Ana sayfa

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Kalite kontrol

Sertifika
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.

—— Kanada konumundan David

Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir

—— Kaliforniya'dan Valerie

Kovanlı Yatak için en iyi yüzey kalitesi, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burç malzeme bütünlüğü

—— Almanya'dan Papatya

“Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!

—— Florida'dan Beverly

Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.

—— Michael Russo

Ben sohbet şimdi
qc profili
SERTİFİKALAR

Burçlarımız Birçok Sertifikayı Geçmiştir.

Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Üretimi ve Kalite Kontrolü

QC Profili
Üreticiler, kendi kendini yağlayan bronz yataklar konusunda çok deneyimlidir ve bronz burçları ve kaymalı yatakları başta ABD, İtalya gibi Avrupa, Almanya, BAE gibi Orta Doğu ve Sonth Afrika ülkeleri olmak üzere birçok ülkeye ihraç etmişlerdir.

 

Viiplus, önemli bir mekanik bileşen olarak hidrolik endüstrisinde, valf endüstrisinde, inşaat makinelerinde, madencilik endüstrisinde, inşaat makinelerinde, ekskavatörde yüksek hassasiyetli kayar bileşen uzmanları olarak kaymalı yatakların geniş uygulamalarına odaklanmaktadır.Üretim ve yüzey işlemede yeni teknolojilerin getirilmesi, yenilikçi geliştirme çalışmaları ve net müşteri odaklılık, viiplus'ı Çin'deki metalik kaymalı yataklar ve metalik polimer yatakların önde gelen tedarikçilerinden biri haline getirdi.Mevcut bronz gleitlager ürün yelpazesi, çeşitli özelliklerde satılabilir ürünler içerir.Ürün portföyü, çelik, bronz ve pirinç katı metal veya çelik polimer kompozitlerden yapılmış yatak kovanları, burçlar ve baskı burçlarını kapsar.Malzemeler ve ürün yelpazesi, az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen uygulamalar için çelik-polimer kompozit kaymalı yatakları da içerir.Günümüzde viiplus, modern sektöre çok sayıda yüksek kaliteli bronz parlatıcı rulman ile katkıda bulunarak tüm kurumlarda tüm hareketlerin sorunsuz çalışmasını sağlar.Üretimdeki sağlam süreçler, yüksek vasıflı personel tarafından çalıştırılan gelişmiş ölçüm ve test ekipmanlarını kullanır.Bunlar, bronz Gleitlager ürünlerinin yüksek kalitesi ve dolayısıyla maksimum müşteri memnuniyeti için gereklidir.Ve tüm lokasyonlarda düzenli, hedeflenen ileri eğitim, çalışan memnuniyetini artıran bir faktördür ve böylece uzun vadeli iş başarısının temelini atar.

Bizimle iletişime geçin ve bronz gleitlager parçaları satın alma maliyetinizden tasarruf etmeye başlayın

Daha İyi Teklif Alın


bronze bushing manufacturer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kayar Yatak Kalitesi ve Örnek Varyasyonlar

Tesis ve üretim


Üretimimiz, hem standartlaştırılmış hem de özel kaymalı yatakları uygulamak için tasarlanmıştır.Burç yatakları, ISO 9001 kalite standardına göre test edilen kalite güvence standardına karşılık gelen çeşitli üretim ve son işlem adımlarından geçer.Tüm rulmanın işlenmesini çizimlere göre üstleniyoruz.Kendi dökümhanemize ek olarak modern CNC, torna ve freze makineleri kullanıyoruz.Üretim tesisimiz hakkında kendi izlenimlerinizi almak için bizden randevu alabilirsiniz.customize sliding bearings

Üstün Kaliteli Rulmanlar, Yükseltilmiş Standartlar.

 

Kalitede ve İzlenebilirlikte Yüksek Standardınızı Karşılamak İçin Kendinden Yağlamalı Malzeme.Kaydırmalı Rulman Burçları Tedarikçisi, Bugün Özel Teklifinizi Alın! Standart Stoklu Rulmanlar Kalite Kontrolü.Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için Kalite Güvencesi.

 

viiplus, metal-polimer burçlar, katı bronz yataklar, burç blokları ve baskı plakaları, ayrık ptfe burçları, pom yatakları, metal salmastra burçları ve bimetal yataklar ve tertibatlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunar.Üstün ürün portföyümüz, daha yüksek performans ve çevresel faydaların yanı sıra daha iyi enerji verimliliği, daha az gürültü ve daha düşük montaj ve malzeme maliyetleri sunar.Müşteriler, tasarımdan teslimata kadar kapsamlı desteğimize güvenebilir ve sektörün en kısa teslim sürelerinden bazılarından yararlanabilir.

 

Özel Çözümler

 
Standart bronz gleitlager boyutu çözümünün olmadığı her yerde, biz kullanılırız.

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD kalite kontrol 2

 

Sürekli döküm veya santrifüj döküm Kalitesi Kuruluş, bir bütün olarak, müşterimizin gereksinimlerini karşılamak için Kalite Güvencesi tarafından onaylanmış en zorlu kalite prosedürleri altında çalışır.

 

Dünyanın her yerindeki müşteriler, Çin'de üretilen kaymalı yataklara güveniyor.

kaymalı yataklarımız tüm kıtalardaki makinelerde kullanılmıştır.

Kaymalı yataklar için eksiksiz bir servis sağlayıcı olarak, her soruna uygun bir çözüm sunuyoruz.

Hızımız, yüksek esnekliğimiz ve sürekli yüksek kaliteli bronz parlatıcı

her üretim sürecinde.

 

Özelliği Oluşturmak

 

Üreticilerin yönetim fikri "Müşterilere içtenlikle davranın, şirketin itibarını titizlikle değerlendirin ve başarıyı kazanmak için yüksek kaliteye bağlı olun."Herkesle gelişmeyi, işbirliği yapmayı ve sonunda birbirleriyle uzun vadeli ve istikrarlı operasyon ilişkileri kurmayı içtenlikle umuyorlar.Eski ve yeni müşterilerin varlığını içtenlikle selamlıyoruz

Bitmiş ürün
Müşterilerimizin çizimlerine göre, bitmiş bronz parçaların ve kendinden yağlamalı bronzların üretimi için VIIPLUS çözümü.
QUALITY EXCELLENT

 

 

 

 
 

 

 
 
 
Sertifikalar
 • Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar

  Standart:DIN 1494 / ISO 3547 Standard Sliding Bearing

  Sayı:sliding bearing and bushing technology

  Yayımlanma tarihi:2013-10-18

  Bitiş tarihi:2023-10-18

  Kapsam/Aralık:VIIPLUC offers an extensive range of sliding bearings to fulfil your needs!

  Tarafından verilen:CHINA China In Fabrication And Stamping Solutions | Bronze Bushings & Plate

 • Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar

  Standart:Self-lubricating Bearings Quality Control

  Sayı:VIIPLUS Sliding Bearing Facility

  Yayımlanma tarihi:2017-07-26

  Bitiş tarihi:2027-08-26

  Kapsam/Aralık:Customized Solutions ,Special Plain Bearings ,Steel Bearings ,Composite Bushings ,Bronze Plain Bearings

  Tarafından verilen:CHINA BRONZE BUSHING SLEEVE, BEARINGS STOCK. C93200 BEARING BRONZE BUSHING, C95400 ALUMINUM BRONZE PLATE,C86300 GRAPHITE BRONZE BUSHING

İletişim bilgileri
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

İlgili kişi: Miss. Tiffany

Tel: +86 18258386757

Faks: 86-573-84499352

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)