Çin Bronz Gleitlager Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Tiffany

Telefon numarası : +86 18258386757

Naber : +8618258386757

Free call

Metrik Kovan Burç, Paslanmaz Çelik 316 / Ptfe Cam Elyaf Dokuma Astarı, Kayar Burç, DIN 1494 / ISO 3547, Kimya ve İlaç Endüstrisi, Tıp Mühendisliği, Gıda Endüstrisi, Fitingler

December 29, 2018

hakkında en son şirket haberleri Metrik Kovan Burç, Paslanmaz Çelik 316 / Ptfe Cam Elyaf Dokuma Astarı, Kayar Burç, DIN 1494 / ISO 3547, Kimya ve İlaç Endüstrisi, Tıp Mühendisliği, Gıda Endüstrisi, Fitingler

Paslanmaz Çelik 316 Ptfe Akın Kevlar Kumaş ptfe Glassfiber Dokuma Astar Slayt Burç Tedarikçisi Üretim Çözümleri

VIIPLUS Sürgülü rulman ve burç PTFE glassfiber Dokuma astarlı sürgü burcu, Bronz Burçlar / Burçlu Burç / Bronz / Burçlar Online / Döküm Bronz Burçlar / Bronz Burç Çin'den sipariş vermek için Kalıp Bileşenleri / Polimer Rulmanlar / Kendinden Yağlamalı Rulmanlar, paslanmaz çelik bir alt tabaka sunmak için kullanılan burçlardır ve Fenolik içinde kapsüllenen en iyi performans gösteren kompozit rulmanlar arasındadır. çin yapılan Reçine, Sorgulama (Glassfiber kaydırma kılavuzunun astar)

Çelik taban TEX PTFE elyaf örgülü kendinden yağlamalı burç, paslanmaz çelik ve PTFE sayesinde korozyona ve bakım gerektirmeyen malzeme. Üstün kayma ve aşınma performansı.
Pompa ve Vana Yağı ve Gaz Endüstrileri için Kendinden Yağlamalı Yatak Çözümleri Stok ve İmalatı Yapıyoruz.

İstek üzerine özel ölçüler ve emperyal ölçüler mevcuttur

Sürgülü rulman

YAYIN MALZEMELERİ

Destek malzemesi: Paslanmaz çelik

Ara tabaka: sinter bronz

Sürgülü katman: PTFE / Glassfiber Dokuma Astar Slayt Burç

İŞLEME TOLERANSI DETAYLARI

Konut ØH7

Burç montajı sonrası iç Ø burçH9

Şaft toleransıf7 veya h8

VIIPLUS ptfe fiber metal taban kendinden yağlamalı yatak, sürtünme yüzeyi tabakası olarak ptfe elyaf dokuma kumaş ile, yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik plaka, bronz plaka veya matris olarak paslanmaz çelik plakadan yapılan kendinden yağlamalı bir kompozit yatak malzemesidir . İkisi, yapısal yapıştırıcının katı bir bağı vasıtasıyla kayar yatağa yuvarlanır. PTFE elyaf ve metal levha arasındaki yapışma kuvvetini garanti etmek için dokuma kumaş, özel ptfe filamentinden ve aramid filamanından yapılır. yüksek taşıma kapasitesi, iyi aşınma direnci, uygun sıcaklık, orta, basit yapı, kompakt boyut ve iyi bir istikrar yelpazesi.

Politetrafloroetilen (ptfe) mükemmel performansa sahip kendinden yağlamalı bir malzemedir. Ancak aşınma direnci düşük mukavemeti nedeniyle düşüktür. Mevcut durumda, elyafların veya diğer dolgu maddelerinin çoğu aşınma direncini arttırmak için kullanılır, etki çok Sınırlı olarak ve politetrafloroetilen fiber, bu yöndeki eksikliği gidermek için saf politetrafloroetilen reçineden 15 kat daha yüksek çekme dayanımına sahiptir, aşınma direnci aynı zamanda, elyaf aynı zamanda, politetrafloroetilen reçinenin soğuk akış fenomeninin oluşumunu önler .Politetrafluoroetilen fiber metal taban kendinden yağlamalı yataklar çelik taban, bakır taban ve paslanmaz çelik taban üçe ayrılır.


Politetrafloroetilen (PTFE) elyaf kumaş kendinden yağlamalı kompozit malzeme yeni bir tür katı kendinden yağlama malzemesidir, PTFE elyaf kumaş, PTFE malzemenin düşük sürtünme katsayısını aynı anda korur ve aynı zamanda yüksek bir mekanik mukavemete sahiptir. eklem yatağının iç ve dış halkaları arasındaki katman, havacılık, otomobil, büyük makine ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılır. Bu yazıda, PTFE elyaf ve Kevlar elyaf, PTFE elyaf kumaşını dokuma makinesi ile dokuma etmek için hammadde olarak kullanılmıştır. Sodyum naftalin kompleks çözeltisinin yüzey işleminden sonra, PTFE elyaf kumaşın kendinden yağlanan kompozit materyali, fenol-epoksi yapıştırıcı ve 45 # çeliğin bağ kürleme işlemi ile hazırlanmıştır. Sürtünme katsayısı ve aşınma miktarı PTFE elyaf ve yüzeyin etkisi Kompozitlerin sürtünme özellikleri üzerindeki işlem sürtünme ve aşınma test cihazı ile ölçülmüştür. Sürtünme yüzeyi taramalı elektron mikroskobu ile karakterize edilmiş ve sürtünme mekanizması analiz edilmiştir. Dokuma kumaş ve bitmiş kumaşın astar malzemeleri karşılaştırılmış ve analiz edilmiştir. Sodyum naftalin kompleksi çözeltisi ile yapılan yüzey işlemi F elementini PTFE elyaf kumaşın yüzeyinden soyabilir, metal ile yapışma kuvvetini artırabilir, ancak PTFE elyaf kumaşın aşınma direncini bir dereceye kadar azaltabilir. olduğu gibi, aşınma direncinin azalması daha az olacaktır. dium naftalen kompleksi çözeltisinin, aramid lifi ve Kevlar lifi üzerinde çok az etkisi vardır. 5 dakika süreyle yüzey işleminden sonra, numunenin sürtünme yüzeyi daha fazla döküntü ve aşındırıcı aşınmaya neden olmuştur. kumaşın aşınma önleme performansı. % 30 elyaf içeriğine sahip kumaş için, sürtünme hızı ne kadar yüksek olursa, sürtünme katsayısı da o kadar yüksektir. Aksine,% 80 PTFE elyaf içeriğine sahip kumaşlar için sürtünme hızı ne kadar yüksek olursa, sürtünme katsayısı o kadar düşük olur.

YOLCULUK BAKIMI

Paslanmaz çelik burç, PTFE kayar katmanlı bakım gerektirmeyen yatak malzemesidir, bu nedenle yağlama gerekli değildir, ancak mümkündür.
Tipik özellikleri

  • Kendinden yağlamalı, bakım gerektirmeyen yağlama, tamamen yağlama yapmama koşulu altında çalışabilir;

  • Dönme, ileri geri hareket, sallanma ve aralıklı hareketler ve diğer hareket şekilleri için uygundur;

  • Yüksek taşıma kapasitesi, 210MPa'ya kadar maksimum statik yük;

  • Düşük sürtünme katsayısı, 0,02 yağ yağlama;

  • Geniş bir sıcaklık aralığı kullanarak, - 200 ℃ ~ + 250 ℃ sıcaklık aralığında olabilir;

  • Güçlü darbe yükü direnci, "sürünme" olgusu yok, düzgün çalışma;

  • Yüksek aşınma direnci, iyi korozyon direnci, soğuk akış olgusu yok;

  • İyi boyutsal kararlılık (suda genleşme yok), iletken olmayan, manyetik olmayan;

  • Rulman, kompakt tasarım için uygun ince duvar yapısı, hafif, küçük hacimlidir;

UYGULAMA ARALIĞI

Kimya ve ilaç endüstrisi, tıp mühendisliği, gıda endüstrisi, bağlantı parçaları

TEMASTA OLMAK

Size yardım etmek için daima buradayız. VIIPLU SLEEVE rulmanlar, yüksek hassasiyetli, minyatür ve bronz grafit rulmanlar, ptfe pom yatakları, burçlar ve ilgili rulman hizmetlerinin önde gelen tedarikçilerinden biridir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

MÜHENDİSLİK RULMANLARI ÇÖZÜMLERİ

+ 86-0573-84499350 tiffany@viiplus.com www.bronzegleitlager.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin