Çin Bronz Gleitlager Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Tiffany

Telefon numarası : +86 18258386757

Naber : +8618258386757

Free call

Döndü Bronz Tıkalı Manşon Burçlar Yağ Yiv | C86300 / C86200 Bronz standart ölçü ve Flanş Ölçüleri

December 22, 2018

hakkında en son şirket haberleri Döndü Bronz Tıkalı Manşon Burçlar Yağ Yiv |  C86300 / C86200 Bronz standart ölçü ve Flanş Ölçüleri

Çin ve diğer standart ebatlarda sipariş vermek için C86300 / C86200 döner uçlu Yağ Yivli Bronz Rulman , Flanş Ölçüleri ve Güven Yıkayıcı stoklarda mevcuttur veya çizimlerden üretilebilir. Grafitli bronz burçlar bakım gerektirmeyen bir alternatiftir. Döndürülen rulmanlar genellikle teknik ve ekonomik olarak uygun rulman çözümleridir. Yüksek yükleme kabiliyeti, düşük ağırlık, flanşlı veya flanşsız özel katı yağlama maddesi ile döküm bronz malzemeden imal edilmiştir.

Yağ Oluklu Bronz Tip

VIIPLUS, bronz yatakların performansını doğru alaşımlı ve oluk tasarımı seçimi ile hassas şekilde ayarlayabilir. Borç burçlar, bakım bağı taşıyan bir malzemedir. Düzenli olarak yağlanmaları gerekir, aksi takdirde şaftın yanı sıra burç çok hızlı aşınır. Yüksek yük alanında mil ile burç arasında yeterli miktarda gres dağıtılması gerekir. Ayrıca hareket tipi, salınım veya sürekli dönme, oluk tipi ve şeklinin seçimini belirleyecektir.

STANDART STOKLU SÜRME RULMANLAR ÇİN ÜRETİCİ

Manganez Bronz Burçlar

GRAFİT FİŞTİRİLMİŞ DÖKÜM C86300 / c86200 BRONZ

Yüksek Sıcaklıklar ve Daha Ağır Yükler İçin Kendinden Yağlamalı

Baskı ve paketleme Kağıt makineleri | Düzgün çalışan ve bakım gerektirmeyen rulmanlar

VIIPLUS çin ürünleri uzun süreli kullanım ve yüksek verim için kesin standartlar için üretilmiştir. C95400 alüminyum bronz burçtan yapılmıştır
, C86300 manganez bronz alaşımlı burçlar, C93200 (SAE660) kalay bronz flanşlı burçlar, bakır alaşımı veya diğer özellikleri ürünlerimiz tasarımlarınızı bir üst seviyeye taşıyabilir. Özel ihtiyaçlarınız için özel bir rulman bile üretebiliriz. VIIPLUS, her benzersiz uygulamada daha iyi performans için birçok malzemeden yapılmış çok yönlü bir ürün kovanı sunar. yatak, aşınma plakası.

VIIPLUS Company'nin çalı ürünleri, havacılık, metalurji, madencilik, elektrik, makine, matbaacılık ve otomotiv endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.


Yağlama noktalarında kağıt yapım mekaniği prensip olarak kapalı. Bu yüzden Papermaking makinelerinde kendinden yağlamalı yataklar kullanıyoruz.

Paslanmaz çelikten yapılmış yataklar ve miller bakım gerektirmez.

Düzgün çalışan ve bakım gerektirmeyen burç,

Her türlü matbaa baskı kâğıt kovanın transfer parçalarını, sıcak damgalama çentik açma makinesini sıcak damgalama şaft kovanının transfer parçasını aktarın. Kağıt makinesi kurutma hattı makaralı mil kovanı, sarma makinesi

Hiç kimse Tam - otomatik hidrolik balya burçları, Paketleyici kağıt kutusu, kağıt kutusu, gazete kağıdı, kitaplar ve süreli yayınlar vb. İçin uygundur.

Tasarlanmış Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Çözümleri

Tasarım Yardımı | Malzeme Seçimi | Bileşen Geometrisi

Bronz Burçlar, Bronz Burçlar Online, Döküm Bronz Burçlar, Yağlı Emdirilmiş Bronz Burçlar, SAE 841 Bronz Burçlar, Yatak Bronz, Sinterlenmiş Bronz Burçlar, Flanşlı Bronz Burçlar, Bronz Thrust Yıkayıcılar, Kendinden Yağlamalı Bronz Burçlar, Yağlı Dolgulu Bronz Burçlar, Online Bronz Burçlar Satın Al

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Rulmanlar ve Componments

+ 86-0573-84499350

www.viiplus.com tiffany@viiplus.com www.bronzegleitlager.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin