Çin Bronz Gleitlager Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Tiffany

Telefon numarası : +86 18258386757

Naber : +8618258386757

Free call

Kendinden yağlamalı Bronz Rulmanlar Üreticisi

March 13, 2020

hakkında şirket durumları Kendinden yağlamalı Bronz Rulmanlar Üreticisi
Kendinden yağlamalı Bronz Rulmanlar Üretici çin'de yapılan

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur • Silindirik burçlar • Kayar plakalar • Flanşlı burçlar • Baskı rondelaları • Flanşlı Pul

Yıllar süren araştırmalardan sonra, VIIPLUS bir dizi mükemmel performansa sahip yağsız rulman, yüksek yüke sahip bimetal rulmanlar, düşük sıcaklık ve yüksek sıcaklık direnci ve uzun servis ömrü sunmuştur.

Düşük aşınma ve sürtünme için döküm bronz yatakları kakmak için kullanılan kakma grafit 250 ° C'nin üzerindeki sıcaklıklar için kullanılabilir.

İnce duvarlı düşük sürtünmeli burçlarımız, daha geniş bir yük yelpazesi ve gelişmiş performans sunar ve keşfedilecek daha kaliteli ürünler vardır.

VIIPLUS çevreyi korumak, mümkün olduğunca kirliliği önlemek ve geri dönüşüm yoluyla atıkları azaltmak için büyük çaba sarf etmektedir. AB hurdaya ayrılan araçlar ve tehlikeli madde kısıtlamaları direktifi kurşunsuz kayıcı yatak serisi gibi çevresel standartlara uygun ürünlerin üretimine her zaman bağlıyız. Hidroelektrik santrallerinden kaynaklanan nehir kirliliğini önlemek için özellikle yenilenebilir enerji uygulamaları için bir dizi çevre dostu rulman geliştirdik.

Geleneksel rulmanlarla karşılaştırıldığında, kendinden yağlamalı bakım gerektirmeyen rulmanlarımızın çevreye daha az etkisi vardır. VIIPLUS, müşterilere daha düşük bakım maliyetleri, daha yüksek yük kapasitesi, darbeye dayanıklı yük kapasitesi ve daha iyi performans sunarak, ekonomik çözümlerle en zorlu performans gereksinimlerini karşılar.

Çin'de metal polimer, filament sargı, katı polimer kaymalı rulmanlar ve burç ve baskı plakası, metal ve bimetal rulmanlar ve bileşenler gibi birçok sürgülü rulman tipi vardır. Portföyümüz daha iyi enerji verimliliği, daha az gürültü, daha az montaj ve malzeme maliyeti ile daha yüksek performans ve çevresel faydalar sağlar. Müşteriler, endüstrinin en kısa teslim sürelerinden yararlanmak için tasarımdan teslimata kadar kapsamlı desteğimize güvenebilirler.

Ürün yelpazesi

Rulman Malzemelerine ve Ürünlerine Genel Bakış

Çelik + Gözenekli Bronz Sinter + PTFE + Dolgular kendinden yağlama, az bakım gerektirir: kendinden yağlama, az bakım gerektirir

Bronz + Gözenekli Bronz Sinter + PTFE + Dolgular: kendinden yağlamalı, korozyona dayanıklı

Çelik + Gözenekli Bronz Sinter + PTFE + Pb: kendinden yağlamalı

Bronz + Gözenekli Bronz Sinter + PTFE + Pb: kendinden yağlamalı, korozyona dayanıklı

Yağlama girintili Çelik + Gözenekli Bronz Sinter + POM: Düşük bakım

Bakım gerektirmeyen çalışma Yüksek yük kapasitesi

Yüksek yükler ve aralıklı hareketler altında mükemmel performans

Üstün performanslı katı yağlayıcı Düşük sürtünme katsayısı

Uzun ömür için düşük aşınma oranı 、

Kendinden yağlamalı rulman sevkıyatınız için en iyi ulaşımınızı seçin ?

1. kendinden yağlamalı rulmanlar gemi

Deniz yoluyla

çin'den daha iyi nakliye oranı ile

Çin'den Navlun

Okyanus taşımacılığının satın alınabilirliği ve hantal kendinden yağlamalı bronz burç yatakları parçalarını gönderebileceğiniz gerçeği, onu Çin'den ithalatçılar için ideal bir nakliye seçeneği haline getiriyor.

Hava yoluyla gönderemediğiniz şey, kesinlikle okyanus yoluyla gönderebilirsiniz.

2. kendinden yağlamalı rulmanlar hava yoluyla gemi

Çin'den Hava Taşımacılığı

3. Çin'den Kapı Nakliye Kapı

4. çin'den Kurye Nakliye

Deneme siparişi veya Acil teslimat ile

Çin'den kurye nakliyesinde uzmanlaşmış başlıca havayolları arasında DHL, FedEx ve UPS bulunmaktadır.

Ekspres kargo

Kendi kendini yağlayan bronz burçlu rulman parçalarınız, kurye nakliyesini kullanarak başka seçenekler seçmiş olmanızdan daha hızlı ulaşacaktır.

Mallarınız için güvenilir bir çin kendinden yağlamalı bronz rulmanlar tedarikçisi seçin

HAKKIMIZDA

VIIPLUS, Çin onaylı bir limited şirkettir. Kendinden yağlamalı rulmanlar tedarik edilir, bronz döküm

Rulman, grafit bronz burç

VIIPLUS damgalama ve enjeksiyon kalıp kılavuz parçaları, otomotiv damgalama kalıp rampa mekanizması, kendinden yağlamalı rulmanlar, çelik kütük sürekli döküm makinesi aşınmaya dayanıklı ped, ped kapak ve çeşitli kendinden yağlama aşınmaya dayanıklı malzemeler üretimi ve satışı için kararlıdır . Sürekli çabaların son birkaç yıldır, iyi bir uluslararası görünürlük yetiştirerek, VIIPLUS Çin kalıp kılavuzu ve kendini yağlama endüstrisi, ana bakır set tedarikçilerinden biri, üst düzey pazarda yurtdışında ürünlerin% 80'inden fazlası haline geldi. ve itibar, birçok uluslararası ünlü işletmeler ile uzun vadeli stratejik ortaklık kurdu, VIIPLUS aynı zamanda büyük Çin pazarında puan, mükemmellik peşinde ve kurumsal fikir bir adım önde umut, genel müşteriler için güvenlik sağlar memnun ürün ve hizmet.

VIIPLUS, genç ve enerjik bir ekiptir, yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda müşteriyle parlak yaratmaya hazır tam ve olgun zihniyet ile benzersiz canlılığı ile sürekli ilerlemektedir!

İleri teknoloji: kum döküm ile, santrifüj döküm, metal döküm, yatırım döküm ve diğer döküm süreçleri, müşteri ihtiyaçlarına göre, iş parçası malzeme ve süreç ihtiyaçlarına göre en uygun döküm işlemi seçmek için, müşterilerine iyi hizmet. Şirket sağlam ve bilimsel bir kalite yönetim sistemine sahiptir; Bileşen testi ve mekanik özellik testi için mükemmel bir kalite kontrol sistemine sahiptir. Üretim süreci: kum kalıp döküm, metal kalıp döküm, santrifüj döküm.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin