Çin Bronz Gleitlager Üretici

Mini Ekskavatörler Kovan Metal Burç Parçaları ve Bronz Rulmanlar Kapalı Alanlarda ve Sert Terrain'lerde Optimum Performans

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kompozit düz silindirik burçlar üreticisi
Marka adı: VIIPLUS BUSHINGS SUPPLIER
Sertifika: ISO 3547 DIN 1494 Assembly Standard Tolerance
Model numarası: TEFLON DU DX YASTIKLAR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 Adet
Fiyat: $0.05 - $1.00 / Pieces
Ambalaj bilgileri: Ambalaj: Karton İhracat; Ahşap kasa ; Tahta palet.
Teslim süresi: 7 ~ 15 iş günü
Ödeme koşulları: TT peşin, Western Union
Yetenek temini: Özel Özel Yağlama Burçları İmalatı
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Bimetal, bronz, Rulman çeliği / Karbon çeliği karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar
Standart: OEM, DIN 1494, GGB IL YAĞLAR & DAIDO tip: Kol, Kayar, kompozit burç, baskı rondelası, Yaka Burçları, Yıkayıcılar, Şeritler veya Özel Tasarımla
Rulman: yağsız, flanşlı kovan rulmanı Uygulama: Tarım Makinesi, traktörler, ekskavatörler, vinçler, silindirler, beton pompaları, kazık sürücüleri b

Ürün Açıklaması

Mini Ekskavatör Kol Metal Burç Parçaları ve Bronz Rulmanlar Çin Fabrikadan Sipariş Verildi.


Kapalı alanlarda ve zorlu arazilerde optimum performans sağlayan uzun ömürlü ve ucuz fiyatlı makine parçaları.

 

An indispensable part of viiplus china quality construction equipment is its fleet of rugged range of Mini Excavators Bushing & Bearing. Viiplus çin kaliteli inşaat ekipmanları vazgeçilmez bir parçası Mini Ekskavatör Burç ve Rulman sağlam yelpazesi filosudur. Capable of working with equal productivity in both normal and confined spaces, Mini Excavator self-lubricating bearings deliver maximum performance in the toughest of terrains. Hem normal hem de dar alanlarda eşit verimlilikle çalışabilen Mini Ekskavatör kendinden yağlamalı rulmanlar, en zorlu arazilerde maksimum performans sağlar. Other features include flange bearings and bronze graphite bushing,thrust washer,plate for The excavators design. Diğer özellikler flanş yatakları ve bronz grafit burç, baskı rondelası, ekskavatör tasarımı için plaka içerir. All in all, VIIPLUS CHINA SLIDING BEARINGS for Mini Excavators function high power machines that deliver maximum with minimum consumption. Sonuçta, Mini Ekskavatörler için VIIPLUS ÇİN KAYAR RULMANLAR, minimum tüketim ile maksimum güç sağlayan yüksek güçlü makineler kullanır.

 

İnşaat Ekipmanları Kol Bronz Burç Üreticileri çin, inşaat endüstrisi için zemin çalışması kolaylaştırmak için ucuz ucuz fiyatlar rulmanlar çözümleri sunmaktadır.


Kompozit Rulmanlar, İnşaat Traktörleri ve Ekskavatörler İçin Uzun Aşınma ve Yağsız Bakım Sunar

 

Bi-Metall Plain sleeve bearing Bi-metal sliding bearings - with lubrication pockets,Agricultural Machine,Excavators, cranes, rollers, concrete pumps, pile drivers bushing.Equipment bushing uptime is critical in heavy-duty construction, where delays can quickly escalate to millions of dollars in cost overruns. Bi-Metall Düz kovanlı rulman Bi-metal kaymalı rulmanlar - yağlama cepleri ile, Tarım Makinesi, Ekskavatörler, vinçler, silindirler, beton pompaları, kazık sürücüleri burçları. maliyet aştı dolar. And VIIPLUS slding bearing made to order help to ensure that back-hoes, tractors, excavators and other massive earth movers run at optimum performance at all times. Ve arka çapaların, traktörlerin, ekskavatörlerin ve diğer devasa yer değiştiricilerin her zaman optimum performansta çalışmasını sağlamaya yardımcı olmak için sipariş edilen VIIPLUS yatağı. standard or metric dimensions Bushings for a custom fit. standart veya metrik boyutlar Özel uyum için burçlar.

 

Verimli Bimetal yatak değiştirme çözümü

 

VIIPLUS Metal supplies bushings for valves, hydraulic systems and other applications for construction and agricultural equipment. VIIPLUS Metal vanalar, hidrolik sistemler ve inşaat ve tarım ekipmanları için diğer uygulamalar için burçlar tedarik etmektedir. These bushings meet the continuing demand for higher output, smaller sizes, less pollution, better fuel economy and longer maintenance intervals. Bu geçit izolatörleri daha yüksek verim, daha küçük boyutlar, daha az kirlilik, daha iyi yakıt ekonomisi ve daha uzun bakım aralıkları için sürekli talebi karşılar.

 

Ekskavatör kendinden yağlamalı yatak, vinç sürgülü yatak, rulo bronz mil kovanı, beton pompası kamyon bimetal yağsız rulman, kazık sürücü bakır kol, kendinden yağlama rulman tedarikçisi, kalite dünyayı değiştirir.

VIIPLUS, kendinden yağlamalı rulmanlar ihracat mühendisliği makine endüstrisinde şirketin lider konumunu pekiştirerek, ana makine fabrikası için komple kendinden yağlamalı rulmanlar ve çözümleri sunar.
VIIPLUS Özel uygulama gereksinimlerini karşılamak için çözümler sunar, çeşitli yük, hız ve sıcaklık koşullarında çok çeşitli standart veya özel rulmanlar sunar, üstün performans sağlar.


Rulmanlarımızda kullanılan kendinden yağlamalı malzemeler korozyona dayanıklıdır, üstün aşınma direnci, kimyasal direnç, kavitasyon direnci, akış korozyon direnci ve yorulma direnci sağlar.Yağlama gerektirmediği için, ekipmanın bakım için artık çalışması gerekmez, bu da düşük bakım maliyeti ve çevre dostu ürünlerden tasarruf sağlar.

 

yapı


The bi-metal sliding bearings constitute a complete product range. Bi-metal kayar yataklar eksiksiz bir ürün yelpazesi oluşturur. These sliding bearings are characterised by a low-carbon steel carrier strip onto which a layer of sintered bronze is attached by means of a thermal pro-cess. Bu kayar yataklar, üzerine bir sinterlenmiş bronz tabakasının bir termal işlem vasıtasıyla tutturulduğu bir düşük karbonlu çelik taşıyıcı şerit ile karakterize edilir. The lubricated surface of the bronze layer forms the mating surface of the sliding bearing. Bronz tabakanın yağlanmış yüzeyi kayar yatağın eşleşme yüzeyini oluşturur. These sliding bearings can be lubricated using oil or grease, Bu kayar yataklar yağ veya gres kullanılarak yağlanabilir, düşük alan gereksinimi, yüksek mekanik stres ve düşük sürtünme değerlerine sahip uygulamalar için idealdir.

 

Yağlama olmadan güvenilir çözüm


Tarımsal ekipmanlarda, bearings are subject to friction and wear during edge and boundary lubrication.Our bearings provide more reliable performance than copper bearings, with up to 620Mpa load capacity, protection shaft or pin will not wear, with good corrosion resistance, shock resistance and edge load capacity.Avoiding the use of grease to reduce maintenance of self-lubricated bearings is the ideal choice for applications requiring a longer service life. rulmanlar kenar ve sınır yağlama sırasında sürtünme ve aşınmaya tabidir. bizim rulmanlar 620Mpa yük kapasitesi, koruma mili veya pim aşınmayacak, iyi korozyon direnci, şok direnci ve kenar yük kapasitesi ile bakır rulmanlar daha güvenilir performans sağlar. Kendinden yağlamalı rulmanların bakımını azaltmak için gres kullanımından kaçınmak, daha uzun servis ömrü gerektiren uygulamalar için ideal seçimdir. Maintenance is free in the case of insufficient or non-lubricated operation. Yetersiz veya yağlanmamış çalışma durumunda bakım ücretsizdir.

 

Mini Ekskavatörler Kovan Metal Burç Parçaları ve Bronz Rulmanlar Kapalı Alanlarda ve Sert Terrain'lerde Optimum Performans

 

Pah kırma bimetal kaymalı rulmanlar

 

Mini Ekskavatörler Kovan Metal Burç Parçaları ve Bronz Rulmanlar Kapalı Alanlarda ve Sert Terrain'lerde Optimum Performans


Uygulama Alanı

 

Ekskavatör Yatağı ve Bimetal Burç
Rulmanlar madencilik endüstrisinde, makinenin önüne yüklenen bağlantılar ve ekskavatörlerde kullanılır.Bintal bimetal, kullanılan direksiyon dişlisi, ekskavatörler, gaz türbinleri, vinçler ve diğer mekanik cihazlarda hidrolik motoru desteklemektedir.

 

Ekskavatör yatağının montaj ve demontaj yöntemi, ekskavatörün yatak parçasının yapısına, boyutuna ve eşleşen doğasına göre belirlenmelidir. Montaj ve demontaj basıncı, sıkı oturan ekskavatör ve basınç, ekskavatörün rulman haddeleme gövdesi içinden aktarılamaz, çünkü ekskavatörün yatağının çalışma yüzeyinde girintiye neden olur, ekskavatörün yatağının normal çalışmasını etkiler ve hatta hasar verir ekskavatörün yatağı.

Tarım Makinaları


Kendinden yağlamalı rulman, toz ve dış ortam koşullarında bakım gerektirmeyen ve iyi aşınma direnci özelliklerine sahip olduğundan, silindirde, biçerdöver, ekici, balya makinesi, kırıcı, traktör, Eklemler ve diğer parçaların süspansiyon sisteminde yaygın olarak kullanılabilir. yağ veya yağ filmi parçaları oluşturmak zor değildir.

 

Mini Ekskavatörler Kovan Metal Burç Parçaları ve Bronz Rulmanlar Kapalı Alanlarda ve Sert Terrain'lerde Optimum Performans

 

 • Forkliftler

 • Transpaletler

 • Vinçler

 • ekskavatörler

 •  

Technische Daten

 

 • Sarılı kompozit kayar yatak

 • Bakır kaplamalı veya kalay kaplamalı çelik / bronz

 • Düşük bakım

 • Yağlama cepleri ile

 

Özellikleri

 

 

 

 

 • For high load capacity and oscillating movement, as well as for rough operation and temperature load. Yüksek yük kapasitesi ve salınım hareketi ile kaba çalışma ve sıcaklık yükü için. Long-run lubrication because of lubricant storage. Yağlayıcı depolaması nedeniyle uzun süreli yağlama.

Malzemeler

 

 

 

 

 

 • Destek malzemesiÇelik bakır kaplama / kalay kaplama

 • Kayar katmanCuPb10Sn10

Malzeme özellikleri

 

 

 

 • Özgül yük kapasitesi statik≤ 250 [N / mm2]

 • Özgül yük kapasitesi dinamik≤ 140 [N / mm2]

 • Sliding speed≤ 2,5. Kayma hızı ≤ 2,5. [m/s] ≤ 5 [m/s] oil lubricated [m / s] ≤ 5 [m / s] yağlanmış

 • Reibungswert ** Yağlamaya bağlı olarak 0.04 [µ] ila 0.12 [µ]

 • Sıcaklık gerilimi - 40 [° C] ila + 250 [° C]

 • Max. Maks. PV-value2.8 [N/mm² xm/s] PV değeri 2.8 [N / mm² xm / s]

 • Temas yüzdesi> 75 [%]

Tolerans Detayları

 

 • Gövde ØH7

 • Geçit izolatöründen sonra Ø Ø

 • Şaft toleransı f7 ila h8

 

 

 

Bakım

 • is a low-maintenance composite sliding bearing, but primary lubrication is necessary. az bakım gerektiren kompozit kayar yataktır, ancak birincil yağlama gereklidir. Oil or grease lubrication is possible. Yağ veya gres yağlaması mümkündür. Due to solid lubricant storages, lubrication clearances are reduced to a minimum! Katı yağlayıcı depoları nedeniyle yağlama boşlukları en aza indirilir!

Kalite dünyayı değiştiriyor, VIIPLUS bilim ve Kayar yatak teknolojisinin keşfinde bir anıt yapmak için var!

KAPASİTE: Özel boyutlar talep üzerine mevcuttur.

Bize online bir soruşturma gönderinYou can use our “Enquiry Form” to get in touch with us. Bizimle iletişime geçmek için “Talep Formumuzu” kullanabilirsiniz. One of our sales team will contact you immediately. Satış ekibimizden biri hemen sizinle iletişime geçecektir.

 

 

Mini Ekskavatörler Kovan Metal Burç Parçaları ve Bronz Rulmanlar Kapalı Alanlarda ve Sert Terrain'lerde Optimum Performans

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz