Ana sayfa

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı

Sertifika
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.

—— Kanada konumundan David

Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir

—— Kaliforniya'dan Valerie

Kovanlı Yatak için en iyi yüzey kalitesi, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burç malzeme bütünlüğü

—— Almanya'dan Papatya

“Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!

—— Florida'dan Beverly

Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.

—— Michael Russo

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı
kendinden yağlamalı rulmanlar
döküm bronz rulmanlar
bronz burç yağlama
Kendinden yağlamalı bronz rulmanlar
bimetal rulmanlar
hidramatik burç yatakları

kendinden yağlamalı rulmanlar

kendinden yağlamalı rulmanlar

döküm bronz rulmanlar

döküm bronz rulmanlar malzeme

bronz burç yağlama

SİLİNDİRİK BURÇ, SİLİNDİRİK BURÇ, DX BUSH, DU BUSH, GARLOCK DU BUSHING, DU BUSHING BOYUTU, WB700 BUSHING, FB090 BUSHING, PRM BUSHING, PRMF

Kendinden yağlamalı bronz rulmanlar

BUSH, SLEEVE BUSHING, DU PTFE sürgülü rulmanlar DX POM sürgülü rulmanlar

bimetal rulmanlar

bimetal rulmanlar malzeme boyutu tasarımı, Bimetal veya metal burç, düz bir rulman içinde yatak yüzeyi için kullanılan birkaç alaşımdan herhangi biridir.

hidramatik burç yatakları

Premier Burç Rulmanları Şirketiniz

1 2 3 4 5
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı

1 2 3
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD fabrika üretim hattı

 • Üretim hattı

  Premier Burçlu Rulmanlar Şirketiniz, Sizingüvenilir Yağsız Burç Tedarikçisi

  Profesyonel bir kendinden yağlamalı bronz burç tedarikçisi olarak, kendi burç tasarım ve nakliye departmanımız var, bu nedenle fiyat ve teslimat süresinde büyük bir avantajımız var.

   

  Üretim

  VIIPLUS, en modern doğrulama ve kontrol ekipmanlarına ek olarak üretim kaynaklarında (torna tezgahları, işleme merkezleri, öğütücüler vb.) En yeni nesile sahiptir.Ayrıca, ürün görünümü üzerinde sıkı kontrole sahibiz.

   

  Kendinden Yağlamalı Bronz Yatak Üreticisi

   

  Büyük hacimli siparişler için bile hızlı geri dönüş sunuyoruz.Müşterinin çizimine göre bronz burç ve kendinden yağlamalı rulman üreticisi. Bronz Rulmanlar, Yüksek Çekme Pirinç Burçlar, Alüminyum Bronz Burçlar, Tıkalı Grafit Rulmanlar üretiyoruz.

  self-lubricating bushing catalog

   

  Üretim kapasitesi

   

  STANDART STOK ÖLÇÜSÜ SANTRİFÜJ DÖKÜM

   

  Çin'den İthal Kendinden Yağlamalı Rulmanlar için En İyi Incoterms'i Edinin

   

  İşletmeniz İçin En İyi Incoterms'i Öner'i işaretleyin

  Çin'den kendinden yağlamalı bronz burçları ithal ederken doğru Incoterms'i seçmek çok önemlidir.

  "Müşteriler için Önerilen En İyi Incoterms Nedir"

  Yönlendirme departmanı uzman cevabımıza ve işletmeniz için en iyi incoterms'i nasıl seçeceğinizle ilgili ipuçlarına göz atın, öğrenmenin tadını çıkarın ...

   

   

   

  Ücretsiz Teklif Alalım!

   

  Öneririz:


  Her zaman FOB ile tedarikçilerden teklif alın ve kendinden yağlamalı rulman parçalarınız için sipariş verene kadar incoterms hakkında endişelenmeyin.Sipariş verme zamanı geldiğinde yapmanız gerekenler ...

  FOB = İncoterminiz.Tedarikçi, nakliye firmanızın devraldığı belirtilen limana kadar ürünü öder ve işler.Tedarikçiniz malları yerel olarak taşıyabilir ve yerel gümrük işlemlerini sizden daha ucuz ve hızlı bir şekilde alabilir (bu nedenle EXW değil, FOB kullanın)

  CIF = Yüksek güvene sahip tedarikçiler için başvuracağınız incoterminiz.Tedarikçi, nakliye şirketimin devraldığı yerel limanıma teslim edilene kadar her şeyi öder.Yabancı bir tedarikçiden daha ucuz ve daha hızlı bir şekilde ürünü almak ve istediğiniz adrese bırakmak için yerel bir şirket kiralayabilirsiniz (bu nedenle DDP değil, CIF kullanın).

  Her zaman FOB ile başlayın ve yalnızca gerçekten güvendiğiniz ve sık sık sipariş verdiğiniz bir tedarikçiyle CIF'e geçin.

  CIF'den çok fazla ücret almadığınızın garantisi yoktur, bu nedenle tedarikçinize güvenmeniz (ve zaman zaman fiyatları karşılaştırmanız) önemlidir.

  bushing catalogue gleitlager

 • OEM / ODM

  Üretim

   

  VIIPLUS, en modern doğrulama ve kontrol ekipmanlarına ek olarak üretim kaynaklarında (torna tezgahları, işleme merkezleri, öğütücüler vb.) En yeni nesile sahiptir.Ayrıca ürün görünümü üzerinde sıkı kontrole sahibiz.

  bushing application

  Özel Bronz Rulmanlar Hizmeti

   

  Kişisel gereksinimlerinize göre özel çözümler ve özel tasarımlar

  VIIPLUS, en modern doğrulama ve kontrol ekipmanına ek olarak üretim kaynaklarında (torna tezgahları, işleme merkezleri, öğütücüler vb.) En yeni nesle sahiptir.
  OEM Kayar Bronz Rulman Tedarikçileri: Özel Burçlar, Bugün Özel Teklifinizi Alın! VIIPLUS'tan Özel Burçların Hızlı Tasarımı ve Üretimi.Metrik, İnç ve Standart Boyut.

  Tüm seriyi bronz burçlar ve kendinden yağlamalı bronz yataklarda üretiyoruz.

 • Ar-Ge

  VIIPLUS, müşteri ihtiyacına göre kendinden yağlamalı bronz burç tasarımı çözümü sağlayabilir.

   

  Uzmanlık, Tecrübe ve yenilikçi kaymalı yatak teknolojisi, Ar-Ge yeteneklerimiz müşterinin ihtiyacını karşılar.Yüksek mühendislik ekipmanları, size mükemmel sonuçlar sunmayı sağlar.

   

  Kendinden yağlamalı yatak ve bronz yağsız parça üreticisi


  VIIPLUS, tarihi boyunca dikey döküm, yatay döküm ve santrifüj döküm gibi farklı üretim teknolojilerini bünyesinde barındıran kendinden bronz burçlar ve yüksek gerilimli pirinç rulman üreticisidir.

  Daha verimli tribolojik yüzey çözümleri için tasarım özgürlüğü sağlar.

  bushing application

  • Daha kompakt tasarım
  •  
  • Daha az karmaşık sistem montajı
  •  
  • Azaltılmış ağırlık
  •  
  • Daha yüksek yüzey dayanıklılığı
   
İletişim bilgileri
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

İlgili kişi: Miss. Tiffany

Tel: +86 18258386757

Faks: 86-573-84499352

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)