Çin Bronz Gleitlager Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Tiffany

Telefon numarası : +86 18258386757

Naber : 8618258386757

Free call
Üretim hattı
  • döküm bronz rulmanlar
  • bronz burç yağlama
  • Kendinden yağlamalı bronz rulmanlar
  • bimetal rulmanlar
  • hidramatik burç yatakları

Profesyonel kendinden yağlama bronz burçlar tedarikçisi olarak, biz kendi burç tasarım ve shippment departmanı, yani biz fiyat ve teslim süresi hakkında büyük avantajı var.

Premier Burç Rulmanları Şirketiniz

Üretim

VIIPLUS, en modern doğrulama ve kontrol ekipmanının yanı sıra üretim kaynaklarında (tornalar, işleme merkezleri, taşlama makineleri vb.) En son nesle sahiptir.Ayrıca ürün görünümü üzerinde sıkı kontrolümüz vardır.

Kendinden Yağlamalı Bronz Rulman Üreticisi

Büyük hacimli siparişler için bile hızlı geri dönüş sunuyoruz. müşterinin çizimine göre bronz burçlar ve kendinden yağlamalı rulmanlar üreticisi.

Bronz Rulmanlar, Yüksek Çekme Pirinç Burçlar, Alüminyum Bronz Burçlar, Tıkalı Grafit Rulmanlar üretiyoruz.

ÜRETİM KAPASİTESİ

STANDART STOK BOYUTU
SAVURMA DÖKÜM

Hemen Hızlı Bir Teklif İsteyin

Çin'den Kendinden Yağlamalı Rulmanları İçe Aktarmanız İçin En İyi Incoterms'i Alın

İşletmeniz İçin En İyi Incoterms'i Tavsiye Edin

Çin'den kendinden yağlamalı bronz burçları alırken doğru Incoterms'i seçmek çok önemlidir.

“Müşteriler İçin En İyi Tavsiye Edilen Incotermsları”

Yönlendirme departmanı uzman yanıtımıza ve işletmeniz için en iyi incoterm'lerin nasıl seçileceğiyle ilgili ipuçlarına göz atın, öğrenmenin tadını çıkarın…

Hemen İçeri Girelim

Öneririz:
Her zaman FOB'li tedarikçilerden fiyat teklifi alın ve kendiniz yağlanan rulman parçaları için sipariş verene kadar incoterms konusunda endişelenmeyin. Siparişi vermenin zamanı geldiğinde, yapmanız gerekenler…

FOB = Gittiğiniz tutarsızlık. Tedarikçi, yük nakliyecinizin teslim aldığı ürünü belirtilen limana kadar öder ve tutar. Tedarikçiniz malları yerel olarak taşıyabilir ve yerel gümrükleri olabildiğince daha ucuz ve daha hızlı bir şekilde temizleyebilir (bu nedenle EXOB değil, FOB kullanın)

CIF = Yüksek güvenilirliğe sahip tedarikçiler için gittiğiniz tutarsızlık. Tedarikçi, yük ileticimin devraldığı yerel limana teslim edilene kadar her şey için ödeme yapar. Yerel bir şirketi kiralamak için
ürünü alın ve istediğiniz adrese yabancı bir tedarikçiden daha ucuz ve daha hızlı bırakın
(DIF değil CIF kullanın).

Her zaman FOB ile başlayın ve yalnızca gerçekten güvendiğiniz ve sık sık sipariş ettiğiniz bir tedarikçiyle CIF'ye geçin.

CIF ile çok fazla ücretlendirilmediğinizin garantisi yoktur, bu nedenle tedarikçinize güvenmeniz (ve zaman zaman teklifleri karşılaştırmanız) önemlidir.

OEM / ODM

Üretim

VIIPLUS, en modern doğrulama ve kontrol ekipmanının yanı sıra üretim kaynaklarında (tornalar, işleme merkezleri, taşlama makineleri vb.) En son nesle sahiptir.Ayrıca ürün görünümü üzerinde sıkı bir kontrole sahibiz.

Özel Bronz Rulmanlar Servisi

Özel gereksinimlerinize göre özel çözümler ve özel tasarımlar

VIIPLUS, en modern doğrulama ve kontrol ekipmanlarına ek olarak en yeni nesil üretim kaynaklarında (tornalar, işleme merkezleri, taşlama makineleri vb.) Bulunmaktadır.
OEM Kayar Bronz Rulman Tedarikçiler: Özel Burçlar, Özel Teklifinizi Hemen Alın! VIIPLUS'dan Özel Burçların Hızlı Tasarımı ve Üretimi. Metrik, İnç ve Standart Boyut.

Bronz burçlar ve kendinden yağlamalı bronz rulmanlar yelpazesi üretiyoruz.

Ar-Ge

VIIPLUS, müşteri ihtiyacına göre kendinden yağlamalı bronz burçlar tasarımının çözümünü sağlayabilir.

Uzmanlık, Deneyim ve yenilikçi sürgülü rulmanlar teknolojisi, Ar-Ge yeteneklerimiz müşterinin ihtiyacını karşılar. Yüksek seviyede mühendislik ekipmanı size mükemmel sonuçlar vermenizi sağlar.

Kendinden yağlamalı rulman ve bronz yağsız parça üreticisi


VIIPLUS, tarihi boyunca dikey döküm, yatay döküm ve santrifüj döküm gibi farklı üretim teknolojilerini bünyesinde barındıran kendinden bronz burçlar ve yüksek gerilimli pirinç rulmanlar üreticisidir.


Daha verimli tribolojik yüzey çözümleri için tasarım özgürlüğü sağlamak.

  • Daha kompakt tasarım
  • Daha az karmaşık sistem montajı
  • Kilo kaybı
  • Artırılmış yüzey dayanıklılığı
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin