Çin Bronz Gleitlager Üretici

Elmas Yağı ve Küresel Yağ Bölünmüş Bronz Kol Burçları, Kendinden Yağlamalı Burç

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin yapımı
Marka adı: VIIPLUS
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: Burçlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP KASA
Teslim süresi: 7-25 iş günü
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 7000000 Adet / Adet bir hafta
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Brand: VIIPLUS Material: Bronze
Type: Sleeve Size: Customized Size
Product name: Split Bronze Bushings Quality: High quality

Ürün Açıklaması

 

Elmas Yağı ve Küresel Yağ Bölünmüş Bronz Kol Burçları, Kendinden Yağlamalı Burç

 

 

Check Out Our Inventory. Envanterimize Göz Atın. Stock Bronze Parts China Factory Directly Price. Stok Bronz Parçaları Çin Fabrika Doğrudan Fiyat. Order Online Today. Bugün Online Sipariş Verin. Stock Size Ship Today. Stok Boyutu Bugün Gemi. Types: Tin Bronze C?uSn8 Standard Material, Metric Bushings, Oil-Less Type Bushing, Split Bronze Bushings, Dia,ond Oil Indentations/Holes Çeşitleri: Kalay Bronz C uSn8 Standart Malzeme, Metrik Burçlar, Yağsız Tip Burç, Bölünmüş Bronz Burçlar, Dia, ve Petrol Endikasyonları / Delikleri

Elmas Yağı ve Küresel Yağ Yüksek Kaliteli Bronz Malzeme Bölünmüş Bronz Kol BurçlarÇin'de yapılan gleitlagerbuchsen

Profesyonel bir üretici bronz kaymalı rulmanlar ve aşınma plakaları

Çin'den Yüksek Kalite FB090 FB092 Bronz burç İmalat ve İhracat tedarikçisi arama:https://www.viiplus.com

Bronz sarılı BurçE90F / E92F Flanş Bronz Burç, Çin'den standart ölçü sipariş etmek için yapılmıştır.

Kuru Burç, Ön yağlamalı kayar rulmanlar

090 Bölünmüş Bronz Burçlar, malzeme olarak kalay bronz alaşımı CuSn8, yüzey haddeleme elmas yağ deliği, yağ depolama rolünü oynar, iyi yorulma mukavemeti ve taşıma kapasitesi, korozyon direnci, aşınma direnci vardır. katalog,FB-090 serisi bronz burç.pdf.

bronze sleeve bushings

 

092 Split Bronze Bushings is made of tin-bronze alloy CuSn8. 092 Split Bronz Burçlar kalay-bronz alaşımı CuSn8'den yapılmıştır. The working surface is evenly arranged with lubrication through holes according to a certain Angle and density. Çalışma yüzeyi, belirli bir Açı ve yoğunluğa göre deliklerden yağlama ile eşit olarak düzenlenmiştir. It is easy to form an oil film when starting, so as to reduce the starting friction coefficient.It has good resistance to fatigue, corrosion and wear.This series of bronze bushings are widely used in agricultural machinery, construction machinery, construction machinery and other high-load low-speed occasions.Download bush bearing catalogue, Başlangıç ​​sürtünme katsayısını azaltmak için, bir yağ filmi oluşturmak kolaydır.Yorgunluk, korozyon ve aşınmaya karşı iyi bir dirence sahiptir.Bu bronz burçlar, tarım makineleri, inşaat makineleri, inşaat makineleri ve diğerlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. yüksek yük düşük hızlı durumlar. çalı rulman kataloğu indirin,FB092-200100pdf.pdf.

 

bronze sleeve bushings

 

 

Kimyasal bileşim

 

Parça No.

Malzeme

Cu

Sn

P

Pb

Zn

090

CuSn8

% 91.3

% 8.5

% 0.2

/

/

092

CuSn8

% 91.3

% 8.5

% 0.2

/

/

 

 

 

 

Teknik veri

 

Max. Maks. Load Capacity Yükleme kapasitesi

 

 

Statik Yük

N / mm2

120

Dinamik Yük

N / mm2

40

Max. Maks. Speed hız

 

 

090

Hanım

2.0

092

Hanım

> 2.5

Max. Maks. PV Value PV Değeri

N / mm2 · m / s

2.8

Gerilme direnci

N / mm2 · m / s

450

mpa

N / mm2 · m / s

250

Sertlik

HB

90-120

uzama

 

% 40

Sürtünme katsayısı

μ

0.08 ~ 0.25

Çalışma Sıcaklığı Aralığı

-100 ~ 200

Termal iletkenlik

W / (m · k)

60

Termal iletkenlik

k-1

15 x 10-6

 

 

 

Standart yağ deliği

 

 

090 Yağ Girinti Delikleri 092 Yağ Girinti Delikleri

 

 

 

Bronze Bushings Diamond Oil Indentations Holes                                            Oil Indentations Holes

E90F E92F Flanş Burç Özellikleri Toleransı

 

  • Bronz Burç Gövdesi ØH7
  • Burç Burç iç montajdan sonra ØH9
  • Şaft toleransıf7 - h8 arası

 

                        

 

 

 

özellik

 

090 Split Bronz Burçlar tamamen yapılmıştır bronz CuSn8. . Because of material properties, the working surface rolled with diamond Indentations (standard Indentations) or stamped oil grooves according to detailed application. Malzeme özellikleri nedeniyle, çalışma yüzeyi detaylı uygulamaya göre elmas Endikasyonları (standart Endikasyonlar) veya damgalı yağ olukları ile yuvarlandı. And it also has good Performance of anti-corrosion caused by chemical and environments. Ayrıca kimyasal ve ortamların neden olduğu iyi bir korozyon önleme performansına sahiptir. During the operation, the grease & oil will be released from the Indentations, which allow for long-term lubrication. Operasyon sırasında, gres ve yağ uzun süreli yağlamaya izin veren Endikasyonlardan serbest bırakılacaktır. Compare with Machined bronze bearings; İşlenmiş bronz rulmanlar ile karşılaştırın; 090 can offer some advantages including thin wall, lower weight, cheaper cost, high load etc. It is suitable for high load, lower speed application like construction, Transport, and agriculture machinery. 090, ince duvar, daha düşük ağırlık, daha ucuz maliyet, yüksek yük vb.

 

Çeşitli Dokular Kod 092 090'dan türetilmiştir; ; the difference between 090 & 092 is Indentations on working surface, which substituted by Through-holes. 090 ve 092 arasındaki fark, çalışma deliklerindeki Geçiş delikleri ile değiştirilen göstergelerdir. Theses holes will allow greater capacity to collect lubricant, which build up a lubrication film at the start of movement and reduce the frication. Bu delikler, hareketin başlangıcında bir yağlama filmi oluşturan ve sürtünmeyi azaltan yağlayıcıyı toplamak için daha fazla kapasiteye izin verecektir. It is suitable for high load, lower speed application like construction, Transport, and agriculture machinery. Yüksek yük, inşaat, nakliye ve tarım makineleri gibi düşük hızlı uygulamalar için uygundur.

 

Avantajları

 

1. iyi yorgunluk direnci

2. yüksek yük kapasitesi

3.Korozyon direnci

4.aaşınma direnci

 

 

 

Uygulama

 

090 kaldırma makineleri, inşaat makineleri, otomobil traktör şasi, takım tezgahı endüstrisi ve madencilik makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır, aynı zamanda rulman burcu, flanşlı burç, itme contası ve bilyalı kase ve diğer formlara da yapılabilir.

 

092, konveyörler, asansörler, haddeleme makinesi, orta yük, düşük hız durumları gibi tesviye makinesinde kullanılmıştır.

 

 

Viiplus, kendinden yağlamalı yatağı darbe direnciyle güçlendirir, toz direnci sadece yağlama zorluklarını çözmekle kalmaz, aynı zamanda çalışma gürültüsünü de azaltır ve bu nedenle özellikle madencilik uygulamaları ve dış mekan işlemleri gibi kritik ortamlarda yatağın hizmet ömrünü uzatır.

· Kazıcı Yükleyici
· Buldozer
· Alt takım
· Ekskavatör

application

 

 

Cusn6.5 & Cusn8 Kalay Bakır Bronz Burç 090 & 092 Çin Viiplus Rulman Silindirik ve Flanşlı Inç Boyutu, Çin Kendinden Yağlamalı rulmanlar hakkında bilgi bulabilirsiniz supplier

VIIPLUS sürekli yeni bronz burçlar malzemeler ve yeni kayar rulmanlar bronz çalılar geliştirme

WB700 Wb702 Wb800 Wb802 Fb090 Fb092 Fb090f Fb092f bronz burçlarmetal bölünmüş düz burç / cusn8 boşluk bronz rulman / flanş burçlar ... E90 E92 Bakır Kol Kızak E90F E92F flanş Bronz Burç

Bize hoş geldiniz!

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, her zaman beklerim, teşekkür ederim!

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz