• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Florida'dan Beverly
  “Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Michael Russo
  Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.
İlgili kişi : Tiffany

METRİK ÖLÇÜLER YAY YAPRAK BURCU BİMETALİK KURŞUNSUZ

Menşe yeri Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Yataklar
Min sipariş miktarı 800 Adet/Adet (Min. Sipariş)
Fiyat $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi Stoktaki Bimetal Burç İmalatı, Günler İçinde Teslim Edilir.
Ödeme koşulları TT IN GELECEK Western Union
Yetenek temini bimetal burç döküm, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, Metrik Kendinden Yağlamalı

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme Bimetal Kurşunsuz Karakteristik Kaymalı yataklar
Boyut İMPARATORLUK VE METRİK BOYUTLAR, Standart Boyut Mevcuttur Türü Silindirik Burçlar Baskı Pulları, Şeritler Veya Özel Tasarımlar
Yükleme Bahar Yapraklı Çalı Tedarikçileri Bimetalik Burçlar Çubuk örneği Metal Çubuk Taşıyıcı Üretici tarafından kullanılabilir.
Bimetal rulmanlar Uygulama ray silindirlerinde, kamyon frenlerinde ve tarım makinelerinde, tarımsal, mekanik taşıma ve kaldırma bimetal burçlar Standart olmayan boyutlarla, RoHS özel rulman tasarımları
Rulman Burcu Fabrika Fiyatı tiffany@viiplus.com Kendinden Yağlamalı Rulman Burç Üreticisi https://www.viiplus.com/
Vurgulamak Çelik Desteklenmiş Bronz Gömlek, Bimetal Gömlekler Bimetalik Rulman Burcu Çelik mesnetli ve bronz kaplamalı bimetal yatak • Özellikle yüksek ... SAE 792 standardına göre bime
Burçlu Rulmanlar Üreticiler Tedarikçiler İhracatçılar plain bearings. kaymalı yataklar. Long, maintenance-free service, manufactures bush
Vurgulamak

Bimetal Yaylı Yaprak Burç

,

Metrik Boyutlar Yaylı Yaprak Burç

,

METRİK BOYUTLAR Bimetalik Burçlar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Metrik Boyutlar Yaylı Yaprak Burç Bimetalik Kurşunsuz, çeşitli endüstriyel ve otomotiv uygulamalarının taleplerini karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış bir dizi yüksek performanslı burçtur.Bu burçlar, iki veya daha fazla metalin faydalarını birleştirerek hem güçlü hem de aşınmaya dayanıklı bir malzeme oluşturan benzersiz bir bimetalik yapıya sahiptir.

Bu burçların en önemli özelliği kurşunsuz bileşimleridir, bu da onları çevre dostu ve güvenli kılar.Kurşunun yokluğu, yalnızca kurşuna maruz kalmayla ilişkili potansiyel sağlık tehlikelerini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda daha sürdürülebilir bir üretim sürecine de katkıda bulunur.

Ayrıca bu burçların yaylı yaprak tasarımı, bunların farklı yükleme koşullarına uyum sağlamasına ve tutarlı bir performans seviyesini korumasına olanak tanır.Bu esneklik, yüksek yükler ve değişken çalışma koşulları altında bile burçların sürtünmeyi ve aşınmayı etkili bir şekilde azaltabilmesini sağlar.

Çeşitli metrik boyutlarda mevcut olan bu bimetalik kurşunsuz yaylı yaprak burçlar, çok çeşitli mekanik sistemlere kolaylıkla entegre edilebilir.Çok yönlülüğü ve yüksek performans özellikleri, onları otomotiv motorlarında, endüstriyel makinelerde ve dayanıklılığın ve güvenilirliğin çok önemli olduğu diğer uygulamalarda kullanım için ideal bir seçim haline getiriyor.

Özetle, Metrik Boyutlar Yaylı Yaprak Burç Bimetalik Kurşunsuz, olağanüstü aşınma direnci, uyarlanabilirlik ve çevre dostu olma sunan yüksek performanslı burçlardır.Eşsiz bimetalik yapıları ve kurşunsuz bileşimleri, onları çeşitli endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için üstün bir seçim haline getiriyor.

Bahar Yapraklı Çalı Tedarikçileri Bimetalik Burçlar

Bimetalik Burçlar

JF-800 Bimetalik Burç Kendinden Yağlamalı Rulman Yaylı Yaprak Burç Tedarikçiler
Tutku kere 5
JF-800 serisi bimetalik burçlar, şaft plakaları ve baskı rondelaları, yüksek yük ve düşük hız altında dönme ve sallanma hareketine uygun, yüzeyinde sinterlenmiş bronz tozu bulunan yüksek kaliteli düşük karbonlu çelikten yapılmıştır.Düşük sürtünme katsayısı, iyi aşınma direnci, uzun servis ömrü ve iyi ısırma önleme performansı ile bakır alaşımlı katman, gereksinimlere göre çeşitli tipteki yağ boşluklarına ve yağ oyuklarına işlenebilir.Ürünler madencilik makineleri, buharlı lokomotif, inşaat makineleri, tarım makineleri, çelik haddeleme makineleri vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

bimetal burçYüksek kaliteli kalaylı çelik desteklidir.kurşun-bronz alaşımı (CuSn10Pb10)yüzeyinde sinterlenmiştir.

 

Yaylı Yaprak Burç Tedarikçileri Bimetal Burç, motor, şanzıman kasaları, araç gibi çeşitli otomobil endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bahar Yaprak Çalı Tedarikçileri

Destek tekerleği burçları, kılavuz tekerlek burcu, burç yedek parçaları

- Con Çubuk Rulman Burcu
- Külbütör Kolu için Kovan Burcu
- Eksantrik Mili Rulman Burcu

Bimetallic Bushes Bearing Steel Backed Bronze

Bimetal Kurşunsuz Kaymalı Rulmanlar

 

  JF-800

Bimetal Kurşunsuz Kaymalı Rulmanlar

JF-720 JF-700 JF-20 JF-930 JF-08G
  CuPb10Sn10 CuPb24Sn4 CuPb30 AlSn20Cu CuPb6.5P0.1 CuPb10Sn10
  70~100HB 45~70HB 30~45HB 30~40HB 69~90HB 70~100HB
 

SAE-797.DIN CuPb10Sn.JIS-LBC3.

UNS C93700.Clevite F100.Daido

L10.DAB D57.Federal Moğol HF2.

BuzulSY.Gliko66.Miba2.1010.Taiho

HF2.Kar l SchmiatKS940SSAE-797.DIN

CuPb10Sn.JIS-LBC3.UNS C93700.

CleviteF100.DaidoL10.DA B D57.

Federal Mogul HF2 BuzuluSY.Gliko66.

Miba2.1010. Taiho HF2.KarlSchmiat Ks940'lar

SAE=799.

GLİKO 68.

JIS-LBC6.

Daido L23.

Claciersx.

ACLF250

SAE-783.

GLYCO74.

JIS-AJL

SAE-48.

JIS-KJ3

 

Burç Seçimi

 

Bimetal yatak burçlarısahip olmakyüksek performanslı çevreselmüşteriye özel ürünler olan dost çift metal rulmanlar.bimetal yatak burçlarının kullanımıdüşük karbonlu çelik levhaKurşunsuz bir yapı oluşturmak için baz ve toz metalurjisi sinterleme ve haddeleme işlemlerini desteklemek olarakCuSn8Niçelik-bakır alaşımlı ürün.Bu üründeki malzemeler RoHS dizini/yönetmeliği/kuralına uygundur ve belirli koşullar altında JF800 ürünlerinin yerini alabilir.bimetal yatak burçlarıYüksek yük taşıma kapasitesine ve iyi aşınma direncine sahiptir.Eksikliği yağlama olmadan kullanılamamasıdır.Yağlamanın yeterli olduğu yerlerde,bimetal yatak burçlarıüstün performansa sahip.


Satış asistanı ekibimiz her ihtiyacınıza yönelik bronz burç hizmeti verecektir.

 

Spring Leaf Bush Suppliers Bimetallic BushesMETRİK ÖLÇÜLER YAY YAPRAK BURCU BİMETALİK KURŞUNSUZ 2

Hızlı cevap


Talebinizi aldıktan sonra sizinle iletişime geçeceğiz ve 24 saat içinde size nitelikli kayar burçlar önerilecektir.

 

Bimetal Kurşunsuz Kaymalı RulmanlarImperial ve Metrik Boyutlar BurçOluklu.İnce duvarlı rulman Metal, Bimetal ve Çelik Rulmanlar, Çin'den sipariş üzerine üretilen Sinterlenmiş Bronz Burçlar. Bimetal Kaymalı Rulmanlar - Standart alternatifler. Bimetal Burçlu Rulman Üreticisi |Silindirik Çelik Bronz Burç Serisi.Silindirik Burçlar Baskı Pulları, Şeritler veya Özel Tasarımlar.Çeşitli konfigürasyonlara sahip özel Bi-Metal Sinterlenmiş Burçlar (çelik destekli bronz burçlar) kaymalı yatak malzemeleri, mühendislik desteği için ücretsiz bir servis kılavuzu olarak bir araya getirilmiştir.Çevrimiçi web sitesibronzgleitelager.comBi-metal burç bilgileri, uygulamalarınız için doğru Bi-metal burç ve kaymalı yatakları seçmenize ve faydalı tasarım ipuçlarına yardımcı olacaktır.
 
Siparişe göre üretilen rulman formları: Standart olmayan boyutlara sahip silindirik burçlar ve kayar plakalar, RoHS'ye özel rulman tasarımları.OEM İmalatıÖzel Parçalar, Bileşenler ve Bimetal Burç Ürünleri Ortağı
 
Bimetal rulmanlarağır yükleri ve şok yükleme koşullarını kaldırabilirler.Bimetal rulmanlarımız korozyon önleyici özelliklere sahiptir veKurulumu kolay olduğundan acil durumlarda değiştirilmek için idealdir.
Metal ve Bimetal Kılavuz Burçlar karbon çeliği veya bronz destek
 
BİMETAL RULMANLAR Normal silindirik burçlar, oluklar, yağ delikleri, yarıklar vb. Bronz Serisi - Metrik Kayar Rulmanlar ile Bimetal Sarılmış Çelik.Çevrimiçi Bimetal Sarılmış Çelik Burç kataloğumuza gitmek için burayı tıklayınBİMETAL KAYAR RULMANLAR VE KOVANLI RULMANLAR...Bimetal Serisi Burçlar için, malzeme burçları indirmeleri de dahil olmak üzere inç boyutlu ürünlere sahip manşonlu ayrık rulman tanımlayıcı.
 
Yağ girintilerinin tasarlanması
Performans sırasında burcun tamamen yağlanması için aşağıdaki büyüklükteki girintilerin kullanılması tavsiye edilir.Özel gereksinimler yoksa aşağıdaki standarda göre üretilmelidirler.
Bush OD Bundan daha fazlası 14~22 22!44 40~50 50~100 100~180
Yağlama deliği 3 3 3 6 7
Yağlama deliği alın ekleminden ve yükleme alanından uzakta olmalı ve aynı zamanda kolay yağ besleyecek şekilde tasarlanmalıdır.

 

JF bimetalinin normal kalınlığı ve toleransları
Tolerans Kalınlığı 1 1.5 2 2.5 3 3.5 4 5
Çelik kalınlığı
destek
0,6 1 1.4 1.9 2.3 2.8 3.2 4
Bronz kalınlığı
katman
0,4 0,5 0,6 0,6 0,7 0,7 0,8 1.0
Üretilebilir duvar
kalınlık
1+0,25
+0,15
1.5+0,25
+0,15
2+0,25
+0,15
2.5+0,25
+0,15
3+0,25
+0,15
3.5+0,25
+0,15
4+0,25
+0,15
4+0,25
+0,15
Üretilen duvar
kalınlık
1-0,025 1.5-0,03 2-0,035 2.5-0,04 3-0,045 3.5-0,05 4-0,055 4-0,06

 

JF JF Bimetal Burç kimyasal bileşimi
Tolerans Kalınlığı JF-800 JF-720 JF-700 JF-20
Cu Kalan Kalan Kalan 0,7~1,3
kurşun 9.0~11.0 21.0~27.0 26.0~33.0 -
sn 9.0~11.0 3.0~4.5 0,5 17,5~22,5
Zn 0,5 0,5 0,5 -
P 0,1 0,1 0,1  
Fe 0,7 0,7 0,7 0,7
Ni 0,5 0,5 0,5 0,1
Sb 0,2 0,2 0,2 -
Ai - - -  
Si - - - 0,7
Mn - - - 0,7
Ti - - - 0,2
Diğer 0,5 0,5 0,5 0,5

 

JFBimetel Burç Fiziksel özellikleri
Fiziki ozellikleri JF-800 JF-720 JF-700 JF-20
Maks.statik yük basıncı
N/mm2
150 130 120 100
Gerilme direnci
N/mm2
150 150 200 200
Maks.hız(yağ) m/s 5 10 15 25
Sürtünme katsayısı (Yağ) 0,06~0,14 0,06~0,16 0,08~0,16 0,08~0,17
PV sınırı
N/mm2 m/sn
Gres 2.8 2.8 2.5 -
Yağ 10 10 8 6
Safir Yorgunluk Calss Mpa 125 115 105 85

 

 

Tip:-Flanşlı
-Katı Bronz
-Kaynaklı Bağlantı
-Bölünmüş Eklem
-Clench Kilit
-Sinterlenmiş / Toz Metal
-Grafit Emdirilmiş

 

Bimetallic Bushes

Başvuru

 

Bimetal burç, en çok şanzıman ve kamyon frenlerinin yanı sıra tarım, mekanik taşıma ve kaldırma uygulamalarına da fayda sağlayacaktır.Onlar övünüyorlaryüksek yük kapasitesi ve yüksek sıcaklıklarda yorulma mukavemetine karşı çok iyi direnç.

Bimetal rulmanlar ağır yükleri ve şok yükleme koşullarını kaldırabilir.Bimetal rulmanlarımız korozyon önleyici özelliklere sahiptir ve kurulumu kolaydır, bu da onları acil durumda değiştirmeler için ideal kılar.VIIPLUS paslanmaz çelik, karbon çeliği veya bronz destekli olarak mevcuttur.

Burçlar yapılmıştırÇelik destekli kurşun bronzastarlı burçlar ve aşağıdaki katmanlara sahiptir:

 • Sinter bronz tozu: iyi aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.

 • Çelik destek olağanüstü yüksek yük taşıma kapasitesi ve mükemmel ısı dağılımı sağlar.

 • Bakır kaplama 0,002 mm, iyi korozyon direnci.

Bimetal rulmanlar ince duvarlı burçlar paslanmaz çelik, karbon çeliği veya bronz destekli olarak mevcuttur.Bimetal Burçlar ağır yükleri ve şok yükleme koşullarını kaldırabilir.Bimetal rulmanlarımız korozyon önleyici özelliklere sahiptir ve kurulumu kolaydır, bu da onları acil durumlarda değiştirme için ideal kılar.

 

Bu, alüminyum alaşımı ve bakır alaşımının çelik destekli iki veya üç katmanlı bir yapıdan oluştuğu bimetal bir yatak malzemesidir.Mekanik mukavemeti yüksek olan bu yapı,yağlama koşullarında ve yüksek hızlı/yüksek yükte çalışma koşullarında kullanılabilir.

 

Uygulamaya, kullanım koşullarına ve yağlamaya bağlı olarak çeşitli farklı malzemelerden yapılabilir.

Yağlama koşullarına bağlı olarak yağ delikleri, oluklar vb. ile yük kapasitesi artırılabilir.Bazı durumlarda, yağlanmış koşullar altında kuru bir yatak da kullanılabilir.

Taşıyıcı Makara Burçları

 

Viiplus, monometalik ve bimetalik rulmanlarda geniş bir boyut, form ve malzeme yelpazesi sunar.Bimetal ve metal rulmanlar teklifiendüstriyel dış mekan uygulamalarında ve su, deniz ve açık deniz ortamlarında mükemmel korozyon direnci.

 

Bimetal Rulmanlar ve Burçlar Nedir?

 

Bimetalik rulman, rulman yağlama sistemlerinden biri olup, ürünalt tabaka olarak yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik sırt, yüzeydeki bronz alaşımı, birkaçYüksek sıcaklıksinterleme ve yoğunluk ve haddelenmiş bakır ve çelik bimetalik şerit sarma,Burç ve baskı rondelası altında orta ve yüksek darbe yükü ve benzeri birçok çeşit KULLANIM.

