Çin Bronz Gleitlager Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Tiffany

Telefon numarası : +86 18258386757

Naber : +8618258386757

Free call
qc profili

KK Profili
Üreticiler, kendinden yağlamalı bronz rulmanlar konusunda çok deneyimlidir ve bronz burçları ve kayar yatakları özellikle ABD, Avrupa gibi İtalya, Almanya UA BAE gibi Orta Doğu ve Sonth Afrika ülkelerine ihraç etmişlerdir.

Önemli bir mekanik bileşen olarak viiplus, yüksek hassasiyetli bir sürgülü bileşen uzmanı olarak hidrolik endüstrisinde, valf endüstrisinde, inşaat makinelerinde, madencilik endüstrisinde, inşaat makinelerinde, ekskavatörde geniş rulman uygulamalarına odaklanmaktadır. Üretim ve yüzey işlemede yeni teknolojilerin tanıtımı, yenilikçi geliştirme çalışmaları ve açık müşteri oryantasyonu viiplus'u Çin'deki metalik kaymalı yatakların ve metalik polimer yatakların önde gelen tedarikçilerinden biri haline getirmiştir. Mevcut bronz gleitlager ürünleri yelpazesi, çeşitli özelliklerde satılabilir ürünleri içerir. Ürün portföyü çelik, bronz ve pirinç katı metal veya çelik polimer kompozitlerden yapılmış yatak kovanlarını, burçları ve baskı burçlarını kapsar. Malzemeler ve ürün serileri, az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen uygulamalar için çelik - polimer kompozit kaymalı yatakları da içerir. Bugün, viiplus modern endüstriye çok sayıda yüksek kaliteli bronz gleitlager rulmanı katkıda bulunarak tüm kurumlar arasındaki tüm hareketlerin sorunsuz çalışmasını sağlar. Üretimdeki sağlam süreçler, yüksek vasıflı personel tarafından işletilen gelişmiş ölçüm ve test ekipmanlarını kullanır. Bunlar, bronz Gleitlager ürünlerinin yüksek kalitesi ve dolayısıyla maksimum müşteri memnuniyeti için gereklidir. Ve tüm yerlerde düzenli, hedefe yönelik daha fazla eğitim, çalışan memnuniyetini arttıran bir faktördür, böylece uzun vadeli iş başarısı için temel oluşturur.

Bize ulaşın ve bronz gleitlager parçaları satın alma tasarruf etmeye başlayın

Daha İyi Fiyat Alın


bronz burç üreticisi

Kaymalı Yatak Kalitesi ve Örnek Değişimleri

Tesis ve üretim
Üretimimiz, standart ve özel özel sürgülü yatakları uygulamak için tasarlanmıştır. Geçit izolatör yatakları, ISO 9001 kalite standardına göre test edilen kalite güvence standardına karşılık gelen çeşitli üretim ve bitirme adımlarından geçer. Çizimlere göre komple yatağın işlenmesini taahhüt ediyoruz. Kendi dökümhanemize ek olarak, modern CNC, torna ve freze tezgahlarını kullanıyoruz. Üretim tesisimiz hakkında kendi izlenimlerinizi almak için bizimle randevu alabilirsiniz.

Üstün Kalite Rulmanlar, Yüksek Standartlar.

Quallity ve İzlenebilirlik Yüksek Standart karşılamak için Kendinden Yağlama Malzemesi.Kayar Burçlar Tedarikçi, Özel Teklifinizi Bugün Alın! Standart-Stoklu Rulmanlar Kalite Kontrol.Kalite Güvencesi, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için.

viiplus, geniş bir metal-polimer burç, katı bronz rulmanlar, burç blokları ve baskı plakaları, bölünmüş ptfe burçlar, pom rulmanlar, metal elek burçları ve bimetal rulmanlar ve montajlar sunmaktadır. Üstün ürün portföyümüz, daha yüksek performans ve çevresel faydaların yanı sıra gelişmiş enerji verimliliği, düşük gürültü ve daha düşük montaj ve malzeme maliyetleri sunar. Müşteriler, endüstrinin en kısa teslim sürelerinden faydalanarak tasarımdan teslimata kadar kapsamlı desteğimize güvenebilirler .

Özel Çözümler

Standart bronz gleitlager boyutu çözümü olmayan her yerde kullanılır.

Sürekli döküm veya santrifüj döküm Kalite Bir bütün olarak organizasyon, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için Kalite Güvencesi tarafından onaylanmış en zorlu kalite prosedürleri altında çalışır.

Tüm dünyada müşterilerimiz Çin'de yapılan kaymalı yataklara güveniyor.

kaymalı yataklarımız tüm kıtalardaki makinelerde kullanılmıştır.

Kaymalı yataklar için eksiksiz bir servis sağlayıcı olarak, her soruna yeterli bir çözüm sunuyoruz.

Hızımız, yüksek esneklik ve sürekli yüksek kaliteli bronz gleitlager

her üretim sürecinde.

ÖZELLİK YARATMAK

"Müşterilere içtenlikle davranın, şirket itibarını titizlikle değerlendirin ve başarıyı kazanmak için yüksek kaliteye bağlıdır" üreticilerin yönetim fikri. İçtenlikle herkesle gelişmeyi ve işbirliği yapmayı ve nihayet birbirleriyle uzun vadeli ve istikrarlı operasyon ilişkileri kurmayı umuyorlar. Saygılarımızla eski ve yeni müşterilerin varlığını bekliyoruz.

Bitmiş ürün
Müşterilerimizin çizimlerine göre bitmiş bronz parça ve kendinden yağlamalı bronz üretimi için VIIPLUS çözümü.

Sertifikalar
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  Standart: DIN 1494 / ISO 3547 Standard Sliding Bearing
  Sayı: sliding bearing and bushing technology
  Yayımlanma tarihi: 2013-10-18
  Bitiş tarihi: 2023-10-18
  Kapsam/Aralık: VIIPLUC offers an extensive range of sliding bearings to fulfil your needs!
  Tarafından verilen: CHINA China In Fabrication And Stamping Solutions | Bronze Bushings & Plate
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  Standart: Self-lubricating Bearings Quality Control
  Sayı: VIIPLUS Sliding Bearing Facility
  Yayımlanma tarihi: 2017-07-26
  Bitiş tarihi: 2027-08-26
  Kapsam/Aralık: Customized Solutions ,Special Plain Bearings ,Steel Bearings ,Composite Bushings ,Bronze Plain Bearings
  Tarafından verilen: CHINA BRONZE BUSHING SLEEVE, BEARINGS STOCK. C93200 BEARING BRONZE BUSHING, C95400 ALUMINUM BRONZE PLATE,C86300 GRAPHITE BRONZE BUSHING
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin