Çin Bronz Gleitlager Üretici
ÜRETİYORUZ • STOK • TRİBOLOJİK SÜRGÜLÜ RULMANLAR HTTPS://BRONZELUBE.COM | ONLİNE KENDİNİ YAĞLI RULMANLAR İÇİN PREMIER ÇİN KAYNAĞI

DAHA FAZLA TASARIM ÖZGÜRLÜĞÜ İLE SİZE SAHİP, DOLGULU GRAFİT BRONZ BURCU BOYUTLARINIZI BULUN

MÜHENDİSLİK | ÖZEL İMALAT | PLASTİK POLİMER DÜZ RULMANLARIN İMALATI | MONTAJ TOLERANSI

BRONZ BURÇLAR İÇİN ONLINE KAYNAĞINIZ - KOL BURCU, / FLANŞ, YIKAYICILAR

haber

June 18, 2019

Kayar Yataklar ve Özel Kol Burçları Uzmanı | İsteğe Göre Özel Ölçüler ve İmparatorluk Ebatları Mevcuttur

ÇİN üretici ve kaymalı rulmanlar, kaymalı rulmanlar ve makaralı rulmanlar tedarikçilerinden biri. Dünya standartlarında lojistik! Sürgülü Rulman Teknolojisi, Çin Kol Rulman Üreticisi, Düz Rulmanlar, Burçlar, Kendinden Yağlamalı Yatak, Silindirik Burçlar, Triboloji, Yüzey Mühendisliği.

Fiş bronz grafit burçlar, C86300 C86200 bronz rulman malzemesi ile yapılmış kaymalı bir rulmandır. Normal yağlamanın zor veya imkansız olduğu uygulamalar için idealdirler. Stokta mevcuttur - manşon, flanşlı, baskı yatakları, rondela ve plaka stoğu.

Yağsız yağlama, yağ veya yakıt için yağlama yağının yerleştirilmesi zordur, bakım gerektirmeden kullanılabilir veya daha az bakım gerektirir, ancak yetersiz tedarik nedeniyle ortaya çıkan riski ortadan kaldırır.

Burç: Bronz Sürgülü Pad Döküm Bronz Bush Katı Metal Yüksek stres Pirinç Rulman Grafit Takılı Yağlar Burç Rulman

Çin'den Standart ve Konfigüre Edilebilir Endüstriyel Bileşenler. Mekanik bileşenler, Pres Kalıp, VIIPLUS BUSHING.Free CAD indirme, kısa teslim süreleri, rekabetçi fiyat, online sipariş kullanılabilir Plastik Kalıp ürünleri.

Gıda endüstrisinde yüksek fonksiyonel burç malzemelerinin uygulanması Yüksek işlevsel malzemelerimizin çoğu, gıda endüstrisinin performans açısından gereksinimlerini karşılar, aynı zamanda insan vücudu ile temas edebilecek ve fda ve roh gereksinimlerini karşılayan malzemeler kullanır.

BİZİ TAKİP EDİN

Yüksek sıcaklık dayanımı C86300 Bronz Burç ve Aşınma Plakası flanşlı bronz burçlar

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

İletişim bilgileri