Çin Bronz Gleitlager Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Tiffany

Telefon numarası : +86 18258386757

Naber : +8618258386757

Free call

Hidrolik bileşenler Yatak kovanı

March 30, 2020

hakkında şirket durumları Hidrolik bileşenler Yatak kovanı

Hidrolik sistemler, esas olarak sistem sökülme zorlukları ve sistem özellikleri için önemli olan bakım gerektirmeyen gereksinimler nedeniyle hidrolik sistemler için uygundur.

Yüksek sızdırmazlık, sürtünmeye dayanıklı yatak kovanı


Yağ silindiri ve amortisörün çalışma prensibi ile birlikte vsb-1p Hidrolik rulman temelinde tasarlanmış yeni bir malzeme türüdür. Yağsız koşullar altında daha fazla aşınmaya dayanıklıdır. Vsb-1p'nin avantajlarına ek olarak, ürün pistonlu sık sık büyük eğilim kuvvetinin vesilesiyle özellikle uygundur. Performansı yabancı DP4'ünkine benzer. Şu anda, bu ürün yavaş yavaş otomobil, motosiklet amortisörü ve çeşitli hidrolik silindirler ve diğer alanlar için uygun vsb-1p ürününün yerini almaktadır.

Rulman uygulaması


Hidrolik bileşenler ve vanalar: dişli pompalar, piston pompaları, kanatlı pompalar, küresel vanalar, kelebek vanalar, silindirler, silindirler ve diğer hidrolik bileşenler ;

Kimyasal özellikler
VSB-2 Hidrolik yatak kovanının yüzey polimeri kimyasal korozyona dayanıklıdır, bu nedenle korozyon direnci esas olarak çelik arkasına ve

Çelik arka yüzeydeki bakır veya kalay kaplama, atmosferik korozyonu etkili bir şekilde önleyebilir; Korozif ortamda çalışıyorsa, çelik arka galvanizlenebilir, vb.

Yatak kovanının ömrünü etkileyen ana faktörler
1) Belirlemek için etkili bir gösterge olan PV değerinin etkisi

chb-1'in aşınma ömrü. Uzatma ömrü gerekiyorsa PV değeri azaltılmalıdır.
2) ortam sıcaklığının etkisi. Ortam sıcaklığı ne kadar yüksek olursa ,

chb-1.3'ün hizmet ömrünü kısaltır)
Çift parça zaman chb-1 rulman hizmet ömrü önemli ölçüde artırılabilir

alaşımlı çelik veya sert krom kaplama şaft ve yüzey pürüzlülüğünü benimser

Ra = 0.4 ~ 0.63 aralığı Katalogda gösterilen standart ürünlere ek olarak

standart dışı ürünler müşteri talebi üzerine temin edilebilir veya sipariş edilebilir.

Hidrolik rulman çalışma özellikleri


Faz 1 yüzey tabakası PTFE karışımı, çift yüzeydeki çukurları doldurmak ve transfer filmini oluşturmak için çift yüzeye aktarılır.
Aşama 2 Çalıştıktan sonra sürtünme PTFE arasındaki sürtünme olur, sürtünme katsayısı düşük ve sabittir ve malzemenin aşınma oranı düşük ve sabittir
Faz 3 Gözenekli tabakanın gözeneklerinde PTFE yağlayıcı tüketimi , sürtünme arayüzleri arasında yeterli yağlayıcı elde etmeyi imkansız hale getirir. Sürtünme yüzeyleri arasındaki zayıf yağlama ile sürtünme katsayısı hızla yükselir ve malzemenin aşınma oranı Bronzun% 70'i açığa çıkar, hidrolik rulman ömrü sona yaklaşır.


Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin