• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Florida'dan Beverly
  “Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Michael Russo
  Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.
İlgili kişi : Tiffany

C86300 SAE430B Manganez Bronz Flanşlı Burçlar, Katı Yağ Fişli Santrifüj Döküm

Menşe yeri gleitlagerbuchsen çin
Marka adı VIIPLUS Sleeve & Bearing
Sertifika FIBRO Standard
Model numarası C86300 BRONZ YASTIKLARI
Min sipariş miktarı Standart Boy Burç Minimum Sipariş Miktarı
Fiyat Bushings High Quality Price Ratio B2B
Ambalaj bilgileri İhracat kartonu; Ahşap kasa ; Tahta palet.
Teslim süresi 2 ~ 4 Hafta
Ödeme koşulları T / T, L / C, Western Union,
Yetenek temini bronz kovan burçları, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, Metalik Kendinden Yağlam

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme CuZn25Al5 Bronz + Grafit, Katı Yağlayıcıyla Bronz, CuZn25AI5Mn4Fe3 Model numarası Silindir Rulmanları, Flanşlı Silindir Rulmanları
Özellik Kendinden Yağlama Yağlama Grafit
Uygulama Orta yükle ama yüksek sıcaklık ve durum orta hızla vb. Türü FLANŞ/KOL/PUL
Daha İyi Bir Söz Bulun Tiffany@viiplus.com Kendini yağlayan rulman kabuğu üreticisi https://www.viiplus.com/
Vurgulamak Yarık Yağsız Bronz Burç, Yorulma Önleyici Yağsız Bronz Burç, Bakım Gerektirmeyen Yağsız Bronz Burç Gleitalger A plain bearing, or more commonly sliding contact bearing and slide bearing, is the simplest type
Bush Lageri Üreticileri Tedarikçiler İhracatçılar düz rulmanlar. Uzun, bakımsız hizmet, çeşitli tasarımlarda ve farklı malzemelerden tulumlar üretir.
Vurgulamak

graphite bronze bushing

,

graphite plugged bronze bushings

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

C86300 SAE430B Katı Yağlama Tuşları ile Manganız Bronz Flanş Kaplamaları, mükemmel mekanik özellikler sunan yoğun ve tekdüze bir yapıyı sağlayan merkezkaçlı olarak dökülmüştür.Grafit fişleri katı yağlayıcı olarak hizmet eder., yüksek yük altında bile sorunsuz ve verimli bir çalışma sağlar.

Bu kabuklar, dayanıklılık ve güvenilirliğin en önemli olduğu çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için uygun hale getiren son derece yüksek yük kapasiteleri ile başa çıkmak için tasarlanmıştır.Bronz malzemenin kendisi aşınmaya dayanıklılığı ve korozyona dayanıklılığı ile bilinir, buşinglerin ömrünü daha da artırıyor.

Grafitle bağlanmış katı yağlandırıcı rulmanlarımız özel gereksinimleri karşılamak için özelleştirilebilir, böylece makinelerinize ve ekipmanlarınıza mükemmel bir şekilde uyan Gleitlager Özel Parçaları sağlayabiliriz.Belirli bir büyüklüğe ihtiyacınız olduğunda, şekil veya malzeme, sizinle birlikte ideal rulman çözümü oluşturmak için çalışabiliriz.

Selfschmierende Gleitlager gibi dökme bronz kabuklar, mükemmel performansları ve uzun süreli dayanıklılıkları nedeniyle endüstriyel uygulamalar için güvenilir bir seçimdir.Yüksek kaliteli malzemeler ve gelişmiş üretim teknikleri kullanarak beklentileri aşan bantlar üretmekle gurur duyuyoruz..

C86300 SAE430B Mangan Bronze Flange Bushings ile Solid Lubricant Plugs ve diğer rulman çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin.Uzman ekibimiz, sorularınızla size yardımcı olmaya ve bilinçli bir karar vermek için gereken bilgileri sağlamaya hazır..

Bakır bükme, teneke bronz bükme, ulusal standart teneke bronz rulman, zengin bir üretim deneyimi, uzun yıllık üretim deneyimi, üreticiler doğrudan satış, iyi teknoloji,makul fiyat, yüksek kalite ve düşük fiyat.

Grafit Bağlı Ürünler, ağır yük, yüksek sıcaklık uygulamaları da dahil olmak üzere standart yağlamanın pratik olmadığı her yerde üstün olan tam bir kendi kendine yağlanan ürünlerdir.Alüminyum Bronz (CDA 954) da dahil olmak üzere çeşitli bakır alaşımlarından üretilmektedir., Bronz (CDA 932) ve Manganez Bronz (CDA 863)
Grafit bağlantılı rulmanlar, yıkayıcılar ve kendi kendine yağlanan aşınma plakaları olarak mevcuttur.

C86300 Manganez Bronz dökme grafit kabuklar birYüksek dayanıklı, ısı ile tedavi edilemeyen bakır alaşımıbirİyi bir kombinasyon.olağanüstü aşınma özelliklerine sahip veYüksek yük taşıma kapasitesi- Evet.Yüksek yüklerveDüşük hızlar.

 • Flanş Katı Bronz Metal Öz Yağlayıcı rulmanlar
 • Bakır dökme tunç rulmanları / kanatlı tunç rulmanları
 • Grafit fişleri olan dökme tunç rulman

graphite plugged bronze bushings

CuZn25Al5C86300 UNS, mekanik özellikleri üretildiği gibi.Çok yüksek dayanıklılık değerleri. Yüksek yük ve düşük kayma hızı altındaki rulmanlar.C86300 Manganez Bronz Kürükleri Çin fabrikasından online parça bulmak ve sipariş etmek için, sadece kataloğumuzdan parça numarasını yazın.
Merkezi sıvı dökme Bushing C86300 Tunç Metal Öz-yağlayıcı Bushings / Plain Bearings Katı yağlama fişleri ile Tunç dökme - Daha uzun daha güvenilir bir hizmet ömrü için Metrik Mühendislik

 • C86300* Mangan Bronz Flanş Kabukları
 • C93200* kurşunlu teneke bronz koltuk kaplamaları
 • C95400* Alüminyum bronz kabuk malzemesi

c86300 bronze bushing


C86300 Mangan Bronz Kütükleri, santrifugal dökme ile üretilen katı bakır alaşımlı bir kutu atma dökümüdür ve işleme alanına aittir.
Centrifugal casting is a technique and method of injecting liquid metal into a high-speed rotating casting mold so that the liquid metal moves in centrifugal motion and fills the mold and forms the castingMerkez kaçak hareketinden dolayı, sıvı metal kalıbı iyi doldurabilir ve dökümün serbest yüzeyini radyal yönde oluşturabilir.Sıvı metalden gazları ve dahilleri çıkarmaya yardımcı olurMetalin kristalizasyon işlemini etkiler ve dökümün mekanik ve fiziksel özelliklerini iyileştirir.
Mangan bronz alaşımları çok yüksek yükler ve hızlar altında çalışabilir. Bununla birlikte, rulman uygulamaları güvenilir yağlama gerektirir. Mükemmel mekanik niteliklerin yanı sıra, Mangan bronz alaşımları da çok yüksek yük ve hızlarda çalışabilir.Bu alaşımlar iyi korozyon direnci vardırBu grubun standart alaşımı, bakır, manganez, alüminyum ve demirden oluşan yüksek gerim gücü olan C86300'tür.
Simge:C86300 BRONZE BUSHINGS
Kategori:ASTM dökme bakır alaşımı
Tip: Kurşunsuz Bakır


Hot Selling Graphite Copper Oiles Bearing Metal Sleeve Guide bushing 500# Self Lubricated Bush

Kimyasal Kompozisyon (%max., Aralık veya Min olarak gösterilmediği sürece)

Kimyasal Kompozisyon kütle/%

Cu

S.n.

Al

Fe

M

Ni

Pb

Evet.

P

Zn

60-66

0.2

5.0-7.5

2.0-4.0

2.5-5.0

1

0.2

_

_

_


Mekanik özellikler

Çekim gücü Mpa ((Min)

Verim gücü MPa ((Min)

Uzunluk %

Brinell sertliği ((HB)

758

427

14

225


Not:


1Kimyasal Kompozisyonda, Tek değerler maksimumları temsil eder.
2,Sertlik değerinin mekanik performansı sadece referans içindir

Katı Bronz MetallikCuZn25AI5Mn4Fe3Plug Grafit dökme bronz rulmanlar pil sürücüsü

VSB-50 Katı Bronz Metal Kendini Yağlayan rulmanlar Grafit fişleri olan dökme bronz rulmanlar

Tipik Uygulamalar

Top sürücüsü Bronz rulmanlar


Gleitlagerbuchsen

Malzeme: CuZn25AI5Mn4Fe3

Yapı Özellikleri ve UygulamalarVSB-50 Katı Yağlama rulmanı, iyi fiziksel performans ve dökme kapasitesine sahip, katılaştırılmış tunçla üretilir.Bakır malzemenin havada oldukça iyi erozyona karşı dayanıklılığı vardır., tatlı su ve deniz suyu. Yüzeyi düzenli ve ince bir şekilde belirli katı yağlayıcı ile doldurulan soketlerle işlenir.Ürün, ardışık dökme ve yuvarlama makinelerinde yaygın olarak kullanılır, mayın çıkarma ekipmanları, gemiler, buhar makinesi vb.

Katı Yağlayıcı döküm Alüminyum Bronz rulmanlar Bushings

Özellikleri

Çeşitli malzeme özellikleri, standart ve özel şekiller de mevcuttur


VSB-50 Katı yağlayıcı rulmanlar

1Uzun süre herhangi bir şey olmadan çalışabilir.
2Çok yüksek yük kapasitesi, iyi aşınma karşıtı ve daha düşük sürtünme
3Özellikle düşük hız ve yüksek yük için uygundur.
4Yağ filminin oluşması zor olan döner, salıncak veya aralıklı hareket için uygundur
5İyi kimyasal dayanıklılık ve korozyon karşıtı özellikleri
6-40°C-+300°C arasında geniş bir sıcaklık aralığında kullanılabilir

Yapı

VSB-50 Katı Yağlayıcı Kaydırma rulman malzemesi, özel katı yağlayıcıların yerleştirildiği güçlü dökme bronz bazlı metelden yapılmıştır.Temel metal yüksek yüklere dayanır ve katı yağlayıcılar kendi kendini yağlandırır.rulman düşük hızda aşırı yüksek/düşük sıcaklık koşullarında önceden yağlanmadan mükemmel performans gösterir.Özellikle yüksek yük için, salınım hareketinin aralıklı.

Teknik veriler

Sınıf

50#

50S1

50S2

50S3

650S5

Malzeme

CuZn25AI5Mn4Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAI10Ni5Fe5

CuSn12

CuZn25AI5Mn4Fe3

yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

8

Sertlik

≥210

≥ 70

≥ 150

≥ 75

≥235

Çekim gücü

≥ 750

≥ 250

≥ 500

≥270

≥ 800

Üretim gücü

≥ 450

≥ 90

≥ 260

≥ 150

≥ 450

Uzunluk

≥12

≥13

≥ 10

≥ 5

≥ 8

Doğrusal genişleme katsayısı

1.9×10-5/°C

1.8×10-5/°C

1.6×10-5/°C

1.8×10-5/°C

1.9×10-5/°C

En fazla.

-40~+300°C

-40~+400°C

-40~+400°C

-40~+400°C

-40~+300°C

Maks.dinamik yük

100

60

50

70

120

Maks.hız ((Kuru)

15

10

20

10

15

N/mm2*m/s ((Yağlama)

200

60

60

80

200

Sıkıştırma deformasyonu

< 0,01 mm

< 0,05 mm

< 0,04 mm

< 0,05 mm

< 0,005 mm

Kimyasal Kompozisyonlar

Ürün NO.

Kimyasal Kompozisyonlar

VSB-50

Cu

Zn

Al

Fe

M

Evet.

Ni

S.n.

Pb

60~66

22 ~ 28

5.0~8.0

2.0~4.0

2.5~5.0

<0.1

<0.5

<0.2

<0.2

Kullanılabilir


Standart boyutlarda bulunan rulman formları
· Silindir şeklindeki çalılar
· Flanked çalılar
· Kaydırma plakaları

Projeyi Uygulama Mühendisiyle Başlatın