Bimetal Rulman Burçları iki farklı malzemeden iki metal şeritten oluşur;Birincisi normalde çelik/bronz/paslanmaz çelikten yapılmıştır.düşük sürtünme ve mükemmel aşınma direnci.

 • JF800 Yağsız Bimetal Kayar Kendinden Yağlamalı Rulman Burç

 • JF800Çelik + Kurşun Bronz Tozu Geleneksel yağlama

Bimetallic Bushes

karakteristik

 

Yağsız Bimetal Bronz Çelik Rulman Burçları, Bölünmüş Burç Rulman VSB-80 Standart Boyut Özel kompozitCuPb10Sn10bimetal çalıyüksek kaliteli yağsızJF800 Bimetal Metal Burç

 • Sarılmış kompozit kayar yatak

 • Bakır kaplamalı veya kalay kaplı çelik/bronz

 • Düşük bakım

 • Yağlama cepleri ile

Çelik destek olağanüstü sonuçlar veriryüksek yük taşıma kapasitesi, mükemmel ısı dağılımı.Sinterlenmiş bronz tozu veririyi aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.Bakır kaplama variyi korozyon direnci.

 

 

Bimetal yataklıçelik destek ve bronz kaplama

Gres deposu olarak girintili kurşunsuz yatak bileşimi, girintisiz olarak da mevcuttur

Yüksek yük kapasitesi, yüksek sıcaklıklarda yorulma mukavemetine karşı çok iyi direnç

Zorlu çalışma koşullarına uygundur

Özellikle aşağıdakiler için uygundur:Salınım hareketi ve düşük frekanslı yüksek spesifik yükler

İnce tornalanmış miller uygun

 

 

 

Sıradan uygulama

 

Bu malzemenin aşağıdaki koşullar altında kullanılması tavsiye edilir:orta hız ve orta yükYağ veya gres yağlamalı durum.Motor çubuk uçları, Kingpin burç, alt takım silindirleri, inşaat makinelerinin hidrolik silindir çubuk gözleri ve tarım makinelerinin küresel mafsal yatakları için yaygın olarak kullanılır.Bu malzeme kurşunlu olduğundan belirli yasa veya yönetmeliklere göre belirli parçaların kullanılmasına izin verilmemektedir.Yaygın olarak otomotivde, endüstriyel benzeri direksiyon dişlilerinde, hidrolik direksiyonda, pedal burçlarında, king pin burçlarında, bagaj kapağı pivotlarında, mekanik taşımada, kaldırma ekipmanlarında, hidrolik motorlarda, tarım makinelerinde vb. kullanılır.

 • Forklift burcu

 • Transpalet burçları

 • Vinçler bronz çalılar

 • Bronz taşıyan ekskavatörler

 

Teknik veri

 

Dinamik yük sınırı

60N/mm²

Statik Yük

120N/mm²

sürtünme katsayısı

0,08~0,2

PV sınırı

2,8N/mm²*m/s

Max hız

>2m/sn

Sıcaklık sınırı

-40°C~+250°C

 

 

 

Bimetal Bearing Bushes.

Özellikler

 

 • Yüksek yük kapasitesi ve salınım hareketi için,kaba çalışma ve sıcaklık yükü için olduğu gibi.Yağlayıcı depolama nedeniyle uzun süreli yağlama.

 

Malzemeler

 

 • Destek malzemesi Çelik bakır kaplama / kalay kaplama

 • Kayar katmanCuPb10Sn10

 

Tolerans Ayrıntıları

 

 • Gövde ØH7

 • Burç iç-Ø montajdan sonraH9

 • Mil toleransıf7 ila h8

 

Bakım

 

 • biraz bakım gerektiren kompozit kayar yatak,ancak birincil yağlama gereklidir.Yağ veya gres yağlama mümkündür.Katı yağlayıcı depoları sayesinde yağlama boşlukları minimuma indirilir!

 

 

 

Bimetal Bearing Bushes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bimetal Burç Boyutu

 

 

JF800 Bimetalik rulman boyutu ve uyum tolerans tablosu

 

D

 

D


Kuyu
Kalınlık

 

 


OD
Hata payı

 


Kimlik(H8)
Hata payı

 


H7
Konut Deliği

 


f7 Günlük
Çap

 

f1

 

f2

 

L0-0.40

10

15

20

25

30

40

50

60

80

90

100

10

12

 

 

 

 

 

1

12 +0,065
+0,030

10 +0,022
-0.000

12 +0,018

10 -0,013
-0.000

0,5

0,3

1010

1015

1020

 

 

 

 

 

 

 

 

12

14

14 +0,065
+0,030

12 +0,027
-0.000

14 +0,018

12 -0,016
-0.000

0,5

0,3

1210

1215

1220

 

 

 

 

 

 

 

 

14

16

16 +0,065
+0,030

14 +0,027
-0.000

16 +0,018

14 -0,016
-0.000

0,5

0,3

1410

1415

1420

 

 

 

 

 

 

 

 

15

17

17 +0.065
+0,030

15 +0,027
-0.000

17 +0,018

15 -0,016
-0.000

0,5

0,3

1510

1515

1520

 

 

 

 

 

 

 

 

16

18

18 +0,075
+0,035

16 +0,027
-0.000

18 +0,018

16 -0,016
-0.000

0,8

0,4

1610

1615

1620

 

 

 

 

 

 

 

 

18

20

20 +0,075
+0,035

18 +0,033
-0.000

20 +0,021

18 -0,016
-0.000

0,8

0,4

1810

1815

1820

1825

 

 

 

 

 

 

 

20

23

 

1.5

23 +0.075
+0,035

20 +0,033
-0.000

23 +0,021

20 -0,033
-0.000

0,8

0,4

2010

2015

2020

2025

 

 

 

 

 

 

 

22

25

25 +0,075
+0,035

22 +0,033
-0.000

25 +0,021

22 -0,033
-0.000

0,8

0,4

2210

2215

2220

2225

 

 

 

 

 

 

 

24

27

27 +0.075
+0,035

24 +0,033
-0.000

27 +0,021

24 -0,033
-0.000

1.0

0,5

2410

2415

2420

2425

2430

 

 

 

 

 

 

25

28

28 +0,075
+0,035

25 +0,033
-0.000

28 +0,021

25 -0,033
-0.000

1.0

0,5

 

2515

2520

2525

2530

 

 

 

 

 

 

26

30

 

 

 

 

 

 

2

30 +0,075
+0,035

26 +0,033
-0.000

30 +0,021

26 -0,033
-0.000

1.0

0,5

 

2615

2620

2625

2630

 

 

 

 

 

 

28

32

32 +0,085
+0,045

28 +0,033
-0.000

32 +0,025

28 -0,033
-0.000

1.0

0,5

 

2815

2820

2825

2830

2840

 

 

 

 

 

30

34

34 +0,085
+0,045

30 +0,039
-0.000

34 +0,025

30 -0,039
-0.000

1.2

0,6

 

3015

3020

3025

3030

3040

 

 

 

 

 

32

36

36 +0,085
+0,045

32 +0,039
-0.000

36 +0,025

32 -0,039
-0.000

1.2

0,6

 

3215

3220

3225

3230

3240

 

 

 

 

 

35

39

39 +0,085
+0,045

35 +0,039
-0.000

39 +0.025

35 -0,039
-0.000

1.2

0,6

 

 

3520

3525

3530

3540

3550

 

 

 

 

38

42

42 +0.085
+0,045

38 +0,039
-0.000

42 +0,025

38 -0,039
-0.000

1.2

0,6

 

 

3820

3825

3830

3840

3850

 

 

 

 

40

44

44 +0.085
+0,045

40 +0,039
-0.000

44 +0.025

40 -0,039
-0.000

1.2

0,6

 

 

4020

4025

4030

4040

4050

 

 

 

 

45

50

 

 

 

 

 

 

 

2.5

50 +0,085
+0,045

45 +0,039
-0.000

50 +0,025

45 -0,039
-0.000

1.5

1.0

 

 

 

4525

4530

4540

4550

 

 

 

 

50

55

55 +0.100
+0,055

50 +0,039
-0.000

44 +0.030

50 -0,039
-0.000

1.5

1.0

 

 

 

 

5030

5040

5050

5060

 

 

 

55

60

60 +0.100
+0,055

55 +0.046
-0.000

60 +0.030

55 -0,046
-0.000

1.5

1.0

 

 

 

 

5530

5540

5550

5560

 

 

 

60

65

65 +0.100
+0,055

60 +0.046
-0.000

65 +0.030

60 -0,046
-0.000

1.5

1.0

 

 

 

 

6030

6040

6050

6060

 

 

 

65

70

70 +0.100
+0,055

65 +0.046
-0.000

70 +0.030

65 -0,046
-0.000

1.5

1.0

 

 

 

 

6530

6540

6550

6560

 

 

 

70

75

75 +0.100
+0,055

70 +0.046
-0.000

75 +0.030

50 -0,046
-0.000

1.5

1.0

 

 

 

 

7030

7040

7050

7060

7080

 

 

75

80

80 +0.100
+0,055

75 +0.046
-0.000

80 +0.035

75 -0,046
-0.000

1.5

1.0

 

 

 

 

7530

7540

7550

7560

 

 

 

80

85

85 +0.100
+0,070

80 +0,054
-0.000

85 +0.035

80 -0,054
-0.000

1.5

1.0

 

 

 

 

 

8040

8050

8060

8080

 

 

84

90

 

 

 

3

90 +0.120
+0,070

84 +0,054
-0,028

90 +0.035

84 -0,054
-0.000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

8440

8450

8460

8480

 

 

89

95

95 +0.120
+0,070

89 +0,054
-0,028

95 +0.035

89 -0,054
-0.000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

8940

8950

8960

8980

 

 

94

100

100 +0,120
+0,070

94 +0.054
-0,028

100 +0,035

94 -0,054
-0.000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

9450

9460

9480

 

 

99

105

105 +0.120
+0,070

99 +0.054
-0,028

105 +0,035

99 -0,054
-0.000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

9950

9960

9980

 

 

104

110

110 +0.120
+0,070

104 +0,054
-0,028

110 +0,035

104 -0,054
-0.000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

10450

10460

10480

 

 

109

115

115 +0.120
+0,070

109 +0,054
-0,028

115 +0,035

109 -0,054
-0.000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

10950

10960

10980

 

 

114

120

120 +0.120
+0,070

114 +0,054
-0,028

120 +0,040

114 -0,054
-0.000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

11450

11460

11480

 

 

119

125

125 +0.170
+0,100

119 +0,054
-0,028

125 +0,040

119 -0,054
-0.000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

11950

11960

11980

 

 

123

130

3.5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

130 +0.170
+0,100

123 +0,054
-0,028

1130 +0,040

123 -0,054
-0.000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

12350

12360

12380

 

123100

128

135

135 +0.170
+0,100

128 +0,063
-0,028

135 +0,040

128 -0,063
-0.000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

12850

12860

12880

 

128100

133

140

140 +0.170
+0,100

133 +0,063
-0,028

140 +0,040

133 -0,063
-0.000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

13350

13360

13380

 

133100

138

145

145 +0.170
+0,100

138 +0,063
-0,028

145 +0,040

138 -0,063
-0.000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

13860

13880

 

138100

143

150

150 +0.170
+0,100

143 +0,063
-0,028

150 +0,040

143 -0,063
-0.000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

14360

14380

 

143100

148

155

155 +0.170
+0,100

148 +0,063
-0,028

155 +0,040

148 -0,063
-0.000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

14860

14880

 

14890

153

160

160 +0.170
+0,100

153 +0,063
-0,028

160 +0,040

153 -0,063
-0.000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

15360

15380

 

15390

158

165

165 +0.170
+0,100

158 +0,063
-0,028

165 +0,040

158 -0,063
-0.000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

15860

15880

 

158100

163

170

170 +0.170
+0,100

163 +0,063
-0,028

170 +0,040

163 -0,063
-0.000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

16360

16380

 

163100

168

175

175 +0.170
+0,100

168 +0,063
-0,028

175 +0,040

168 -0,063
-0.000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

16860

16880

 

168100

173

180

180 +0.170
+0,100

173 +0,063
-0,028

180 +0,040

173 -0,063
-0.000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

17360

17380

 

173100

 

 

 

 

 

 

 

Altyazı

 

Talep üzerine özel boyutlar mevcuttur

Temasta olmak ...

Bizimle iletişime geçmek için “Bilgi Formumuzu” kullanabilirsiniz.Satış ekibimizden biri sizinle hemen iletişime geçecektir.