• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Florida'dan Beverly
  “Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Michael Russo
  Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.
İlgili kişi : Tiffany

Metrik Boyutlu Silindrik Lagerler - Çelik Bronz Bölünmüş Gövdeleri --

Menşe yeri Kompozit düz silindirik burçlar üreticisi
Marka adı VIIPLUS BUSHINGS SUPPLIER
Sertifika ISO 3547 DIN 1494 Assembly Standard Tolerance
Model numarası kendinden yağlamalı burçlar, BURÇLAR
Min sipariş miktarı 1000 Adet
Fiyat $0.05 - $1.00 / Pieces
Ambalaj bilgileri Ambalaj: Karton İhracat; Ahşap kasa ; Tahta palet.
Teslim süresi 7 ~ 15 iş günü
Ödeme koşulları TT peşin, Western Union
Yetenek temini Özel Özel Yağlama Burçları İmalatı

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Karakteristik Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar Boyut Standart boyut mevcut
Boyutlar ve Toleranslar ISO 3547 Özellikleri uyarınca Özellik Tin-plated steel /, lead-free; Kalay kaplı çelik /, kurşunsuz; DIN1494 / IS
Burçlar Kendini yağlayan kabuklar,Metal-Polimer Sıkışma Karşıtı Düz rulmanlar Kullanılabilir Silindirik burçlar Flanşlı burçlar Baskı pulları Flanşlı pullar Kayar plakalar
Metal-Polimer Kompozit Kendinden Yağlamalı Burç Malzemesi Çelik Sırt + Gözenekli Bronz Sinter + Uygulama tarım ekipmanları, inşaat ekipmanları, yiyecek ve içecek, malzeme taşıma ekipmanları, şekillendirme
Taşımacılık Fiyatı Tiffany@viiplus.com Kendini yağlayan rulman kabuğu üreticisi https://www.viiplus.com/
Vurgulamak Kendini yağlayan Bronz POM Kabukları, Metal polimer kabukları POM BURCU marginally lubricated bushings for grease or oil lubricated applications · Standard split bushing
Bush Lageri Üreticileri Tedarikçiler İhracatçılar düz rulmanlar. Uzun, bakımsız hizmet, çeşitli tasarımlarda ve farklı malzemelerden tulumlar üretir.
Vurgulamak

oil impregnated brass sleeve bearing

,

flanged plain bearing

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Metrik boyutlu silindirli rulmanlar, özellikle çelik, bronz ve (polytetrafluoroetilen) bölünmüş kabuklardan oluşan rulmanlar,geniş bir endüstriyel uygulama yelpazesi için sağlam ve kendi kendini yağlayan bir çözüm sunarBu rulmanlar, asgari sürtünme ve aşınma ile pürüzsüz ve güvenilir bir dönüş sağlamak için tasarlanmıştır.

Taşınmanın çelik bileşeni dayanıklılığı ve dayanıklılığı sağlarken, bronz malzemesi korozyon direncini artırır ve yük taşıma kapasitesini arttırır. bölünmüş kutuları rulmanın kendi kendine yağlanma özelliklerine katkıda bulunur, düzenli yağlama gerekliliğini ortadan kaldırır ve bakım gereksinimlerini azaltır.

Bu silindirli rulmanların metrik boyutları, mevcut sistemlere sorunsuz entegrasyon sağlayan çeşitli makineler ve ekipmanlarla uyumluluğu sağlar.Bölünmüş kabuğu tasarımı da kurulum ve değiştirme bir basit süreç yapar, duraklama sürelerini ve işletme maliyetlerini daha da azaltır.

Eski makineleri yükseltmek ya da yeni ekipmanlar kurmak için metrik boyutlu silindir rulmanları çelik, bronz,ve bölünmüş kutuları, operasyonel verimliliği artırmak ve bakım yüklerini azaltmak için mükemmel bir seçimdir.Bu yenilikçi rulmanlar ve endüstriyel operasyonlarınıza nasıl fayda sağlayabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin.

tulumları kuru çalışmaya, düşük sürtünme katsayısına, daha düşük aşınmaya, iyi kayma özelliklerine, çiftleşme metal yüzeyini koruyabilen bir transfer filmi oluşturmaya uygundur.Döner ve salıncak hareket için uygun.

Karakteristikleri

Malzeme
polimer
Diğer özellikler
kuru çalıştırma, kendi kendine yağlayıcı

Açıklama

Metal-Polimer Kompozit Lageri - Çok iyi aşınma ve geniş bir yük yelpazesi üzerinde düşük sürtünme performansı,Kuru çalışma koşullarında hızlar ve sıcaklıklar - Özellikle yüksek frekanslı ve düşük amplitudalı salınım hareketleri ile kuru uygulamalara uygundur - doğrusal için uygundur, salınımlı ve dönen hareketler - EVL, WEEE ve RoHS özelliklerine uygun kurşunsuz malzeme

Flanged Bush Gap Lageri,Kasaklama Üreticileri

China Bushings - Üreticiler ve Tedarikçiler

Yüksek KaliteÇubuklarRekabetçi Fiyatlar ile.

Biz...Çubuklar üretmekTam olarak sizin özelliklerinize uygun.

Polimer düz rulmanlar -Yüksek yük kapasitesi, bakımsız

VIIPLUS, kendi kendine yağlanan rulmanların araştırma ve geliştirilmesi, üretimi ve satışında uzmanlaşmıştır.Bronz kaplamalı rulmanlar, kendi kendine yağlanan monometallik rulmanlar ve diğer rulmanlar.

polimer düz rulmanlar,Yüksek yükler ve orta hızlarBu sıradan rulmanların özelliği bakımsız olmaları.

polimer düz rulmanlar için önemli bir ön koşul, uzun süre güvenilir bir şekilde çalışmaları ve düşük yağlama veya kuru çalışma koşullarında bile arızalanmamalarıdır.

Metal-Polimer Kompozit Kendiliğinden Yağlayan Kabuk Malzemesi

Çelik Arka + Gözenekli Bronz Sinter + + Kurşun

 • Kendini yağlayan kabuklar çok fazlaiyi aşınma ve düşük sürtünme performansıkuru çalışma koşullarında geniş bir yük, hız ve sıcaklık aralığında
 • Yağlanmış uygulamalara uygun kabuk malzemesi

Çelik/ sinterlenmiş bronz ve çelik

 bushings

Metal-polimer bronz destekli düz rulmanlar

Mikroseksiyon

Metal-Polimer Kompozit Kendiliğinden Yağlayan Kabuk Malzemesi

 • Kaydırıcı katman++kurşun
 • Gözenekli Bronz Sinter
 • Bronz Destek

Çalışma performansı

Kuru Çok iyi.
Yağ ile yağlanmış - İyi.
Yağ yağlanmış Adil.
Suyla yağlanmış Adil.
Süreç sıvısı yağlanmış Adil.

Kullanılabilir

 • Standart boyutlarda bulunan rulman formları: Silindrik çalılar, kanatlı çalılar, kaydırıcı plakalar
 • Sipariş üzerine hazırlanmış formlar: Özel boyutlardaki standart formlar, zorlama silindirleri, flanslı zorlama silindirleri, yarı yataklar, damgalama veya derin çizim yoluyla elde edilen özel şekiller, kişiselleştirilmiş yatak tasarımları

Başvurular

 • Endüstriyel  Havacılık, tarımsal ekipman, inşaat ekipmanları, malzeme taşıma ekipmanları, şekillendirme makineleri - metal, plastik ve kauçuk; ofis ekipmanları, tıbbi ve bilimsel ekipmanlar,Paketleme ekipmanları, pnevmatik ve hidrolik silindirler, pompalar ve motorlar, demiryolları ve tramvaylar, tekstil makineleri, valfler vb.
 • Diğerleri: Deniz ve açık deniz ekipmanları, su veya açık hava ortamlarında diğer uygulamalar

plain bearings application

Metal-polimer sürtünme karşıtı düz rulman montajı ISO 3547'ye göre boyutları ve toleransları: Silindrik çalılar Çukurda önceden bitirilmiş çalılar,Doğru yürüme boşluğunun kullanılması ve hem şaftın çapının hem de evin boşluğunun tablolarda verilen sınırlara kadar bitirilmesi çok önemlidir.Kuru çalışma koşullarında verilen açıklıklarda herhangi bir artış, performansta orantılı bir düşüşe yol açacaktır.


Sipariş üzerine yapılmış

Sipariş üzerine yapılan metrik rulmanlar ve imparatorluk buşları: özel boyutlardaki standart buş şekilleri, dikiş, damgalama veya derin çizim yoluyla elde edilen özel şekiller, özel buş tasarımları.

Metrik Boyutlu Dergi rulmanları Çanakkale'den sipariş üzerine yapılmış varak rehber rulmanları kendi kendine yağlayıcı rulmanlar.Tin kaplamalı çelik bronz/, kurşunsuz; DIN1494 / ISO3547.http://bronzegleitlager.com, Çin'de düz rulmanların önde gelen tedarikçileri, ürün yelpazesi çelik, bronz, paslanmaz çelik veya bimetallik düz rulmanların yanı sıra C86300,C93200 Bornze Bushings, CNC, özel kol.

Yüksek talep ortamları için bakımsız, metal-polimer tribolojik çözümler
Metal-Polimer Öz Yağlayıcılar

Çekirdek Çözümleri

KUTLAYIN!

ÜRÜN TESVİFİ

Kendi kendine yağlanan düz rulmanlarKaydırıcı katman.

Özellikleri

 bushings

 • - Evet.Bakımsız (kendini yağlayan)
 • Düşük sürtünme katsayısı
 • Universal rulman
 • ¢ Uzun ömür

Kullanım alanları örn.

Paketleme makineleri, motorlar, türbinler, pompalar, forkliftler vb.

Şekiller ve şekiller

Basit silindrik rulmanlar, flens rulmanlar, itme yıkama makineleri, kaydırıcı plakalar.

Özel üretim

İsteğe bağlı olarak, farklı kullanım alanları için inç boyutları, özel uzunluklar, kaydırma rulmanları ve çeşitli katmanları ve ayrıca çelikten farklı destekler sunabiliriz.Bronz veya paslanmaz çelik vb..

Ayrıca mevcuttur

kurşunsuz, çeşitli- Çeşitli endüstriler için özel karışımlar

Bölünmüş Kompozit kuru kaydırma rulmanı;Tin kaplamalı çelik / bakır / , kurşunsuz;DIN1494 / ISO3547;Maintenance ücretsiz;Mükemmel kaydırma ve aşınma performansı, çeşitli hareket türleri için uygundur,Yüksek taşıma kapasitesi, güçlü her yönden uyarlanabilir.

Metal polimer düz rulman yapısı tamamen homojen, bu yüzden tüm özellikleri ∙ aşınma, direnç, kendi kendine yağlama, düşük sürtünme katsayısı,titreşim ve şok yüklerine direnç, tüm rulman kabuğu duvar kalınlığı boyunca tutarlıdır.

VIIPLUS kendi kendine yağlanan rulmanlar tedarik eder ve müşteriye kendi özelliklerini karşılayan veya aşan rulman sistemi tasarımları sağlar.

Metal Desteklenen rulmanlar

Yumruğu ve rulmanları metal bir kabına dönüştürülebilir.Metal bir korpusda kendi kendine yağlanan bir astarının kullanılması, diğer metal olmayan rulmanlara göre önemli ölçüde daha az çalışma boşluğu gerektiren daha sert bir rulman üretir.Başlangıçta nükleer enerji endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen bu tasarım, şimdi birçok diğer uygulamada belirtilmiştir.

Metric Journal rulmanları, bölünmüş dikiş bronz desteği, herhangi bir ivme veya bağlantı uygulamasında mükemmel çalışır.Farklılıklar, menteşeler, pedallar ve diğer birçok dönüm noktası.

Ürün Tanımı
Ürün Adı
Tedarik sertleştirilmiş çelik Bush sarılmış Split Sleeve Bearing Steel Insert Bush
Malzeme
Çelik+Kır++Pb+Doldurucu
Boyut
Müşterilerin özel gereksinimlerine göre geliştirebiliriz.
Standart
IATF 16949:2016, SGS, RoHS
Çalışma sıcaklığı
-200~+280°C
Dış yüzey
Bakır/Tin
Kullanılmış
Otomobil motorları, dişli pompaları, amortisörler, kapı menteşeleri, koltuklar, baskı, dokuma, tütün ve jimnastik makineleri, pnevmatik silindir.

Teknik veriler

 • Kapalı kompozit kuru kaydırma rulmanı
 • Bronz /
 • Bakımsız

Özellikler

 • Her tür hareket için mükemmel kayma ve aşınma davranışı, yüksek yük kapasitesi, iyi korozyon direnci, manyetik olmayan

Malzemeler

 • Destek malzemesi Bronz veya çelik
 • Ara katman Sinterlenmiş bronz
 • Kaydırıcı katmanlı

Maddi Özellikler

plain bearing dimension

 • Özel yük kapasitesi statik ≤ 200 [N/mm2]
 • Hızlı kaydırma hızında spesifik yük kapasitesi dinamik≤ 140 [N/mm2]
 • Kaydırma hızı ≤ 2,5 [m/s]
 • Sürtünme değeri ***0,02 [μ] -0,25 [μ]
 • Sıcaklık gerginliği: 200 °C - + 280 °C
 • Maks. PV değeri1.8 [N/mm2 x m/s]

Tolerans Ayrıntıları

 • Konut ØH7
 • Montajdan sonra iç-Ø'yi kabuklamakH9
 • F7 ila h8 arasındaki akım toleransı


Bakım

 • kaydırma katmanı olan kuru kaydırma rulmanıdır.

Uygulama Alanı

 • Makine ve tesis inşaatı, tekstil işleme ve tarım makineleri, otomotiv endüstrisi

Altyazısı

Özel boyutlar yalnızca isteğe bağlı olarak mevcuttur.*Eğer yine de yağlandırmayı kullanmak istiyorsanız, lütfen kaydırma rulmanı düzenli olarak yağlandırmayı unutmayın

İletişim kur.Bize bir online soruşturma gönderin.Bizimle iletişime geçmek için "Soruşturma Formu" nızı kullanabilirsiniz.

Sorumluluktan vazgeçiyorum:
Bu katalogdaki bilgiler ve fotoğraflar, OEM yelpazesindeki kutup rulman ürünlerinin genel bir bakışıdır. Daha fazla / tam ayrıntılar için lütfen orijinal OEM kataloğuna bakın.Bu belgede yer alan veya bahsedilen markalar ve diğer markalar, ilgili marka sahiplerinin mülkiyetindedir..

 bushings

Bizi takip edin.

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

http://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM