Çin Bronz Gleitlager Üretici

Çelik Bölünmüş Burçlar CuPb24Sn4 | Sert Çalışma Koşulları İçin Bimetal Yağsız Rulmanlar ve Kanatlı Pompa Burçları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Kalay-Kurşun Bronz Alaşımlı Düşük Karbonlu Çelik (CuSn10Pb10) Kaplama: Kalay kaplama, bakır kaplama
tip: Burçlar F Flanşlı Sarılmış Burçlar , Şeritler Uygulama: Tekerlekli Ekskavatör , kanatlı pompa , hidrolik silindir burcu

Ürün Açıklaması

 

Bimetal Yatak Burçları

 

Bimetal 800 ila yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik alt tabaka, sinterlenmiş bakır-kurşun alaşımın yüzeyi yüz olarak, according to conditions and can be processed using all types of sump hole or oil hole in the surface of the alloy layer.Bimetal bushes are composed of two metal strips, in two different materials; , şartlara göre ve alaşım tabakasının yüzeyinde her türlü karter deliği veya yağ deliği kullanılarak işlenebilir. metal çalılar iki farklı malzemeden iki metal şerit oluşur; the first is normally in steel, the second is normally constituted by an alloy containing copper, which when coupled with the steel strip acts as an internal covering. birincisi normalde çeliktir, ikincisi normalde bakır içeren bir alaşımdan oluşur, çelik şeritle birleştirildiğinde iç kaplama görevi görür. Furthermore, some sizes also have an external relubrication hole. Ayrıca, bazı boyutların harici bir yeniden yağlama deliği de vardır.

bi-metal burç, düşük hız çeliği üzerine desteklenir, CuPb24Sn4 bronz tozu ile sinterlenir, bu da yorgunluk ve yük kapasitesinde oldukça iyi bir performansa sahiptir, orta hız ve orta yük çalışma durumuna uygundur.

Geçit izolatörü yüzeyine ve yağlama ile yumuşak alaşım kaplandığında, yüksek hızlı içten yanmalı motor ve biyel koluna uygulanabilir.

Astar malzemesi: CuPb24Sn4

Yük kapasitesi: 38N / mm2
Maksimum Sıcaklık: 170 ℃

Astar sertliği: HB45 ~ 70

 

Çin'de Üretilen JF800 Bimetalik Rulmanlar Zorlu çalışma koşullarında uygulanabilir.JF800 Bimetalik Burçların çelik-bronz bileşik material with indents as reservoir for the grease. yağ haznesi olarak girintili. JF800 Bimetallic Bearings has high load capacity, very good resistance to fatigue strength at higher temperatures. JF800 Bimetalik Rulmanlar yüksek yük kapasitesine sahiptir, yüksek sıcaklıklarda yorulma dayanımına karşı çok iyi direnç gösterir.

 

İhracat JF800 Yağsız Bimetal Rulman Çelik CuPb24Sn4 Kaba Çalışma Koşulları İçin Bimetal Destekli Yağsız Vane Pompası Burçları

Bimetal kendinden yağlamalı rulman, yüksek kaliteli düşük karbonlu çeliğe dayanan ve yüzeyde sinterlenmiş mükemmel aşınma direncine sahip bir bakır alaşımlı tabakadır. Bakır alaşımlı tabakanın yüzeyi, çeşitli yağ oluğu, yağ depolama çukuruna işlenebilir. , yağ deliği ve benzeri çalışma koşullarına göre, sürekli yağlamak veya yağlamak zor olduğu durumlar için uygun olması için.Alüminyum alaşımlı tabaka kurşun ve kurşunsuz da dahil olmak üzere iki çeşit alaşımlı malzeme sağlayabilir. Bi-metal kompozit sınır yağlama ürünleri, biyel yatağı yatakları, baskı rondelaları, dalgıç pompanın yanında parça, dişli pompa yan parçası, destekli tekerlek şaftlı mühendislik makineleri, tekerlek mili kovanı, germe tekerlek setleri, denge araçlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. mil astarı ve çelik pim burcu, direksiyon mafsalı kral pim burçları, valf külbütör mili kovanı, CAM mil bileziği, diferansiyel mil kovanı, vb.

 

Metal Destekli Pompa Rulmanları Düz ​​Rulmanlar kanatlı pompa hidrolik Burçlar

 

Bimetal Rulmanlar Kendinden Yağlama

 

Yağsız çelik split Kendinden yağlamalı hidrolik silindir burcu| | VSB-80 VSB-80

 

Materyalolarak
 

Çelik + CuPb24Sn4Ana malzeme özellikleri


Çelik alt tabakanın sinterlenmiş kurşunsuz bakır alaşımı tabakası, özellikle karşılıklı hareket için dinamik yük ve darbe yükünün çalışma koşulları için uygun olan yüksek yükleme kapasitesine ve iyi anti-yorgunluk özelliklerine sahiptir. Yağ oluğu veya yağ deliği, yatağın yağlama döngüsünü uzatmak için yağlama yağının ilk montajında ​​saklanabilir. kurşunsuz formülün sürtünme tabakası malzemesi AB spesifikasyonu 2011/65 / EU'ya uygundur.

TEKNİK VERİÇelik Bölünmüş Burçlar CuPb24Sn4 |  Sert Çalışma Koşulları İçin Bimetal Yağsız Rulmanlar ve Kanatlı Pompa Burçları

Verim

Veri

Maksimum dinamik Yük P

 

120N / mm

Maksimum hat hızı V

Aşırı yağlama

2.5 m / sn

Maks PV değeri

Aşırı yağlama

2.8N / mm · m / s

Sürtünme katsayısı μ

Aşırı yağlama

0.05 ~ 0.15

Maksimum hat hızı V

Yağ lub.

10 m / sn

Maks PV değeri

Yağ lub.

10N / mm² · m / s

Sürtünme katsayısı μ

Yağ lub.

0.04 ~ 0.12

Max Çalışma sıcaklığı

Aşırı yağlama

150 ℃

 

Verim

Veri

Max Çalışma sıcaklığı

Yağ lub.

250 ℃

Çiftleşme Ekseni

Sertlik

≥48HB

Çiftleşme Ekseni

pürüzlülük

Ra = 0.16 ~ 0.63

Alaşım tabakası sertliği

45 ~ 70

Termal iletkenlik

60W / (m · k)

Doğrusal genleşme katsayısı

19 x 10-6K-1


Yağ ve Gres Yağlama düz metal burçlar rulmanlar Ürünler
Hidrolik Silindir rulmanlarının tasarımı ve üretimi
Hidrolik Güç Üniteleri burçları, Yağ ve Gres Yağlama sistemleri yataklarının tasarımı ve imalatı.
standart dışı burç için makine

VIIPLUS Bearing is a professional manufacturer and exporter of self-lubicating bushing in China. VIIPLUS Rulman profesyonel üreticisi ve Çin'de kendini yağlayan burç ihracatçısı. Our company specializes in research, development and production of all kinds of high-quality sliding bearing. Firmamız araştırma, geliştirme ve yüksek kaliteli kayar rulman her türlü üretiminde uzmanlaşmıştır. All our products are exported to foreign countries. Tüm ürünlerimiz yabancı ülkelere ihraç edilmektedir.

Bizim başlıca ürünler:

 

1. PTFE kaplı burç

2. POM kaplı burç

3. Bronz burç

4. Bimetal burç

5. Katı bronz burç

Bimetal Rulmanlar Metal Destekli

Steel shell backed with a lead bronze lining bearing material for oil lubricated applications. Yağla yağlanmış uygulamalar için kurşun bronz astar yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk. This material has high load capacity and good fatigue properties, it is widely used in automotive applications such as compressors Bu malzeme yüksek yük kapasitesi ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir, kompresörler gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

tipik uygulamalar


Uygulama: yüksek hız, ağır yük motor ana mil ve ransmission şanzıman, vb.

 

Hidrolik sistem uygulamasıKanatlı pompa hidrolik Burçları için

 

viiplus provides a complete set of sliding bearing solutions for hydraulic system users. viiplus, hidrolik sistem kullanıcıları için eksiksiz bir kayar yatak çözümleri seti sunar. The supplied products include: gear pump aluminum seat assembly, axle sleeve, side plate; Birlikte verilen ürünler: dişli pompa alüminyum koltuk düzeneği, aks kovanı, yan plaka; Blade pump and plunger pump with oil plate, return disk, axle sleeve; Yağ pompası, dönüş diski, aks kovanlı bıçak pompası ve piston pompası; Cylinder liner and so on. Silindir gömleği vb.

Çelik Bölünmüş Burçlar CuPb24Sn4 |  Sert Çalışma Koşulları İçin Bimetal Yağsız Rulmanlar ve Kanatlı Pompa Burçları


Özellikleri


VSB-80Bimetalik kompozit rulmanlar
Yağla yağlanmış uygulamalar için kurşun bronz astar yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk. This material has high load capacity and good fatigue properties. Bu malzeme yüksek yük kapasitesine ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir. It is widely used in automotive applications such as compressors, steering gear, power steering, pedal bearings, king-pin bushes, tailgate pivots, mechanical handling and lifting equipment, hydraulic motors, agricultural machinery etc. Kompresörler, direksiyon dişlisi, hidrolik direksiyon, pedal yatakları, kral pimli burçlar, bagaj kapağı pivotları, mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri vb.Gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
· Çelik sırtlı ve bronz kaplamalı bimetal yatak
· Salınım hareketi ve düşük frekanslı yüksek spesifik yükler için özellikle uygundur
· Zorlu çalışma koşullarında uygulanabilir
· Yüksek yük kapasitesi, yükseklerde yorulma dayanımına karşı çok iyi direnç

sıcaklıklar

Strusture

1.Sinterlenmiş bronz lazer: Tanrı aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.
2.Çelik destek: Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

 

AVAILABILITY

 

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Baskı pulları

 

Siparişe göre rulman formları: standart dışı ölçülere sahip silindirik burçlar ve baskı pulları, kayar plakalar, özel rulman tasarımları

 
Bimetal Burçlar Boyutu Projenize bir Uygulama Mühendisi ile Başlayın

Sürgülü Rulman, Bimetal Bush, Sarılmış Bronz Burç, Oiles Bush, Oiles Rulman, Tedarikçi Çin, Yüksek Kalite

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanş Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz