• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Florida'dan Beverly
  “Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Michael Russo
  Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.
İlgili kişi : Tiffany

DIN 1494 / ISO 3547 Sarılmış Kompozit Sürme Rulman Kalay kaplı çelik Burç Şeritleri Bakım gerektirmez

Menşe yeri Kendinden Yağlamalı Rulmanlar ÜRETİCİLER
Marka adı REPLACE BRAND Metal-Polymer Bearings BEARINGS ()
Sertifika DIN 1494, ISO 3547 STANDARD BUSHING
Model numarası OTOBÜS TİPİ FLANŞLI DÜZ SLEEVE
Min sipariş miktarı Pazarlık
Fiyat Competitively Priced vs , Provides Lubricating Bush
Ambalaj bilgileri AHŞAP PALET, AHŞAP ÇANTALAR, KARTON, YATAK İHRACAT STANDARDI, MÜŞTERİ ÖZELLİKLERİ
Teslim süresi 7-20 GÜN, STOK BOYUTLU ÇALIŞMA HEMEN TESLİMAT
Ödeme koşulları İLERİ BATI BİRLİĞİ'NDE TT
Yetenek temini Flanşlı Bronz Burçlar, Bronz Baskı Pulları, Kendinden Yağlamalı Bronz Burçlar

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme Karton çeliği, Bronz, Kaplama Kalay veya bakır
Karakteristik Kendinden yağlamalı, Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar Türü Silindirik burçlar, flanşlı burçlar, baskı rondelaları, düz şerit malzemesi, yarım yatak, aşınma pla
Stok boyutu standart boyut mevcut, inç boyutu Kalite OEM, daido metal burçlar, yağsız yatak burçları
Uygulama Tekstil Fabrikaları İpekleme Biriminin Makineleri, Kalıp ölçeği bileşeni, Makine ve Otomobil, Sualtı Özellikleri Kuru, Sertleşir, Aşınır, Düşük Sürtünme, Düşük Direnç
Taşımacılık Fiyatı Tiffany@viiplus.com Kendini yağlayan rulman kabuğu üreticisi https://www.viiplus.com/
Vurgulamak Kaplamalı Kendinden Yağlamalı Düz ​​Yatak, ptfe Kendinden Yağlamalı Düz ​​Yatak, Çelik Destek Karakteristik Втулки скольжения (биметаллические подшипники скольжения)
Kuru kaymalı yatak Self Lubricating Plain Bearing Work in High Temp & Submerged Applications Where Grease, Oil & Bush Lageri Üreticileri Tedarikçiler İhracatçılar düz rulmanlar. Uzun, bakımsız hizmet, çeşitli tasarımlarda ve farklı malzemelerden tulumlar üretir.
Vurgulamak

self lubricating bearing

,

self lubricating bronze bushings

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

DIN 1494/ISO 3547 Kapalı Kompozit Kaydırma rulmanları, teneke kaplı çelik kutuş bantlarıyla, olağanüstü dayanıklılık ve performansla bakımsız çalışma sunar.Bu rulmanlar yüksek yüklere dayanacak ve pürüzsüz kayma hareketi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır malzemesinin kullanımı düşük sürtünme ve uzun ömürlü performans sağlarken, teneke kaplamalı çelik şeritler ek dayanıklılık ve korozyon direnci sağlar.DIN 1494/ISO 3547 standardı, bu rulmanların endüstri çapında kalite ve performans standartlarına uygun olmasını sağlar, onları bakımsız kaydırma rulmanları gerektiren çeşitli uygulamalar için güvenilir bir seçim haline getirir.

Online Bronz Çubuklar için Başlıca Kaynak ve Tedarikçi

Düz yataklar, kendi kendine yağlanan kabuklar ve polimer kaplamalar:Kişiselleştirilmiş Bükülmeler Üretim Online katalog Kaydırma rulmanları, yastık kabukları ve baskı yıkama makineleri...Kapalı kompozit kaydırma rulmanı, teneke kaplamalı çelik/, DIN 1494/ISO 3547,Bakımsız
İsteğe bağlı olarak, inç boyutları, özel uzunluklar, çizime göre rulmanlar ve farklı kullanım alanları için çeşitli katmanları ile bronz veya paslanmaz çelik vb.

