Çin Bronz Gleitlager Üretici

Otomotiv Klimaları Burç | Kompresör Uygulamaları İçin Metal-Polimer Burçlar Montaj Boşluğu Aralığı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bronz Rulman Üreticileri
Marka adı: VIIPLUS Sleeve & Bearing
Sertifika: FIBRO Standard
Model numarası: C86300 BRONZ YASTIKLARI
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Standart Boy Burç Minimum Sipariş Miktarı
Fiyat: Bushings High Quality Price Ratio B2B
Ambalaj bilgileri: İhracat kartonu; Ahşap kasa ; Tahta palet.
Teslim süresi: 2 ~ 4 Hafta
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Western Union,
Yetenek temini: Bronz Burçlar Online Satın
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Karton çelik, Bronz, PTFE Kaplama: Kalay veya bakır
karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar tip: burçlar, yaka burçları, pullar, şeritler veya özel tasarımlar
boyut: standart boyut mevcut Uygulama: OTOMOTİV - OTOMOTİV KLİMALAR

Ürün Açıklaması

Klima kompresörü rulman Kompresör Uygulamaları için Metal-polimer Burçlar montaj boşluk aralığı

VIIPLUS tarafından geliştirilen metal-polimer kompozit rulmanlar, kendinden yağlamalarından ötürü kurşun taşıyan bronz veya bimetalik burçlara göre benzersiz avantajlara sahiptir, böylece çiftleşme yüzeyleri arasındaki temas yüksek aşınma veya sürtünmeye neden olmaz. daha güvenilir bir çözüm.

 

Otomotiv Klimaları Burç |  Kompresör Uygulamaları İçin Metal-Polimer Burçlar Montaj Boşluğu Aralığı


1. sistem tasarımı


Çoğu uygulamada, rulman sisteminin tasarımı esas olarak şaft ve yatak yüzeyi arasında veya arasındadır. Kompresör için boşluk, verimliliği etkileyen önemli bir faktördür. Uzun yıllara dayanan araştırmaların sonuçları, metal-polimer kompozitinin verimliliğini göstermektedir. Etkili bir boşluk aralığındaki rulmanlar, beklenen bimetal rulmanların aralığından daha fazla artar. İşte bu noktada VIIPLUS mühendisleri gidiyor.


2.Performance


Kompresörün metal-polimer kompozit yatağının performansı sadece açıklığa değil, aynı zamanda bu uygulama koşullarında malzemenin çeşitli hızlara, yüklere, sıcaklıklara ve korozyon etkilerine dayanma yeteneğine de bağlıdır. Kompresörün tipik rulman arıza modları aşınmayı, Çelik arkasına (PTFE + dolgu malzemesi) ekleyerek VIIPLUS'un metal-polimer kompozit yatakları aşınmaya ve yorgunluğa dayanıklıdır ve çoğu durumda geleneksel kompresör yataklarından daha üstündür.


Buna ek olarak, yağlama filmi oluşumu ve rulman tasarımındaki diğer önemli faktörler, dergi yataklarındaki geleneksel akışkanlar dinamiği hesaplamasına göre belirlenir.Bazı durumlarda, metal-polimer kompozit rulmanlar benzersiz bir fenomen gösterir: yatak yüzeyinin modülü aslında bronz, bimetal veya çelikten daha düşüktür.Daha yüksek yükler, elastohidrodinamik yağlama (EHL) koşulları altında, aynı koşullar altında konvansiyonel yatak rulmanlarından daha fazla film kalınlığı ile sonuçlanır. metal-polimer kompozit yatak, yağlanmış PFTE yüzeyi nedeniyle hala bazı avantajlara sahiptir.


Son olarak, uygun şekilde tasarlanırsa, metal-polimer kompozit rulman sistemi geleneksel rulmanlardan daha güvenilir olacaktır.PTFE, kenar ve sınır yağlama koşulları altında daha yüksek ısı ve aşınma direnci elde edebilen doğal bir yağlayıcıdır. geleneksel kompresör yataklarından daha şaft sapması ile başa çıkmak, böylece sistemi kompresör tasarımındaki toleransların üst üste binmesi için daha uygun hale getirmek.Ayrıca, metal polimer kompozit rulmanlar çevre kirliliğini en aza indirmek ve genel kompresör maliyetini genelden azaltmak için çevre gereksinimlerine daha iyi uyum sağlayabilir ortamı.
Yukarıdaki detaylar sayesinde, küçük bir yatak parçasının genel klimanın hizmet ömrü üzerinde çok fazla etkisi olabileceği görülebilir.Çoğu kişinin bilgelik ve terinin orijinalinin arkasındaki serinliğin tadını çıkarırız, klimayı kullanabilirsiniz. olmak VIIPLUS sessiz ödeme arkasında taşıyan!

 

tipik uygulamalar

 

Şu anda, Çin'de üretilen çoğu klima, aşağıdaki koşulları karşılaması gereken vidalı kompresör kullanır: yüksek sıkıştırma verimliliği, birkaç parça, küçük hacim, hafif, düşük gürültü, düşük güç tüketimi ve düşük toplam maliyet. koşulları, daha sıkı olan her yedek parça gereksinimleri için kompresör. malzemeler için yüksek gereksinimleri, işleme doğruluğu, ısıl işlem, montaj süreci ve yağlama sistemi.

Birçok vidalı kompresör şu anda performansı ve güvenilirliği büyük ölçüde yağlama koşullarına bağlı olan kurşun taşıyan bronz veya bimetalik burçlar kullanmaktadır. İyi yağlama koşullarına sahip değilse, çiftleşme yüzeyleri arasında temasa neden olacak karışık film ve sınır yağlama koşulları daha yüksek sürtünme ve Buna ek olarak, birçok kurşun içeren bronz malzeme, büyük klima üreticilerinin çevre koruma gereksinimlerinin iyileştirilmesine dayanan çevre korumasına elverişli değildir.Yukarıdaki duruma göre VIIPLUS mühendisleri, metal polimer kompozit rulman çözümü geliştirmiştir. malzemelerin özellikleri, sistem tasarımı ve performansı.

 

Metal polimerler Burç, sistem tasarımı ayarlaması ve / veya son işlem kontrolüyle kompresör tasarımında ticari uygulama sağlamıştır, Yuvarlanma elemanı yatakları, kurşun taşıyan bronz veya bimetalik burçlar gibi geleneksel kompresör yatakları, yağlama yokluğunda aşınmadan büyük ölçüde etkilenir. metal polimer Kendinden yağlamalı burçlar bu tür özel koşullar altında onları daha güvenilir bir çözüm haline getirir. diğer dergi yatakları ile karşılaştırıldığında, kurşunsuz, düşük gürültü ve düşük sürtünme gibi diğer avantajları vardır. geleneksel rulmanlar ile karşılaştırıldığında, montaj boşluk aralığı metal polimer tasarımında en büyük engellerden biridir, çünkü doğrudan çalışma verimliliğini etkileyebilir.

Kendinden yağlamalı rulmanlar Yüksek hızlı yüksek yük kompresör çözümü

Yüksek hızlı yüksek yük kompresörü kendinden yağlamalı rulman çözümü, değişken hızlı makine ve rulmanlardan kendinden yağlamalı rulmanlara klima kompresörü,% 80 değiştirme oranı.
Dünyanın rulmanları kendi kendini yağlayan rulmanlarla değiştirilirse, pazar alanı?

Sürekli iyileştirme performansını sağlamak için maliyeti arttırmadan yüksek hızlı yüksek yük kompresörü tasarlayın, hazır mısınız?

 

VIIPLUS sadece kendinden yağlamalı yatak ve kayar yatak malzemeleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda problemleri bulur, problemleri çözer, en uygun ürün eşleştirme çözümünü bulur ve kompresörün servis ömrünü uzatır ve kompresörün uygulamadaki performansını sağlar.

İnşaat makineleri üreticileri ciddi çalışma ortamı ve yüksek düzenli bakım maliyetleri ile sıkıntı yaşamaktadır. VIIPLUS, potansiyel uygulama risklerinden kaçınırken rulmanların ve sistemlerin maliyetini düşüren, kendi kendini yağlayan bakım gerektirmeyen bir tasarım kullanır. ancak daha sonraki bakım maliyetini de azaltır.

 

Klima kompresörü Düz Yataklar burç kendinden yağlamalı Rulmanlar Silindirik PTFE Kol Burçlar

 

What is du composite bearing Composite dry sliding bearings are primarily used for bearing arrangements where heavy loads have to be supported and where rotational or oscillating movements are relatively slow. Du kompozit rulman nedir Kompozit kuru kayar rulmanlar öncelikle ağır yüklerin desteklenmesi gereken ve dönme veya salınım hareketlerinin nispeten yavaş olduğu rulman düzenlemeleri için kullanılır. Falnge diameter DU Compsoite bearing standard sizes list for your reference. Falnge çapı DU Compsoite referans için standart boyutlar listesi.

 

Ev Klima burç, kompresör taşıyan çalı DU Kompozit slayt Rulman genel tanıtımı

Solid polymer, filament-wound and metallic plain bearings; Katı polimer, filaman sargılı ve metalik kaymalı yataklar; bushingblocks bushingblocks

 

Grafit Kovanlı Rulman Fabrika, Özel Grafit Kovanlı Rulman

 

Ana Ürünler: Kimyasal Toz, Isıyla Daralan Makaron, Kayar Yatak, Burç Burcu, Ana Ürünler: Pompa Contaları, Mekanik Contalar, Otomatik Hava Kompresörü Contaları

 

MERDANE KURUTMA SÜRME RULMANLARI (PTFE)

Çelik + Bronz Toz + PTFE / Fiber (DU)
 
Sarılı PTFE Astarlı (bakım gerektirmeyen), kendinden yağlamalı düz veya flanşlı rulmanlar, baskı rondelası ve şeridi, PTFE ile doldurulmuş sinterlenmiş bronz tabakalı karbon çelik kabuk
 

Özellikleri


VSB-10 Kendinden Yağlamalı Çok Katmanlı Kompozit Burç
· Yağlanmış uygulamalara uygun burç malzemesi
· Kendinden yağlamalı burçlar, kuru çalışma koşullarında çok çeşitli yükler, hızlar ve sıcaklıklarda çok iyi aşınma ve düşük sürtünme performansı sunar
· Lineer, salınımlı ve dönme hareketlerine uygun sürtünme önleyici yatak
Malzeme, ek yağlama olmadan çalışmak üzere tasarlanmıştır ve yağlama olduğunda mükemmel performans gösterir. Düşük sürtünme, düşük aşınma oranı, iyi kayma özellikleri ve çok düşük emilim, bu malzemenin özelliklerinden birkaçıdır. VSB-10 burçlar döner, doğrusal ve salınımlı hareketi destekleyecektir.


Strusture


1. PTFE/Fibre mixture thickness 0.01~0.03mm. 1. PTFE / Fiber karışım kalınlığı 0.01 ~ 0.03mm. It is the contact surface for the rotating shaft. Dönen şaftın temas yüzeyidir. Minute partides of the PTFE layer and the sintered bronze material combine to create a solid lubricant film, which coats the shaft. PTFE katmanının ve sinterlenmiş bronz malzemenin dakika bölümleri, mili kaplayan katı bir yağ filmi oluşturmak için birleşir.

 
2. Sintered bronze powder thickness 0.20*0.35mm,A special composition of powdered copper is thermally fused to the steel backing. 2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20 * 0.35mm, Toz bakırın özel bir bileşimi termal olarak çelik desteğe kaynaştırılmıştır. This contact layer acts as an anchor for the PTFE layer and conducts the thermal build up away from the bearing surfaces. Bu temas tabakası, PTFE tabakası için bir ankraj görevi görür ve termal birikimi yatak yüzeylerinden uzağa iletir.


3. Low-carbon steel backing. 3. Düşük karbonlu çelik destek. Setting the foundation of the bushings, the steel back provides exceptional stability, load carrying and heat dissipation characteristics. Geçit izolatörlerinin temelini oluşturan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı yayma özellikleri sağlar.

Yapı ve Kompozisyon

· Metal-Polimer Kompozit Kendinden Yağlamalı Burç Malzemesi
· Çelik Sırt + Gözenekli Bronz Sinter +
· PTFE + Kurşun

mikroseksiyon

 

Otomotiv Klimaları Burç |  Kompresör Uygulamaları İçin Metal-Polimer Burçlar Montaj Boşluğu Aralığı

Otomotiv Klimaları Burç |  Kompresör Uygulamaları İçin Metal-Polimer Burçlar Montaj Boşluğu Aralığı

Kayan katman
PTFE + Kurşun
 
Gözenekli Bronz Sinter
Çelik Destek
 

 

ÇALIŞMA PERFORMANSI

Kuru

Çok iyi

Yağlama yağı

İyi

Gres yağlamalı

adil

Su yağlamalı

adil

Proses sıvısı yağlamalı

adil

 

 

RULMAN ÖZELLİKLERİ * Çalışma koşullarına bağlı olarak
 

Max. Maks. load yük

Statik

250N / mm2

Dinamik

140N / mm2

Max. Maks. speed hız

Kuru

2 m / s

Yağlama

> 2 m / s

Max. Maks. PV (Dry) PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

 

 

Kullanılabilirlik

 

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Flanşlı burçlar
· Baskı pulları
· Flanşlı rondelalar
· Kayar plakalar

 

Kaymalı yataklar burçlar, bilezikler, rondelalar, şeritler veya özel tasarımlar olarak mevcuttur.
Sipariş üzerine yapılan metrik rulmanlar ve emperyal burçlar: özel boyutlarda standart burç formları, yarım burçlar, damgalama veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özel burç tasarımları
 

Sipariş üzerine yapılan burç satın alma işleminizi çevrimiçi başlatın
PROJE Uygulama Mühendisi ile
VIIPLUS Müşteriler için her türlü elektronik numuneyi temin edin, Metal-Polimer Kompozit Rulmanlar Kataloğu!

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz