Çin Bronz Gleitlager Üretici

Pompa için Turuncu PTFE METAL POLYMER RULMANLARI | Kendinden Yağlamalı Kol Rulmanları Kalay / Bakır Kaplama

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kompozit düz silindirik burçlar üreticisi
Marka adı: VIIPLUS BUSHINGS SUPPLIER
Sertifika: ISO 3547 DIN 1494 Assembly Standard Tolerance
Model numarası: TEFLON DU DX YASTIKLAR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 Adet
Fiyat: $0.05 - $1.00 / Pieces
Ambalaj bilgileri: Ambalaj: Karton İhracat; Ahşap kasa ; Tahta palet.
Teslim süresi: 7 ~ 15 iş günü
Ödeme koşulları: TT peşin, Western Union
Yetenek temini: Özel Özel Yağlama Burçları İmalatı
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Düşük Karbonlu Çelik + Gözenekli Bronz + Sarı POM Kaplama: Kalay veya bakır
tip: Sarılı Burçlar, Baskı Pulu Yağlama: Sınır Yağlama
Özelleştirilmiş: çizim veya numune dayalı renk: Siyah, kırmızı, sarı, mavi, turuncu POM çalılar
Uygulama: Otomotiv şasi, dövme makineleri, maden ocağı makineleri, metal eritme ve kaplama makineleri ve su su sınır yağlama: Kurşunsuz

Ürün Açıklaması

Boundary Lubricating Bearings plunger pump Yellow Red POM Bushes lead-free | Sınır Yağlama Rulmanları dalgıç pompa Sarı Kırmızı POM Burçlar kurşunsuz | VSB-20 orange PTFE VSB-20 turuncu PTFE

Yapı Özellikleri

Değiştirilmiş DİKİZLEMEK with self lubricating additives for applications where chemicals where chemicals may be utilized.Excellent wear in both wet or dry applications. Kimyasalların kullanılabileceği kimyasallar için uygulamalar için kendinden yağlamalı katkı maddeleri ile. hem ıslak hem de kuru uygulamalarda mükemmel aşınma. Available with a bronze substrate for use as chemical pump or valve bushings. Kimyasal pompa veya valf burçları olarak kullanılmak üzere bronz bir alt tabaka ile mevcuttur. Extra thick liner allows for slight modifications for shaft misalignment. Ekstra kalın astar, şaftın yanlış hizalanması için hafif değişikliklere izin verir.

 

Bu önceden yağlanmış yatağın yapısı, çelik bir taşıyıcı üzerine sinterlenmiş küresel toz halindeki bronzdan oluşur ve PTFE Turuncu renk yüzeye emprenye edilmiştir.
 

Metal-polimer marjinal yağlayıcı kompozit malzemeler, çalışma katmanı olarak POM veya PEEK polimer ile sinterlenmiş gözenekli bronz metal destekten oluşur. Çelik arkalık olağanüstü yüksek yük taşıma kapasitesi, mükemmel ısı dağılımı sağlar. . Sintered bronze powder provides thermal conductivity away from the bearing surface, also serves as a reservoir for the resin mixture.And the POM or PEEK polymer layer provides high wear resistance and low friction even with only minute volume of lubricant are supplied, this bearing surface carries a pattern of circular indents which should be filled with grease on assembly of the bearing. Sinterlenmiş bronz tozu, yatak yüzeyinden uzakta termal iletkenlik sağlar, aynı zamanda reçine karışımı için bir rezervuar görevi görür. rulmanın montajında ​​gresle doldurulması gereken dairesel girintilerin deseni.

 

 

Detaylı bilgi

Boundary lubrication lead-free bearing is improved on the basis of VSB-20. Sınır yağlama kurşunsuz rulman VSB-20 temelinde geliştirilmiştir. It has the same performance as the VSB-20, but the surface does not contain lead, and the field of use can be extended to areas with environmental requirements. VSB-20 ile aynı performansa sahiptir, ancak yüzey kurşun içermez ve kullanım alanı çevresel gereksinimleri olan alanlara genişletilebilir.

 

Çelik + Bronz Toz + POM (DX)

 

METAL-POLİMER RULMANLAR

ÖzellikleriVSB-20 Sınır yağlama rulman Yüksek Kalite DX Burç POM Bush Çin Üretici
· Gres veya yağla yağlanan uygulamalar için marjinal yağlamalı burçlar
· Standard parts contain grease indents in the sliding layer; · Standart parçalar kaygan tabakada gres girintileri içerir; plain sliding layer available by request düz kayar katman istek üzerine temin edilebilir
· Nispeten yüksek yükler ve düşük hızlar altında optimum performans
· Doğrusal, salınımlı ve dönen hareketler için uygundur
· Stoktan temin edilebilen geniş parça yelpazesi
 
Dönme ve salınım hareketi için uygundur, uzun yeniden yağlama aralıkları, daha az aşınma, kenar yüküne daha az duyarlılık, su emilimi yoktur ve bu nedenle şişme, iyi sönümleme davranışları, şok yüklere karşı iyi direnç nedeniyle daha az bakım gereksinimi.


Strusture

1. POM thickness 0.30~0.50 mm. 1. POM kalınlığı 0.30 ~ 0.50 mm. It provides high wearresistance and low friction even with only minute volume oflubricant are supplied, this bearing surface carries a pattern of circular indents which should be filled with grease on assembly of the bearing. Sadece çok az miktarda yağlayıcı sağlansa bile yüksek aşınma direnci ve düşük sürtünme sağlar, bu yatak yüzeyi, yatağın montajında ​​gresle doldurulması gereken dairesel girintiler deseni taşır.


2. Sintered bronze powder thickness 0.20-0.35mm. 2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20-0.35mm. A special composition of powdered copper is thermally fused to the steel backing. Özel bir toz bakır bileşimi, çelik desteğe termal olarak birleştirilir. This contact layer acts as an anchor for the PTFE layer and conducts the thermal build up away from the bearing surfaces. Bu temas tabakası, PTFE tabakası için bir ankraj görevi görür ve termal birikimi yatak yüzeylerinden uzağa iletir.


3. Düşük karbonlu çelik. Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı yayma özellikleri sağlar.

 

 

Pompa için Turuncu PTFE METAL POLYMER RULMANLARI |  Kendinden Yağlamalı Kol Rulmanları Kalay / Bakır Kaplama

Kayar katman POM
birlikte veya ayrı
yağlayıcı girintileri
işleme için
Gözenekli Bronz
Sinter
Çelik sırt

 

 

 

Yapı ve Kompozisyon

 

Metal-Polimer Kompozit Burç Malzemesi

Çelik Sırt + Gözenekli Bronz Sinter +

Yağlama Girintili POM

 

 

Maksimum yük taşıma basıncı

70N / mm

Sürtünme katsayısı μ

0.05 ~ 0.25

Sıcaklık aralığı

-40 ℃ ~ 130 ℃

İzin verilen maksimum PV değeri

22N / mm · m / s

Maksimum kayma hızı

2.5 m / sn

 

 

Kullanılabilirlik


Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Baskı pulları
· Kayar plakalar

Sipariş üzerine yapılan metrik rulmanlar ve emperyal burçlar: özel boyutlarda standart burç formları, yarım burçlar, damgalama ile elde edilen özel şekiller, tespit çentikli rulmanlar, yağlama delikleri ve işlenmiş oluklar, özel burç tasarımları


tipik uygulamalarŞu anda, ürün ithal tekstil ekipmanı, dalgıç pompanın salıncak parçaları, araba joystickinin konumu, orta hız ve gres yağlama vesilesiyle uygulanmıştır.
 


Kendinden Yağlamalı Rulmanlar için Stok Boyutu

 

Başlangıç ​​senin


Uygulama Mühendisi ile Proje


Plain Bearings & Self-lubricating Bushings | Kaymalı Rulmanlar ve Kendinden Yağlamalı Burçlar | VIIPLUS Surface Engineering|Bearing Technology VIIPLUS Yüzey Mühendisliği | Rulman Teknolojisi

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanş Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar

 

We recommend a sample test in such case. Bu durumda örnek bir test yapmanızı öneririz. Please feel free to contact us with questions about the application under special conditions. Özel şartlar altında uygulama ile ilgili sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Pom Kaplamalı Rulman, Metal-Polimer Kompozit Rulman, İmalat, Toptan

 

 

Pompa için Turuncu PTFE METAL POLYMER RULMANLARI |  Kendinden Yağlamalı Kol Rulmanları Kalay / Bakır Kaplama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz