Ana sayfa ÜrünlerBronz Gleitlager

Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman

Sertifika
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.

—— Kanada konumundan David

Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir

—— Kaliforniya'dan Valerie

Kovanlı Yatak için en iyi yüzey kalitesi, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burç malzeme bütünlüğü

—— Almanya'dan Papatya

“Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!

—— Florida'dan Beverly

Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.

—— Michael Russo

Ben sohbet şimdi

Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman

Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman
Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman

Büyük resim :  Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bronz Rulman Üreticileri
Marka adı: gleitlagerbuchsen
Sertifika: similar GGB Standard
Model numarası: Metal-Polimer Bronz Dayalı PTFE Düz Rulman
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Standart Boy Burç Minimum Sipariş Miktarı
Fiyat: Bushings High Quality Price Ratio B2B
Ambalaj bilgileri: İhracat kartonu; Ahşap kasa ; Tahta palet.
Teslim süresi: 2 ~ 4 Hafta
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Western Union,
Yetenek temini: Bronz Burçlar Online Satın

Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman

Açıklama
Malzeme: Bronz Destekli, Bronz, PTFE Kaplama: Kalay veya bakır
Kalite: gleitlagerbuchsen boyut: Std.&Non-std. Std. & Olmayan std. Customized sizes Özel boyutlar
Uygulama: Metalurji Makine ve Döküm Makineleri, Ardışık Döküm Makineleri, Mezarlık Makineleri, Spiral Taşıma M tip: Sarılı Burçlar, Flanşlı Rulman, Baskı Pulu
Vurgulamak:

graphite bronze bushing

,

bronze plain bearing

PTFE kompozit kayar burçlar, dış çapın (OD) boyutunun duvar kalınlığı ve iç çap (ID) ile ilişkilendirildiği DIN standart boyutlarına göre üretilir.

Hidroelektrik Santralinde Flanşlı Bronz Burçların Satın Alma Talebi, Flanşlı Bronz Burçlar Boyut, Dış çap mm iç çap mm uzunluk mm.

Gleitlagerbuchsen Yüksek Kalite, Sarılı Metal Bronz sırtlı köprü burcu PTFE Astarlı (bakım gerektirmeyen) Çin'den sipariş üzerine üretilmiştir.SF-1B ucuz fiyatlar. Kendinden yağlamalı düz burçlar veya flanşlı yataklar, baskı rondelası ve şerit, PTFE ile doldurulmuş sinterlenmiş bronz tabakalı bronz sırtlı

Metrik ölçülere sahip kuru kayar burçlar üç katmanlı PTFE bileşik
malzeme
Radyal yük altında yavaş dönme ve salınım hareketleri için uygundur ve
bakım gerektirmeyen çalışma.Yağlama gerekmez.Bir teklif isteği

 

Bronz burç, bronz sırtı sayesinde daha yüksek kaliteli bir standart PTFE kompozit burç olarak düşünülebilir.Sadece PTFE tabakası aşındığında daha iyi kayma kabiliyetine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bronz altlık da aşındırıcı değildir.Bu, nemli ve açık deniz uygulamalarında avantajlı olabilir.

 

Bronz burç, bronz tozunun önce taşıyıcı malzeme üzerinde eritildiği ve 20 ila 30 µm kalınlığında pürüzlü bir yüzey verdiği bir sinterleme hattında üretilir.İkinci adımda, PTFE taşıyıcı malzeme üzerinde eritilir ve pürüzlü bronz toz yüzeyine bağlanır.Sinterleme işleminden sonra hammadde panelleri standart kalınlığa göre haddelenir.

Bir sonraki adım, ham malzemeyi dikdörtgen şeklinde kesmek olacak ve bu da kaba bir silindir haline getirilecek.Son adım, ham silindiri bir mahfaza içine bastırarak ve burçlardan doğru toleransla uygun bir pimi ittirerek kalibre etmek olacaktır.Bu işlem, pedleri tam yuvarlak şekillerini almaya zorlar.Son bir dokunuş olarak, oluklar soketlerden kesilecektir.

 • Yağlama gerektirmez
 • Korozyon direnci
 • Toza ve kire dayanıklı
 • Küçük sürtünme katsayısı

 

flange bronze bushings use in the hydroelectric power plant

MİKROSEKSİYON

Kaygan tabaka

PTFE + Kurşun

Gözenekli Bronz Sinter

Çelik Destek


1. Modifiye politetrafloroetilen (PTFE) ve kurşun (Pb) 0,01-0,03 mm, aşınmaya dayanıklı bir malzeme karışımı, çalışma sırasında karşı mili korumak için bir transfer filmi oluşturabilir.
2. Bakır tozu tabakası, 0.20-0.3mm, PTFE / Pb ve bakır tabakanın bağlanma mukavemetini arttırır ve iyi bir taşıma kapasitesi ve aşınma direncine sahiptir.Daha yüksek termal iletkenlik, çalışma sırasında oluşan ısıyı hızla aktarabilir.
3. Bakır taban plakası 0,7 ~ 2,3 olup, yatağın taşıma kapasitesini ve ısı transferini iyileştirir ve daha iyi korozyon direncine sahiptir.

 

 

Kayar yüzey: PTFE
Destek materyali: Bronz
Dinamik yük: ≤ 140 N / mm²
Statik yük: ≤ 200 N / mm²
Kayma hızı: ≤ 2,5 m / s
Sürtünme değeri: 0,02 - 0,20 µ
maks.PV değeri: 1,8 N / mm² xm / sn
Sıcaklık gerilimi: -200 ile +280 ° C arası
Bakım: bakım gerektirmeyen
Tolerans muhafazası: H7
Montaj sonrası tolerans: H9
Mil toleransı: f7 veya f8
Mil malzemesi: Çelik, sertleştirilmiş veya temperlenmemiş, pürüzlülük Rz <2-3

 

Standart ölçülerde yatak formları mevcuttur

 • Silindirik burçlar
 • Flanşlı burçlar
 • Baskı pulları
 • Flanşlı pullar
 • Kayar plakalar

Siparişe göre üretilen metrik rulmanlar ve emperyal burçlar: özel boyutlarda standart burç formları, yarım burçlar, damgalama veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özel burç tasarımları

 

SF-1B bronz yatak, yüksek güvenlik faktörüne sahiptir, özellikle yüksek sıcaklıkta ve yağ eklenemeyen veya makinenin uzun süre art arda çalışması gereken yerlerde çalışma koşulları için uygundur. Burç, çelik metalurji endüstrisinde, birbirini takip eden döküm makineleri, çimento enjeksiyon pompaları ve çimento için spiral konveyörler. Çelik bir gövde içine de preslenip montaj olarak çalışabilir; hem radyal hem de eksenel yönde hareket edebilen flanş tipi olarak da yapılabilir.

SF-IB malzemeden yapılmış aşınma plakası, köprü alt kısmının kayan kısmında kullanılabilir. Daha kalın bir aşınma tabakası kullanırsak 130N / mm2 basınca dayanabilir ve saf PTFE plakanın yerini alabilir.

Yükleme kapasitesi 140N / mm² Sürtünme Katsayısı 0,04 ~ 0,20
Sıcaklık -195 ℃ ~ 280 ℃ PV sınırı (kuru) 3,8N / mm² · m /s
Hız Limiti 3m / s PV sınırı (yağ) 50N / mm² · m /s


Bronz sırtlı, PTFE Serisi ile Bronz - Metrik Burçlar
Bronz Burç Serisi, özellikle hiçbir yağın verimli olmadığı ve makinenin art arda uzun süreli çalışma koşullarında olması gereken yüksek sıcaklık ortamları için uygundur.
Bronz PTFE Burç Serisi, çelik metalurjisi endüstrilerinde, ardışık döküm makinelerinin silindir olukları için burçlar, çimento enjeksiyon pompaları ve çimento için vidalı konveyörler gibi uygulamalarda sıklıkla kullanılır.Ayrıca çelik muhafaza içinde oluşturulabilir veya hem radyal hem de eksenel yönde hareket edebilen flanşlı burçlar halinde imal edilebilirler.


- Düz Burçlar
- Flanşlı Burçlar
- Baskı Pulu Burçları
- Şerit Burçlar


 
Bakır bazlı bronz gleitlager yağsız yağlamalı rulmanlar Kompozit Kuru Rulmanlar |VSB-11
 
Bu ürün, içinde kalay bronz esaslı toz olup, PTFE yüzey kaplamalı ve yüksek sıcaklık önleyici malzeme ile doldurulmuştur.Çok güvenlidir ve özel olarak kullanıldığı yerde tamir için duramaz ve yüksek sıcaklıktan dolayı yağ ilave edemez.
Bu ürün, baskı makinesi, asansör, tekstil makinesi, tütün makinesi, fitness makinesi, hidrolik konveyör, mikro motor, solenoid valf, otomobil ve tarım ve ormancılık makineleri gibi çeşitli mekanik kayar parçalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
 
Makaralı rulman, yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik levhaya dayanan ve ortada gözenekli küresel bronz tozu ile sinterlenmiş ve daha sonra gözenekli küresel bronz toz yüzeyinde PTFE ve elyaf karışımı ile sinterlenmiş bir rulman türüdür ve yuvarlandı.
Bu ürün, küçük sürtünme katsayısı, aşınma direnci, iyi korozyon direnci ve kendinden yağlama özelliklerine sahiptir.Bu ürünü kullanmak maliyeti düşürebilir, mekanik hacmi azaltabilir, şaft ısırma olgusunu önleyebilir ve mekanik gürültüyü ve diğer özellikleri azaltabilir.

Yatak ömrü ile ilgili altı faktör:

 • (1) [N / mm2] Yük P

 • Daha büyük yükler ve rulman hizmet ömrü kısadır;yük dalgalanması daha büyüktür, yatak ömrü üzerinde daha büyük etki, daha kısa ömür beklentisi taşır;her durumda, maksimum yükün, yükün teorik izin verilen maksimum değerinden fazla olup olmayacağı.Yük, yatağın alanına bölünen gerçek çalışma yüküne eşittir, formül P = F / (D * B) şeklindedir.

 • (2) hız [m / s] V ve PV

 • Yatağın çalışma ömrü PV değerine, yani gerçek yük [N / mm2] P ve kayma hızı [m / s] V ürününe bağlıdır, PV değeri ne kadar küçükse, yatak ömrü o kadar uzun olur.

 • (3) [oC] T

 • Yatak ömrü aynı zamanda yatak sıcaklığının kullanımına, dolayısıyla ısı yayma özelliklerinin ilgili parçalarının tasarımına ve seçimine bağlıdır.

 • (4) taşlama parçalarının yüzey pürüzlülüğü

 • Yatağın parçalarının temas yüzeyi pürüzlülüğü ve yatağın yatağı Ra0.2 ~ Ra0.8 arasında olmalıdır ve yatak montaj ve kullanım sürecinde keskin olamaz.

 • (5) taşlama yüzey malzemesinin parçaları, taşlama parçalarının yüzey pürüzlülüğü, şaft kovanının hizmet ömrünü etkileyen bir faktördür, genellikle bir yüzey gereksinimleri 0.4 m Ka veya daha azdır.

 • (6) Yatak yuvasının tasarımı, yağlama durumu vb. Gibi diğer faktörler.

Gleitlagerbuchsen

Strusture

 

1. PTFE / elyaf karışımı 0,01 ~ 0,03 mm kalınlık, yatak düzeneğinin eşleşen yüzeylerini etkin bir şekilde kaplayan ve oksit tipi bir katı yağlayıcı film oluşturan mükemmel bir ilk transfer filmi sağlar.
2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20-0.35mm, max.yatak yüzeyinden uzakta termal iletkenlik, aynı zamanda PTFE / Elyaf karışımı için bir rezervuar görevi görür.
3. Bronz altlık, olağanüstü yüksek yük taşıma kapasitesi, mükemmel ısı dağılımı ve çok iyi korozyon direnci sağlar.

Teknik veri

· Metal-Polimer Kompozit Malzeme
· Bronz Sırt + Gözenekli Bronz Sinter +
· PTFE + Kurşun

MİKROSEKSİYON

Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman 2

Kaygan tabaka PTFE
+ Kurşun
 
Gözenekli Bronz Sinter
 
Bronz Destek

 

 
 
Çalışma koşullarına bağlı olarak

 

Maks. Alan sayısıyük

Statik

250 N / mm2

Dinamik

140N / mm2

Maks. Alan sayısıhız

Kuru

2m / s

Yağlama

> 2m / sn

Maks. Alan sayısıPV (Kuru)

Kısa zaman

3,6N / mm2 * · m / sn

Sürekli

1,8 N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık

-195 ℃ ~ + 2800 ℃

Sürtünme katsayısı

0,03 ~ 0,20

Termal iletkenlik

70 W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

17 * 10-6k-1

 

KULLANILABİLİRLİK

 

Standart ölçülerde yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Flanşlı burçlar
· Kayar plakalar
 
Siparişe göre yapılan yatak formları: özel boyutlarda standart formlar, ay yataklar, flanşlı ay yataklar, yarım yataklar, damgalama veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özel yatak tasarımları

Hızlı Teklif Alın
 
engine bearings, bushes and Thrust washer manufacturing

Size hizmet vermekten mutluluk duyarız

tiffany@viiplus.com

İletişim bilgileri
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

İlgili kişi: iris

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler