Çin Bronz Gleitlager Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Tiffany

Telefon numarası : +86 18258386757

Naber : +8618258386757

Free call
Üretim hattı
  • döküm bronz rulmanlar
  • bronz burç yağlama
  • Kendinden yağlamalı bronz rulmanlar
  • bimetal rulmanlar
  • hidramatik burç yatakları

Premier Burç Rulmanları Şirketiniz

Profesyonel kendinden yağlama bronz burçlar tedarikçisi olarak, biz kendi burç tasarım ve shippment departmanı, yani biz fiyat ve teslim süresi hakkında büyük avantajı var.

 

Üretim

VIIPLUS, en modern doğrulama ve kontrol ekipmanının yanı sıra üretim kaynaklarında (tornalar, işleme merkezleri, taşlama makineleri vb.) En son nesle sahiptir.Ayrıca ürün görünümü üzerinde sıkı kontrolümüz vardır.

 

Kendinden Yağlamalı Bronz Rulman Üreticisi

 

We offer quick turnaround even for large volume orders. Büyük hacimli siparişler için bile hızlı geri dönüş sunuyoruz. a manufacturer of bronze bushings and self lubricating bearings according to customer's drawing.We manufacture Bronze Bearings,High Tensile Brass Bushing,Aluminium Bronze Bushing,Plugged Graphite Bearings. Müşterinin çizimine göre bronz burçlar ve kendinden yağlamalı rulmanlar üreticisi.

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı 0

 

Üretim kapasitesi

 

STANDART STOK BOYUTU SANTRİFÜJ DÖKÜM

 

Çin'den Kendinden Yağlamalı Rulmanları İçe Aktarmanız İçin En İyi Incoterms'i Alın

 

İşletmeniz İçin En İyi Incoterms'i Tavsiye Edin

Çin'den kendinden yağlamalı bronz burçları alırken doğru Incoterms'i seçmek çok önemlidir.

“Müşteriler İçin En İyi Tavsiye Edilen Incotermsları”

Yönlendirme departmanı uzman yanıtımıza ve işletmeniz için en iyi incoterm'lerin nasıl seçileceğine dair ipuçlarına göz atın, öğrenmenin tadını çıkarın…

 

 

 

Ücretsiz bir teklif alalım!

 

Öneririz:


Always get quotes from suppliers with FOB, and don't worry about incoterms until you're actually placing an order for your seld-lubricating bearings parts. Her zaman FOB'li tedarikçilerden fiyat teklifi alın ve kendiniz yağlanan rulman parçaları için sipariş verene kadar incoterms konusunda endişelenmeyin. Once it's time to place the order, here's what you should do… Siparişi vermenin zamanı geldiğinde, yapmanız gerekenler…

FOB = Your go-to incoterm. FOB = Gittiğiniz tutarsızlık. Supplier pays for and handles the product up until the specified port, where your freight forwarder then takes over. Tedarikçi, yük nakliyecinizin devraldığı ürünü belirtilen limana kadar öder ve tutar. Your supplier can transport goods locally and clear local customs cheaper & quicker than you can (so use FOB, not EXW) Tedarikçiniz malları yerel olarak taşıyabilir ve yerel gümrükleri olabildiğince daha ucuz ve daha hızlı bir şekilde temizleyebilir (bu nedenle EXOB değil, FOB kullanın)

CIF = Your go-to incoterm for high-trust suppliers. CIF = Güvenilirliği yüksek tedarikçiler için gittiğiniz tutarsızlık. Supplier pays for everything up until it's delivered to my local port, where my freight forwarder takes over. Tedarikçi, yük ileticimin devraldığı yerel limana teslim edilene kadar her şey için ödeme yapar. You can hire a local company to get the product & drop it off at your desired address cheaper & quicker than a foreign supplier could(so use CIF, not DDP). Ürünü almak ve istediğiniz adreste yabancı bir tedarikçiden daha ucuza ve daha hızlı bir şekilde bırakmak için yerel bir şirket kiralayabilirsiniz (bu nedenle DDP değil CIF kullanın).

Her zaman FOB ile başlayın ve yalnızca gerçekten güvendiğiniz ve sık sık sipariş ettiğiniz bir tedarikçiyle CIF'ye geçin.

CIF ile çok fazla ücretlendirilmediğinizin garantisi yoktur, bu nedenle tedarikçinize güvenmeniz (ve zaman zaman teklifleri karşılaştırmanız) önemlidir.

OEM / ODM

Üretim

VIIPLUS, en modern doğrulama ve kontrol ekipmanının yanı sıra üretim kaynaklarında (tornalar, işleme merkezleri, taşlama makineleri vb.) En son nesle sahiptir.Ayrıca ürün görünümü üzerinde sıkı bir kontrole sahibiz.

Özel Bronz Rulmanlar Servisi

Özel gereksinimlerinize göre özel çözümler ve özel tasarımlar

VIIPLUS, en modern doğrulama ve kontrol ekipmanlarına ek olarak en yeni nesil üretim kaynaklarında (tornalar, işleme merkezleri, taşlama makineleri vb.) Bulunmaktadır.
OEM Kayar Bronz Rulman Tedarikçiler: Özel Burçlar, Bugün Özel Teklif Alın! VIIPLUS'dan Özel Burçlar Hızlı Tasarım ve Üretim. Metrik, İnç ve Standart Boyut.

Bronz burçlar ve kendinden yağlamalı bronz rulmanlar yelpazesi üretiyoruz.

Ar-Ge

VIIPLUS, müşteri ihtiyacına göre kendinden yağlamalı bronz burçlar tasarımının çözümünü sağlayabilir.

Uzmanlık, Deneyim ve yenilikçi sürgülü rulmanlar teknolojisi, Ar-Ge yeteneklerimiz müşterinin ihtiyacını karşılar. Mühendislik ekipmanlarının yüksek seviyeleri size mükemmel sonuçlar vermenizi sağlar.

Kendinden yağlamalı rulman ve bronz yağsız parça üreticisi


VIIPLUS, tarihi boyunca dikey döküm, yatay döküm ve santrifüj döküm gibi farklı üretim teknolojilerini bünyesinde barındıran kendinden bronz burçlar ve yüksek gerilimli pirinç rulmanlar üreticisidir.

Daha verimli tribolojik yüzey çözümleri için tasarım özgürlüğü sağlamak.

  • Daha kompakt tasarım
  • Daha az karmaşık sistem montajı
  • Kilo kaybı
  • Artırılmış yüzey dayanıklılığı
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin