Çin Bronz Gleitlager Üretici

Vinç ve Kaldırma Ekipmanları Sarılı Bronz Burçlu Elmas Veya Küresel Yağ Delikleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bronz Burç Üreticisi
Marka adı: CHINA wrapped bushing, Bronze CuSn8P, DIN 1494 / ISO 3547, Low-maintenance
Sertifika: Bushing Standard Met:MBZ, B09 or MBZ B09
Model numarası: CuSn8'den üretilmiş Bronz Rulmanlar ve Bronz Kol Burçlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: fosforlu bronz burç, kalaylı bronz rulmanlar, pirinç burçlar
Fiyat: Precision Tolerance, Factory Price‎
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTONLARI
Teslim süresi: 2-3 hafta
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: 1200000 Adet / Adet her Ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: bronz karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar
boyut: standart boyut mevcut Liman: Shanhai veya Ningbo
Kalite: OEM tip: burçlar, yaka burçları, pullar, şeritler veya özel tasarımlar
Örneklem: Mevcut Uygulama: Lineer, salınımlı ve dönen hareketlere uygun sürtünme önleyici yatak

Ürün Açıklaması

Alternatif BRM-10 (WB800, FB800, SKF PRM) Vinç ve Kaldırma Ekipmanları Burçları, Gres Hazneli Monometalik Malzeme CuSn8

Vinç ve Kaldırma Ekipmanları, bom ayak pivotlarında çok yüksek yükleri ve direk askısı tertibatında gres yağlaması için erişilemeyen menteşe ve destek noktalarını kaldıracak şekilde kaymaktadır.

Wrapped Bronze Bushing Diamond CuSn8 | Sarılı Bronz Burçlu Elmas CuSn8 | VIIPLUS Metal Sleeve Material VIIPLUS Metal Kol Malzemesi

 • Malzeme:

  bronz

 • Diğer özellikler:

  yüksek performans

 • Uygulamalar:

  ağır yükler için

VIIPLUS ihracat için rulman satış hizmeti sunmak konusunda uzmanlaşmış çin'de ihracat için kendinden yağlamalı rulmanlar tedarikçisi konumundadır, aynı zamanda biz de İngiliz sistemi (standart dışı) rulman sağlamak, göre özelleştirilebilir müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını, müşterilerin acil ihtiyaçlarını çözmek için.
VIIPLUS kuruluşundan bu yana, "bütünlük, birlik, pragmatik, yenilik" kurumsal ruh olarak, ileri teknoloji ile "birinci sınıf yetenekleri, birinci sınıf başarıları, birinci sınıf kalite, birinci sınıf yönetimi" iş hedeflerine bağlı, istikrarlı ürün kalitesi, saygılı hizmet, ana iş geliştirme kararlıyız, tam oyun vererek kendi teknik avantajları, ürün ve pazar avantajları, sağlamak için makine ve ekipman destekleyen rulmanlar ve ilgili ürünler, profesyonel rulman satış şirketi .
VIIPLUS "bugünün kalitesi yarının pazarı, müşteri memnuniyeti bizim peşinde", "geliştirme, kalite marka" politikası doğrultusunda, yüksek kaliteli ürünler, uygun fiyat ile müşterilerine kazanmak için iş felsefesine bağlı kalacaktır aynı zamanda müşterilerine iyi çıkarlar bırakın, ortaklara uzun vadeli çıkarlar bırakın. Sıcak rehberlik, iş görüşmeleri ziyaret müşterilere hoş geldiniz!
Grasp the world business opportunities, and you work together to create brilliant.We are responsible for each set of self-lubricating bearings and provide service to every customer. Dünya iş fırsatlarını kavrayın ve parlak oluşturmak için birlikte çalışırsınız. Please contact VIIPLUS TEAM. Lütfen VIIPLUS TEAM ile iletişime geçin.

 

 

 

 

VIIPLUS bearings can be made in many sizes and forms, including thin-walled, thick-walled, flanged, cylindrical, sintered and oil-impregnated, and more. VIIPLUS rulmanlar, ince duvarlı, kalın duvarlı, flanşlı, silindirik, sinterlenmiş ve yağ emdirilmiş ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok boyutta ve şekilde üretilebilir. Some popular bearing materials and their benefits include:Wrapped Bronze Bushing Bazı popüler rulman malzemeleri ve faydaları şunlardır: Sarılı Bronz Burç

Wrapped Bronze bearings are made completely of bronze. Sarılı Bronz rulmanlar tamamen bronzdan yapılmıştır. They are particularly suitable for applications, which must be re-lubricated due to dirty environments. Kirli ortamlar nedeniyle yeniden yağlanması gereken uygulamalar için özellikle uygundurlar. The sliding surface is provided with lubrication pockets, which contribute to the enhanced lubrication performance. Kayar yüzey, gelişmiş yağlama performansına katkıda bulunan yağlama cepleri ile donatılmıştır.

 

090 CuSn8P, yağı depolamak için yüzeyde elmas veya küresel yağ delikleri yuvarlamak için malzeme olarak kullanılır.İyi yorgunluk mukavemeti ve taşıma kapasitesi, korozyon direnci, aşınma direnci vardır.Tarım makineleri, inşaat makineleri, inşaat makineleri ve diğer yüksek yük düşük hızda durumlar.

 

VIIPLUS offers a broad range of sizes, forms and materials in bronze bearings. VIIPLUS bronz yataklarda geniş bir boyut, form ve malzeme yelpazesi sunmaktadır. Bronze bushings offer excellent corrosion resistance in industrial outdoor applications and in water, marine and offshore environments. Bronz burçlar endüstriyel dış mekan uygulamalarında ve su, deniz ve açık deniz ortamlarında mükemmel korozyon direnci sağlar.

 

VIIPLIS BRONZE BUSHINGS 090 can offer some advantages including thin wall, lower weight, cheaper cost, high load etc. It is suitable for high load, lower speed application like construction, Transport, and agriculture machinery.bronze wrapped bushings are made of entirely bronze CuSn8. VIIPLIS BRONZ BURÇLARI 090, ince duvar, daha düşük ağırlık, daha ucuz maliyet, yüksek yük vb. . Because of material properties, the working surface rolled with diamond Indentations (standard Indentations) or stamped oil grooves according to detailed application. Malzeme özellikleri nedeniyle, çalışma yüzeyi detaylı uygulamaya göre elmas Endikasyonları (standart Endikasyonlar) veya damgalı yağ olukları ile yuvarlandı. And it also has good Performance of anti-corrosion caused by chemical and environments. Ayrıca kimyasal ve ortamların neden olduğu iyi bir korozyon önleme performansına sahiptir. During the operation, the grease & oil will be released from the Indentations, which allow for long-term lubrication. Operasyon sırasında, gres ve yağ, uzun süreli yağlamaya izin veren Endikasyonlardan serbest bırakılacaktır. Compare with Machined bronze bearings; İşlenmiş bronz rulmanlar ile karşılaştırın;

090 Kimyasal Bileşimi

Parça NO

Malzeme

Cu

Sn

P

Pb

Zn

VIIPLUS-090

CuSn8

% 91.3

% 8.5

% 0.2

/

/

ÖZELLİKLERİ

 • Yağlama için girintili katı bronz şeritten yapılmış rulman malzemesi

 • İyi aşınma direnci, zorlu koşullara uygun

 • Nispeten yüksek yükler ve düşük hızlar altında optimum performans

AVAILABILITY

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur

 

090 Silindirik burçlar Elmas Yağı Endikasyonları / Delikleri

Vinç ve Kaldırma Ekipmanları Sarılı Bronz Burçlu Elmas Veya Küresel Yağ Delikleri

 

Siparişe göre rulman formları: standart dışı boyutlarda silindirik burçlar, flanşlı burçlar, sürgülü plakalar, özel rulman tasarımları

 

Yağlama Girintileri ile CuSn8 Bronz Rulmanlar

GEROLLTE GLEITLAGER (CUSN8) Sarılı bronz sürgülü yatak - yağlama cepli gleitlager VSB-22 090 burçlar

 

 

 

Ekstra ağır yükler için bronz rulmanlar.
Özellikleri
- Ekstra yüksek yük kapasitesi
- İyi yağlama özellikleri
- Geniş sıcaklık aralığı
- Kolay montaj

Kullanım alanları örn.
Orman ve inşaat makineleri, tarım makineleri, vinçler, forkliftler, kaldırma ekipmanları vb.

