Ana sayfa ÜrünlerKendinden Yağlamalı Aşınma Plakaları

Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar

Sertifika
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.

—— Kanada konumundan David

Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir

—— Kaliforniya'dan Valerie

Kovanlı Yatak için en iyi yüzey kalitesi, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burç malzeme bütünlüğü

—— Almanya'dan Papatya

“Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!

—— Florida'dan Beverly

Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.

—— Michael Russo

Ben sohbet şimdi

Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar

Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar
Gasket Cast Bronze Graphite Plugged Bronze Bushings | Oilless Bearings
Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar

Büyük resim :  Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin yapımı
Marka adı: bronzelube.com
Sertifika: Bronze-Plated Wear Plate · Self-Lube Wear Plate · Self-Lube Wear Ways · Metric Bronze-Plate Wear Plate ·
Model numarası: Bronz Aşınma Plakası: Gömülü Katı Yağlayıcı Malzemeli Bronz, Kurşunsuz
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Siparişe Göre Bronz Hassas Aşınma Plakaları ve Yağlama Parçaları
Fiyat: US$0.11 - US$21.11 / Pieces,NEGOTIABLE
Ambalaj bilgileri: İyi bilgi etikel ile kartonları
Teslim süresi: 7-20 iş günü içinde sevk
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ TT, L / C, Western Union
Yetenek temini: Kendinden Yağlamalı Rulman İmalat Boyutları Tolerans Montajı

Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar

Açıklama
Malzeme: Bronz Griphite, Katı Yağlama Tapaları tip: Katı yağlama yatakları, Aşınma Plakası Baskı Yatağı
Kalite: OEM, manganez bronz, kalay bronz, yüksek mukavemetli pirinç veya alüminyum bronz Uygulama: Orta Yük Yükü Ancak Yüksek Sıcaklık ve Koşul Orta Düzey Çalışma Hızı Vb
Üretim Özelliği: Döküm parçalar: Kendinden Yağlamalı Aşınma Plakası
Vurgulamak:

bronze wear plate

,

brass wear plate

 

VIIPLUS Çin, tüm endüstri standartlarına (manganez bronz, kalay bronz, yüksek mukavemetli pirinç veya alüminyum bronz, kendinden yağlamalı grafit içeren veya içermeyen kendinden yağlamalı aşınma plakaları üretmektedir.

Gasket Maintenance-free plain bearings with lubricating plugs of CHINA VIIPLUS SLIDING BEARINGS | Conta ÇIN VIIPLUS SÜRGÜLÜ RULMANLARIN Yağlama Tapalı Bakımsız Kayar Yataklar | Maintenance-free plain bearings with lubricating plugs are suitable for heavy loads, high temperatures, vibrations and for use in corrosive environments. Yağlama tapalarına sahip bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar ağır yükler, yüksek sıcaklıklar, titreşimler ve aşındırıcı ortamlarda kullanım için uygundur.

 

Solid Bronze Metallic Self-lubricating Spacer Plug Graphite Flang | Katı bronz metalik kendini yağlayan boşluk fiş grafit Flang | VSB-50W VSB-50W

Bronz Bronz Yıkayıcı Dökme Bronz Conta

Bakır Bronz alaşımı, katı kendinden yağlamalı rulman yağlama, bakır alaşımı aşınma direnci ve katı yağlayıcıların kendinden yağlama özellikleri ile birlikte, yakıt ikmali bakım gerektirmeden kullanım sürecinde.

Ürünler yaygın kullanılan yüksek yük, salıncak veya aralıklı hareket, gibi araç üretim hatları, su türbini, rezervuar iş / kaza kapı, plastik makine, vb. Kullanım durumuna göre, VIIPLUS sağlayabilir çeşitli bakır alaşım türleri.

Yağsız rulmanlar, yüksek yük, düşük hızlı uygulamalar için geliştirilmiştir ve yağlayıcı olarak özel olarak oluşturulmuş bir grafit tıpa kullanılarak dönme döküm yüksek mukavemetli bronzdan yapılmıştır.

Kaymalı Rulmanlar yüksek yük, düşük hızlı uygulamalar için geliştirilmiştir ve yağlayıcı olarak özel olarak oluşturulmuş bir grafit tıpa kullanılarak rotasyonel döküm yüksek mukavemetli bronzdan yapılmıştır.

 

Conta Döküm Bronz Grafit Fişli Bronz Burçlar | Yağsız Rulmanlar 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Our VIIPLUS plain bearings are available in metric and imperial sizes from stock. VIIPLUS kaymalı yataklarımız stoktan metrik ve emperyal boyutlarda mevcuttur. Our in-house machining service is able to produce non-standard sizes to suit specific customer requirements. Şirket içi işleme servisimiz, belirli müşteri gereksinimlerine uygun standart dışı boyutlar üretebilmektedir.

VIIPLUS range of oilless bearings are the perfect solution for projects where lubrication cannot easily be provided or where conventional lubricants may carbonise. VIIPLUS yağsız rulman serisi, yağlamanın kolayca sağlanamadığı veya geleneksel yağlayıcıların karbonlaşabileceği projeler için mükemmel bir çözümdür. The design of oil feeding systems is time consuming and expensive Yağ besleme sistemlerinin tasarımı zaman alıcı ve pahalıdır

- Yağsız rulmanlarımızın kullanımı, böyle bir sisteme olan ihtiyacı ortadan kaldırdığı için bakım ve yağ maliyetlerini büyük ölçüde azaltabilir.

 

TİPİK UYGULAMALAR

 • · Fırınlar

 • · Kurutucular

 • · Enjeksiyon kalıplama makineleri

 • · Toz toplayıcılar

 • · Louvres

 • · Sıcak konveyörler

 

ÖZELLİKLERİ
 

WASHER Baskı pulları 

1. uzun süre herhangi bir ol olmadan çalışabilir

2. Son derece yüksek yük kapasitesi, iyi aşınma ve düşük sürtünme

3. özellikle düşük hız ve yüksek yük için uygun

4. Yağlı filmin oluşmasının zor olduğu yerlerde pistonlu, salınımlı veya aralıklı hareket için uygundur

5. iyi kimyasal dayanıklı ve anti- korozyon özellikleri

6. Can b € -40 ℃ - + 300 wide geniş sıcaklık aralığında kullanılan

 

STRUSTURE

VSB-50WYIKAMA material is made of strong cast bronze based metal with special solid lubricants embedded. malzeme gömülü özel katı yağlayıcılar ile güçlü döküm bronz tabanlı metalden yapılmıştır. The base metal withstands high load and the solid lubricants provide self-lubrication. Ana metal yüksek yüke dayanır ve katı yağlayıcılar kendinden yağlama sağlar. The bearing shows excellent performance without pre-lubrication under conditions of extreme high/low temperature with low speed. Rulman, düşük hızda aşırı yüksek / düşük sıcaklık koşullarında ön yağlama olmadan mükemmel performans gösterir. This material provides a maintenance-free bearing solution, particularly for high load, intermittent of oscillating motion. Bu malzeme, özellikle yüksek yükte salınım hareketinin aralıklı olması için bakım gerektirmeyen bir yatak çözümü sunar.

 

TEKNİK VERİ

sınıf

50 #

50S1

50S2

50S3

650S5

Malzeme

CuZn25AI5Mn4Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAI10Ni5Fe5

CuSn12

CuZn25AI5Mn4Fe3

Yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

8

Sertlik

≥210

≥70

≥150

≥75

≥235

Gerilme direnci

≥750

≥250

≥500

≥270

≥800

Akma dayanımı

≥450

≥90

≥260

≥150

≥450

uzama

≥12

≥13

≥10

≥5

≥8

Katsayı o doğrusal genişleme

1.9 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

1.6 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

1.9 x 10-5 / ℃

Max.Temp.

-40 ~ 300 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 300 ℃

Maks. Dinamik yük

100

60

50

70

120

Max.speed (Kuru)

15

10

20

10

15

N / mm * m / s (Kayganlaştırma)

200

60

60

80

200

Sıkıştırma deformasyonu

<0,01 mm

<0.05mm

<0,04 mm

<0.05mm

<0.005mm

 

 

Kimyasal Bileşimler

Ürün No.

Kimyasal Bileşimler

TOB 050

Cu

Zn

Al

Fe

Mn

Si

Ni

Sn

Pb

60 ~ 66

22 ~ 28

5.0 ~ 8.0

2.0 ~ 4.0

2.5 ~ 5.0

<0.1

<0,5

<0.2

<0.2

 

 

 

 

 

AVAILABILITY

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur

· Silindirik burçlar

· Flanşlı burçlar

· Kayar plakalar

Siparişe göre rulman formları: özel boyutlarda standart formlar, baskı pulları, flanşlı baskı pulları, yarım rulmanlar, damgalama veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özelleştirilmiş rulman tasarımları

 

VIIPLUS oilless bearings benefit from outstanding chemical and corrosion resistance. VIIPLUS yağsız rulmanlar olağanüstü kimyasal ve korozyon direncinden yararlanır. The lubricant used in these bearings is formed from abrasion resitant materials (such as graphite, PTFE etc) and has a stabilised molecular structure. Bu yataklarda kullanılan yağlama maddesi aşınmaya dirençli malzemelerden (grafit, PTFE vb.) Oluşur ve stabilize bir moleküler yapıya sahiptir.

These oilless bearings are suitable for dry environments where contamination is a risk, wet applications where there is high humidity and applications where the bearing is in an inaccessible location. Bu yağsız rulmanlar kontaminasyonun riskli olduğu kuru ortamlar, yüksek nemin olduğu ıslak uygulamalar ve yatağa erişilemeyen yerlerde uygulamalar için uygundur. VIIPLUS Oilless bearings are lubricated for life! VIIPLUS Yağsız rulmanlar ömür boyu yağlanmıştır!

Uygulamanız için en uygun kombinasyonun hangisi olacağını belirlemek için lütfen tekniklerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin..

 

tip

Spec.

tip

Spec.

 

 

İTME YIKAMA

DİŞLİ GRAFİT

30 ~ 10.2 ~ 3

İTME YIKAMA

90 ~ 45.2 ~ 7

 

İTME YIKAMA

DİŞLİ GRAFİT

40 ~ 12.2 ~ 3

İTME YIKAMA

100 ul 50.3 ~ 8

 

İTME YIKAMA

DİŞLİ GRAFİT

40 ~ 13.3 ~ 3

İTME YIKAMA

110 ° 55,3 ~ 8

 

İTME YIKAMA

DİŞLİ GRAFİT

50 ~ 14.2 ~ 3

İTME YIKAMA

120 ~ 60.3 ~ 8

 

İTME YIKAMA

DİŞLİ GRAFİT

50 ~ 15.2 ~ 3

İTME YIKAMA

125 ° 65.3 ~ 8

 

İTME YIKAMA

DİŞLİ GRAFİT

50 ~ 16.2 ~ 3

İTME YIKAMA

130 ~ 70.3 ~ 10

 

İTME YIKAMA

DİŞLİ GRAFİT

50 ~ 18.2 ~ 3

İTME YIKAMA

140 ° 75.3 ~ 10

 

İTME YIKAMA

DİŞLİ GRAFİT

50 ~ 20.2 ~ 5

İTME YIKAMA

150 ° 80.3 ~ 10

 

İTME YIKAMA

DİŞLİ GRAFİT

55 ~ 25.2 ~ 5

İTME YIKAMA

170 ° 90.5 ~ 10

 

İTME YIKAMA

DİŞLİ GRAFİT

60 ° 30.2 ~ 5

İTME YIKAMA

190 ~ 100.5 ~ 10

 

İTME YIKAMA

DİŞLİ GRAFİT

70 ~ 35.2 ~ 5

İTME YIKAMA

200 ° 120.5 ~ 10

 

İletişim bilgileri
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

İlgili kişi: iris

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler