Ana sayfa ÜrünlerBronz Kol Burçlar

C86300 ASTM UNS / SAE Grafit ile Bakır Alaşım Bronz Kol Burç Döküm

Sertifika
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.

—— Kanada konumundan David

Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir

—— Kaliforniya'dan Valerie

Kovanlı Yatak için en iyi yüzey kalitesi, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burç malzeme bütünlüğü

—— Almanya'dan Papatya

“Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!

—— Florida'dan Beverly

Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.

—— Michael Russo

Ben sohbet şimdi

C86300 ASTM UNS / SAE Grafit ile Bakır Alaşım Bronz Kol Burç Döküm

C86300 ASTM UNS / SAE Grafit ile Bakır Alaşım Bronz Kol Burç Döküm
C86300 ASTM UNS / SAE Grafit ile Bakır Alaşım Bronz Kol Burç Döküm C86300 ASTM UNS / SAE Grafit ile Bakır Alaşım Bronz Kol Burç Döküm C86300 ASTM UNS / SAE Grafit ile Bakır Alaşım Bronz Kol Burç Döküm C86300 ASTM UNS / SAE Grafit ile Bakır Alaşım Bronz Kol Burç Döküm

Büyük resim :  C86300 ASTM UNS / SAE Grafit ile Bakır Alaşım Bronz Kol Burç Döküm

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Burç Üreticisi
Marka adı: REPLACEMENT PLAIN BEARINGS
Sertifika: SEA430B,C86300,DIN1709,FIBRO
Model numarası: Bronz Grafit tapa Burçlar toleranslarla karşılaştı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: MATE-TO-SİPARİŞ ÖZEL YATAKLAR
Fiyat: Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTONLARI
Teslim süresi: 2-4 Hafta
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ TT, L / C, Western Union
Yetenek temini: Bronz Burç Online • Kol Burç Üreticileri • Kaymalı Rulmanlar Tedarikçiler

C86300 ASTM UNS / SAE Grafit ile Bakır Alaşım Bronz Kol Burç Döküm

Açıklama
Malzeme: Katı Yağlayıcı ile Alüminyum Bronz, manganez bronz alaşımlı çalılar, kalay bronz flanşlı çalılar Model numarası: Silindirik manganez bronz burçlar, kalay bronz flanşlı burçlar, alüminyum bronz burçlar, baskı ronde
özellik: Kendinden yağlama Yağlama: Grafit, kendinden yağlamalı burç
Uygulama: Orta Yük Yükü Ancak Yüksek Sıcaklık ve Koşul Orta Düzey Çalışma Hızı Vb Standart boy: Daido metal burç,
bronz: C86300, C95400, C93200 BRONZ BURÇLAR Özellikleri: Düşük Direnç, Uzun Çalışma Ömrü, Bakım, kılavuz, Yüksek hassasiyet
Vurgulamak:

wrapped bronze bushings

,

graphite sleeve bearings

ASTM Standardına göre Bronz Rulman Malzemesi.Geniş bir yelpazede bronz parça şekil ve boyutlarında tedarik edebiliriz.Ayrıca C86200, C86300, C95400, SAE430B standardına uygun veya benzer özelliklere sahibiz.

 

ASTM Döküm Bakır Alaşımlı Rulmanlar EKSTRA BÜYÜK BEDEN STANDART STOKLANMIŞ BOYUT ve ŞAFT TOLERANS KAYAR RULMANLAR KAYNAKLI / GRAFİT TAPALI KOLLU BRONZ BURÇLAR C86300 MANUFACTURERC86300 (SAE430B) Mangan Bronz Burç ve C863 Plaka Burçlu Mangan Bronz Burç SAE 430B

Bronz Kovan Burç boyutu Mevcuttur.C86300 döküm manganez bronz grafit burçlar, ağır yükler ve düşük hızlar için olağanüstü aşınma özellikleri ve yüksek yatak mukavemetinin iyi bir kombinasyonunu gerektiren uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış, yüksek mukavemetli, ısıl işlem görmeyen bir bakır alaşımıdır.VIIPLUS ÇİN Kendinden yağlamalı rulman ürünleri, şasi yürüme mekanizması, gövde parçaları, hidrolik bileşenler ve diğer parçalarda temin edilmiştir.Bimetalik sınır yağlamalı rulmanlar, metal bazlı kendinden yağlamalı rulmanlar ve metal-plastik kendinden yağlamalı rulmanlardan oluşmaktadır. malzemeler yüksek yük koşullarında mükemmel aşınma direncine ve toz direncine sahiptir.Bu arada, kendinden yağlama teknolojisi yatağın bakım döngüsünü büyük ölçüde uzattı, ekipmanın kullanım oranını iyileştirdi ve bakım maliyetini düşürdü.
 

C863 Manganez, grafit tapalı, Metrik Boyut

 

12 mm İç Çap x 18 mm Dış Çap x 12 mm Uzun

 

12 mm ID x 18 mm OD x 15 mm Uzun

 

 

MALZEME JDB
GB1776-87 ZCuZn25 Al6Fe3Mn3
ISO1338 GCuZn25 Al6Fe3Mn3
DIN G-CuZn25 Al5
JIS HBsC4
ASTM / UNS C86300
(BS) HTB2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bronz Burçlar Montajı

 

VIIPLUS Kaliteli STANDART-STOKLI boyutta döküm bronz kovan burç C86300 Manganez bronz burçlar kaymalı yataklar üreticisi.

VIIPLUS, kendinden yağlamalı yataklar, C86300 pirinç, bronz burçların yanı sıra manganez bronz burç, alüminyum bronz kaymalı yataklar, kalay bronz burçlar üreten bir Çin üreticisidir.

Pirinç, Bronz Burçlar ve Alüminyum Bronz - Çin'de Üretilen Metal Burçlar

 

Bronz Burçlar Montajı

 

Kaymalı yatağın H9 toleransına, tolerans e7 veya f7 olan milleri tavsiye ederiz.H-milleri kullanılıyorsa, yatak iç çapı F7 toleransına kadar işlenmelidir.

Kayar yatak ürünlerimiz, titiz standart boyutlarına göre tasarlanmıştır


VIIPLUSÇin ürünleri uzun süreli kullanım ve yüksek verim için kesin standartlara göre üretilmektedir.C95400 alüminyum bronz burç, C86300 manganlı bronz alaşımlı burçlar, C93200 (SAE660) kalay bronz flanşlı burçlar, bakır alaşımı veya diğer özelliklerden üretilen ürünlerimiz tasarımlarınızı bir üst seviyeye taşıyabilir.Özel ihtiyaçlarınız için bir rulmanı özel olarak üretebiliriz. VIIPLUS, her benzersiz uygulamada gelişmiş performans için birçok türde malzemeden yapılmış çok yönlü bir ürün burcu sunar.

Alüminyum bronz Burçlar, pirinç bronz bakır alaşımı, bronz alaşımları, bronz çubuk stoğu, manganez bronz, C86300, C93200, C95400, SAE40, SAE660 Bronz Burç VIIPLUS çin'den tedarik Silindirik burçlar, flanşlı burçlar, baskı pulları, düz şerit malzeme, yarım yatak, aşınma plakası.

Kayar Yatak formları standart ölçülerde mevcuttur


· Silindirik burçlar
· Flanşlı burçlar
· Kayar plakalar
Sipariş üzerine yapılan yatak formları: özel boyutlarda standart formlar, ay yataklar, flanşlı ay yataklar, yarım yataklar, damgalama veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özel yatak tasarımları

Kendinden yağlamalı yatak nedir?graphite plugged bronze bushings

Katı Bronz Metalik Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Tapa Grafit Dökme Bronz Rulmanlar Tarım Traktör burcu C86300

Daha uzun hizmet ömrü


Daha zor bakım, rulman değişimi veya sadece eklemlerin yağlanması için kesinti süresi, para ve zaman kaybıdır.Geleneksel yağlanmış bakır, çelik ve makaralı rulmanlardan üstün oldukları kanıtlanmış olup, inşaat ve tarım ekipmanlarındaki zorlu uygulamalarda yaygın olarak kullanılırlar.

Kayar bronz yatakların kapsamlı uygulamaları aşağıdaki gibidir

 • Bağlantılar ve pivot noktaları
 • Menteşe
 • Pedal
 • Direksiyon ve süspansiyon bileşenleri
 • Kingpin
 • Hidrolik silindir

Kendinden Yağlamalı Grafit Tıkalı Bronz Kovanlı Burç

Tapa Grafit Kovanlı Burç

 

JDB katı uçlu yatak serisi Genel temel üründür, yüksek basınç, düşük basınç, yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, yağlama, yağlama veya su ile yağlama olmaksızın uyum sağlayabilir.Ürünün matrisi yüksek kuvvetli pirinç olup, genel bakır kovana göre sertliği bir kez, aşınmaya direnç özelliği bir kez artar.
Hafif sanayi makinelerinde, ağır makinelerde, inşaat makinelerinde, metalurjik makinelerde, sürekli döküm makinesi, haddehane, enjeksiyon kalıplama makinesi, kağıt makinesi, kalıp kılavuz kolonu, gemi, takım tezgahları gibi nakliye makinelerinde yaygın olarak kullanılır.

İthal tarım ekipmanları için yedek parça burçları - pulluk burçları, tırmık, ekici yatakları, kültivatör burçları, derin toprak makinesi burçları, biçerdöver yatakları, traktör burçları, vb.

VSB-50 Katı Bronz Metalik Kendinden Yağlamalı Rulmanlar C86300 Manganez Bronz Burçlar

C86300 Tipik uygulamalar, yavaş hızlı ağır hizmet tipi yük yatakları, dişliler, kamlar ve hidrolik silindir parçalarını içerir.sürekli döküm manganez bronz, ağır yükler ve yavaş hızlar için olağanüstü aşınma özellikleri ve yüksek taşıma mukavemetinin iyi bir kombinasyonunu gerektiren uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış, yüksek mukavemetli, ısıl işlem görmeyen bakır alaşımıdır.

Kendinden yağlamalı yatak nedir?

Kendinden yağlamalı rulmanlar, farklı KULLANIMLAR ve çalışma koşullarına göre kompozit kendinden yağlamalı rulmanlara, katı gömülü kendinden yağlamalı rulman miline, bimetalik kendinden yağlamalı rulmanlara, özel kendinden yağlamalı rulmanlara ayrılmıştır, farklı kendinden yağlamalı rulmanlar seçin.
Katı kakmalı kendinden yağlamalı rulmanların (JDB) ana kategorilerinden biri, hem metal yatakların hem de yağsız yağlamalı yatakların özelliklerine sahip yeni bir yağlamalı yatak türüdür.
Yüksek taşıma kapasitesi, darbe direnci, yüksek sıcaklık direnci, güçlü kendinden yağlama kabiliyeti özelliklerine sahiptir, özellikle ağır yük, düşük hız, pistonlu veya salınımlı ve yağlama ve yağ filmi oluşturmanın zor olduğu diğer durumlar için uygundur ve su ve diğer asit korozyonundan ve erozyondan korkmaz.Ürünler, metalurjik sürekli döküm makinesinde, haddeleme ekipmanında, madencilik makinelerinde, kalıpta, kaldırma makinelerinde, tekstil makinelerinde, rüzgar enerjisi üretiminde, gemilerde, türbinlerde, türbinlerde, enjeksiyon kalıplama makinelerinde ve ekipman üretim hatları Aşınma direnci, ortak şaft kovanının iki katıdır.

 

Kayar Yatakların Özellikleri

 

Katı Grafit Yağlama ile.Çeşitli malzeme özellikleri, standart ve özel şekiller de mevcuttur, gleitlager drucklager flaş enjeksiyon kalıbı kovan burcu, gleitlager düz şaft çektirme burcu plastik bilye kafesi tutucu kaydırma plakası
VSB-50 Katı yağlamalı yataklar


1. Uzun süre yağsız çalışabilir
2. Son derece yüksek yük kapasitesi, iyi aşınma önleme ve daha düşük sürtünme
3. Düşük hız ve yüksek yük için özellikle uygun
4. Yağ filminin oluşturulmasının zor olduğu ileri geri, salınım veya aralıklı hareket için uygundur
5. İyi kimyasal direnç ve korozyon önleyici özellikler
6. -40 ℃ - + 300 ℃ arası geniş bir sıcaklık aralığında kullanılabilir mi?

 

Yapısı

 

VSB-50 malzemesi, gömülü özel katı yağlayıcılar ile güçlü döküm bronz esaslı metalden yapılmıştır.Ana metal yüksek yüke dayanır ve katı yağlayıcılar kendi kendini yağlama sağlar.Rulman, düşük hızda aşırı yüksek / düşük sıcaklık koşulları altında ön yağlama olmadan mükemmel performans gösterir.Bu malzeme, özellikle yüksek yük, aralıklı salınım hareketi için bakım gerektirmeyen bir yatak çözümü sağlar.

 

Tech.Veri

 

 

 

 

Derece

650 #

650S1

650S2

650S3

Malzeme

CuZn25AI5Mn4Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAI10Ni5Fe5

CuSn12

Yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

Sertlik

≥210

≥70

50150

≥75

Gerilme direnci

≥750

≥250

≥500

≥270

Akma dayanımı

≥450

≥90

≥260

50150

Uzama

≥12

≥13

≥10

≥5

Katsayı o doğrusal genişleme

1,9 × 10-5 / ℃

1,8 × 10-5 / ℃

1,6 × 10-5 / ℃

1,8 × 10-5 / ℃

Maks. Sıcaklık

-40 ~ + 300

-40 ~ + 400 ℃

-40 ~ + 400 ℃

-40 ~ + 400 ℃

Maks. Dinamik yük

100

60

50

70

Maks. Hız (Kuru)

15

10

20

10

N / mm² * m / s (Yağlama)

200

60

60

80

Sıkıştırma deformasyonu

<0.01 mm

<0.05 mm

<0,04 mm

<0.05 mm

tipik uygulamalar

Bu tür bir yatak kuru, yüksek sıcaklık, yüksek basınç, aşındırıcı, su veya diğer kimyasal ortamlarda yağ sokulamadığında uygulanabilir.Otomotiv ürünleri hattı, su mühendisliği, baraj kapısı, plastik endüstrileri, ardışık döküm makineleri, metalurji endüstrisindeki çelik silindirler, maden makineleri, gemiler, turbo jeneratörler, hidrolik türbinler ve enjeksiyon kalıplama makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ... kaymalı yatak uygulamaları China Bearing Technologies

En zorlu rulman uygulamaları için çözümler oluşturmak üzere birlikte çalışmak.

Müşteri Burç Ölçüsü Diğer Ürünler
 • graphite plugged bronze bushings

  Grafit Tapalı Döküm Bronz Yatak

 • Katı Yağlayıcılı Hidrolik Silindir Döküm Bronz Flanşlı Rulman

 • Katı Yağlayıcı Döküm Alüminyum Bronz Rulmanlar Burçlar

 • Oiles Bush Gleitlager, Kendinden Yağlamalı Burç Pirinç Burç

 • Kalıp Bileşenleri

 • Kendinden Yağlamalı Kılavuz Sistemleri Standart Bileşenler

 • Kendinden Yağlamalı Burç

 • Bussola Autolubrificante (Kendinden Yağlamalı Burç) YIKAMA

 • Düz Kılavuz Burç

 • Yakalı Kılavuz Burç

 • Bronz Grafitte Blok Kılavuz

 •  

  Bronz-Grafitte Modüler Blok

   

 • Bronz-Grafit Blok Kılavuz Plakası Tarafı

 • Bronz-Grafit Kılavuz Plakası

 • Bronz-Grafit Kılavuzu

 • Bronz-Grafit Kılavuzu

UYGULAMA MÜHENDİSİ İLE PROJENİZE BAŞLAYIN

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanları, Metal-polimer, Filament Sargılar, Düz Rulmanlar, Flanşlı Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Pompa Rulmanları, Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar

BİZİ TAKİP EDİN

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

https://viiplus.com/

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

İlgili kişi: una

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)