Çin Bronz Gleitlager Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Tiffany

Telefon numarası : +86 18258386757

Naber : +8618258386757

Free call

Ekipman rulmanlarının kalitesi nasıl belirlenir

May 26, 2020

Çin hakkında en son haberleri Ekipman rulmanlarının kalitesi nasıl belirlenir

Ekipman rulmanlarının kalitesi nasıl belirlenir

 

Ekipman rulmanlarının kalitesini aşağıdaki yönlerden belirleyin :

1. dış ambalaj temizle Olduğunu

Normal şartlar altında, normal üreticinin ürettiği markanın tasarımını harici ambalajlamaya devam etmek için özel tasarım personeli vardır ve fabrikayı üretim hattını üretimden devam ettirmek için düzenler, buna göre ürün hattı üzerinden olursa olsun renk bloğuna çok açık olmalı, belirsiz değil.

 

2, şablonun açık olup olmadığı

Each bearing product will be printed on the bearing product body its brand, label, etc.Although the font is very small, but the normal manufacturers of the products are using the stenciling technology to print, and before the overheating process before the embossing, so its font is small, but deep concave, very clear.In general, however, the typeface of the counterfeit product is not only blurred, but also floats on the surface due to the rough printing technology. Her rulman ürünü, rulman ürün gövdesine markası, etiketi vb.Yazdırılacaktır. Yazı tipi çok küçük olmasına rağmen, ürünlerin normal üreticileri, baskı için şablon teknolojisini kullanıyor ve kabartma öncesi aşırı ısınma işleminden önce, bu nedenle yazı tipi küçük ama derin içbükey, çok açıktır.Ancak, genellikle, sahte ürünün yazı tipi sadece bulanık olmakla kalmaz, aynı zamanda kaba baskı teknolojisi nedeniyle yüzeyde yüzer. Some of the typefaces can even be easily wiped away by hand or the handmade traces are serious. Bazı yazı tipleri elle kolayca silinebilir veya el yapımı izler ciddidir.

 

3, gürültü olup olmadığı

The left hand holds the inner sleeve of the bearing, and the right hand moves the outer sleeve to rotate it. Sol el yatağın iç bileziğini tutar ve sağ el dış bileziği döndürmek için hareket ettirir. Listen to whether there is any noise during the operation of the bearing.Due to the backward production conditions of most counterfeit products and completely manual workshop operation, it is inevitable that the bearing body will be mixed with dust, sand and other impurities in the production process, so when the bearing is rotating, there will be noise or not smooth operation.This is the key to determining whether a product comes from a brand of a legitimate manufacturer that has strict production standards and operates on machines. Yatağın çalışması sırasında herhangi bir gürültü olup olmadığını dinleyin.Çoğun sahte ürünlerin geri üretim koşulları ve tamamen manuel atölye çalışması nedeniyle, rulman gövdesinin üretimdeki toz, kum ve diğer safsızlıklar ile karıştırılması kaçınılmazdır. süreç, böylece rulman dönerken, gürültü olacak veya düzgün çalışma olacaktır. bu bir ürünün olup olmadığını belirlemek için anahtardır sıkı üretim standartları olan ve makinelerde çalışan meşru bir üretici bir marka.

 

4. Yüzeyde bulanık yağ lekesi olup olmadığı

Yüzeyde çamurlu bir yağ lekesi olsun, ithal rulmanlar satın alırken buna özel dikkat göstermeliyiz.Geçerli yerli pas önleme teknolojisi ve yabancı ileri üretim ülkeleri nedeniyle belirli bir boşluk var, bu nedenle rulman gövdesi pas önleme tedavisi kalın bir yağ izi bırakmak kolaydır, el teması olduğunda yapışkan hissediyorum ve yabancı orijinal ithal rulmanlar neredeyse hiç anti-pas yağı izi görülemez.Sektörün tanıtımına göre, özel dikkatli insanlar özel bir koku alabilir ithal rulmanlar üzerinde koku, bu anti-pas yağı kokusu.

 

5. Pah kırma düzgün olup olmadığı

Taşıyıcı pah denilen, yani yatay ve dikey yüzey arasındaki bağlantı, sahte rulman ürünleri üretim teknolojisinin sınırlamaları nedeniyle, parçaların bu köşelerinde tatmin edici değildir, bu kolayca tanımlayabiliriz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin