• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
İlgili kişi : Tiffany

Yağ Kanalları Pirinç Parçaları ile Santrifüj Döküm Bronz Kol Rulmanlar

Menşe yeri Grafit Rulman Üreticileri
Marka adı ,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
Sertifika DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
Model numarası Yağ Yivli Burçlu Bronz Burç
Min sipariş miktarı Pazarlık
Fiyat Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
Ambalaj bilgileri BURÇ İHRACAT KARTONLARI, AHŞAP KASA, GEREKSİNİMLERİ BELİRTİN
Teslim süresi Hızlı teslimat
Ödeme koşulları Önceden tt
Yetenek temini Bronz Burçlar Çevrimiçi • Kayar Yataklar Üreticiler • Kendinden yağlamalı Burç Tedarikçiler

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme CuPb10Sn10,CuZn25Al6Fe3Mn3,CuSn5Pb5Zn5,CuSn6Zn6Pb3 Model numarası Yiv Desenleri, "Spira-Lube" Yiv ve "Tüfek" Yiv.Flanşlı burçlar
Özellik Özelleştirilmiş Çizimler Burçlar Yağlama Grafit olmadan, kendi kendine yağlanır.
Uygulama Ağır Hizmet Ekipmanları,Makine Tamiri,Hidrolik,Güç Aktarımı Türü Petrol Çukurlu Bronz Taşıma Taşıma,Dik Bronz Taşıma
Ek Bilgiler J, JF, JR, PBM, PBMF Boyutları metrik boyut
Taşımacılık Fiyatı Tiffany@viiplus.com Kendini yağlayan rulman kabuğu üreticisi https://www.viiplus.com/
Vurgulamak Kendinden Yağlamalı Sinterlenmiş Bronz Burç Karakteristik Yağ hazneli bronz burçlar ( BRO-MET, FB090, BRM10, WB800)
Bush Lageri Üreticileri Tedarikçiler İhracatçılar düz rulmanlar. Uzun, bakımsız hizmet, çeşitli tasarımlarda ve farklı malzemelerden tulumlar üretir.
Vurgulamak

Santrifüj yağ gömülü kovanlı yatak

,

Döküm grafit kovanlı yataklar

,

Santrifüj Bronz Kovanlı Rulmanlar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Bu rulmanlar, erimiş metali bir kalıp içinde eşit şekilde dağıtmak için merkezkaç kuvveti kullanan bir teknik olan santrifugal dökümün kesin bir işlemiyle üretilir.Sonuçta elde edilen ürün bronz bir koltuk rulmanı., dayanıklılığı, korozyon direnci ve yüksek yüklere ve sıcaklıklara dayanabilme yeteneği ile ünlüdür.

Bu rulmanların önemli özelliklerinden biri, yağ akışını kolaylaştırmak için stratejik olarak konumlandırılmış olan yağ oluklarının dahil edilmesidir.rulman yüzeyinin iyi yağlanmış kalmasını sağlamak ve çalışma sırasında sürtünmeyi azaltmakBu, sadece rulmanın ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda pürüzsüz ve güvenilir bir performans sağlamak için aşınmayı da en aza indirir.

rulmanlar bakır-zink alaşımından yapılır, bakırın dayanıklılığını ve korozyon direncini çinko'nun işlenebilirliği ve esnekliği ile birleştirir.Bu malzeme seçimi rulmanları çok çeşitli uygulamalar için ideal hale getirir, dayanıklı ve hassas rulman çözümleri gerektiren makineler, otomotiv bileşenleri ve diğer endüstriyel ekipmanlar dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı değildir.

Genel olarak, yağ oluklu tunç parçaları olan merkezkaç dökme bronz kol rulmanları, zorlu uygulamalar için uygun olan sağlam ve güvenilir bir rulman çözümü sunar.

Özel İşlenmiş Parçalar: VIIPLUS, CNC torna makineleri ve değirmenleri de dahil olmak üzere son teknoloji makinelerinden oluşan tam bir dükkana sahiptir.Yüksek seviyede bir iş güvencesi sağlamak için endüstrideki en iyi uzman işçileri istihdam ediyoruz.İşimizin kalitesini ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Petrol Çukurlu Bronz Çubuk Çubuk, Malzeme Petrol Çukurlu BakırCuSn7Zn4Pb7

CuAl10Fe3 bronz rulmanları

Kendini yağlayan rulmanların avantajları
Günümüzün kendi kendini yağlayan rulman malzemeleri için modern tasarım büyük bir talep yaratıyor.Maliyet gereksinimlerinin sürekli iyileştirilmesiyle, işletmeler ekipman ve tesis operasyonunun güvenilirliği için daha yüksek ve daha yüksek gereksinimlere sahiptir.Metal kendi kendini yağlayan rulmanlar uzun süreli kullanımda bakımsız ve kendi kendini yağlayan koşulları karşılayabilir, güvenilir uzun süreli kendi kendine yağlandırıcı sistemlerin tasarlanmasını mümkün kılan. Metal tipinde kendi kendine yağlandırıcı rulman malzemeleri, yüksek yük ve düşük dönüş hızı koşullarında yaygın olarak kullanılabilir,salıncak ve doğrusal ters hareket, ama aynı zamanda geleneksel yağlama için uygun olmuyor ya da kullanılması yasaklanmıştır, veya toz gibi özel koşullarda,Çarpışma yükü veya radyasyon koşulları uzun süreli ve istikrarlı kullanıma ihtiyaç duyar.

Çukurlama

Uygulamanız, evin veya şaftın yağlanmasını gerektirdiğinde, bir yağ veya yağ olukları gereklidir.dahilTek döngü, sekiz şekil, çift döngü, çift sekiz şekil, yarım sekiz şekil, düz ve dairesel oluk desenleri.

self lubricating bronze bushing

Ağaçlık:CuPb10Sn10,CuZn25Al6Fe3Mn3,CuSn5Pb5Zn5,CuSn6Zn6Pb3, bedava bir teklif al.

Normal olarak kendi kendini yağlayan rulman hizmetleri sunmanın yanı sıra, VIIPLUS herhangi bir özel nakliye türünü işleyebilir.

Özel işlenmiş parçalar
Çukurlama
Uygulamanız, evin veya şaftın yağlanmasını gerektirdiğinde, bir yağ veya yağ olukları gereklidir.Tek halka dahil, sekiz şekil, çift döngü, çift sekiz şekil, yarım sekiz şekil, düz ve dairesel oluk desenleri.

Biz hem bronz rulman üreticisi ve dağıtıcısıyız hem de özel bronz rulman.öğütme ve kabuk çıkarmaBronz bantlar ve bronz kol rulmanları standart yelpazemizde mevcuttur.Çok çeşitli boyutlar ve şekiller.
Stokta binlerce dökme bronz, sinter bronz, kanatlı, itme ve daha fazlası var.Standart bronz rulman serilerimiz iç yağ olukları ve oluksuz ile sağlanır"Yazdırmak için işlenmiş" veya "örneklerden yapılmış" bantlar için teklifler yapıldığında, Adobe.pdf, Microsoft Word, Koday gibi çeşitli biçimlerde tasarımları memnuniyetle karşılıyoruz.Jpeg ve CAD dosyası müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için.

Yağ kazık tunç çalısı.Çukurda yağ ekleyerek yağlanmış yüksek dayanıklı pirinç, teneke bronz kabukla aynı performansı olan ancak çok daha yüksek sertliğe sahiptir,düşük hızda uygulanması için hizmet ömrü teneke bronz kabuğun iki katıdırAğır yük koşullarında kullanılabilir.


Yağ oluklu bakır elbise kabuğu sipariş üzerine yapılmış Boyutlarınızı seçin.
İşlenmiş dökme bronz tüpler teknik ve ekonomik olarak avantajlı rulman çözümleri sunarYüksek yükleme kapasitesi, düşük ağırlık, iyi korozyon direnci.VIIPLUS Kaydırma rulmanı, ömür süresi, hizmet süresi vb.ye göre farklı bronz alaşım türleri sunabilir. Toleransı sarılmış bronz çalılardan çok daha yüksektir.Bizim Kesinlik Bronz Büseklerimiz çeşitli malzemelerden üretilmiştir.:

CuPb10Sn10, CuZn25Al6Fe3Mn3, CuSn5Pb5Zn5, CuSn6Zn6Pb3. üstün kalite ve performans için bronz rulmanlar.
Neredeyse her desende kasık kesme yağlama boşlukları konusunda uzmanız."Spira-Lube" ve "Rifle" dalları için özel yapılmış, 8 dallık dallar, çift 8 dallık rulmanlar, döngü dalları, çift döngü dalı kolları,Dairesel oluklu kaydırma rulmanları, fitil veya düz kollu kabuk.

VIIPLUS INTERNATIONAL, Çin'de taşımacılık üst yapısı kendi kendine yağlanmış rulman çözümleri üretir ve değer ayrıntıları ve en yüksek kalitede buşlamaları sağlar ve yenilmez fiyatlar sunar.Ekipman Kasaklama ve Kaydırma rulmanları, araçlar için kendi kendine yağlanmış rulmanlar ve ulaşım çözümleri Çin için mevcuttur, bölgesel ve uluslararası faydalar.viiplus şirketi, değer ve mükemmellik açısından uluslararası akranlarıyla rekabet eden hizmetler sunar..Daha fazla bilgi, sorular ve iş ortaklıkları için bize ulaşın sayfası.
Yağ Çukurları Tipi dökme bronz kabuklar için
Çift Loop ve Çift Şekil Sekiz sadece yağ için tavsiye edilir.


self lubricating bronze bushingcast bronze bushing
Sipariş üzerine yapılan dökme bronz kol bantları
Yağ & Yağ Çukurlu Bronz Gömlekler & Flanged
Çukur Türü: Tek Döngü Şekil Sekiz Düz & Dairesel Çift Döngü Çift Şekil Sekiz Yarım Şekil Sekiz Düz Dairesel
Not: rulman ve şaft arasında daha mükemmel bir yağ filmi oluşturmak için, tasarım izin verdiğinde bir V şeklinde oluk öneririz.Bu, yağ maddesinin yatak yüzeyinde tam akışını sağlar..


Bakır alaşımlı kabukların teknik parametreleri

Malzeme Kompozisyonu ve Özellikleri

Sınıf

Bronz

Bronz

Bronz Kürükler

Kırmızı BUSHING

Malzeme

CuZn25Al5Mn3Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAl10Ni5Fe5

CuSn12

yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

Sertlik HB

>210

> 70

> 150

>95

Çekim gücü N/mm2

>750

>200

> 600

>260

Verim gücü N/mm2

> 450

> 90

>260

> 150

Uzunluk %

>12

>25

>10

>8

Doğrusal genişleme katsayısı

1.9×10-5/°C

1.8×10-5/°C

1.6×10-5/°C

1.8×10-5/°C

Max.temp °C

-40~+300

-40~+400

-40~+400

-40~+400

En fazla yük N/mm2

100

60

50

70

Maks.hız (kuru) m/min

15

10

20

10

Maks.PV ((Yağlama) N/mm2 *m/min

200

60

60

80

Sıkıştırma deformasyonu 300N/mm2

<0,01 mm

<0,05 mm

<0,04 mm

<0,05 mm

Daha Fazla Bilgi


Bronz tüpler için aşağıdaki hammaddeler vardır:
ZCuSn10Pb1: korozyona karşı dayanıklı, özellikle seyreltilmiş sülfürik asit, klorhidrat asit ve yağ asitlerine karşı dayanıklı.Tasarım bilgileri, korozyona ve asite karşı dayanıklı aksesuarlar, kırıcı kabuğu,Taş taşıma.
ZCuSn10Pb5: yumuşak, aşınmaya dayanıklı ve korozyona dayanıklı, bimetal dövme malzemeleri için uygundur. Araçlar için rulmanlar,İçten yanma motorları için 100Mpa'ya kadar zirve yükü olan bimetal rulman yastıkları, piston iğnesi kolları, sürtünme plakaları vb.
ZCuPb10Sn10:yüksek sertlik, mükemmel aşınma direnci, ısırmak kolay değil ölü görünüm, iyi dövme ve kesme fonksiyonu, atmosferde ve tatlı sudaiyi korozyon direnci- Kullanılabilir.Yüksek yük altında (20Mpa'dan az) ve yüksek kayma hızı (8m/s) altında giyim dayanıklı parçalar, örneğin bağlantı çubuğu, kabuk, rulman kabuk, dişli, solucan çubuğu vb.
ZCuPb15Sn8: yumuşatıcı maddenin ve su kalitesi yumuşatıcı maddenin eksikliği koşulunda, kaydırma ve kendi kendine yumuşatma fonksiyonu iyidir, serbest kesme, dövme fonksiyonu zayıf,Seyreltilmiş sülfürik asit için iyi korozyon direnci. Yüksek dış basınç ve yan basınçlı rulman, soğuk valsifleme fabrikasının bakır soğutma borusunu, 50Mpa'ya kadar darbe yükü olan parçaları yapmak için kullanılabilir,İçten yanmalı motorun bimetal rulman kabuğu, esas olarak 70Mpa'ya kadar maksimum yükü olan piston iğnesi kılıfı için kullanılır, asit dayanıklı aksesuarlar.

Yağ kazığı bakır kabuğu


Yüksek dayanıklılıkta bakırdan yapılmış, olukta yağ eklenerek yağlanmış, teneke bronz kabuğuyla aynı performansı olan, ancak çok daha yüksek sertliğe sahip,Düşük hızda uygulanması için ömür süresi, teneke bronz kabuğun 2 katıdırAğır yük koşullarında kullanılabilir.
Özellikle yüksek yüklü el çubuğunda ve dev bir vites kutusunda kullanılır.
Temel malzeme: CuZn25AL6Fe3Mn3
Dinamik yük limiti: 100N/mm2
Sertlik: HB210 ~ 270
Sürtünme katsayısı.μ:<0.16
Hız sınırı (yağ): 1.5m/s
En yüksek sıcaklık: 170°C
Kullanılabilir kaydırıcı rulman şekli:
Basit dökme bronz koltuk tulumları,cırıltılı dökme bronz koltuk tulumları,flanged dökme bronz tulumları,yakıt yıkama makinesi, dökme bronz rulmanları,Büyük boyutlu rulmanlarBushlar Boyutu:Bizim standart rulman hattı stokta taşınan farklı deminsion & inç boyutunda buşingler üzerinde özellikleri.
Petrol/yağ uygulaması için sipariş üzerine yapılmış dökme bronz kol bantları
VIIPLUS INTERNATIONAL farklı müşteri gereksinimlerine göre, ASTM DIN, BS, EN (DIN/EN), SS, NS, UNS, SAE kabuğu ve Çin GB standartı ile her türlü bronz üretimi,Bakır kabuk, levha ve çubuk ürünleri. Tüm ürünler sentrifugal dökme, sürekli dökme ve ekstrüzyon kaydırma rulmanları ile elektrolitik bakırdan yapılır.
Çekirdek çözeltisi
VIIPLUS, inşaat makineleri, otomotiv endüstrisi, elektrikli aletler, hidrolik ve pnevmatik, kalıplar, tarım makineleri,Su korumaKöprü.

Yağ ve yağ çukurları


Tek Döngü
Şekil Sekiz
Bir düz ve bir dairesel
Çift Döngü
Çifte rakamlı sekiz
R.H. ve L.H. Spiral
Düz Çukur
Döner Çukur

Bizimle iletişime geçin ve para biriktirmeye başlayın.

Daha iyi alıntı yap