Ticari marka sorumluluğu reddedilir

June 1, 2024
hakkında en son şirket haberleri Ticari marka sorumluluğu reddedilir

Ticari marka sorumluluğu reddedilir

Tüm ticari markalar, logolar ve marka isimleri ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Bu web sitesinde kullanılan tüm şirket, ürün ve hizmet isimleri yalnızca tanımlama amaçlıdır. Bu isimlerin kullanımı,ticari markalar ve markalar onaylama anlamına gelmez.

 

Bu web sitesinin içeriği çeşitli üçüncü tarafların ticari isimlerini veya ticari markalarını içerebilir.Web sitemizdeki herhangi bir ticari isim veya ticari marka kullanımı yalnızca tanımlama ve referans amaçlıdır ve ticari marka sahibine veya markasına herhangi bir ilişkiyi ima etmez., ürün veya hizmet. Üçüncü tarafların ticari markaları TM veya kayıtlı ® ticari markaları ilgili sahipleri mülkiyetindedir.ya da bu marka sahipleriyle ilişkili. Bu ticari marka sahipleri bize veya ürünlerimize ve hizmetlerimize destek vermezler veya onay vermezler. Bu ticari marka sahipleri ile hiçbir bağlantımız, sponsorluğumuz veya ortaklığımız olmadığını açıklıyoruz.Biz kesinlikle ofis değiliz.Bu markanın Çin'deki şubesi veya genel temsilcisi, lütfen endüstrinin bütünlüğünü bizimle koruyun ve yanlış tanıtımı reddedin!

 

Bu web sitesindeki makalelerde açıklanan markalar (veya şirketler) ve ürünler halka açık bilgilere dayanmaktadır.Bu, bu markalarla herhangi bir ilişkimiz ya da ortaklığımız olduğu anlamına gelmez.. Tüm ticari markalar ve grafikler marka sahiplerinin mülkiyetindedir. Buradan, bu markanın Çin'deki ofisi, şubesi veya yetkili temsilcisi olmadığımızı ilan ediyoruz.
Bu web sitesinde yayınlanan tüm ürün resimleri yalnızca referans içindir ve fiziksel fotoğraflar değil, ürün diyagramlarına aittir.Gerçek ürünler, üreticinin sağladığı gerçek ürünlere tabidir.Müşterilere gerçek ve güvenilir ürünler sunmaya ve piyasa düzenini ve tüketici haklarını ve çıkarlarını korumak için ilgili yasalara ve yönetmeliklere sıkı sıkıya uymaya kararlıyız.

Web Sitemizdeki Ticari Marka Kullanımını ve Sorumluluk İptalini Anlamak

Son blog yayınımıza hoş geldiniz! Bugün, web sitemizde çeşitli üçüncü taraf ticari markaların ve ürün isimlerinin kullanımını açıklığa kavuşturmayı hedefliyoruz.Amacımız, entelektüel mülkiyet haklarına saygı gösterirken içeriğimizin şeffaflığını ve bütünlüğünü sağlamak..

Üçüncü Tarafın Ticari Markalarını Neden Bahsetiriz?

Web sitemizde, sayısız üçüncü taraf ürün ve ticari markalarla karşılaşabilirsiniz. Bunlar sadece tanımlama ve referans amaçlı belirtilmektedir.Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin diğer şirketlerin ürünleri veya hizmetleriyle uyumluluğu veya alakası hakkında net ve kesin bilgiler sunmayı planlıyoruz..

Ticari Marka Hakkında İtirazların Önemi

Bu üçüncü tarafların ticari markalarının kullanımının, ilgili ticari marka sahipleriyle herhangi bir bağlılık, onay veya ilişki içermediğini belirtmek önemlidir.Markalar, TM veya ® ile işaretli olsun ya da olmasın, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.Sorumluluğumuz şu şekilde açıklanıyor:

  1. Hiçbir Bağlantı Yok: Ticari markaların sahipleriyle bağlantılı değiliz, yetkilendirilmedik, onaylanmadık veya herhangi bir şekilde resmi olarak bağlantılı değiliz.

  2. Destek yok.: Üçüncü tarafın ticari markalarının varlığı, ilgili sahiplerinin web sitemizi, ürünlerimizi veya hizmetlerimizi desteklediği veya onayladığı anlamına gelmez.

  3. Bağımsızlık: Biz marka sahiplerinden bağımsız olarak hareket ediyoruz.

Endüstri Dürüstlüğüne Bağlılık

Bu markaların Çin'deki ofisi, yan şirketi veya genel temsilcisi olmadığımızı vurguluyoruz.Bizim taahhüdümüz, sahte reklamları ve yanıltıcı iddiaları reddederek endüstrinin bütünlüğünü korumak..

Sonuçlar

Web sitemizdeki ticari marka isimlerinin kullanımı, yalnızca kullanıcılarımızı yönlendirmek için bir referans olarak hizmet eder.Sorumluluk reddi, dürüst ve fikri mülkiyet haklarına saygılı bir şekilde çalışmak niyetimizin bir ifadesidir.Herkesi iş iletişiminde ticari markaların uygun kullanımı konusunda uyanık ve bilgilendirilmeye teşvik ediyoruz.

Dikkatiniz için teşekkür ederiz ve adil ve etik iş uygulamalarını desteklemeye devam edelim!