Çin Bronz Gleitlager Üretici

Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bronz Rulman Üreticileri
Marka adı: gleitlagerbuchsen
Sertifika: similar GGB Standard
Model numarası: Metal-Polimer Bronz Dayalı PTFE Düz Rulman
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Standart Boy Burç Minimum Sipariş Miktarı
Fiyat: Bushings High Quality Price Ratio B2B
Ambalaj bilgileri: İhracat kartonu; Ahşap kasa ; Tahta palet.
Teslim süresi: 2 ~ 4 Hafta
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Western Union,
Yetenek temini: Bronz Burçlar Online Satın
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Bronz Destekli, Bronz, PTFE Kaplama: Kalay veya bakır
Kalite: gleitlagerbuchsen boyut: <i>Std.&amp;Non-std.</i> <b>Std. &amp; Olmayan std.</b> <i>Customized sizes</i> <b>Özel boyutlar</b>
Uygulama: Metalurji Makine ve Döküm Makineleri, Ardışık Döküm Makineleri, Mezarlık Makineleri, Spiral Taşıma M tip: Sarılı Burçlar, Flanşlı Rulman, Baskı Pulu

Ürün Açıklaması

Hidroelektrik santralinde Flanşlı Bronz Burçların Alım Talebi, Flanşlı Bronz Burçlar Boyutu, Dış çap mm İç çap mm uzunluk mm.

Gleitlagerbuchsen High Quality,Wrapped Metal Bronze backed bridge bushing PTFE Lined (maintenance-free) made-to-order from china. Gleitlagerbuchsen Yüksek Kalite, Sarılmış Metal Bronz destekli köprü burcu PTFE Astarlı (bakım gerektirmeyen) Çin'den sipariş üzerine. SF-1B cheap prices.self lubricated plain bushes or flanged bearings, thrust washer and strip, bronze backed with sintered bronze layer filled with PTFE SF-1B ucuz fiyatlar. Kendinden yağlamalı düz çalılar veya flanşlı rulmanlar, baskı rondelası ve şerit, PTFE ile dolu sinterlenmiş bronz tabaka ile bronz destekli

Üç katmanlı PTFE kompozitin metrik boyutlarına sahip kuru kayar burçlar
malzeme
Radyal yük altında yavaş dönme ve salınım hareketleri için uygundur ve
maintenance-free operation. bakım gerektirmeyen çalışma. No lubrication required. Yağlama gerekmez.Bir teklif isteği

 

SF-1B bronz rulman yüksek güvenlik faktörü, özellikle yüksek sıcaklık çalışma koşulu için uygundur ve yağ eklenemez veya makinenin uzun süre art arda çalışması gerekir. Burç, sürgülü yollar dahil olmak üzere çelik metalurji endüstrisinde yaygın olarak kullanılır Çimento için ardışık döküm makineleri, çimento enjeksiyon pompaları ve spiral konveyörler.Ayrıca çelik bir muhafazaya basılabilir ve bir montaj olarak çalışabilir; hem radyal hem de eksenel yönde hareket edebilen flanş tipi olarak da yapılabilir.

SF-IB malzemeden yapılmış aşınma plakası, köprü alt desteğinin kayar kısmında kullanılabilir. Daha kalın bir aşınma tabakası kullanırsak ve saf PTFE plakasının yerine geçebilirse 130N / mm2'lik basınca dayanabilir.

Yükleme kapasitesi 140N / mm Sürtünme Katsayısı 0.04 ~ 0.20
Sıcaklık -195 ℃ ~ 280 ℃ PV sınırı (kuru) 3.8N / mm • m /s
Hız Limiti 3 m / s PV sınırı (yağ) 50N / mm • m /s


Bronz destekli, PTFE Serisi Bronz - Metrik Burçlar
Bronz Burç Serisi özellikle yağın verimli olmadığı ve makinenin ardışık uzun süreli çalışma koşullarında olması gereken yüksek sıcaklık ortamları için uygundur.
Bronze PTFE Bushing Series is often used in steel metallurgy industries in applications such as bushes for roller grooves of successive casting machines, cement grouting pumps, and screw conveyers for cement. Bronz PTFE Burç Serisi, çelik metalurji endüstrisinde, ardışık döküm makinelerinin makaralı olukları için çalılar, çimento enjeksiyon pompaları ve çimento için vidalı konveyörler gibi uygulamalarda sıklıkla kullanılır. They can also be composed in steel housing or fabricated into flanged bushes which can move both in radial and in axial directions. Ayrıca çelik mahfazada oluşturulabilir veya hem radyal hem de eksenel yönde hareket edebilen flanşlı burçlara imal edilebilirler.
- Düz Burçlar
- Flanşlı Burçlar
- Baskı Pulu Burçları
- Şerit Burçlar
flange bronze bushings use in the hydroelectric power plant

 
Copper-based bronze gleitlager non-oil lubricated bearings Composite Dry Bearings | Bakır bazlı bronz gleitlager yağsız yağlamalı rulmanlar Kompozit Kuru Rulmanlar | VSB-11 VSB-11
 
This product is tin bronze based powder inside and PTFE surfaced and filled with anti-high-temperature material. Bu ürün içinde kalay bronz esaslı toz olup PTFE yüzeylidir ve yüksek sıcaklık karşıtı malzeme ile doldurulur. It is very safe and specially used in the place can't stop for repair and can't add oil because of high temperature. Çok güvenlidir ve özel olarak kullanılan yerde onarım için duramaz ve yüksek sıcaklık nedeniyle yağ ekleyemez.
Bu ürün, baskı makinesi, asansör, tekstil makinesi, tütün makinesi, fitness makinesi, hidrolik konveyör, mikro motor, solenoid valf, otomobil ve tarım ve ormancılık makineleri gibi çeşitli mekanik sürgülü parçalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
 
Rulman, yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik levhaya dayanan ve ortada gözenekli küresel bronz tozu ile sinterlenmiş ve daha sonra gözenekli küresel bronz toz yüzeyinde bir PTFE ve lif karışımı ile sinterlenmiş bir tür rulmantır, ve yuvarlandı.
Bu ürün küçük sürtünme katsayısı, aşınma direnci, iyi korozyon direnci ve kendinden yağlama özelliklerine sahiptir.Bu ürünü kullanmak maliyeti azaltabilir, mekanik hacmi azaltabilir, mil ısırma fenomeninden kaçınabilir ve mekanik gürültüyü ve diğer özellikleri azaltabilir.

Rulman ömrü ile ilgili altı faktör:

  • (1) [N / mm2] Yük P

  • Larger loads and bearing service life is short; Daha büyük yükler ve yatak ömrü kısa; load fluctuation is bigger, larger influence on bearing life, bearing shorter life expectancy; yük dalgalanması daha büyüktür, rulman ömrü üzerinde daha büyük etki, daha kısa ömür beklentisi; whether, in any case, the maximum load can not be more than the theoretical maximum permissible value of the load. her halükarda, azami yükün, yükün teorik olarak izin verilen azami değerinden fazla olamaz. The load is equal to the actual working load divided by the area of the bearing, the formula is P=F/ (D*B). Yük, gerçek çalışma yüküne, yatağın alanına bölünmesine eşittir, formül P = F / (D * B) 'dir.

  • (2) hız [m / s] V ve PV

  • Rulmanın çalışma ömrü, PV değerine, yani gerçek yük [N / mm2] P ve kayma hızı [m / s] V ürününe bağlıdır, PV değeri ne kadar küçük olursa, rulman ömrü o kadar uzun olur.

  • (3) [oC] T

  • Yatak ömrü ayrıca yatak sıcaklığının kullanımına da bağlıdır, bu nedenle ısı dağılımı karakteristiklerinin ilgili parçalarının tasarımında ve seçiminde.

  • (4) taşlama parçalarının yüzey pürüzlülüğü

  • Rulmanın parçalarının ve rulmanın yatağının temas yüzeyi pürüzlülüğü Ra0.2 ~ Ra0.8 arasında olmalıdır ve rulman montaj ve kullanım sürecinde keskin olamaz.

  • (5) öğütme yüzey malzemesinin parçaları, öğütme parçaları yüzey kaba derecesi, mil kovanının hizmet ömrünü etkileyen bir faktördür, genellikle bir yüzey gereksinimi 0.4 m Ka'ya eşit veya daha az ulaşır.

  • (6) yatak koltuğunun tasarımı, yağlama durumu, vb. Gibi diğer faktörler.

Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman

STRUSTURE

 

1. PTFE / elyaf karışımı kalınlığı 0.01 ~ 0.03mm, etkili bir şekilde rulman montaj çiftleşme yüzeyleri kaplayan, bir oksit tipi katı yağ filmi oluşturan mükemmel bir ilk transfer filmi sağlar.
2. Sintered bronze powder thickness 0.20-0.35mm, provides max. 2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20-0.35mm, maks. thermal conductivity away from the bearing surface, also serves as a reservoir for the PTFE/Fibre mixture. yatak yüzeyinden uzakta termal iletkenlik, ayrıca PTFE / Fiber karışımı için bir rezervuar görevi görür.
3. Bronz destek, son derece yüksek yük taşıma kapasitesi, mükemmel ısı dağılımı ve çok iyi korozyon direnci sağlar.

TEKNİK VERİ

· Metal-Polimer Kompozit Malzeme
· Bronz Sırt + Gözenekli Bronz Sinter +
· PTFE + Kurşun

mikroseksiyon

Bronz Destekli Burç, PTFE ile Bronz - Köprü için Metrik Rulman

Kayar katman PTFE
+ Aday Müşteri
 
Gözenekli Bronz Sinter
 
Bronz Destek

 

 
 
Çalışma koşullarına bağlı olarak

engine bearings, bushes and Thrust washer manufacturing

Max. Maks. load yük

Statik

250N / mm2

Dinamik

140N / mm2

Max. Maks. speed hız

Kuru

2 m / s

Yağlama

> 2 m / s

Max. Maks. PV (Dry) PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık.

℃ ~ + 2800 -195 ℃

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Termal iletkenlik

70W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

17 * 10-6k-1

 

AVAILABILITY

 

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Flanşlı burçlar
· Kayar plakalar
 
Siparişe göre rulman formları: özel ölçülerde standart formlar, baskı rondelaları, flanşlı baskı rondelaları, yarım rulmanlar, damgalama veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özel rulman tasarımları

Hızlı Teklif Alın

Size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz

tiffany@viiplus.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz