• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Florida'dan Beverly
  “Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Michael Russo
  Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.
İlgili kişi : Tiffany

Metal Damgalama Kalıpları İçin Kendinden Yağlamalı Slayt Plakası 45 Derece

Menşe yeri Çin'de Yapılan Kendinden Yağlı Aşınma Plakası
Marka adı bronzelube.com
Sertifika industry standards (VDI, JIS, NAAMS, SMC).
Model numarası Aşınma Plakaları - SelfLube Kalıp ve Kalıp Ürünleri
Min sipariş miktarı Bronz Hassas Aşınma Plakaları ve Siparişe Göre Yağlama Parçaları
Fiyat US$0.11 - US$21.11 / Pieces,NEGOTIABLE
Ambalaj bilgileri İyi bilgi etiketine sahip kartonlar
Teslim süresi 3-20 iş günü içinde kargoya verilir
Ödeme koşulları ADVANCE TT,L/C,WESTERN UNION
Yetenek temini Kendinden Yağlamalı Rulman İmalatı Boyutlar Tolerans Montajı

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Bearings Slide Plate continuous casting Type Solid lubricating bearings, Thrust Bearing Washer
Quality Wear Plates - SelfLube Mold and Die Products uses Metal stamping dies,plastic molding,molds, special machines and heavy equipment
Production Feature Casting Bronze Wear Plate Parts Material Copper alloy+Special solid lubricant, with or without self-lubricating graphite.
Size wear plates come in a broad range of standard inch and metric sizes custom configurations for special sizes hole patterns or graphite patterns.
Bearing Bushing Factory Price tiffany@viiplus.com Self-lubricating Bearing Bushing Manufacturer https://www.viiplus.com/
High Light Bronze Wear Plates , Self Lubricating - Special Brass Alloy Self Lubricating Graphite Plugged Bronze Plate Bronze Wear Plate and Pad for Industrial Machinery, manufacturer of bronze sleeve bushings, we often receive requests for a variety of product types.
Bush Bearings Manufacturers Suppliers Exporters plain bearings. Long, maintenance-free service, manufactures bushings in various designs and from different materials. tiffany@viiplus.com, Bushings - Configure and purchase - https://www.viiplus.com/
Vurgulamak

Kendinden Yağlamalı Slayt Plakası

,

Kendinden Yağlamalı Slayt Plakası 45 Derece

,

Metal Damgalama Kalıpları Slayt Plakası

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

DükkanKendini yağlayan kaydırma plaka 45 derece iç Vbronzegleitlager.com'dan tüm yağsız kaydırma plakaları için Çin'den Type·2 Bolt Holes / 3 Bolt Holes / 4 Bolt Holes ve Guide Components ihtiyaçları.

 

Özellikle 45 derecelik bir açıyla metal damgalama için tasarlanmış kendi kendine yağlanan kaydırma plakamızı sunuyoruz.Bu yenilikçi kaydırma levhası olağanüstü yağlama ve aşınma direnci sağlamak için tasarlanmıştır, metal damgalama işlemleri sırasında sorunsuz ve verimli çalışmayı sağlar.

Kaydırma plaka, dış yağlama ve bakım gereksinimini azaltan, kendi kendini yağlayan özelliklere sahip yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.Bu özellik sadece damgalama işlemini basitleştirmekle kalmaz aynı zamanda matraç ve kaydırma plakanın ömrünü uzatır, duraklama sürelerini ve işletme maliyetlerini azaltır.

Kaydırma plakanın 45 derecelik açısı, hassas bir hizalama ve metal damgalama ölçeklerine kolayca entegre olmayı sağlar.damgalama süreci için en iyi desteği ve rehberliği sağlamak.

Eğer yıpranmış kaydırma plakalarını değiştirmek veya mevcut metal damgalama ekipmanınızı yükseltmek istiyorsanız, 45 derecelik bir açıyla kendi kendini yağlayan kaydırma plakamız mükemmel bir seçimdir.Güvenilir bir performans sunuyor., dayanıklılığı ve bakım kolaylığı, metal damgalama uygulamaları için uygun maliyetli bir çözüm haline getiriyor.

Sıradan eğimli eğimli mekanizma, kaydırıcı genellikle alt kaydırıcıya bağlanır, böylece tasarım ve hareket nispeten basittir, ancak bazı durumlarda,kaydırıcı alt döngüye takıldığında, parçaların beslenmesi ve çıkarılması uygun değilse veya kalıbın diğer işlevlerinin gerçekleştirilmesini etkilediğinde, asılı kenar mekanizması dikkate alınmalıdır,kaydırıcının hareketine göre, eğimli eğim mekanizması düz eğimli eğim mekanizması ve eğimli eğim mekanizması (eğim için kalıp gövdesi ve kaydırıcı temas yüzeyi) olarak bölünebilir.

 

Eğimli kenarın adı

Kod - çalışma montaj yüzeyi (W) - vuruş (ST) - eğimli kenenin açısı (θ ) - sabit mod (K anahtar pozisyonu için, N iğne pozisyonu için)

 

Genellikle kullanılan farklı tiplerde bulunan çivilerin avantajları ve dezavantajları

a,Yatay eğimli kenar: parçaların çıkarılması problemini tam olarak göz önünde bulundurmak gerekir.

b, asılı kenar: iyi işlenebilirlik, ancak araştırma ve eşleştirme zorluklarının kenarı.

c, çift eylemli çivisi: daha fazla alan ve karmaşık yapı işgal eder, kalıp dayanıklılığı etkisi vardır (döner çivisi alternatif).

 

Eğimli kenar kalıbı Eğimli kenar darbe tasarımı içeriğini ifade etmelidir

1) Eğimli çentik kaydırıcısının çarpması: ST

2) Eğlenceli çiviler:L

3)Eğiliş çene çalıştırma çarpması:W

4) Eğri çivil baskı plaka çarpması:C

5)Kilin eğim açısı:θ

6) Üst basınç çekirdek eyleminin başlangıç noktası:P

7) Üst ve alt matrikel kılavuzu bağlanma noktası: G


Kaydırma çubuğunun geri dönüş modu

a) Bahar

b) Polyuretan kauçuk

C) Silindir

d) Azot kaynağı

e) Diğer yöntemler

Genel olarak, yaylar geri dönüş kuvveti kaynağı olarak kullanılır, ancak aşağıdaki durumlarda silindirler gibi diğer geri dönüş yöntemleri kullanılır.

a) Eğlenme çubuğunun çarpması nispeten uzun, yay çarpma gereksinimlerini karşılayamaz

(b) yeniden konumlandırılması gereken çift eylemli eğim çivileri.

Genel düşünceler.

1) Yay ve silindir eğimli çivil ölçekli kaydırıcıya monte edildiğinde, montaj konumuna göre, eğimli çivil kaydırıcı hareket anı,ayar kaydırıcı genel denge elde etmek için aşağıdakileri dikkate almak gerekir

a) Kaydırma rehberi yüzeyine mümkün olduğunca yakın (yükseklik yönü)

(b) Kilin kaydırıcısının her iki ucunda rehber rayına mümkün olduğunca yakın olarak monte edilmiştir (uzay yönünde)

(2) Kalıp yapısı, bakım yayının veya silindirinin kalıbın büyük bileşenlerini sökmeden değiştirilebileceği öneme göre tasarlanmalıdır.

 

Eğimli çınlama kaydırıcısının geri dönüş kuvvetini belirleme ilkesi

Yatay eğimli kenar kalıbı

(Sürükli kenenin toplam ağırlığı*1.0) veya daha fazla

Eğimli çiviler

(Sürükli kenenin toplam ağırlığı * 1.5) veya daha fazla

Kendi kendine yapılmış eğimli kenar kısmında, dahil olan çok çeşitli yönlerden dolayı, daha kapsamlı konularda düşünülmesi gerekir.Burada ayrıntılı bir açıklama yok (soğuk işçiler veya altın asistan açıklamak için özel)

 

Standart eğri kenar kalıbının tasarımı

Parça işlemi diyagramı ve 3 boyutlu dijital modeli var varsayımına göre

Aşağıdaki adımlarla tasarlanabilir.

1) Öncelikle, delik normal bir düz çizgi yapmak (aşağıdaki resme bakın)

2) İkincisi, standart konvik kenenin açısını belirlemek için XY düzleminde (kalıp tabanında) düz çizgiyi yansıtın, gerçek ölçülen açı: 8°,Standart konvekli çivide böyle bir özellik yoktur., yaklaşım çok yakın bir özellik almak için: 10° kemerli kenar.

 

b) Kalıp düzleminde swash kenenin yerleştirme açısını belirleyin

Tekrar YZ düzlemine projeksiyon çizgisini yansıtmak için standart konvel kenenin yerleştirme açısını belirlemek için, ölçülen değer:10 ° (her şirketin işleme makinelerinin kapasitesine dikkat edilmesi gerekir)Herhangi bir açıda işlenebilir veya özel açı gereksinimleri vardır)


C) Çapraz kesim boyunca swash kenenin kurulum yüksekliğini ve konumunu belirlemek

1) Penç pozisyonu belirlenir ve konkaf matris setinin açısı ve konumu ve dönüş karşıtı açısı doğru bir şekilde belirlenir;

2) Kilin, döşeme tutucusu üzerindeki yerleştirme açısına ve yumruk tutucunun konumuna göre yerleştirilmektedir.


D) Çakma tutıcısının montaj yöntemini, matrosun gerçek durumuna göre seçin.

Kaydırıcı eğim üzerindeki kuvvet dengesi açısından, en ideal sabitleme yöntemi, yumruğun kuvvet noktasını kaydırıcı eğim merkezinde mümkün olduğunca kontrol etmektir.ve sabitleme koltuğunun montaj yöntemi özel durumlarda gerçek duruma göre düzenlenir.; kaydırma çubuğunun döngü tutucusu üzerindeki yaklaşık konumu, yumruk sabitleme koltuğunun sabitleme açısına göre belirlenir.


E) Kısayol kenar kaydırıcısının sabit konumuna ve çapraz kesim çizimine göre, kenar kenarın montaj yüksekliği ve düzlem pozisyonu belirlenir.ve montaj yüksekliği ve düzlem koordinat büyüklüğü şeritli kenenin mümkün olduğu kadar tam sayılar (0 ve 5 sonunda).


F) Standart eğimli eğimli matriküleri tasarlarken, eğimli eğimli matriküleri sabitledikten sonra aşağıdaki hususlar dikkate alınmalıdır.

Sıradan bir eğimli kılıç.

Çalışma parçası alt matrisine sabitlendiğinden, parçaların sorunsuz beslenebileceği dikkate alınmalıdır.Çarpışması, flens kenarının genişliğinden + flens kenarının kesme veya delikleme veya flensleme mesafesinden + 20 ~ 30mm'den daha küçük olmamasını sağlamalıdır (Not: 30mm otomatik damgalama ise, elle çalıştırıldığında 50mm olmalıdır)

Çizgi çemberin kaydırıcısını kaldır.

Flanş'tan konvik çivinin kesilmesine, delinmesine veya flanş edilmesine kadar olan mesafe +20 mm;


Beveled wedge kaldırma kaydırıcıya monte edilen çalışma bileşenlerinin (punch, yan trimmer bloğu,Flanging block) basın çekirdeğinin montajını ve sökülmesini etkiler.· ve çivilenmiş çiviler ile basınç çekirdeği arasında öğütme için yeterli bir boşluk vardır.

 

G) Atıkların atılması

1) deliği mümkün olduğunca geniş bir şekilde açmak.

2) Bazen, parçacığın engellenmesini önlemek için, yan delme deliğinin parçacığı üst malzeme aygıtını artırmalıdır.

3) dökümler, devreye girdikten sonra meydana gelen en büyük büyüklük genişliğini tam olarak dikkate almak için hurda yuvasını delik üzerinden kaydırmak için tasarlanmıştır.

4) Çöp çok uzunsa, çöpten pürüzsüz bir kayma elde etmek ve kalıbın dayanıklılığını artırmak için çöp bıçağını artırmayı düşünün.

5) Aşağıdaki durumlarda esnek ejektor iğnesi konveks (konkaf) ölçeği kullanmak için.

a) Çöpün parça parça çıkmasını sağlamak için.

b) düştüğü zaman hurda durumunu kontrol etmek istiyorlar.

6) Çöpün geri dönüşü varsa.

A) kalıp içine bıçak miktarı büyük olmalıdır.

b) hurda atıcı cihazını monte etmek gerekir.

7) Aşağıdaki durumlarda kılavuz cihazını artırmak gerekir.

a) Atık dışlama tarafında boş bir alan yoktur, dik açı yönünde dikey bir düşüşe dönüştürülmelidir,bir diametreyi en az iki katı olan dikey bir diyaframla,.

b) Eğer delik aynı anda her iki taraftan da delinirse, bölme çubuğunu artırmak gerekir.


H) Standart çaplı diagonal çiviler basıncının sınıflandırılması.

Basın, parçaların konumlandırılmasını ve deformasyonunu önlemek için kullanılır ve şekline ve hareket yönlerinin sayısına göre üç tipte bölünebilir.

a) Üst sıkıştırma malzemesi çekirdeği

Avantajları şudur: sıkıştırma kuvveti nispeten büyüktür, bu yüzden parçaların deformasyonu hakkında endişelenmenize gerek yok; dikey duvara yakın ve yan duvarın sonuna yakın,Üst sıkıştırma çekirdeği ile ayrılmış.

b) Eğimli kenarlı sıkıştırma çekirdeği

c) Yan sıkıştırma malzemesi ve pozitif sıkıştırma malzemesinin payı

Yan sıkıştırma malzemesinin yetersiz sıkıştırma gücü.

Kararsız parçalar.

Pozitif baskı malzemesi, parçadaki yan baskı malzemesinden 10 mm daha erken basınmalıdır.


I) Eğimli çenin konumlandırılması ve karşı yan kuvveti

(b) Kısayol kenarında iki tür iğne konumlandırma ve anahtar konumlandırma vardır.

(b) Yan güçleri önlemek için önlemler alınması gereken daha kalın malzeme ile yan kesim ve flanslama.


Yan kuvvetleri önlemek için önlemler ve formlar.

Rehberlik cihazlarının eklenmesi.

www.DeepL.com/Translator (ücretsiz versiyon) ile çevirilmiştir

 

oilless bushing self lubricating graphite sliding plate lubricant

Yağsız kaydırma plakaları - yağlama delikleri olan yağsız kaydırma plakaları

 

Bakır alaşımı+Özel katı yağlayıcı

Yağsız kaydırma plağı (10mm)

 

 

Yağsız kaydırma plağı, ölçekleme / kalıp, makine, otomasyon, inşaat, otomobil gibi birçok kuru uygulamada evrensel kullanım için.

 

(Yüksek Dayanıklı Bakır / Bakır Alaşımı + Katı Yağlama)

 

Kendini yağlayan bronz giyim plakaları, bronz kaydırma plakaları, kaydırma plakaları, yağsız kaydırma plakaları.
Tamamen işlenmiş bronz, bakır alaşımlı yağsız kaydırma plakalarının çoğu kendi kendine yağlanır.Bu, bronz levhayı grafit fişleriyle tıkamakla elde edilirTam bir ürün yelpazesi sunuyoruz.Plug grafit rulmanlarıGrafitli parçalarımız hakkında daha fazla bilgi burada bulunabilir.

 

Kullanım plakaları - SelfLube Kalıp ve Ölçüm Ürünleri, tıkanmış grafit bronz Bakır alaşımları ile yağsız kaydırma plakaları Kullanım plakaları daha geniş bir boyut yelpazesi ile mevcuttur.

 

Özel boyutlar, delik desenleri veya grafit desenleri için özel konfigürasyonlar.Çin'de yapılmıştır.


Bizim dökme bronz aşınma plakamız sürekli dökme olarak bilinen bir yöntemle üretiliyor.Devamlı dökme ile elde edilen ince taneler yapısı, statik dökme yöntemleriyle ilişkili dökme kusurlarını neredeyse ortadan kaldırırBu yoğun yapı gözenekli olmamakla birlikte aletinizin ömrünü uzatır.

 

 

 

Kendini yağlayan giyim plakaları Bakır alaşımları ile yağsız kaydırma plakaları Cam Slide Guide, Plug Grafit BRONZE BUSHINGS Bakımsız düz rulmanlar lamina gib kaydırmalar.

 

Kurulumu kolay, dayanıklılığı yüksekOptimize edilmiş tasarımı, kolay montaj, düşük gürültü operasyonu, alan tasarrufu ve bronz buşlar için uzatılmış hizmet ömrü sağlar.

Kaydırma elemanları/Cam bileşenleri/Cam birimleri/Plastik kalıp bileşenleri

Katı Bronz Metal Kendini Yağlayan Taşıyıcı

Standard kaydırma rulman stok boyutu.

Bu standartlar çoğu uygulama için hazır ekonomi sağlar.

 

Çanakkale Bronz SAE 620 C90300 Bronz Büsler

 

C90300 BRONZE GRAPHITE BUSHINGS, kurşunsuz bir alaşımdır
Teneke Bronz BUSHINGS Donanma G QQC-390B Tip II ve Tip III
CDA 903 SAE 620 88-8-0-4 ASTM B505

 

Çanakkale Bronz SAE 620

Eleman

Cu(1,2)

Pb

S.n.

Zn

Fe

P(3)

Ni(4)

Al

S

Sb

Evet.

Min (%)

86

 

7.5

3

 

 

 

 

 

 

Maks (%)

89

0.3

9

5

0.2

0.05

1

0.005

0.05

 

0.2
 

 

 

Çanakkale Çanakkale Çanakkale Çanakkale Çanakkale Çanakkale Çanakkale Çanakkale Çanakkale Çanakkale Çanakkale Çanakkale


C90300'ün VIIPLUS dökme bronz kabuklarıSürekli döküm, yüksek kalite ve performans sağlar.yüksek yoğunlukluTaneler yapısı, gözeneklilikten arınır, bu da alet aşınmasını ve parça atıklarını azaltır.
Katı çubuklar 13 inç ve 105 inç uzunlukta stoklanmıştır ve diğer uzunluklarda ve standart olmayan boyutlarda mevcuttur.veya acil onarımlar için.

 

Kimyasal Kompozisyon

 

 

Eleman

Cu(1,2)

Pb

S.n.

Zn

Fe

P(3)

Ni(4)

Al

S

Sb

Evet.

 

Min (%)

86.0

 

7.5

3.0

 

 

 

 

 

 

 

Maks (%)

89.0

0.30

9.0

5.0

0.20

0.05

1.0

0.005

0.05

0.20

0.005

 

C90300 TIN BRONZE Başlık.

 

VIIPLUS INTERNATIONAL'dan bakır, tunç ve bronz alaşımları

 

Notlar:

 

BS 1400 (LG1, LG2, LG4, LG3, PB1, PB2, PB3, PB4, LPB1, LB1, LB2, LB3, LB4, AB1, AB2, HTB3, HTB1)

UNS (C62500, C83600, C84400, C86200,C86300, C87200, C90700, C93200, C93700, C93800, C95200, C95500)

BS EN (CC490K, CC491K, CC493K, CC480K, CC483K, CC482K, CC495K, CC496K, CC331G, CC333G, CC762S, CC764S).

 

Mfgr SüreciMerkez kaçağı dökme, sürekli dökme.

 

Formlar: Yuvarlak Bar, Hex Bar, Kare Bar, Dikdörtgen Bar, Borular, Çürük Bar, Hex Çürük Bar, Square & Dikdörtgen Çürük Bar, Bushings, Yüzükler (Gereksinimlere göre)

 

 

Ortak döküm bakır alaşımları için ilgili özellikler ve uygulamalar

Alaşım Tanımı

Amerikan Spec.

Amerikan Spec.

Alman Spec.

İngiliz Spec.

Tipik Malzeme Uygulamalar

UNS

SAE

alaşım

alaşım

Cu85 Sn5 Zn5 Pb5
Kurşunlu Silahlı Metal

C83600 (CDA 836)

40

CuSn5ZnPb

LG2

Pompa bileşenleri, küçük dişliler, rulmanlar, döngüler, flanslar, düşük basınçlı valfler ve armatürler.

Cu83 Sn3 Zn8 Pb6
Kurşunlu Silahlı Metal

C84400 (CDA 844)

-

CuSn2ZnPb

* LG1

Hafif görev rulmanları, genel donanım, armatürler, düşük basınçlı valfler ve ekipmanlar.

Cu63 Al6 Fe3 Mn3 Zn25

C86300 (CDA 863)

430B

-

-

Devizler, camlar, yavaş hızlı ağır yük yatakları, vidalı fıstıklar için ağır görevli yüksek dayanıklı bir alaşım.

Cu88 Sn8 Zn4
Keskin bronz

C90300 (CDA 903)

620

-

-

rulmanlar, kabuklar, piston halkaları, valf bileşenleri, mühür halkaları, buhar armatürleri ve dişliler.

Cu88 Sn10 Zn2
Keskin bronz

C90500 (CDA 905)

62

Çeviri:

*G1

Deniz pompaları, valfler, rulmanlar, kutular, piston halkaları, buhar armatürleri ve dişlileri.

Cu89 Sn11
Keskin bronz

C90700 (CDA 907)

65

CuSn12

* PB1

Ağır devreye giren dişliler, yüksek yüklü rulmanlar, kutular ve solucan tekerlekleri.

Cu88 Sn6 Zn4 Pb2
Kurşunlu teneke bronz

C92200 (CDA 922)

622

-

LG3

550 F (287 C) 'ye kadar kullanım için valfler, armatürler, orta basınçlı hidrolik ve buhar basıncı parçaları

Cu87 Sn11 Ni2
Kurşunlu teneke bronz

C92500 (CDA 925)

640

CuSn12Ni

CT2

Düğmeler, solucan tekerlekleri - İyi şok direnci, Otomobil senkronizatör halkaları.

Cu87 Sn11 Pb2
Kurşunlu teneke bronz

C92700 (CDA 927)

63

CuSn12Pb

LB3

Ağır yüklü rulmanlar, bantlar, piston halkaları, valf bileşenleri, buhar armatürleri, dişliler.

Cu83 Sn7 Zn3 Pb7
Kurşunlu teneke bronz

C93200 (CDA 932)

660

CuSn7ZnPb

 

Orta hızlar ve basınçlar için genel fayda rulmanları, kabuklar ve aşınma plakaları.

Cu85 Pb10 Sn5
Yüksek kurşunlu teneke bronz

C93500 (CDA 935)

66

-

LB4

Yüksek hızlı rulmanlar, kabuklar, yüksek hızlı hafif yükleme ve hafif basınçlı parçalar.

Cu80 Pb10 Sn10
Yüksek kurşunlu teneke bronz

C93700 (CDA 937)

64

CuPb10Sn

LB2

Yüksek hız ve ağır basınç için rulmanlar, pompa parçaları, basınç geçirmez dökümler.

Cu78 Pb15 Sn7
Yüksek kurşunlu teneke bronz

C93800 (CDA 938)

67

CuPb15Sn

LB1

Turboşarj rulmanları, genel hizmet ve orta basınçlı rulmanlar, demiryolu uygulamaları.

Cu87 AI10 Fe3
Alüminyum Bronz

C95400 (CDA 954)

-

CuAI10Fe

-

Yüksek dayanıklılıklı rulmanlar, kabuklar, dişliler, solucanlar, aşınma plakaları, valf koltukları ve kılavuzlar.

Cu81 AI10 Ni5 Fe4
Ni Alüminyum Bronz

C95500 (CDA 955)

-

CuAI10Ni

-

Yüksek dayanıklılıklı rulmanlar, korozyona dayanıklı parçalar, uçak vanaları rehberleri ve koltuklar.

Cu80 AI10 Ni6 Fe4
Ni Alüminyum Bronz

C95800 (CDA 958)

-

CuAl10Ni

AB2

Kirlenmeye karşı tuzlu su korozyona dayanıklı parçalar ve genel deniz donanımı.

Fosfor Bronz Sınıf I

C54400

 

CuSn4

PB101

 

 

 

Fosfor Bronz Sınıf I

C54400

CuSn4

PB101

Fosfor Bronz II. sınıf

C51000

CuSn5

PB102

Fosfor Bronz III. sınıf

C51900

CuSn6

PB103

Fosfor Bronz

C52100

CuSn8

PB104

 

 

Profesyonel özel bakır alaşım üretimi tesisi olarak, şirket kimyasal bileşiği, mekanik özellikleri, fiziksel özellikleri,ve katı iç standartlara sahip malzemelerin diğer özellikleri.


Şirket, ilgili bronz alaşımını Çin ve yabancı ülkelerin ilgili marka standartlarına göre üretir.Mükemmel performans ve kısa teslim süresi.


Şirketin mevcut ürün markaları: qsn6.5-0.1Qsn7-0.2Qsn8-0.3, ZCuSn10P1, ZCuPb10Sn10, ZCuPb15Sn8, ZCuPb20Sn5, ZCuSn5Pb5Zn5, ZCuSn6Zn6 Pb3, C54400, C84400, C93200, C93700, C93800, vb.


Ulusal standart, Amerikan standardı, Alman standardı ve diğer müşteri standartlarına göre özel.

Ürün türü: bakır çubuk, bakır boru, şekilli boru dahil, çubuk.

 

Silindir rulmanları Ürünler ve Tedarikçiler

 

Ürün Tanımı: Mangan Bronz kabuğu

Bu ürün yüksek dayanıklı bakırdan yapılmıştır.CuZn25Al6Fe3Mn3yüksek mekanik özelliklere sahip özel bir formül,İyi döküm performansı ve iyi korozyon direnciÜrünler sürekli döküm makinelerinde, madencilik makinelerinde, gemilerde, gaz türbinlerinde ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılır.

 

Taşıyıcılar ve Kabuklar


Rayon, radial destek rulmanı ve itiş rulmanı olarak bölünen buhar türbininin önemli bir parçasıdır.Onlar rotor tüm yerçekimini taşımak ve silindirdeki rotor doğru konumu belirlemek için kullanılır.

 

VSB-50W yıkayıcı katı bronz metal kendi kendine yağlayıcı rulmanlar

 

VSB-50 kendi kendine yağlanan bir rulman malzemesidir.yüksek kalitelibronz rulman, sert yağla dolu cepleri ve çalıştırma işlemini kolaylaştırmak için rulman yüzeyinde sert yağlı ince bir film. VSB-50bakımsızYağ veya yağla yağlanmaya ihtiyaç duymayan rulmanlar, büyük rulmanlar için önerilmektedir. düşük sürtünme katsayısına sahiptir.

 

Açıklama

 

Bakır alaşımından yapıştırılmış kendi kendine yağlayıcı rulman(Yabancı deva diyor. kaydırma) bakır alaşım altyapıya dayanır, uygun boyutları delmek için belirli bir orana göre sürtünme yüzeyinde,Düzenli olarak düzenlenmiş birkaç delik (diametri phi d 200 mm veya daha az) veya kör delik (diametri phi d > 200 mm), bir tür yüksek performanslı kendi kendine yağlayıcı rulmanların hassas işleme ile tek bir yağlayıcı katı yağlayıcı ile deliğe gömülü.

Özellikle yağ filmi yağlanmasına bağlı olarak sıradan rulmanların sınırlamalarını kırar.yağsız, yüksek sıcaklık, yüksek yük, Düşük hız, kirlenme karşıtı, korozyon, radyasyon karşıtı, ayrıca su veya vakum çözeltisinde sızıntı ve yağ yağlama veya özel çalışma koşullarında yağlama zor değildir.

 

Özellikleri

 

VSB-50W WASHER Güç yıkayıcıları PAW

 

¢UyumluDüşük hız, ağır yükveya aralıklı hareket koşullarında, yağlama yağı filmi oluşamıyor ya da devam etmiyor;

- İş ortamı veya mekanik yapı kısıtlamaları için uygundur, yağ yağlama fırsatları sağlamak zordur;

“İşlerde darbe yüklerinin kolaylıkla meydana geldiği durumlar için uygundur;

-Dönüşüm, dönüşüm, salınım ve doğrusal ve diğer hareket biçimleri için uygundur ve sık sık veya yüksek yük altında başlama durumlarına ihtiyaç duyar;

¢UyumluYüksek veya düşük sıcaklıkta çalışmak, veya büyük olayların çevre sıcaklık aralığı;

¢UyumluUzun bakım döngüsü veya yüksek bakım maliyeti,rulmanların uzun kullanım ömrüne ihtiyaç duyarlar.

“İyi korozyon direnci deniz suyunda ve diğer kimyasal sıvılarda veya gazlarda ve diğer koroziv ortamlarda kullanılabilir;

Su emileme, iyi boyutsal istikrar, yüksek mekanik dayanıklılık ve iyi ısı iletkenliği;

• Orta yük koşulunda, orta hızda, yağlama, karışık yağlama elde edilebilir, hizmet ömrünü uzatabilir;

 

Yapı

 

VSB-50W WASHER malzemesiGüçlü tunç dökmeÖzel katı yağlayıcıların yerleştirildiği metal bazlı.Yüksek yük ve katı yağlayıcılar kendi kendine yağlandırma sağlar.Yaylak aşırı sıcaklık koşullarında önceden yağlanmadan mükemmel performans göstermektedir.Düşük hızda yüksek/düşük sıcaklıkBu malzeme, özellikleYüksek yük, aralıklı salınım hareketi.

 

Teknik veriler

 

Sınıf

50#

50S1

50S2

50S3

650S5

Malzeme

CuZn25AI5Mn4Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAI10Ni5Fe5

CuSn12

CuZn25AI5Mn4Fe3

yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

8

Sertlik

≥210

≥ 70

≥ 150

≥ 75

≥235

Çekim gücü

≥ 750

≥ 250

≥ 500

≥270

≥ 800

Üretim gücü

≥ 450

≥ 90

≥ 260

≥ 150

≥ 450

Uzunluk

≥12

≥13

≥ 10

≥ 5

≥ 8

Doğrusal genişleme katsayısı

1.9×10-5/°C

1.8×10-5/°C

1.6×10-5/°C

1.8×10-5/°C

1.9×10-5/°C

En fazla.

-40~+300°C

-40~+400°C

-40~+400°C

-40~+400°C

-40~+300°C

Maks.dinamik yük

100

60

50

70

120

Maks.hız ((Kuru)

15

10

20

10

15

N/mm2*m/s ((Yağlama)

200

60

60

80

200

Sıkıştırma deformasyonu

< 0,01 mm

< 0,05 mm

< 0,04 mm

< 0,05 mm

< 0,005 mm

 

 

Kimyasal Kompozisyonlar

 

Ürün NO.

Kimyasal Kompozisyonlar

TOB 050

Cu

Zn

Al

Fe

M

Evet.

Ni

S.n.

Pb

60~66

22 ~ 28

5.0~8.0

2.0~4.0

2.5~5.0

<0.1

<0.5

<0.2

<0.2

 

Kullanılabilir

 

Standart boyutlarda bulunan rulman formları

· Silindir şeklindeki çalılar

· Flanked çalılar

· Kaydırma plakaları

 

Sipariş üzerine yapılmış rulman formları: özel boyutlarda standart formlar, zorlama silindirleri, flanslı zorlama silindirleri, yarı rulmanlar, damgalama veya derin çizim yoluyla elde edilen özel şekiller,özel rulman tasarımları

 

Tipik Uygulamalar

 

 • Su tasarrufu ve hidroelektrik endüstrisi
 • Hidrolik makine: hidrolik çelik kapı düzlem destek kaydırma, düzlik kapı sabit tekerlek rulmanı, radyal kapı menteşe rulmanı, hidrolik kaldırma rulmanı, katran rulmanı, vites tekerlek rulmanı;
 • Turbin: rehber bıçağı ocağı kılıfı (yönetici, rehber, rehber), tekerlek ocağı kılıfı, iğne ocağı kılıfı (bağlantı çubuğu iğnesi, itme ve çekme çubuğu iğnesi, röle piston iğnesi), aşınmaya karşı halka plağı (iğne halka),aşınmaya karşı bir blok, kontrol yüzük kenarlı fayanslar, vb.
 • Metallürji endüstrisi: sürekli döküm makinesi, matkap döküm makinesi, gerginlik düzeltme makinesi, yuvarlama fabrikası, konveyör rulmanı, yuvarlama makasları (iki taraflı makaslar, kaykay tahtasında sabit uzunluklu makaslar),vb..
 • Diğerleri: madencilik makineleri, kaydırıcı parçalar için gemi makineleri (ankör), yağ makineleri, tekstil makineleri, inşaat makineleri, kaldırma taşımacılığı (kaldırma desteği ocağı kolları),Araç üretim hatları, otomotiv kalıp, hafif endüstri, makine, alet makinesi endüstrisi, doldurma ekipmanları, yataklı delik çevre ekipmanları, plastik makineleri, enjeksiyon kalıplama makinesi sıkıştırma mekanizması,Ekstrüzyon mekanizması, türbin, aletler ve sayaçlar, yüksek voltajlı otomatik anahtar, şömine, kapı menteşesi, kurutma fırını, fırın ve kağıt makinesi kurutma tüneli, rulmanlı yüksek sıcaklıklı fırın,Rüzgar enerjisi ve diğer endüstriler ve alanlar, ve diğer endüstriyel ve tarım makineleri.

 

 

Buzlamalar, yağlanmış rulmanlar, kompozit rulmanlar, metal rulmanlar, kompresör rulmanlar, metal-polimer, filament yarası, düz rulmanlar, flens rulmanlar, polimer rulmanlar, flens rulmanlar,Pompa rulmanları, Flanged Bushes, Thrust Plate, Endüstriyel Lageri