Ana sayfa

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili

Viiplus, profesyonel bir kayar yatak şirketidir!

Yağsız Burçlarımızı Keşfedin!

 

Olgun bir üretim süreci, mükemmel Ar-Ge ekibi ile şirket, müşterilerine iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için yüksek kaliteyi, yüksek kaliteyi hedefliyor, sizinle çalışmayı dört gözle bekliyor.

 

VIIPLUS Şirketi, giderek büyüyen bir kendinden yağlamalı rulman ürünleri portföyü tasarlamaktadır.Kaymalı yatak teknolojisi konusunda deneyim bilgisi ile.Tasarım uygulamanız için Kendinden Yağlamalı Rulmanlardan hangisinin en uygun olduğundan emin değilseniz, burç malzemesi seçim kılavuzumuza bakın.Kayar yatak serisinin tamamını görüntülemek için, bir burç tipi seçin ve ücretsiz fiyat teklifi almak için bugün bizimle iletişime geçin.

Maliyetinizden tasarruf edin Online Burç Satışı

 

Yağsız Burç Parçalarınızı Bugün Alın!

Kendinden Yağlamalı Rulmanlarımıza Göz Atın
Projeniz hakkında

self lubricating bronze bushing

 

Bizim hikayemiz

 


Kendinden yağlamalı rulmanların Çin tedarikçisi olan viiplus Company, dünya çapında ekipman, makine ve enerjinin güvenilirliğini ve verimliliğini artırmak için metalurji, triboloji ve döküm sistemleri konusundaki derin bilgisini kullanır.

Bugüne kadar, VIIPLUS'un dünyayı daha verimli ve güvenilir bir şekilde hareket ettirme konusundaki kurucu vizyonu, işimizin merkezinde olmaya devam ediyor.Çin'deki En İyi Kendinden Yağlamalı Rulman ve Bronz Gleitlager Tedarikçiniz

Aşağıdaki hizmetleri veriyoruz

VIIPLUS Size En İyi Kendinden Yağlamalı Yatak ve Bronz Gleitlager Çözümünü Sağlayacak

 

 

Kaymalı rulmanları Çin'den İstediğiniz Herhangi Bir Yere Gönderin, Bize Ulaşın ve Kendinden Yağlamalı Rulman Masrafları Maliyetlerinden Tasarruf Etmeye Başlayın

 

ship the bearing from china to world

 

Neden Fortune500 Şirketler VIIPLUS'u Seçiyor

 

“VIIPLUS hakkında en çok takdir ettiğim şey, etik değerlerimizdir.Kendi değer sistemimle ilgili ve bunun özellikle satış fonksiyonunda önemli olduğuna inanıyorum.Müşteriler, kayar yataklarımızın bütünlüğüne ve bitmiş bronz ürünlerimizin kalitesine gerçekten saygı duyuyor. "

 

Profesyonel Gümrükleme Hizmeti

 

Profesyonel ekibimiz, kendinden yağlamalı yatak burcu gümrük işlemlerinin her zaman sorunsuz olmasını sağlar.Doğru bir kayar yatak ürün sınıflandırması sağlarlar, tüm evrak işlerini ele alırlar, Fatura, Paketleme Listesi, B / L, menşe ülke, Çin gümrük politikasıyla her zaman günceldir ve Çin'deki gümrük memurlarıyla iyi bir ilişkileri vardır.Göz atıngleitlager ürünleri

 

Kaliteli yağsız burç garanti ediyoruz!

İşinizi güvenilir hale getirelim!

Her şirket için doğru kendinden yağlamalı çözüm.

Yağsız burç parçalarınızı bulun!

VIIPLUS, Çin'den size kendinden yağlamalı bronz burç ucuz fiyatlar verir.

 

VIIPLUS, Çin onaylı bir limited şirkettir.Kendinden yağlamalı rulmanlar tedarik edilir, döküm bronz

Yatak, grafit bronz burç

VIIPLUS, damgalama ve enjeksiyon kalıbı kılavuz parçalarının, otomotiv damgalama kalıp rampasının mekanizmasının, kendinden yağlamalı yatakların, çelik kütük sürekli döküm makinesinin aşınmaya dayanıklı ped, ped kapağı ve çeşitli kendinden yağlamalı, aşınmaya dayanıklı malzemelerin üretim ve satışına kendini adamıştır. .Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca sürekli çabalar, VIIPLUS Çin kalıp kılavuzu ve kendinden yağlama endüstrisi, ana bakır tedarikçilerinden biri haline geldi, yüksek kaliteli pazardaki ürünlerin% 80'inden fazlası yurtdışında iyi bir uluslararası görünürlük geliştirdi. ve itibar, birçok uluslararası ünlü işletme ile uzun vadeli stratejik ortaklık kurdu, VIIPLUS aynı zamanda geniş Çin pazarına işaret ediyor, mükemmellik arayışını umuyor ve kurumsal fikrin bir adım önünde, genel müşteriler için güvenlik sağlıyor. memnun ürün ve hizmet.Gleitlagerbuchsen

 

VIIPLUS, yurtiçi ve yurtdışındaki çok sayıda müşterisi ile ışıl ışıl yaratmaya hazır, tam ve olgun zihniyetiyle, eşsiz canlılığı ile istikrarlı bir şekilde ilerleyen genç ve enerjik bir ekiptir!

 

İleri teknoloji: kum döküm, santrifüj döküm, metal döküm, yatırım döküm ve diğer döküm prosesleri ile, müşteri ihtiyaçlarına göre, iş parçası malzemesine ve proses gereksinimlerine göre en uygun döküm prosesini seçmek için müşterilere iyi hizmet.Şirketin sağlam ve bilimsel bir kalite yönetim sistemi vardır;Parça testi ve mekanik özellik testi için mükemmel bir kalite kontrol sistemine sahiptir.Üretim süreci: kum kalıp döküm, metal kalıp döküm, santrifüj döküm.

 

Kendinden yağlamalı rulmanları Çin'den Göndermeniz Gereken Herhangi Bir Sorun,

 

Yardımcı Olabiliriz! Kendinden yağlamalı rulmanları ithal edin, Çin'deki viiplus'tan kendi kendini yağlayan burçlu rulmanları gönderin

VIIPLUS Çin'den satın aldığınız tüm kendinden yağlamalı rulmanlar için çok rekabetçi bir fiyat sunuyoruz.Onları güvenli ve zamanında alacaksınız.Ek olarak, tüm detaylar ve gümrük belgeleri için bir ürün paketleme listesi sunuyoruz.

 

VIIPLUS Size Çin'den En İyi Kendinden Yağlamalı Bronz Burç Çözümünü Sağlayacak

 

VIIPLUS stratejik hedeflerinden biri olarak kendisini müşterilerinin ihtiyaçlarına uyarlamak, tekli üniteler ve sıkı teslim tarihlerine kadar seri sağlamak için esnek bir üretim sunmaktadır.

24/7 çevrimiçi destek ve Ücretsiz Fiyat Teklifiekibi size en iyi desteği sağlamak için 7/24 çevrimiçi olacaktır.Kendinden yağlamalı rulman parçalarınız için ücretsiz fiyat teklifi alın veya herhangi bir soru sorun.

Competitive Rate

graphite plugged bushing

 

 

En İyi Kendinden Yağlamalı Rulmanlarınız, Makul Fiyat Sunun

 

VIIPLUS, Tarife Gelişmeleri Karşısında Kendinden Yağlamalı Bronz Burç Fiyatları Hattını Tutmaya Devam Ediyor

 

Bronz Parça Üreticisi

Standart Stoklu Burç Ölçüsü, VIIPLUS, özel ölçülere göre bronz burç ve kendinden yağlamalı bronz parçaların üreticisidir.Kendinden Yağlamalı Yatak ve Burçlar Ürün Kategorileri, Özel Ürün Teklifleri, Bronz Burç Alaşım Özellikleri, Toleranslar ve Özel Uygulamalar.Bize Ulaşın.Standart Stoklu Bronz Alaşımları: C86300 C93200 C95400 Grafit Burçlar.

 

 

 

Şimdi Daha İyi Teklif Alın

Müşteriler yaptığımızı takdir ediyor

Kayar Yataklar Farkı Yaşar.

 

Ekipman: Stoklarımızın kalitesi ve bu üretim kapasitesi, piyasadaki en iyi teslimat sürelerini sunduğumuz anlamına gelir.bushing sleeve

 

 

Bronz burçlar / kendinden yağlamalı rulmanlar için çevrimiçi kaynağınız - kovan burçları, flanşlar, rondelalar.

 
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Kuruluş rotası

Hassas Kalıp ve Kalıp Bileşenlerinin Profesyonel Çin Üreticisi Son Kullanıcı Burç ve Bakım Profesyonel Kayar Yataklar Karmaşık takımlarda ve özel makinelerde kullanılan bileşenleri yapıyoruz. Çok çeşitli standart parça boyutu ve özel bronz burç parçaları yapma yeteneği ile, genellikle bir müşterinin sahip olabileceği herhangi bir özel boyut veya konfigürasyonu barındırabiliriz. Mükemmel müşteri hizmetlerimizle tanınıyoruz.

bronz rulman Şirket Profili

Kendi kendini yağlayan bronz parçaları daha iyi anlarsınız

tasarımlar, seçim, kurulum, boşluk, ortam ve çevre

burç yataklarının performansını etkileyen faktörler.

Ekipman Burç Rulmanları Üretici, Rulman Olun
şirketinizde uzman. nasıl çalıştıklarının temellerini anlayın
ve maksimum kaymalı yatak ömrü sağlamak için yapmanız gerekenler.

Ziyaret edin kendinden yağlamalı rulmanlar ürünleri   başlamak.

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Yağsız Burç

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 2 Million USD-2.5 Million

Yıl kurulan : 2016

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar