Çin Bronz Gleitlager Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Tiffany

Telefon numarası : +86 18258386757

Naber : +8618258386757

Free call

Kayar Yataklar ve Özel Kol Burçları Uzmanı | İsteğe Göre Özel Ölçüler ve İmparatorluk Ebatları Mevcuttur

June 18, 2019

hakkında en son şirket haberleri Kayar Yataklar ve Özel Kol Burçları Uzmanı |  İsteğe Göre Özel Ölçüler ve İmparatorluk Ebatları Mevcuttur
ÇİN üretici ve kaymalı rulmanlar, kaymalı rulmanlar ve makaralı rulmanlar tedarikçilerinden biri. Dünya standartlarında lojistik! Sürgülü Rulman Teknolojisi, Çin Kol Rulman Üreticisi, Düz Rulmanlar, Burçlar, Kendinden Yağlamalı Yatak, Silindirik Burçlar, Triboloji, Yüzey Mühendisliği.

Fiş bronz grafit burçlar, C86300 C86200 bronz rulman malzemesi ile yapılmış kaymalı bir rulmandır. Normal yağlamanın zor veya imkansız olduğu uygulamalar için idealdirler. Stokta mevcuttur - manşon, flanşlı, baskı yatakları, rondela ve plaka stoğu.

Yağsız yağlama, yağ veya yakıt için yağlama yağının yerleştirilmesi zordur, bakım gerektirmeden kullanılabilir veya daha az bakım gerektirir, ancak yetersiz tedarik nedeniyle ortaya çıkan riski ortadan kaldırır.

Burç: Bronz Sürgülü Pad Döküm Bronz Bush Katı Metal Yüksek stres Pirinç Rulman Grafit Takılı Yağlar Burç Rulman

Çin'den Standart ve Konfigüre Edilebilir Endüstriyel Bileşenler. Mekanik bileşenler, Pres Kalıp, VIIPLUS BUSHING.Free CAD indirme, kısa teslim süreleri, rekabetçi fiyat, online sipariş kullanılabilir Plastik Kalıp ürünleri.

Gıda endüstrisinde yüksek fonksiyonel burç malzemelerinin uygulanması Yüksek işlevsel malzemelerimizin çoğu, gıda endüstrisinin performans açısından gereksinimlerini karşılar, aynı zamanda insan vücudu ile temas edebilecek ve fda ve roh gereksinimlerini karşılayan malzemeler kullanır.

BİZİ TAKİP EDİN

Yüksek sıcaklık dayanımı C86300 Bronz Burç ve Aşınma Plakası flanşlı bronz burçlar

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin