulamalar

 

Toz Metal Bronz Burçlar çok çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır.Yıllar içinde P / M teknolojisi ilerledikçe, bu tür ürünleri kullanan uygulamaların sayısı da arttı.Toz metal bronz burçları bulabileceğiniz başlıca endüstrilerden bazıları şunlardır:

 

Otomotiv

 

Çin'de toz metalurjisi petrol yataklarının üretiminde yaygın problemler Metal tozu ve sürtünme önleyici malzeme kısıtlamaları taşıyan diğer toz metalurjisi, sinterleme, şekillendirme ve yağlanmış, gözenekli yağ yatak yapısı, sıcak yağda nemlendirilmiş, gözenekli boşluklar yağlama yağı ile dolu , şaft boynu rulo emme rolü çatışması ve ateş, şişen metaller için çalışırken ve yağ ısınır, gözeneklerden çıkan yağ ve kalıp kılavuzu burcu yüzey yağlamasıyla çelişir, soğutulduktan sonra yatak, yağ tekrar gözeneğe emilir.

 • Bağlantı çubukları

 • Ana Yatak Kepleri

 • Yağ Pompası Bileşenleri

 • Zamanlama Sistemi Bileşenleri

 • Kapı Kapak ve Kilit Mekanizması

 • Üst ve Alt Eğim Bileşenleri

 • Marş Motoru Bileşenleri

 • Hidrolik Pompa Parçaları

 •  
 • Farklı çalışma koşullarına göre, rulman yataklarında farklı yağ içeriğine sahip toz metalurji yatakları kullanılmaktadır.Yağ içeriği yüksek olduğunda, yağlama yağını dengelemeden ve düşük yük altında kullanılabilir.Yağ içeriği az olduğunda ağır yük ve yüksek hızda kullanılabilir.Grafit içeren toz metalurjisi, grafitin kendisinin kayganlığından dolayı, yatağın güvenliğini artırabilir, dezavantajı düşük mukavemettir;Korozyon olmaması durumunda, düşük fiyatlı, yüksek mukavemetli demir bazlı toz metalurji yatağının seçilmesi düşünülebilir, ancak eşleşen muylu sertliği uygun şekilde iyileştirilmelidir.

   

  Toz metalurjisi ürünleri ağırlıklı olarak otomotiv mesleği, ekipman imalat işi, metal mesleği, havacılık, askeri sanayi, alet ve sayaçlar, donanım araçları, elektronik cihazlar ve malzemelerin üretimi ile ilgili diğer yedek parça üretimi ve araştırma alanlarında, yardımcı maddeler için geçerlidir. malzemeler, her türlü toz hazırlama ekipmanları, sinterleme ekipmanları imalatı.Ürünler arasında rulmanlar, dişliler, sinterlenmiş karbür kesici aletler, kalıplar, çakışan ürünler vb.

İletişim bilgileri
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

İlgili kişi: tiffany

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)