Şekiller ve formlar
Düz silindirik rulmanlar, flanşlı rulmanlar, baskı makineleri, kayar plakalar.

 

Ürün Açıklaması

 

FB090 bearing is wrapped by bronze strip. FB090 rulmanı bronz şerit ile sarılmıştır. The material is made of particular formulation with high specific gravity and on its surface may be incorporated with spherical or diamond shaped indentations or oil grooves as required by customer. Malzeme, yüksek özgül ağırlığa sahip özel bir formülasyondan yapılır ve yüzeyinde müşteri tarafından talep edildiği gibi küresel veya elmas şekilli girintiler veya yağ olukları bulunabilir. It is of high load capacity and long life. Yüksek yük kapasitesi ve uzun ömürlüdür. It can act as substitution of traditional bronze bushing for low cost and performance of anti higher compact. Düşük maliyet ve anti-yüksek kompaktın performansı için geleneksel bronz burcun yerine kullanılabilir. It is widely used in hoisting machines, construction machines, automobiles, tractors, trucks, machine tools and some mining industy. Kaldırma makineleri, inşaat makineleri, otomobiller, traktörler, kamyonlar, takım tezgahları ve bazı madencilik endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

 

FB090 Bronz Sarılı Burç

 

Ekstra ağır yükler için haddelenmiş bronz rulmanlar.

 

Malzeme:

CuSn8

Sertlik:


HB90 ~ 120

Sıcaklık sınırı:

-80 ℃ ~ 200 ℃

Yükleme kapasitesi:

75N / mm2


Hız Limiti:


2.5 m / sn

 

TEKNİK BİLGİLER

 • Sarılı bronz kayar yatak

 • Düşük bakım

 • Yağlama cepleri ile

ÖZELLİKLERİ

 • Düşük aşınmada yüksek yük kapasitesi ve stabilite, kaba çalışmaya uygun, korozyona dayanıklı.

MALZEMELER

 • CuSn8P

MALZEME ÖZELLİKLERİ

 • Özgül yük kapasitesi statik≤ 120 [N / mm2]

 • Specific load capacity dynamic≤ 40 [N/mm2] at max. Özgül yük kapasitesi dinamik≤ 40 [N / mm2] maks. 2.0 m/s 2,0 m / s

 • Kayma hızı ≤ 2,0 [m / s]

 • Sürtünme değeri *** yağlamaya bağlı olarak 0,08 [µ] ila 0,25 [µ]

 • Sıcaklık gerilimi - 100 [° C] ila + 200 [° C]

 • Max. Maks. PV-value2,8 [N/mm² xm/s] PV değeri 2,8 [N / mm² xm / s]

 

TOLERANS DETAYLARI

 • Gövde ØH7

 • Geçit izolatöründen sonra Ø Ø

 • Şaft toleransı f7 ila h8

 

BAKIM

 • is a low-maintenance bronze sliding bearing. az bakım gerektiren bronz kayar yataktır. Primary lubrication is necessary. Birincil yağlama gereklidir. Oil or grease lubrication is possible. Yağ veya gres yağlaması mümkündür. Due to lubrication pockets, clearances are reduced to a minimum. Yağlama cepleri nedeniyle, açıklıklar minimuma indirilir.

UYGULAMA YELPAZESİ

 • Hidrolik silindirler, inşaat makineleri, vinç yapımı, tarım makineleri (darbe yüklemesi)

BAŞLIKVinç ve Kaldırma Ekipmanları Sarılı Bronz Burçlu Elmas Veya Küresel Yağ Delikleri

Özel ölçüler istek üzerine temin edilebilir

Temasta olmak ...

 

Bize online bir soruşturma gönderin

 

 

You can use our “Enquiry Form” to get in touch with us. Bizimle iletişime geçmek için “Talep Formumuzu” kullanabilirsiniz. One of our sales team will contact you immediately. Satış ekibimizden biri hemen sizinle iletişime geçecektir.

 

 

 

 

 

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz