• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
İlgili kişi : Tiffany

Metaller |

Menşe yeri Burç Üreticisi
Marka adı REPLACEMENT PLAIN BEARINGS
Sertifika ISO9001:2008 CuSn8, CuSn6.5, Brass
Model numarası CuSn8'den yapılmış LD Bronz Rulmanlar Gres Hazneli
Min sipariş miktarı MATE-TO-SİPARİŞ ÖZEL YATAKLAR
Fiyat Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Ambalaj bilgileri İhracat kartonları, özelleştirilebilir
Teslim süresi 10 ~ 20 iş günü
Ödeme koşulları GELİŞMİŞ TT, L / C, Western Union
Yetenek temini Bronz Burç Online • Kol Burç Üreticileri • Kaymalı Rulmanlar Tedarikçiler

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme Katı Yağlayıcılı Alüminyum-Bronz, CuSn5Pb5Zn5 Model numarası Silindir Rulmanları, Flanşlı Silindir Rulmanları
Özellik Kendinden Yağlama Yağlama Grafit
Uygulama Petrol Sondaj Platformu burcu Kalite Yüksek Kalite
Taşımacılık Fiyatı Tiffany@viiplus.com Kendini yağlayan rulman kabuğu üreticisi https://www.viiplus.com/
Vurgulamak Kendinden Yağlamalı Sinterlenmiş Bronz Burç Karakteristik Yağ hazneli bronz burçlar ( BRO-MET, FB090, BRM10, WB800)
Bush Lageri Üreticileri Tedarikçiler İhracatçılar düz rulmanlar. Uzun, bakımsız hizmet, çeşitli tasarımlarda ve farklı malzemelerden tulumlar üretir.
Vurgulamak

oil embedded sleeve bearing

,

graphite sleeve bearings

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Yüksek kaliteli metallerin önde gelen tedarikçisi olarak, çeşitli endüstriyel uygulamalarda optimal performans için tasarlanmış bir dizi tunç ve bronz kollu kabuk sunuyoruz.Özellikle, bakırın dayanıklılığını ve korozyon direncini tencere'nin sertliği ve aşınma direncini birleştiren dayanıklı bir alaşımdan yapılır.

Daha fazla dayanıklılık ve yağlandırma için, ayrıca grafit tıkanmış rulmanlar da sunuyoruz. Bu rulmanlar mükemmel yağlandırma sağlayan ve sürtünmeyi azaltan grafit yerleştirmeleri ile tasarlanmıştır.sorunsuz ve verimli çalışmayı sağlamakGrafit aynı zamanda bir ısı yalıtıcısı olarak da çalışır, bu da sabit sıcaklıkları korumaya ve rulmanın ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Çin tedarikçisi olarak, uluslararası standartlara uygun yüksek kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz.Sadece en iyi hammaddeleri kullanıyoruz ve ürünlerimizin tutarlılığını ve güvenilirliğini sağlamak için katı üretim süreçlerine bağlıyız.

İster bakır, ister bronz elbise kabuklarına, ister grafitle tıkanmış rulmanlara, ister endüstriyel uygulamalarınız için herhangi bir metal bileşene ihtiyacınız olsun, sizin için çözümümüz var.Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ekipmanlarınızda en iyi performansı elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Metaller. Bakır. Bronz kollu kabuklar. Çeşitli şekillerde ve boyutlarda.

Bakır ve tunç tıkanmış grafit rulman satışlarında uzmanlaşmışız.CATALOGO TECNICO TECHNICAL CATALOG Liman makinelerinin kendi kendine yağlanan rulmanları, taşıyıcılar gibi açık hava lojistik makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadırGeleneksel yuvarlaklarla karşılaştırıldığında, bakımsız, düşük maliyetli ve korozyona dayanıklıdırlar.

VSB-50 Katı Bronz Metal Öz Yağlayıcı rulmanlar

viiplus Ürün bilgilendirme sayfası
Ürün Malzeme parametreleri Kullanmak İçin İşlem Yöntemi Uygulama Alanı İsteğe bağlı yapı
JDB-1 CuZn25A16Fe3Mn4+Grafit+MOS2+ Yüksek sıcaklık, yüksek yük, düşük hız aşırı yük ve diğer durumlar gibi. Dış çapının merkezkaçlı mı yoksa sürekli mi olduğunu kontrol edin. Sonraki araba, el + grafit Şu anda, ürün, şömine kapısı, fırın yarış yolu, kauçuk makineleri, hafif endüstri makineleri ve makine aracı endüstrisi gibi düşük yük, yüksek sıcaklık, orta hızlı olaylarda kullanılmıştır. Flanş, düz silindir, grafit konumu vb.
JDB-2 CuSn6Zn6Pb3+Grafit+MOS2+ İki alaşımlı rulmanların taşıma kapasitesi en güçlüdür. Dış çapının merkezkaçlı mı yoksa sürekli mi olduğunu kontrol edin. Sonraki araba, el + grafit Şu anda ürünler metallürjik sürekli döküm makinelerinde, tren desteklerinde, çelik yuvarlama ekipmanlarında, madencilik makinelerinde, gemilerde, gaz türbinlerinde kullanılmaktadır. Flanş, düz silindir, grafit konumu vb.
JDB-3 ((Saldırılabilir) Çelik+CuSn6Zn6Pb3+Grafit+MOS2+ Maliyet tasarrufu ve basınç dayanıklılığını artırmak.End yüzü kurulum ve kullanım için matris ile kaynaklanabilir (saldırılabilir) Dış çapının merkezkaçlı mı yoksa sürekli mi olduğunu kontrol edin. Sonraki araba, el + grafit Metallürji makineleri, inşaat makineleri ve yağ transfer makineleri ve diğer alanlar için uygulanabilir yakıt kullanamaz Flanş, düz su silindir grafit pozisyonu vb.
JDB-4 HT250+Grafit+MOS2+ Maliyet tasarrufu ve basınç dayanıklılığını arttırır. Son yüzü, <14.5n / mm2 basınç altında veya mekanik özelliklerin gerekli olduğu yerlerde matris kaynak kuruluşu ile kullanılabilir (yağlanabilir),vsb-jdb-2 malzemesinin yerine kullanılabilir Dış çapının merkezkaçlı mı yoksa sürekli mi olduğunu kontrol edin. Örneğin, kalıp rehber sütunu, enjeksiyon kalıplama makinesi kalıp çerçevesi ve diğer alanlar kullanılabilir. Grafitin konumu ve benzeri.
JDB-5 GCr15+Grafit+MOS2+ Yüksek basınç karşıtı performansına sahip güçlendirilmiş bir üründür ve çalışırken yağlayıcı parçacıkları boşaltabilir, böylece şaft ile kol arasında bir diyafram tabakası oluşur,Monomer yağ yağlamalarından daha fazla ısırık karşıtı avantajı vardır, ve özellikle kaldırma makinelerinin destek parçaları için uygundur Dış çapının merkezkaçlı mı yoksa sürekli mi olduğunu kontrol edin. Sıkıştırıcı ve vincin desteği için uygundur, ancak suda veya asit ve alkalide kullanılmak için uygun değildir. Grafitin konumu ve benzeri.
JDB-6 CuZn25A16Fe3Mn4 Yüksek taşıma kapasitesi, iyi korozyon direnci, keyfi boyut işleme ve diğer özelliklere sahip basit ve ekonomik rulman uygulaması Rulo bakır rulmanlarından daha yüksek boyut doğruluğuna sahiptir İnşaat makineleri: şasi yürüme mekanizması, tekerlek çubuğunun kolunu destekler, çekici tekerlek çubuğunun kolunu destekler, tekerlek çubuğunun kolunu gerer; Otomobil endüstrisi: dengelenmiş çubuğu,Çelik plaka iğne kabuğu, direksiyon düğmesi ana asansör kabuğu, bağlantı çubuğu kabuğu, valf salkım kolu kabuğu, cam asansörü kabuğu, diferansiyel kabuğu, dişli kutucuğu kabuğu, içten yanma motoru spindle plitesi,itme sıkıştırmasıVe piston pompası yan parçası, dişli pompası yan parçası, vb. Flanş, düz silindirGrafit fişleri olan dökme tunç rulman

VIIPLUS BRONZE GLEITLAGER, yükseltilmiş petrol sistemleri için çok sayıda JSP kaydırıcı sağlar.

graphite bronze bushing

Malzeme:CuSn5Pb5Zn5

Tipik bir uygulama

Ürün ardışık döküm ve yuvarlama makinelerinde, maden işletme ekipmanlarında, gemilerde, buhar makinelerinde vb. yaygın olarak kullanılmaktadır.

Katı yağlayıcı ile hidrolik silindir dökme bronz flens rulman

Yapı Özellikleri ve Uygulamalar
VSB-50 Katı Yağlayıcı rulman,İyi fiziksel performans ve döküm için iyi bir yetenek.Dahası, bakır malzemenin hava, tatlı su ve deniz suyunda oldukça iyi erozyona karşı dayanıklılığı vardır.Yüzey, belirli katı yağlayıcı ile doldurulan soketlerle düzenli ve ince bir şekilde işlenir.Ürün, ardışık döküm ve yuvarlama makinelerinde, maden sömürü ekipmanlarında, gemilerde, buhar makinelerinde vb. yaygın olarak kullanılmaktadır.

Katı Yağlayıcı döküm Alüminyum Bronz rulmanlar Bushings

Özellikleri

Çeşitli malzeme özellikleri, standart ve özel şekiller de mevcuttur


VSB-50 Katı yağlayıcı rulmanlar

1Uzun süre herhangi bir şey olmadan çalışabilir.
2Çok yüksek yük kapasitesi, iyi aşınma karşıtı ve daha düşük sürtünme
3Özellikle düşük hız ve yüksek yük için uygundur.
4Yağ filminin oluşması zor olan döner, salıncak veya aralıklı hareket için uygundur
5İyi kimyasal dayanıklılık ve korozyon karşıtı özellikleri
6-40°C-+300°C arasında geniş bir sıcaklık aralığında kullanılabilir

Yapı

VSB-50 malzemesi, özel katı yağlayıcıların yerleştirildiği güçlü dökme bronz bazlı metaldendir.Temel metal yüksek yüklere dayanır ve katı yağlayıcılar kendi kendini yağlar.Lagerin düşük hızda aşırı yüksek/düşük sıcaklık koşullarında önceden yağlanmadan mükemmel performans göstermektedirBu malzeme, özellikle yüksek yük için, aralıklı salınım hareketleri için bakımsız bir rulman çözümü sağlar.


Teknik verilerPerformans

Veriler

Malzeme

CuSn5Pb5Zn5

yoğunluk

8.9g/cm3

Sertlik

> 70HB

Çekim gücü

>200N/mm2

Üretim gücü

> 90N/mm2

Uzunluk

>15 %

Doğrusal genişleme katsayısı

1.8·10-5/°C

Performans

Veriler

Sınırları

-40~+400°C

Maks. Dinamik Yük

60N/mm2

Maks.hız V

10m/dakikada

Max.PV

60N/mm2*m/min

Bu kataloğun listesinde gösterilen standart ürünlerin yanı sıra, standart dışı ürünler de tedarik edebilir veya müşteri tasarımına göre geliştirebiliriz.Kullanılabilir

Standart boyutlarda bulunan rulman formları
· Silindir şeklindeki çalılar
· Flanked çalılar
· Kaydırma plakaları

Sipariş üzerine yapılmış rulman formları: özel boyutlarda standart formlar, zorlama silindirleri, flanslı zorlama silindirleri, yarı rulmanlar, damgalama veya derin çizim yoluyla elde edilen özel şekiller,özel rulman tasarımlarıTipik Uygulamalar


Bu tür bir rulman, kuru, yüksek sıcaklık, yüksek basınç, aşındırıcı, su veya başka bir kimyasal ortamda yağın giremediği durumlarda uygulanabilir.Otomobil ürünleri hattında yaygın olarak kullanılır, su mühendisliği, baraj kapısı, plastik endüstrisi, ardı ardına dökme makineleri, metalürji endüstrisinde çelik silindirleri, madencilik makineleri, gemiler, turbo jeneratörleri,Hidrolik türbinler ve enjeksiyon kalıplama makineleri- Evet.

Çin rulman teknolojileri
Kaydırma rulman uygulamaları için tanınmış küresel ortağınız.
En zorlu rulman uygulamaları için çözümler yaratmak için birlikte çalışmak.
Müşteri BüyüklüğüPROJEKTİNİZİ Bir Uygulama Mühendisiyle Başlatın

Boşluklar, yağlanmış rulmanlar, kompozit rulmanlar, metal rulmanlar, kompresör rulmanlar, metal-polimer, filament yarası, düz rulmanlar, flens rulmanlar, polimer rulmanlar, flens boşlukları, pompa rulmanlar,Flanged Bushes (Flanged Bushes)İndüstriyel rulmanlar.