• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Florida'dan Beverly
  “Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Michael Russo
  Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.
İlgili kişi : Tiffany

Rüzgar Güneş ve Hidroelektrik Güç Çelik Yağlama Düz Rulman Yeni Enerji Burçlar Parçaları

Menşe yeri Kendinden Yağlamalı Rulmanlar ÜRETİCİLER
Marka adı REPLACE BRAND Metal-Polymer Bearings BEARINGS ()
Sertifika DIN 1494, ISO 3547 STANDARD BUSHING
Model numarası OTOBÜS TİPİ FLANŞLI DÜZ SLEEVE
Min sipariş miktarı Pazarlık
Fiyat Competitively Priced vs, Provides Lubricating Bush
Ambalaj bilgileri AHŞAP PALET, AHŞAP ÇANTALAR, KARTON, YATAK İHRACAT STANDARDI, MÜŞTERİ ÖZELLİKLERİ
Teslim süresi 7-20 GÜN, STOK BOYUTLU ÇALIŞMA HEMEN TESLİMAT
Ödeme koşulları İLERİ BATI BİRLİĞİ'NDE TT
Yetenek temini Flanşlı Bronz Burçlar, Bronz Baskı Pulları, Kendinden Yağlamalı Bronz Burçlar

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme Karton çeliği, Bronz, Kaplama Kalay veya bakır
Karakteristik Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar Type bushes, collar bushes, washers, strips or special designs
Boyut Standart boyut mevcut Uygulama Enerji burçları, Rüzgar Enerjisi rulmanları
Bearing Bushing Factory Price tiffany@viiplus.com Self-lubricating Bearing Bushing Manufacturer https://www.viiplus.com/
Vurgulamak Kaplamalı Kendinden Yağlamalı Düz ​​Yatak, ptfe Kendinden Yağlamalı Düz ​​Yatak, Çelik Destek Karakteristik Втулки скольжения (биметаллические подшипники скольжения)
Kuru kaymalı yatak Self Lubricating Plain Bearing Work in High Temp & Submerged Applications Where Grease, Oil & Bush Bearings Manufacturers Suppliers Exporters plain bearings. Long, maintenance-free service, manufactures bushings in various designs and from different materials. tiffany@viiplus.com, Bushings - Configure and purchase - https://www.viiplus.com/
Vurgulamak

sintered self lubricating bushes

,

self lubricating bronze bushings

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Rüzgar, güneş ve hidroelektrik enerjisi, dünyamızı güçlendirmek için giderek daha fazla kullanılan yenilenebilir enerji türleridir.Çelik yağlayan düz rulmanlar bu yeni enerji sistemlerinin verimli çalışmasında çok önemli bir rol oynarBu rulmanlar, değişken yükler, yüksek hızlar ve sert ortamlar gibi yenilenebilir enerji uygulamalarının sunduğu benzersiz zorluklara dayanabilmek için özel olarak tasarlanmıştır.

'nin yağlama özellikleri, çeliklerin dayanıklılığı ve dayanıklılığı ile birleştiğinde, rüzgar türbinlerinde, güneş izleyicilerinde ve hidroelektrik türbinlerinde kullanılmak için ideal olan rulmanlar oluşturur.Bu rulmanlar sorunsuz ve güvenilir bir işletim sağlar, doğal kaynaklardan enerjinin kullanılabilir elektriğe verimli bir şekilde dönüştürülmesini sağlar.

Yenilenebilir enerji talebi artmaya devam ettikçe, bu sistemlerin sorunsuz çalışmasını sağlayabilecek yüksek performanslı rulmanlara da ihtiyaç var.Çelik yağlayıcı düz rulmanları bu çabanın önemli bir bileşenidir, geleceğimizi temiz ve sürdürülebilir enerjiyle güçlendirmeye yardımcı olmak.

Energy Bushings Parçalar-WWS  rüzgar, su, güneş ışığı kendi kendine yağlayıcı rulman çözümleri

BuVIIPLUS ÇINüretilen kendi kendini yağlayan kabuklar, salıncak alanları desteklemek için yeni enerji kaynaklarıyla üretilir.Böylece çevre dostu yeni enerji kaynaklarının (rüzgar) bakım gereksinimleri olmadan kolayca üretilebilirler., güneş enerjisi, hidroelektrik, vb.).

Enerji tesisleri


Factory production of self-lubricating bushes applies to the new area of ​​oscillation of the energy support to satisfy long-term use without maintenance requirements for a new ecological energy such as windRüzgar Enerjisi Metal-Polimer Rüzgar Enerjisi düz rulmanlar kendi kendini yağlayan rulmanlar Silindrik VSB-10

Güçlü ultraviyole ışığında, sert açık hava çalışma ortamında, rüzgar enerjisi endüstrisinin çalışma maliyeti çok yüksek olsa bile, çok kısa bir duraklama süresi olsa bile,Yüz binlerce yuan enerji maliyeti gerektirebilir., yüksek istikrarı korumak ve kullanım ömrünü uzatmak için ürünler yapmak için nasıl tasarlanacağını, bu mühendislerin karşı karşıya olduğu küresel bir zorluk.
VIIPLUS'unYeni kendi kendine yağlanan rulman çözümü, zorlu dış mekanlarda ve rüzgar enerjisi uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Self Lubricating Plain Bearing
 • UV radyasyonu
 • Sıvıcı aşınma
 • hafif
 • Düşük sürtünme katsayısı
 • Kuru sürtünme koşullarında mükemmel rulman performansı
 • Yağlanmış veya sınırlı yağlanmış koşullar altında iyi rulman performansı
 • Nemli/tuz püskürtme ortamında korozyon direnci
 • Çok uygun maliyetli
 • Çok yüksek ağırlık/performans oranı
 • Enjeksiyon kalıplama işlemi rulman boyutu ve şekli tasarımı daha esnek yapar
 • RoHS şartnamesine uygun

Rüzgar Enerjisi Bushing & Rüzgar Enerjisi Bushing Tasarım Tedarikçileri

Viiplus rulmanlarından elde edilen ürünlerde ve teknolojilerde performans ve kaliteli kabuğu
Rol rulmanlarının VIIPLUS düz rulmanlarla değiştirilmesi

VIIPLUS tarafından üretilen kendi kendine yağlanan rulman çubuğu, yeni enerjinin destek ve salıncak parçaları için uygundur ve rüzgar jeneratörü gibi çevresel yeni enerjiler için uygun bir kullanım sağlar.Güneş Jeneratörü, hidroelektrik jeneratörü ve benzeri.

Günümüzde Self-Lubricating Bearing Technology'den gelen gelişmiş düz rulmanlar, yuvarlak eleman rulmanlarına kıyasla önemli avantajlar sunar. ... rüzgar türbinleri, tarım ekipmanları, direksiyon sistemleri, hava...

Ürünlerin uygulanması

 • Enerji
 • İnşaat Makineleri
 • Plastik Enjeksiyon Makineleri
 • Liman Makineleri
 • Tarım Makineleri
 • Otomobil Endüstrisi
 • Hidrolik bileşen
 • Kırma Makineleri

Metal-polimer sürtünme karşıtı düz rulmanlar

 • Yüklü, kuru kaydırma rulmanları ()
 • Çelik + Bronz Tozu + /Fiber
 • Sarılmış ile doldurulmuş sinterlenmiş bronz katmanlı karbon çelik kabuğu

Tipik Uygulamalar

Enerji tesisleri:Şirketin yeni enerji salıncak parçalarını desteklemek için kendi kendini yağlayan kuşağı,Rüzgar enerjisi gibi çevre dostu yeni enerjinin bakım gereksinimleri olmadan uzun vadeli kullanımını karşılamak, güneş enerjisi, su enerjisi ve diğer uygun uygulamalar.

Rüzgar Enerjisi düz yatakları

VIIPLUS BRONZE GLEITLAGER'ın kendi kendine yağlanan ve önceden yağlanan rulmanları rüzgar enerjisi üretimi ve fotovoltaik enerji üretimi cihazları için uygundur ve ömür boyu bakımdan muaf.

application

VIIPLUS BRONZE GLEITLAGER'ın kendi kendine yağlanan ve önceden yağlanan rulmanları rüzgar enerjisi üretimi ve fotovoltaik enerji üretimi cihazları için uygundur ve ömür boyu bakımdan muaf.

Karakteristikleri


VSB-10 Kendini yağlayan çok katmanlı kompozit kabuk

 • Yağlanmış uygulamalara uygun kabuk malzemesi
 • Kendini yağlayan kabuklar, kuru çalışma koşullarında geniş bir yük, hız ve sıcaklık aralığında çok iyi aşınma ve düşük sürtünme performansı sunar
 • Doğrusal, salınımlı ve dönen hareketler için uygun olan sürtünme karşıtı rulman
 • Malzeme ek yağlama olmadan çalışmak için tasarlanmıştır ve yağlama mevcut olduğunda mükemmel bir performans gösterecektir.İyi kayma özellikleri ve çok düşük emilim bu malzemenin özelliklerinden bazılarıdırVSB-10 buşları döner, doğrusal ve salınımlı hareketleri destekleyecek.

Yapı


1./Fiberkarışım kalınlığı 0.01 ~ 0.03mm. Döner şaftın temas yüzeyi. katmanının ve sinterlenmiş bronz malzemenin minik parçaları katı bir yağlama filmi oluşturmak için birleşiyor,Çubukları kaplayan..
2Sinterlenmiş bronz tozu kalınlığı 0.20*0.35 mm.Tam destek üzerine özel bir bakır tozu bileşimi termal olarak erimiş.Bu temas katmanı katmanı için bir demir olarak hareket eder ve ısı birikimi taşıma yüzeylerinden uzaklaştırır.
3.Düşük karbonlu çelik destek.Buzların temelini oluşturan çelik arka taraf, olağanüstü bir istikrar, yük taşıma ve ısı dağılım özellikleri sağlar.

Teknik veriler

Karbon Çelik + Bakır Tozu + ( + Pb + Dolgu)

Yapı ve Kompozisyon

 • Metal-Polimer Kompozit Kendiliğinden Yağlayan Kabuk Malzemesi
 • Çelik Arka + Gözenekli Bronz Sinter +
 • + kurşun

application

Mikroseksiyon

Rüzgar Güneş ve Hidroelektrik Güç Çelik Yağlama Düz Rulman Yeni Enerji Burçlar Parçaları 3

Kaydırıcı katman
+ kurşun

Gözenekli Bronz Sinter
Çelik Destek

İşletme performansı

Kuru

Çok iyi.

Yağ ile yağlanmış

- İyi.

Yağ yağlanmış

Adil.

Suyla yağlanmış

Adil.

Süreç sıvısı yağlanmış

Adil.

Teknik veriler

Maks. yük

Statik

250N/mm2

Dinamik

140N/mm2

Maks. hız

Kuru

2m/s

Yağlama

>2m/s

Maks. PV (kuru)

Kısa süreli

3.6N/mm2*·m/s

Devamlı

1.8N/mm2*·m/s

Geçici.

-195°C~+280°C

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Isı iletkenliği

42W (m·k) -1

Termal genişleme katsayısı

11*10-6k-1

self lubricating bronze bushing

Kullanılabilir

Standart boyutlarda bulunan rulman formları
· Silindir şeklindeki çalılar
· Flanked çalılar
· Zorlama yıkayıcıları
· Flanşlı yıkayıcılar
· Kaydırma plakaları

Projeyi Bir Uygulama Mühendisiyle Başlatın

VIIPLUS Müşteriler için her türlü elektronik numune sağlayın,Metal-Polimer Kompozit rulman Kataloğu!

Enerji Kaydırma Lageri & Gömlekleri
Enerji endüstrisindeki bilgisiyle, VIIPLUS, petrol ve gaz, hidroelektrik, rüzgar enerjisi, nükleer,...