VIIPLUS Çin tedarikleri çeşitli yüksek kaliteli farklı buşluklar CAD/3D çizimler modelleri inç boyutları tüm bronz metal, plastik,,POM kaplı ve kompozite malzemeler de dahil olmak üzere çeşitli malzemelerden yapılmıştır..

Kaydırıcı rulman türlerini seçin: Kaydırıcı rulman hızı,basınç,PV değeri,yük.DIN 1494 / ISO 3547 Sarılmış Kompozit Sürme Rulman Kalay kaplı çelik Burç Şeritleri Bakım gerektirmez 0


Eğer kendi kendini yağlayan rulman kasları ürünlerinin dağıtımcısı ve perakendecisiyseniz, profesyonel dağıtımcılarımızdan ve dağıtımcılarımızdan kas seçimi formu ve fiyat listesini isteyin.Pek çok ülkedeki ortaklarımıza buşing pazarının gelişmesine başarılı bir şekilde yardımcı olduk.Eğer bir soruşturma yoluyla iş fikirlerinizi açıklayabilirseniz,Daha fazla ticari destek kaynağımız var. Özellikle dağıtımcılar için..

Temizliksiz rehber kabukları ve düz rulmanlar, kuru çalışmaya uygun

Bizim kaydırma rulmanlarımız

Stokta büyüklüklere göre ürünler tam standartlara göre tasarlanmıştır.

İşiniz tarım ekipmanları, rüzgar, ısıtma ekipmanları, güneş ekipmanları ise, standartlaşmış kabuk ve rulman ürünümüzü seçmenizi öneririz.Lütfen bize soruşturmada proje durumunuzu ve kabuk gereksinimlerinizi bildirin.Size verimli bir şekildeBütçe ve rulmanÜrün seçimi çözümleri ve teklifler.

VIIPLUSÇince tedarikten Silindrik çalılar, kanatlı çalılar, itme yıkayıcılar, düz bant malzemesi, yarı rulman, aşınma plakaları.

ABD'nin,yağsızveDAIDODünyanın en büyük üç kendi kendine yağlanan rulman üreticisi, havacılık, otomotiv ve ulaşım sektörlerinde güçlü pozisyonlara sahiptir.VIIPLUSAyrıca, Çin'den ihraç edilen kendi kendine yağlanan rulmanlarda endüstri lideri olarak da kendini kurdu.

Ürün yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik matris, sinterlenmiş gözenekli bronz katmanı, ve Pb karışımı bir yüzey yuvarlama ile.Performans gibi, metal ve çok elemanlı polimerin avantajlarını tam olarak kullanır. baskı makinelerinde kullanılan ürünler. tekstil makineleri, tütün makineleri, makineler vb.

Tekstil makineleri için kendi kendine yağlanan rulmanlar: VIIPLUS, tekstil makineleri için kaydırma rulmanlar çözümleri için ortağınız.VIIPLUSÇin'den tekstil makine yedek parçaları endüstrisinde tecrübe sahibi.

Tekstil makine rulman üreticisi/satıcı, Çin tekstil makine rulman üreticisi ve şirketi, Çin tekstil makine rulman üreticileri, tedarikçileri, fabrikaları, ihracatçıları ve toptan satıcıları.

Mükemmel aşınma direnciyle yağlama içermez

Yağlama yok, daha az bakım
Makine durma süresi, bakım zorlukları, rulman değiştirme veya sadece eklemin yağlanması nedeniyle ekipman sahibi için zaman alıcı ve pahalıdır.sertleştirilmiş çelik ve top rulmanları özellikle zorlu offroad uygulamaları için uygundur, inşaat ve toprak taşıma ekipmanları.
Bakım ücretsiz
· Performansı iyileştirmek ve hizmet ömrünü uzatmak
· düşük sistem maliyeti

Çevre koruması Her uygulamanın özel ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler sunar ve geniş bir standart veya özel rulman yelpazesi sunar.

Kaplama ile düz rulmanlar Permaglide rulman Bush

Paslanmaz çelik,bronz,grafit, çelik,topuş.

Kendini yağlayan metal tabakası, çelik parçalanmış trunnion kabukları

bakımsız silindrik düz çalılar

katmanlı kaydırma rulmanları olan kendi kendini yağlayan düz rulmanlar.

Sıradan rulmanlar ve kendi kendini yağlayan kabuklar.

Metal-polimer sürtünme karşıtı düz rulmanlar

self lubricating bronze bushing

Yapı ve bileşim

 • Metal-Polimer Kompozit Kendiliğinden Yağlayan Kabuk Malzemesi
 • Yüklü, kuru kaydırma rulmanları ()
 • Çelik Arka + Gözenekli Bronz Sinter + + Kurşun
 • Çelik + Bronz Tozu + /Fiber

Sarılmış ile doldurulmuş sinterlenmiş bronz katmanlı karbon çelik kabuğuYağsız kabuğu

Taşıyıcı çalılık

Özellikleri

Kendini yağlayan çok katmanlı bileşik kabuk

 • Yağlanmış uygulamalara uygun kabuk malzemesi
 • Kendini yağlayan kabuklar çok fazlakuru çalışma koşullarında çok çeşitli yüklerde, hızlarda ve sıcaklıklarda iyi aşınma ve düşük sürtünme performansı
 • Doğrusal, salınımlı ve dönen hareketler için uygun olan sürtünme karşıtı rulman

Malzeme ek yağlama olmadan çalışmak için tasarlanmıştır ve yağlama mevcut olduğunda mükemmel bir performans gösterecektir.İyi kayma özellikleri ve çok düşük emilim bu malzemenin özelliklerinden bazılarıdırVSB-10 buşları döner, doğrusal ve salınımlı hareketleri destekleyecek.

Yapı


1./FiberKarıştırma kalınlığı 0.01 ~ 0.03mm. Döner şaftın temas yüzeyi.Katman ve sinterlenmiş bronz malzemeler, şafti kaplayan katı bir yağlandırıcı film oluşturmak için birleşiyor.

2. Sinterlenmiş bronz tozu kalınlığı 0.20*0.35mm.Tam altyapıya özel bir bakır tozu bileşimi termal olarak füzelenir.katman ve ısı birikimi taşıyıcı yüzeylerden uzaklaştırır.


3Düşük karbonlu çelik desteği, buşinglerin temelini oluşturan çelik arkası, olağanüstü istikrar, yük taşıma ve ısı dağılım özellikleri sağlar.

Teknik veriler

Maks. yük

Statik

250N/mm2

Dinamik

140N/mm2

Maks. hız

Kuru

2m/s

Yağlama

>2m/s

Maks. PV (kuru)

Kısa süreli

3.6N/mm2*·m/s

Devamlı

1.8N/mm2*·m/s

Geçici.

-195°C~+280°C

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Isı iletkenliği

42W (m·k) -1

Termal genişleme katsayısı

11*10-6k-

İşletme performansı

Kuru

Çok iyi.

Yağ ile yağlanmış

- İyi.

Yağ yağlanmış

Adil.

Suyla yağlanmış

Adil.

Süreç sıvısı yağlanmış

Adil.

AYARLARIN Mülkiyetleri Çalışma koşullarına bağlı olarak
Çelik destekli, sinterlenmiş bronz kaplı yatak, kuru, yarı yağlanmış ortamda kullanılır.

Kullanılabilir

Standart boyutlarda bulunan rulman formları
· Silindir şeklindeki çalılar
· Flanked çalılar
· Zorlama yıkayıcıları
· Flanşlı yıkayıcılar
· Kaydırma plakaları

Plain rulmanlar çalı, yakalı çalı, yıkayıcı, şerit veya özel tasarımlar olarak mevcuttur.
Sipariş üzerine yapılan metrik rulmanlar ve imparatorluk buşları: özel boyutlardaki standart buş şekilleri, yarı buşlar, damgalama veya derin çizim yoluyla elde edilen özel şekiller, özel buş tasarımları
Dış ambalaj: Sert karton; Ahşap kasa; Ahşap palet.

Tipik Uygulamalar

Bu malzeme,Uzun ömürlü ve bakımsız performans, yağlandırma ile veya olmadanViiplus buşing ürünleri tüm endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

1Otomotiv: traktörler, kombinezörler, ekin püskürtücüleri, toprak taşıyıcılar, sınıflandırıcılar ve diğer inşaat makineleri, otomobil makineleri, özel kullanımlar, servis direksiyon silindirleri, direksiyon takımının itiş alıcıları, disk frenleri,Çakmaklar ve pistonlar, amortisörler, yöneticiler bağlantısı, ön cam silgi motoru, eğimli vites montajları...

2İş makineleri: fotokopi makineleri, daktilolar, posta sıralayıcıları, posta sayaçları sistemleri, bilgisayar terminal yazıcıları ve çevre ekipmanları, otomatik baskı cihazları, posta işleme makineleri...

3.Hidrolik ve valfler: dişli, döner, su pompaları, eksenel piston ve diğer türler, top, kelebek, kukla buharı ve diğer valfler ve valf trunnionları...

4Ev aletleri: kaset kayıt makineleri, buzdolapları, klimalar, temizlik aletleri, cilalayıcılar, dikiş makineleri, fırınlar, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri...Paketleme, tekstil ekipmanları, aletler... vb.

5Hidrolik Sistemler: Valfler ve Döner Aktuatörler için Kasak, Delek Pompaları için Kasak, Silindirler için Kasak, Şok emici için Kasak, Lucas Hidrolik Pompa için Kasak,

6Gıda işleme: Şişeleme makinesi, şişe yıkama makinesi, otomatik torba makinesi, süt işleme makineleri, et parçalayıcıları, karıştırıcılar

7Otomobiller: Asansör, direksiyon, fren, debriyaj, şanzıman

self lubricating bronze bushing

1Demiryolu vagonları: Yan itiş emici, Otomatik Kapı Kapakları

2Gemi: direksiyon bağlantıları, kapak kapakları, katran blokları, kabuklar

3.Uçak: Kontrol Bağlantısı, Şok emici kabukları, Etkinleyici Valf kabukları, vinçler

4Baskı: Offset yazıcı, gravure yazıcı, posta yazıcısı, otomatik bilet binder, otomatik kitap bağlayıcı

5Tekstil endüstrisi: Döner çerçeve, iplik bükücü, levha yuvarlayıcı, sargı makineleri

Başla.
ProjeBir Uygulama Mühendisiyle

Kabuk, rulman, çizgi rulman, kaplı kabuk, POM kabuk, POM kabuk

Ürün Tanımı:Özel çelik her türlü kendi kendine yağlanan kabuklar

VIIPLUS Müşteriler için her türlü elektronik numuneyi sunmak,Metal-Polimer Kompozit rulman KataloğuBir alıntı alın.

self lubricating bronze bushing

Neden Bizimle İşbirliği Yaparsınız? "Viplus ile çalışmak konusunda sevdiğim şey, onlarla etkileşim kurduğumda hissettiğim güven. Sonuçun birinci sınıf olacağını biliyorum.

Ürün düz rulman etiketleri

Boşluklar, yağlanmış rulmanlar, kompozit rulmanlar, metal rulmanlar, kompresör rulmanlar, metal-polimer, filament yarası, düz rulmanlar, flens rulmanlar, polimer rulmanlar, flens boşlukları, pompa rulmanlar,Flanged Bushes (Flanged Bushes)İndüstriyel rulmanlar.