Çin Bronz Gleitlager Üretici

Büro malzemesi, fotokopi makinesi ve yazıcı burcu parçalayıcı burcu, döner sandalye yatakları için yatağı ve burçları değiştirin

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kompozit düz silindirik burçlar üreticisi
Marka adı: VIIPLUS BUSHINGS SUPPLIER
Sertifika: ISO 3547 DIN 1494 Assembly Standard Tolerance
Model numarası: TEFLON DU DX YASTIKLAR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 Adet
Fiyat: $0.05 - $1.00 / Pieces
Ambalaj bilgileri: Ambalaj: Karton İhracat; Ahşap kasa ; Tahta palet.
Teslim süresi: 7 ~ 15 iş günü
Ödeme koşulları: TT peşin, Western Union
Yetenek temini: Özel Özel Yağlama Burçları İmalatı
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Lük: Karton çelik, Bronz, PTFE kaplama: Kalay veya bakır
Karakteristik: Bakım gerektirmeyen ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar Türü: burçlar, bilezikler, rondelalar, şeritler veya özel tasarımlar
Boyutu: standart ölçü mevcut Kalite: OEM
Bağlantı noktası: Shanghai

Ürün Açıklaması

Büro donanımları Burçlar VIIPLUS SÜRGÜLÜ RULMAN Sipariş Çevrimiçi CHINA kendinden yağlamalı rulman üretimi basit yapıya sahiptir, tamamen yakıt ikmali olmadan hafif ve düşük gürültülü ve uzun ömürlüdür ve bu tür yatakların diğer özellikleri, ofis otomasyon ekipmanlarında, tipik kullanımlarda yoğun olarak kullanılabilir : faks makineleri, fotokopi makineleri, öğütücüler, tarayıcılar, yazıcılar ve benzeri çeşitli derzler ve pistonlu hareket bileşenleri .

SLEEVE BUSHINGS BASIN FIT Yuvası Yatak Tipi - İnce Duvarlı Çelik Destek Yuvası yatakları . Büro malzemesi, fotokopi makinesi ve yazıcı burcu parçalayıcı burcu, döner sandalye yatakları için yatağı ve burçları değiştirin

İnce duvarlı, ayrık dikişli çelik destek, çinko kaplama

VİIPLUS ŞİRKET, ana ürün kendinden yağlamalı plastik kaymalı yataklar için ofis koltuğu pivot noktasıdır.

Ofis ekipmanları, fotokopi burçları, yazıcı burçları, parçalayıcı burçları, döner sandalye yatakları için yatak ve burçları değiştirin.

Ofis makine için rulman ve burçlar - Çelik Destek Dergisi rulmanlar, bölünmüş burçlar

Metal-Polimer Anti-Sürtünme Düz Rulmanlar kendinden yağlamalı Rulmanlar Silindirik PTFE Büro Ekipmanları çelik kaplamalı kayar burçlar | VSB-10
Metal-Polimer Sürtünmesiz Düz Rulmanlar
  • YUVARLAK KURU SÜRME AYARLARI (PTFE)

  • Çelik + Bronz Toz + PTFE / Elyaf (DU)

  • Sarılmış PTFE Astarlı (bakım gerektirmeyen), kendinden yağlamalı düz veya flanşlı rulmanlar, baskı rondelası ve şerit, PTFE ile doldurulmuş sinterlenmiş bronz tabakalı karbon çelik kabuk

TİPİK UYGULAMALAR
Ofis malzemesi

Şirketin kendinden yağlamalı yatakları basit bir yapıya, hafifliğe sahiptir, yakıt doldurmaz ve düşük gürültüye sahiptir ve yataklar gibi uzun ömürlü özellikleri ofis otomasyon cihazlarında, çok sayıda tipik kullanımda kullanılabilir: faks makineleri, fotokopi makineleri, kırık Kağıt makineleri, tarayıcılar, yazıcılar ve diğer bağlantılar ve pistonlu parçalar.

Kendinden yağlamalı yataklarımız her yerde. Sessiz ve rahat bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı olabilir. Fotokopi, yazıcı, öğütücü, döner sandalye vb.

  • Yazıcı mili kovanı

  • Fotokopi mili kovanı

  • Faks Makinesi mil kılıfı

ÖZELLİKLERİ


VSB-10 Kendinden Yağlamalı Çok Katmanlı Kompozit Burç

  • Yağlanmış uygulamalara uygun burç malzemesi

  • Kendi kendini yağlayan burçlar, kuru çalışma koşullarında çok çeşitli yükler, hızlar ve sıcaklıklar için çok iyi aşınma ve düşük sürtünme performansı sunar

  • Doğrusal, salınımlı ve dönen hareketlere uygun sürtünme önleyici yatak

  • Malzeme ilave yağlama olmadan çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve yağlama mevcut olduğunda mükemmel performans gösterir. Düşük sürtünme, düşük aşınma oranı, iyi kayma özellikleri ve çok düşük emme bu malzemenin özelliklerinden birkaçıdır. VSB-10 burçlar döner, doğrusal ve salınımlı hareketi destekleyecektir.

STRUSTURE


1. PTFE / Elyaf karışımı kalınlığı 0.01 ~ 0.03mm. Dönen milin temas yüzeyidir. PTFE katmanının ve sinterlenmiş bronz malzemenin dakika kısımları, şaftı kaplayan katı bir yağlayıcı film oluşturmak için birleşir.

2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0,20 * 0,35 mm, özel bir toz bakır bileşimi, çelik desteğe termal olarak bağlanır. Bu temas tabakası, PTFE tabakası için bir ankraj görevi görür ve termal yapıyı yatak yüzeylerinden uzağa iletir.


3. Düşük karbonlu çelik destek. Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

TEKNİK VERİ

Karbon Çelik + Bakır Tozu + (PTFE + Pb + Dolgu)

YAPI VE BİLEŞİM

· Metal-Polimer Kompozit Kendinden Yağlamalı Burç Malzemesi
· Çelik Sırt + Gözenekli Bronz Sinter +
· PTFE + Kurşun

ÇALIŞMA PERFORMANSI

Kuru

Çok iyi

Yağ yağlanmış

İyi

Gres yağlanmış

adil

Su yağlanmış

adil

Proses sıvısı yağlanmış

Fai

Teknik veri

Maks. yük

Statik

250N / mm2

Dinamik

140N / mm2

Maks. hız

Kuru

2 m / s

Yağlama

> 2 m / s

Maks. PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

AVAILABILITY

Standart ölçülerde mevcut rulman formları
· Silindirik burçlar
· Flanşlı çalılar
· İtme rondelaları
· Flanşlı rondelalar
· Sürgülü plakalar

PROJE BAŞLATIN Bir Uygulama Mühendisi ile

DU Burç, DU Rulman, Line Rulman, Ptfe Kaplamalı Burç, DX Bush, DX Rulman

VIIPLUS Müşterilerine her türlü elektronik numune sağlayın, Metal-Polimer Kompozit Rulmanlar Kataloğu!

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanşlı Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Thrust Levhalar, Endüstriyel Rulmanlar.viiplus ürünleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüm endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılır. Hidrolik ve pnömatik endüstrilerde, dövme tezgahı endüstrisinde, plastik makine endüstrisinde, kaldırma ve taşıma makinelerinde, liman makinelerinde, ofislerde, fitness makinelerinde, tekstil makinelerinde, gıda ambalajlarında, dolum makinelerinde, kimyasal makinelerde, baskı ve ambalajlarda kullanılır. , kağıt yapım makineleri, otomobiller, demiryolları Buharlı lokomotifler, gemi yapımı endüstrisi, presler, metalurji makineleri, inşaat makineleri vb.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz