• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Florida'dan Beverly
  “Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Michael Russo
  Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.
İlgili kişi : Tiffany

Katı Bronz Kendinden Yağlamalı Rulman | Grafit Kızak Aşınma Plakası

Menşe yeri Çin'de yapılan Kendinden Yağlama Aşınma Plakası
Marka adı bronzelube.com
Sertifika industry standards (VDI, JIS, NAAMS, SMC).
Model numarası Aşınma Plakaları - SelfLube Kalıp ve Kalıp Ürünleri
Min sipariş miktarı Siparişe Göre Bronz Hassas Aşınma Plakaları ve Yağlama Parçaları
Fiyat US$0.11 - US$21.11 / Pieces,NEGOTIABLE
Ambalaj bilgileri İyi bilgi etikel ile kartonları
Teslim süresi 3-20 iş günü içerisinde kargoya verilir
Ödeme koşulları GELİŞMİŞ TT, L / C, Western Union
Yetenek temini Kendinden Yağlamalı Rulman İmalat Boyutları Tolerans Montajı

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Bearings Slide Plate continuous casting Type Solid lubricating bearings, Thrust Bearing Washer
Quality Wear Plates - SelfLube Mold and Die Products uses Metal stamping dies,plastic molding,molds, special machines and heavy equipment
Production Feature Casting Bronze Wear Plate Parts Material Copper alloy+Special solid lubricant, with or without self-lubricating graphite.
Size wear plates come in a broad range of standard inch and metric sizes custom configurations for special sizes hole patterns or graphite patterns.
Bearing Bushing Factory Price tiffany@viiplus.com Self-lubricating Bearing Bushing Manufacturer https://www.viiplus.com/
High Light Bronze Wear Plates , Self Lubricating - Special Brass Alloy Self Lubricating Graphite Plugged Bronze Plate Bronze Wear Plate and Pad for Industrial Machinery, manufacturer of bronze sleeve bushings, we often receive requests for a variety of product types.
Bush Bearings Manufacturers Suppliers Exporters plain bearings. Long, maintenance-free service, manufactures bushings in various designs and from different materials. tiffany@viiplus.com, Bushings - Configure and purchase - https://www.viiplus.com/
Vurgulamak

grafit yağlama plakası

,

pirinç aşınma plakası

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Grafit kaydırma giyim plağı ile donatılmış Solid Bronze Self-Lubricating Bearing, dayanıklılık ve sorunsuz çalışma için tasarlanmış yüksek performanslı bir rulman çözümüdür.

Taşıma, mükemmel aşınma direnci ve mekanik dayanıklılığı ile ünlü bir malzeme olan katı bronzdan yapılmıştır.Bu, rulmanın yapısal bütünlüğünü korurken ağır yüklere ve aşırı çalışma koşullarına dayanabilmesini sağlar.

Bu rulmanın temel özelliği, grafitten yapılmış olan Grafit Kaydırma Plakası'dır.Grafit doğal olarak yağlama yağı salgılar, dış yağlama ihtiyacını ortadan kaldırır ve bakım gereksinimlerini azaltır.

Katı bronz ve grafit kombinasyonu, sadece dayanıklı değil aynı zamanda kendi kendini yağlayan bir rulman yaratır.Ekipman, veya pürüzsüz bir kayma yüzeyi gerektiren herhangi bir diğer bileşen, bu rulman ideal bir seçimdir.

Mükemmel performansına ek olarak, Grafit kaydırma giyim plağı ile Sabit Bronz Kendini Yağlayan rulman da kurulumu ve bakımı kolaydır.Güçlü tasarımı, uzun süre güvenilir çalışmasını sağlar, duraklama sürelerini ve işletme maliyetlerini azaltır.

Kısacası, Grafit Kaydırma Plakası ile Sabit Bronz Öz Yağlayıcı rulman sağlam, dayanıklı,ve sorunsuz ve güvenilir çalışmayı gerektiren endüstriyel uygulamalar için kendi kendini yağlayan rulman çözeltisi.

 

Dükkankendi kendini yağlayan grafit kaydırıcı plakabronzegleitlager.com'dan tüm yağsız kaydırma plakaları için Çin'den Type·2 Bolt Holes / 3 Bolt Holes / 4 Bolt Holes ve Guide Components ihtiyaçları.

 

STW, STWT Kullanım plakaları - Bronz yağ

 

Kendini yağlayan bakır kılavuz levhası üreticisi, Mismi standart eğimli kenar aktif levhası CS15W CS30W CS45W, bakır alaşım kılavuz levhası STW SEW üreticisi,disk yukarı standart kendi kendine yağlayıcı rehber plaka fabrika teklifi, standart olmayan grafit bakır rehber plaka fabrika teklifi, kalıp rehber plaka profesyonel üreticisi
Şirket, yüksek hassasiyetli donanım damgalama kalıp parçalarının üretimi ve işletmesinde uzmanlaşmıştır.Otomotiv kalıp standart parçaları, MISUMI Panqi PUNCH Danny DANLY FIBRO ve diğer standart üretim ve işleme, işleme makinesi aletleri, CNC torna, NC iç öğütme makinesi, delme makinesi,düz öğütme, merkezsiz öğütme, tel kesme ve diğer gelişmiş kalıp parçaları imalat ekipmanları,ve mükemmel test aletleri ile donatılmış ürünler mükemmel lojistik dağıtım merkezi kullanılarak Çin'in tüm bölgelerine satılıyor.
Ana ürünler, hassas kılavuz sütunu kılavuz koltuğu GP GA GB, kaydırıcı kılavuz sütunu SGP, top kılavuz sütunu SRP TRP, bağımsız kılavuz sütunu TUB TUR, son ölçek kılavuz sütunu montajı A-TRP,Motor kalıp konik rehber sütun rehber kolye; SKD11 DC53 SKH51 ASP23 malzeme yumruk yumrukları, kenar şekillendirme yumrukları, tomurcuk yumrukları, altıgen yumruklar, kılavuz yumrukları, kız yumrukları;MISMI standardı Bağımsız kılavuz sütunu montajı MYP MYZP MYAP MYJP MYKP MJKP, RMSH QMSH PMSH GMSH, RD RZ PD PZ PFZ RFZ, SGPWH SGOR SGPR SGON,SGCZ SGHZ SGBF SGSF, Çelik top bıçaklama MBSH MBJH; Mismi standart otomotiv kalıp kılavuzu post PKHL GPM GPOB, kendi kendine yağlayıcı kaydırma plaka STW SEW MWF, sinterlenmiş alaşım kılavuz plaka STZ SEZ,Kendi kendine yağlanan rehber kabuk GBW GBF W SGBW, kanca kaldırma çubuğu CSN CHPL CHN CHNL, pan up standart kanca PCHF PCHT ve çeşitli otomotiv delme parçaları.Sıcaklık tedavisi, profesyonel üreticiler destekleyici hizmetler, ve gelişmiş üretim ekipmanları ve deneyimli profesyonel ve teknik personel bir grup, böylece doğruluk, performans,Ürünlerin kullanım ömrü daha iyiÜrünler esas olarak donanım kalıp fabrikasında, plastik kalıp fabrikasında, damgalama fabrikasında, makine fabrikasında, elektrikli aletlerde, otomotiv ve diğer endüstrilerde kullanılır.Kalıp pazarının küreselleşme eğiliminin daha da güçlenmesiyle birlikte, müşterilere daha doğru, hızlı ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için şirket yönetim, teknoloji, ekipman,malzeme ve kalite müşteri çıkarları ilkesine dayanmak için, ürün maliyetini düşürmek, daha makul fiyat ve yeni ve eski müşterilerin desteğini ve onayını kazanmak için daha iyi bir kalite.
Şirket "müşteri önce, kalite önce" optimizasyon geliştirme politikasına bağlı kalıyor, her zaman bu ilkenin bütünlüğüne, müşteri odaklı,Sorumluluk ruhuyla., teknoloji, kalite, nanoperiod, dürüstlük, hizmet bu iş felsefesi, yeni ve eski müşterilere daha iyi ürünler ve daha iyi hizmet sunmak için adanmış.Bizi aramaya hoş geldiniz ve sizinle işbirliği yapmayı umuyoruz.!

 

Kaliteli kaydırma plaka, satın STW grafit bakır plaka yüksek sıcaklıklı kendi kendine yağlayıcı / giyim plaka / rehber ray kaydırma şeridi Kendi kendine yağlayıcı bakır plaka...

 

Ücretsiz CAD indirme, kısa teslim süreleri, rekabetçi fiyatlandırma ve küçük asgari sipariş sunuyoruz.

 

Kendi kendine yağlanan grafit kaydırıcı plaka.

 

Yağsız kaydırma plakaları kılavuzu. Bronz kaydırma yağsız bileşenleri uygun yerlere özel bir katı kaydırıcı yerleştirerek üretilir.

 

oilless bushing self lubricating graphite sliding plate lubricant

Yağsız kaydırma plakaları - yağlama delikleri olan yağsız kaydırma plakaları

 

Bakır alaşımı+Özel katı yağlayıcı

Yağsız kaydırma plağı (10mm)

 

 

Yağsız kaydırma plağı, ölçekleme / kalıp, makine, otomasyon, inşaat, otomobil gibi birçok kuru uygulamada evrensel kullanım için.
Malzeme:# 500SP

 

bronze thrust bearings self-lubricating graphite sliding plate

25STWW 28 75 45 -
100 50
125 75
150 100
38 75 45 -
100 50
125 75
150 100
48 75 45 -
100 50
125 75
150 100
200 150
58 75 45 -
100 50
150 100
75 75 25 -
100 50
125 75
150 100
200 150
25STWW
25STWWD
100 100 50 50
125 75
150 100
200 150
250 200
125 150 100 50
200 150
250 200
150 150 100 100
200 150
 


(Yüksek Güçlü Bakır / Bakır Alaşımı + Katı Yağlama)

 

Kendini yağlayan bronz giyim plakaları, bronz kaydırma plakaları, kaydırma plakaları, yağsız kaydırma plakaları.
Tamamen işlenmiş bronz, bakır alaşımlı yağsız kaydırma plakalarının çoğu kendi kendine yağlanır.Bu, bronz levhayı grafit fişleriyle tıkamakla elde edilirTam bir ürün yelpazesi sunuyoruz.Plug grafit rulmanlarıGrafitli parçalarımız hakkında daha fazla bilgi burada bulunabilir.

 

Kullanım plakaları - SelfLube Kalıp ve Ölçüm Ürünleri, tıkanmış grafit bronz Bakır alaşımları ile yağsız kaydırma plakaları Kullanım plakaları daha geniş bir boyut yelpazesi ile mevcuttur.

 

Özel boyutlar, delik desenleri veya grafit desenleri için özel konfigürasyonlar.Çin'de yapılmıştır.


Bizim dökme bronz aşınma plakamız sürekli dökme olarak bilinen bir yöntemle üretiliyor.Devamlı dökme ile elde edilen ince taneler yapısı, statik dökme yöntemleriyle ilişkili dökme kusurlarını neredeyse ortadan kaldırırBu yoğun yapı gözenekli olmamakla birlikte aletinizin ömrünü uzatır.

 

Alaşımlar

 

Bizim dökme bronz aşınma plakaları Bakır alaşımlı yağsız kaydırma plakaları aşağıdaki bronz alaşımlarında temin edilebilir:

 

• C95400 Manganez Bronz: C954 Manganez Bronz Otobüsü...

• C93200 Manganez Bronz: C932 Manganez Bronz...

• C86300 Manganez Bronz: C863 Manganez Bronz gr...

 

bronze wear plate

Kendini yağlayan giyim plakaları Bakır alaşımları ile yağsız kaydırma plakaları Cam Slide Guide, Plug Grafit BRONZE BUSHINGS Bakımsız düz rulmanlar lamina gib kaydırmalar.

Kurulumu kolay, dayanıklılığı yüksekOptimize edilmiş tasarımı, kolay montaj, düşük gürültü operasyonu, alan tasarrufu ve bronz buşlar için uzatılmış hizmet ömrü sağlar.

Kaydırma elemanları/Cam bileşenleri/Cam birimleri/Plastik kalıp bileşenleri

Katı Bronz Metal Kendini Yağlayan Taşıyıcı

Standard kaydırma rulman stok boyutu.

Bu standartlar, çoğu uygulama için rafa hazır ekonomi sağlar.

 

Çanakkale Bronz SAE 620 C90300 Bronz Büsler

 

C90300 BRONZE GRAPHITE BUSHINGS, kurşunsuz bir alaşımdır
Teneke Bronz BUSHINGS Donanma G QQC-390B Tip II ve Tip III
CDA 903 SAE 620 88-8-0-4 ASTM B505

 

Çanakkale Bronz SAE 620

Eleman

Cu ((1,2)

Pb

S.n.

Zn

Fe

P(3)

Ni(4)

Al

S

Sb

Evet.

Min (%)

86

 

7.5

3

 

 

 

 

 

 

Max (%)

89

0.3

9

5

0.2

0.05

1

0.005

0.05

 

0.2
 

 

 

Çanakkale Çanakkale Çanakkale


C90300'ün VIIPLUS dökme bronz kabuklarıSürekli döküm, yüksek kalite ve performans sağlar.yüksek yoğunlukluTaneler yapısı, gözeneklilikten arınır, bu da alet aşınmasını ve parça atıklarını azaltır.
Katı çubuklar 13 inç ve 105 inç uzunlukta stoklanmıştır ve diğer uzunluklarda ve standart olmayan boyutlarda mevcuttur.veya acil onarımlar için.

 

Kimyasal Kompozisyon

 

 

Eleman

Cu ((1,2)

Pb

S.n.

Zn

Fe

P(3)

Ni(4)

Al

S

Sb

Evet.

 

Min (%)

86.0

 

7.5

3.0

 

 

 

 

 

 

 

Max (%)

89.0

0.30

9.0

5.0

0.20

0.05

1.0

0.005

0.05

0.20

0.005

 

 

 

 

 

 

 

C90300 TIN BRONZE Başlıkları.

 

VIIPLUS INTERNATIONAL'dan bakır, tunç ve bronz alaşımları

 

Notlar:

 

BS 1400 (LG1, LG2, LG4, LG3, PB1, PB2, PB3, PB4, LPB1, LB1, LB2, LB3, LB4, AB1, AB2, HTB3, HTB1)

UNS (C62500, C83600, C84400, C86200,C86300, C87200, C90700, C93200, C93700, C93800, C95200, C95500)

BS EN (CC490K, CC491K, CC493K, CC480K, CC483K, CC482K, CC495K, CC496K, CC331G, CC333G, CC762S, CC764S).

 

Mfgr SüreciMerkez kaçağı dökme, sürekli dökme.

 

Formlar: Yuvarlak Bar, Hex Bar, Kare Bar, Dikdörtgen Bar, Borular, Çürük Bar, Hex Çürük Bar, Square & Dikdörtgen Çürük Bar, Bushings, Yüzükler (Gereksinimlere göre)

 

 

Ortak döküm bakır alaşımları için ilgili özellikler ve uygulamalar

Alaşım Tanımı

Amerikan Spec.

Amerikan Spec.

Alman Spec.

İngiliz Spec.

Tipik Malzeme Uygulamalar

UNS

SAE

alaşım

alaşım

Cu85 Sn5 Zn5 Pb5
Kurşunlu Silahlı Metal

C83600 (CDA 836)

40

CuSn5ZnPb

LG2

Pompa bileşenleri, küçük dişliler, rulmanlar, döngüler, flanslar, düşük basınçlı valfler ve armatürler.

Cu83 Sn3 Zn8 Pb6
Kurşunlu Silahlı Metal

C84400 (CDA 844)

-

CuSn2ZnPb

* LG1

Hafif görev rulmanları, genel donanım, armatürler, düşük basınçlı valfler ve ekipmanlar.

Cu63 Al6 Fe3 Mn3 Zn25

C86300 (CDA 863)

430B

-

-

Devizler, camlar, yavaş hızlı ağır yük yatakları, vidalı fıstıklar için ağır görevli yüksek dayanıklı bir alaşım.

Cu88 Sn8 Zn4
Keskin bronz

C90300 (CDA 903)

620

-

-

rulmanlar, kabuklar, piston halkaları, valf bileşenleri, mühür halkaları, buhar armatürleri ve dişliler.

Cu88 Sn10 Zn2
Keskin bronz

C90500 (CDA 905)

62

CuSn10Zn

*G1

Deniz pompaları, valfler, rulmanlar, kutular, piston halkaları, buhar armatürleri ve dişlileri.

Cu89 Sn11
Keskin bronz

C90700 (CDA 907)

65

CuSn12

* PB1

Ağır devreye giren dişliler, yüksek yüklü rulmanlar, kutular ve solucan tekerlekleri.

Cu88 Sn6 Zn4 Pb2
Kurşunlu teneke bronz

C92200 (CDA 922)

622

-

LG3

550 F (287 C) 'ye kadar kullanım için valfler, armatürler, orta basınçlı hidrolik ve buhar basıncı parçaları

Cu87 Sn11 Ni2
Kurşunlu teneke bronz

C92500 (CDA 925)

640

CuSn12Ni

CT2

Düğmeler, solucan tekerlekleri - İyi şok direnci, Otomobil senkronizatör halkaları.

Cu87 Sn11 Pb2
Kurşunlu teneke bronz

C92700 (CDA 927)

63

CuSn12Pb

LB3

Ağır yüklü rulmanlar, bantlar, piston halkaları, valf bileşenleri, buhar armatürleri, dişliler.

Cu83 Sn7 Zn3 Pb7
Kurşunlu teneke bronz

C93200 (CDA 932)

660

CuSn7ZnPb

 

Orta hızlar ve basınçlar için genel fayda rulmanları, kabuklar ve aşınma plakaları.

Cu85 Pb10 Sn5
Yüksek kurşunlu teneke bronz

C93500 (CDA 935)

66

-

LB4

Yüksek hızlı rulmanlar, kabuklar, yüksek hızlı hafif yükleme ve hafif basınçlı parçalar.

Cu80 Pb10 Sn10
Yüksek kurşunlu teneke bronz

C93700 (CDA 937)

64

CuPb10Sn

LB2

Yüksek hız ve ağır basınç için rulmanlar, pompa parçaları, basınç geçirmez dökümler.

Cu78 Pb15 Sn7
Yüksek kurşunlu teneke bronz

C93800 (CDA 938)

67

CuPb15Sn

LB1

Turboşarj rulmanları, genel hizmet ve orta basınçlı rulmanlar, demiryolu uygulamaları.

Cu87 AI10 Fe3
Alüminyum Bronz

C95400 (CDA 954)

-

CuAI10Fe

-

Yüksek dayanıklılıklı rulmanlar, kabuklar, dişliler, solucanlar, aşınma plakaları, valf koltukları ve kılavuzlar.

Cu81 AI10 Ni5 Fe4
Ni Alüminyum Bronz

C95500 (CDA 955)

-

CuAI10Ni

-

Yüksek dayanıklılıklı rulmanlar, korozyona dayanıklı parçalar, uçak vanaları rehberleri ve koltuklar.

Cu80 AI10 Ni6 Fe4
Ni Alüminyum Bronz

C95800 (CDA 958)

-

CuAl10Ni

AB2

Kirlenmeye karşı tuzlu su korozyona dayanıklı parçalar ve genel deniz donanımı.

Fosfor Bronz Sınıf I

C54400

 

CuSn4

PB101

 

 

 

Fosfor Bronz Sınıf I

C54400

CuSn4

PB101

Fosfor Bronz II. sınıf

C51000

CuSn5

PB102

Fosfor Bronz III. sınıf

C51900

CuSn6

PB103

Fosfor Bronz

C52100

CuSn8

PB104

 

 

Profesyonel özel bakır alaşım üretimi tesisi olarak, şirket kimyasal bileşiği, mekanik özellikleri, fiziksel özellikleri,ve katı iç standartlara sahip malzemelerin diğer özellikleri.


Şirket, ilgili bronz alaşımını Çin ve yabancı ülkelerin ilgili marka standartlarına göre üretir.Mükemmel performans ve kısa teslim süresi.


Şirketin mevcut ürün markaları: qsn6.5-0.1Qsn7-0.2Qsn8-0.3, ZCuSn10P1, ZCuPb10Sn10, ZCuPb15Sn8, ZCuPb20Sn5, ZCuSn5Pb5Zn5, ZCuSn6Zn6 Pb3, C54400, C84400, C93200, C93700, C93800, vb.


Ulusal standart, Amerikan standardı, Alman standardı ve diğer müşteri standartlarına göre özel.

Ürün türü: bakır çubuk, bakır boru, şekilli boru dahil, çubuk.

 

Silindir rulmanları Ürünler ve Tedarikçiler

 

Ürün Tanımı: Manganez Bronz kabuğu

Bu ürün yüksek dayanıklı bakırdan yapılmıştır.CuZn25Al6Fe3Mn3yüksek mekanik özelliklere sahip özel bir formül,İyi döküm performansı ve iyi korozyon direnciÜrünler sürekli döküm makinelerinde, madencilik makinelerinde, gemilerde, gaz türbinlerinde ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılır.

 

Taşıyıcılar ve Kabuklar


Rayon, radial destek rulmanı ve itiş rulmanı olarak bölünen buhar türbininin önemli bir parçasıdır.Onlar rotor tüm yerçekimini taşımak ve silindirdeki rotor doğru konumu belirlemek için kullanılır.

 

VSB-50W yıkayıcı katı bronz metal kendi kendine yağlayıcı rulmanlar

 

VSB-50 kendi kendine yağlanan bir rulman malzemesidir.yüksek kalitelibronz rulman, sert yağla dolu cepleri ve çalıştırma işlemini kolaylaştırmak için rulman yüzeyinde sert yağlı ince bir film. VSB-50bakımsızYağ veya yağla yağlanmaya ihtiyaç duymayan rulmanlar, büyük rulmanlar için önerilmektedir. düşük sürtünme katsayısına sahiptir.

 

Açıklama

 

Bakır alaşımından yapıştırılmış kendi kendine yağlayıcı rulman(Yabancı deva diyor. kaydırma) bakır alaşım altyapıya dayanır, uygun boyutları delmek için belirli bir orana göre sürtünme yüzeyinde,Düzenli olarak düzenlenmiş birkaç delik (diametri phi d 200 mm veya daha az) veya kör delik (diametri phi d > 200 mm), bir tür yüksek performanslı kendi kendine yağlayıcı rulmanların hassas işleme ile tek bir yağlayıcı katı yağlayıcı ile deliğe gömülü.

Özellikle yağ filmi yağlanmasına bağlı olarak sıradan rulmanların sınırlamalarını kırar.yağsız, yüksek sıcaklık, yüksek yük, Düşük hız, kirlenme karşıtı, korozyon, radyasyon karşıtı, ayrıca su veya vakum çözeltisinde sızıntı ve yağ yağlama veya özel çalışma koşullarında yağlama zor değildir.

 

Özellikleri

 

VSB-50W WASHER İstek yıkayıcıları PAW

 

¢UyumluDüşük hız, ağır yükveya aralıklı hareket koşullarında, yağlama yağı filmi oluşamıyor ya da devam etmiyor;

- İş ortamı veya mekanik yapı kısıtlamaları için uygundur, yağ yağlama fırsatları sağlamak zordur;

“İşlerde darbe yüklerinin kolaylıkla meydana geldiği durumlar için uygundur;

-Dönüşüm, dönüşüm, salınım ve doğrusal ve diğer hareket biçimleri için uygundur ve sık sık veya yüksek yük altında başlama durumlarına ihtiyaç duyar;

¢UyumluYüksek veya düşük sıcaklıkta çalışmak, veya büyük olayların çevre sıcaklık aralığı;

¢UyumluUzun bakım döngüsü veya yüksek bakım maliyeti,rulmanların uzun kullanım ömrüne ihtiyaç duyarlar.

“İyi korozyon direnci deniz suyunda ve diğer kimyasal sıvılarda veya gazlarda ve diğer koroziv ortamlarda kullanılabilir;

Su emileme, iyi boyutsal istikrar, yüksek mekanik dayanıklılık ve iyi ısı iletkenliği;

• Orta yük koşulunda, orta hızda, yağlama, karışık yağlama elde edilebilir, hizmet ömrünü uzatabilir;

 

Yapı

 

VSB-50W WASHER malzemesiGüçlü tunç dökmeÖzel katı yağlayıcılar yerleştirilen metal bazlı.Yüksek yük ve katı yağlayıcılar kendi kendine yağlandırma sağlar.Yaylak aşırı sıcaklık koşullarında önceden yağlanmadan mükemmel performans göstermektedir.Düşük hızda yüksek/düşük sıcaklıkBu malzeme, özellikleYüksek yük, aralıklı salınım hareketi.

 

Teknik veriler

 

Sınıf

50#

50S1

50S2

50S3

650S5

Malzeme

CuZn25AI5Mn4Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAI10Ni5Fe5

CuSn12

CuZn25AI5Mn4Fe3

yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

8

Sertlik

≥210

≥ 70

≥ 150

≥ 75

≥235

Çekim gücü

≥ 750

≥ 250

≥ 500

≥270

≥ 800

Üretim gücü

≥ 450

≥ 90

≥ 260

≥ 150

≥ 450

Uzunluk

≥12

≥13

≥ 10

≥ 5

≥ 8

Doğrusal genişleme katsayısı

1.9×10-5/°C

1.8×10-5/°C

1.6×10-5/°C

1.8×10-5/°C

1.9×10-5/°C

En fazla.

-40~+300°C

-40~+400°C

-40~+400°C

-40~+400°C

-40~+300°C

Maks.dinamik yük

100

60

50

70

120

Maks.hız ((Kuru)

15

10

20

10

15

N/mm2*m/s ((Yağlama)

200

60

60

80

200

Sıkıştırma deformasyonu

< 0,01 mm

< 0,05 mm

< 0,04 mm

< 0,05 mm

< 0,005 mm

 

 

Kimyasal Kompozisyonlar

 

Ürün NO.

Kimyasal Kompozisyonlar

TOB 050

Cu

Zn

Al

Fe

M

Evet.

Ni

S.n.

Pb

60~66

22 ~ 28

5.0~8.0

2.0~4.0

2.5~5.0

<0.1

<0.5

<0.2

<0.2

 

Kullanılabilir

 

Standart boyutlarda bulunan rulman formları

· Silindir şeklindeki çalılar

· Flanked çalılar

· Kaydırma plakaları

 

bronze graphite bushing

 

Sipariş üzerine yapılmış rulman formları: özel boyutlarda standart formlar, zorlama silindirleri, flanslı zorlama silindirleri, yarı rulmanlar, damgalama veya derin çizim yoluyla elde edilen özel şekiller,özel rulman tasarımları

 

Tipik Uygulamalar

 

 • Su tasarrufu ve hidroelektrik endüstrisi
 • Hidrolik makine: hidrolik çelik kapı düzlem destek kaydırma, düzlik kapı sabit tekerlek rulmanı, radyal kapı menteşe rulmanı, hidrolik kaldırma rulmanı, katran rulmanı, vites tekerlek rulmanı;
 • Turbin: rehber bıçağı ocağı kılıfı (yönetici, rehber, rehber), tekerlek ocağı kılıfı, iğne ocağı kılıfı (bağlantı çubuğu iğnesi, itme ve çekme çubuğu iğnesi, röle piston iğnesi), aşınma karşıt halka plağı (iğne halka),aşınmaya karşı bir blok, kontrol yüzük kenarlı fayanslar, vb.
 • Metallürji endüstrisi: sürekli döküm makinesi, matkap döküm makinesi, gerginlik düzeltme makinesi, yuvarlama fabrikası, konveyör rulmanı, yuvarlama makasları (iki taraflı makaslar, kaykay tahtasında sabit uzunluklu makaslar),vb..
 • Diğerleri: madencilik makineleri, kaydırıcı parçalar için gemi makineleri (ankör), yağ makineleri, tekstil makineleri, inşaat makineleri, kaldırma taşımacılığı (kaldırma desteği ocağı kolları),Araç üretim hatları, otomotiv kalıp, hafif endüstri, makine, alet makinesi endüstrisi, doldurma ekipmanları, yataklı delik çevre ekipmanları, plastik makineleri, enjeksiyon kalıplama makinesi sıkıştırma mekanizması,Ekstrüzyon mekanizması, türbin, aletler ve sayaçlar, yüksek voltajlı otomatik anahtar, şömine, kapı menteşesi, kurutma fırını, fırın ve kağıt makinesi kurutma tüneli, rulmanlı yüksek sıcaklıklı fırın,Rüzgar enerjisi ve diğer endüstriler ve alanlar, ve diğer endüstriyel ve tarım makineleri.

 

 

Projenizi BaşlatınUygulama Mühendisiyle

Buzlamalar, yağlanmış rulmanlar, kompozit rulmanlar, metal rulmanlar, kompresör rulmanlar, metal-polimer, filament yarası, düz rulmanlar, flens rulmanlar, polimer rulmanlar, flens rulmanlar,Pompa rulmanları, Flanged Bushes, Thrust Plate, Endüstriyel Lageri