• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Florida'dan Beverly
  “Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Michael Russo
  Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.
İlgili kişi : Tiffany

Sınırlı yağlama rulmanları. Polytetrafluoroetilen () ve polioksimetilen (POM) rulmanları çelik destekle.

Menşe yeri ÇİN MALI
Marka adı VIIPLUS
Sertifika DIN 1494/ISO 3547
Model numarası Sarılmış sürgülü rulman
Min sipariş miktarı 100 Adet / Adet (Min.Sipariş)
Fiyat self-lubricating bronze bushing china factory price
Ambalaj bilgileri İhracat standart paket
Teslim süresi 1 ~ 2 Hafta
Ödeme koşulları Önceden tt
Yetenek temini Burçlar Metrik Ölçüler, Pompa Burçları Tedarikçiler

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme Düşük Karbonlu Çelik + Gözenekli Bronz +Mavi POM Kaplama Kalay veya bakır
Türü Sarılmış Burçlar, Baskı Pulu, Kovanlı, Flanşlı yağlama Sınır yağlama, yağsız burç
Özel Özelleştirilmiş bileşenler de mevcuttur. Renk Siyah, kırmızı, sarı, mavi POM
Uygulama Otomotiv Şasileri, Dövme Makineleri, Maden Taşocakçılığı Makineleri, Metal Eritme ve Kaplama Makinel sınır yağlama Kurşunsuz
Boyut Özelleştirilmiş Boyut, Özelleştirilmiş istek, Tümü Standart, Müşterinin isteğine göre Uzun yaşam Aşınma direnci
Taşımacılık Fiyatı Tiffany@viiplus.com Kendini yağlayan rulman kabuğu üreticisi https://www.viiplus.com/
Kendini yağlayan rulman tedarikçisi https://www.bronzeoilless.com/ Bush Lageri Üreticileri Tedarikçiler İhracatçılar düz rulmanlar. Uzun, bakımsız hizmet, çeşitli tasarımlarda ve farklı malzemelerden tulumlar üretir.
Vurgulamak

Yağ doldurulmuş bronz yatak

,

metrik bronz flanşlı bilezik

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Sınırlı yağlama rulmanları, yağlayıcı film kalınlığının hareketli yüzeyleri tamamen ayırmak için yeterli olmadığı bir yağlama rejiminde çalışan bir rulman türünü ifade eder.rulman yüzeyleri ile yağlandırıcı film arasında doğrudan temas oluştururBu temas, yağlandırıcı filmle birlikte yükü kısmen destekleyen bir sınır tabakası oluşturur.
Polytetrafluoroetilen () ve Polyoxymethylene (POM), benzersiz özellikleri nedeniyle sınır yağlama rulmanları için yaygın olarak kullanılan malzemelerdir.Mükemmel kimyasal kararlılığı ile bilinir., düşük sürtünme katsayısı ve yüksek sıcaklık direnci, genellikle rulman kaplama veya kaplama malzemesi olarak kullanılır.giyim direnci, ve kendi kendine yağlayıcı özellikleri, düşük sürtünme uygulamaları için uygun hale getirir.
Bu malzemeler sınır yağlama rulmanlarında kullanıldığında, genellikle rulman çelik ile desteklenirler.Taşıyıcı çelik, yükü desteklemek için gerekli gücü ve sertliği sağlayan ve aynı zamanda deformasyon ve aşınmaya karşı dirençli olan yüksek karbonlu çelik alaşımıdır. The combination of or POM as the bearing surface material and bearing steel as the backing material results in a bearing that can effectively handle boundary lubrication conditions while minimizing wear and friction.

Dönüştürme Kutusu ve Motor Top ve Rol rulmanları Çevrimiçi Çözümler Sınır yağlama rulmanları ve kabukları Tekstil makineleri,Tıp makineleri ve Gıda Makineleri için Değiştirme

Akışkan kafası kabuğu


BuVIIPLUSBu önceden yağlanmış Bule kabuğunun Metal-Polimer rulman yapısı, çelik bir destek üzerine sinterlenmiş küresel toz bronzdan ve yüzeye aşılanmış poliasetal reçine bule'den oluşur.

VIIPLUS Mavi POMPOM kutuşuna benzer, sınır yağlama kutuşu,SF-2 yağsız kutuşu, kuru kutuşu, POM kaplı düz kuru kutuş.Fark, POM kaplamalı katmandır.Biz önde gelen ihracatçıyız.POMKaplama, kaydırma rulmanı, sınır yağlama rulmanı, Çin'de kuru rulman.

Kendi kendine yağlanan rulmanlar, işlev sırasında yağ veya yağ gerekmediği veya sadece az yağ veya yağ gerektiği özellikleri ile ve ayrıca,Bu nedenle tekstil makineleri gibi makineye uygulanması ile karşılaştırıldığında avantajları vardır., ilaç makineleri, gıda makineleri, içecek toplama makineleri temizlik ve çevre koşulları üzerinde kritik bir gereksinimle.

Yapısal özellikler


VIIPLUS metal kompozit sınır yağlama malzemeleriYüksek kaliteli düşük karbonlu çelik altyapısıSinterleme katmanı küresel gözenekli bakır tozu, bakır yüzeyi aşınmaya dayanıklı yağlayıcı malzemelerden modifikasyonlu poliformaldehit (POM) veya poli (keton) (PEEK) ile yatak katmanı olarak,Yüzey yağ boşluğu kuralları sadece yağ depolayabilir, ve etkili bir şekilde toz istilasının dışında gömülebilir, rulmanın hizmet ömrünü iyileştirir.Mekanik olarak mükemmelTaşıma kapasitesi: ara bakır tozu tabakası, sadece taşımanın çalışma sürecinde üretilen ısıyı zaman içinde aktaramaz,Ama aynı zamanda plastik katman ve alt katman arasındaki bağlanma gücünü de iyileştirir..Yüzeyin aşınmaya dayanıklı malzeme tasarımıPOM veya PEEKYağın tüm yatak yüzeyinde en iyi şekilde dağıtılmasını sağlamak için yatak yüzeyinde yağ depolama için yağ delikleri düzenli olarak düzenlenir.

Ürün başvurusu


Ürünler yaygın olarak kullanılmaktadır
Otomobil endüstrisi: pedal montajı, denge ocağı kolları, fren çipleri, direksiyon iğnesi ocağı kolları ve kamyon kuyruğu plaka ocağı kolları;
Lojistik makineleri: kamyon, vinç, kamyon vinci, orman makineleri, ambalaj makineleri vb. ve hidrolik motorlar, hidrolik silindirler, pnevmatik bileşenler, tarım makineleri vb.
Pratik uygulamada, farklı çalışma koşullarına ve çevresel gerekliliklere göre plastik yüzey katmanına farklı dolgu malzemeleri eklenebilir.

Polytetrafluoroetilen () & Polyoxymethylene (POM) Taşıyıcı Çelik destek

Metal-Polymer Bearings Bushings Boundary Lubricating Bearings Gıda makineleri SF-2L mavi POM Bushes kurşunsuz VSB-20

Ayrıntılı bilgiler


Sınır yağlama kurşunsuz rulman VSB-20 temelinde geliştirilmiştir. Düşük sürtünme katsayısı, iyi aşınma direnci ve uzun hizmet ömrü ile,ürünler, ürünün kurşun içermediği için gıda makineleri gibi daha yüksek çevresel gereksinimler için kullanılabilir..

Çelik + Bronz Tozu + POM mavi

Self Lubricating Bronze Bushings

Tipik Uygulamalar


Genellikle kuru çalışma uygulamaları, amortisörler, hidrolik uygulamalar, pnevmatik silindirler, tıbbi ekipmanlar, tekstil makineleri, tarımsal uygulamalar ve ofis sektöründe,vb.

ÖzellikleriVSB-20 Sınır yağlama rulmanı Yüksek Kalite POM Bush China Manufacturer
· yağ veya yağla yağlanmış uygulamalar için sınırlı yağlanmış tuşlar
· Standart parçalar kaydırma katmanında yağ çıkıntıları içerir; talep üzerine basit kaydırma katmanı mevcuttur
· Nispeten yüksek yükler ve düşük hızlar altında en iyi performans
· Doğrusal, salınımlı ve dönen hareketler için uygundur
· Depoda bulunan geniş parça yelpazesi

Döner ve salınımlı hareket için uygundur, uzun tekrar yağlama aralıkları nedeniyle daha az bakım gereksinimleri, daha az aşınma, kenar yüklenmesine daha az duyarlılık,Su emilmez ve bu nedenle şişme olmaz., iyi amortizasyon davranışları, çarpma yüklerine karşı iyi direnç.


Yapı

1.POMkalınlığı 0,30 ~ 0,50 mm. Sadece minik bir yağ miktarı sağlandığında bile yüksek aşınma direnci ve düşük sürtünme sağlar,Bu rulman yüzeyi rulmanın montajı sırasında yağla doldurulması gereken yuvarlak alçakların bir desenine sahiptir..
2Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20-0.35mm.Bu temas katmanı katmanı için bir demir olarak hareket eder ve ısı birikimi taşıma yüzeylerinden uzaklaştırır.
3.Düşük karbonlu çelik.Büçlerin temelini oluşturan çelik arka taraf, olağanüstü bir istikrar, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

Teknik veriler
Yapı ve Kompozisyon

· Metal-polimer kompozit kabuk malzemesi
· Çelik Arka + Gözenekli Bronz Sinter + POM yağlama girintileri ile

Sınırlı yağlama rulmanları. Polytetrafluoroetilen () ve polioksimetilen (POM) rulmanları çelik destekle. 1

Kaydırıcı katman POM
ile ya da olmadan
Yağlama maddesinin içi
makineleme için
Gözenekli Bronz
Sinter
Çelik Geri

En yüksek yük taşıma basıncı

70N/mm2

Sürtünme katsayısı μ

0.04 ~ 0.20

Sıcaklık aralığı

-40°C~130°C

İzin verilen en yüksek PV değeri

25N/mm2·m/s

En yüksek kaydırma hızı

5m/s

Kullanılabilir

Standart boyutlarda bulunan rulman formları
· Silindir şeklindeki çalılar
· Zorlama yıkayıcıları
· Kaydırma plakaları

Sipariş üzerine yapılan metrik rulmanlar ve imparatorluk tulumları: özel boyutlarda standart tulum şekilleri, yarı tulumlar, damgalama yoluyla elde edilen özel şekiller, konumlandırma çentikleri olan rulmanlar,Yağlama delikleri ve işlenmiş oluklar, özelleştirilmiş kabuğu tasarımları

Kendini yağlayan rulmanlar için stok büyüklüğü

Başla.
Bir Uygulama Mühendisiyle Proje


Plain Bearings & Self Lubricating Bushings.

Boşluklar, yağlanmış rulmanlar, kompozit rulmanlar, metal rulmanlar, kompresör rulmanlar, metal-polimer, filament yarası, düz rulmanlar, flens rulmanlar, polimer rulmanlar, flens boşlukları, pompa rulmanlar,Flanged Bushes (Flanged Bushes)İndüstriyel rulmanlar.

Pom kaplı rulmanlar, metal-polimer kompozit rulmanlar, imalat, toptan satış

bimetal bronze bushing