Çin Bronz Gleitlager Üretici

İnşaat Ekskavatörler Bronz Kol Burç Yüksek Güç Performanslı Fiş Grafit C86300 SAE430B Inç Boyutu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin Üretici
Marka adı: Brand Cast Bronze Plain Sleeve Bearing
Sertifika: Bushing Standards Met: 83-7-7-3, ASTM B505, CDA 932, SAE 660
Model numarası: Kol yatak tipi:
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 Adet / Adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj. Karton / paletler / ahşap durumda
Teslim süresi: 2 ~ 4 Hafta
Ödeme koşulları: L / C, L / C, T / T, D / A, Western Union,
Yetenek temini: Bronz Özelleştirilmiş Rulmanlar İmalat Döküm
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: C86300 Manganez Bronz - CDA 863 - SAE 430 B: Türleri: Silde Bloğu
Açıklama: Katı Yağlama Rulmanları Uygulama: İnşaat Ekskavatör Burçları
boyut: Standart, Çizimler şekil: Tabak

Ürün Açıklaması

Kayar Yatak - ISO 4379 - ID / ODxLENGTH mm

Müşterilerin çizimlerine göre kendinden yağlamalı bronz rulmanlar üretiyoruz.

Mühendislik Makinaları Bronz Burç ve Kayar Yataklar Çin'den sipariş üzerine yapılmıştır. İnşaat makineleri: bakır kovan matkap sapı, aşınmaya dayanıklı kovan burç grafit bronz rulmanlar bağlantı parçaları için, standart boyutlarda yatak formları, sipariş üzerine yapılan yatak formları: özel standart formlar boyutlar, baskı pulları, flanşlı baskı pulları, yarım rulmanlar, damgalama veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özel rulman tasarımları

· Silindirik burçlar

· Flanşlı burçlar

· Kayar plakalar

İNŞAAT EKSKAVATÖRLERİ BRONZ KOLLU BURÇ YÜKSEK GÜÇLÜ PERFORMANS

İnşaat Ekskavatörler Bronz Kol Burç Yüksek Güç Performanslı Fiş Grafit C86300 SAE430B Inç Boyutu

Pirinç Kayar Yataklar Katı Bakır Alaşımlı Burçlar ISO 4379 Standart Bronz Burç

Kayar Yatak - ISO 4379 Açıklama

1.The solid bronze/iron material is ideally suited for highly demanding applications in tough environments. 1. katı bronz / demir malzeme zorlu ortamlarda son derece zorlu uygulamalar için idealdir. We offer a standard assortment of plain sleeve bushings, flanged bushings and sliding plates in accordance with ISO 4379 and DIN1850. ISO 4379 ve DIN1850 uyarınca standart olarak düz kovan burçları, flanşlı burçlar ve kayar plakalar sunuyoruz.
2. katı bronz gövde delinmiş delikler ve dolu katı grafit yağlayıcı, bu şekilde yağsız ortamlarda kullanılabilir.

3.Alt bronz bronz gövde, yağ olukları ve delikleri işlenebilir, gresle doldurulduktan sonra daha iyi yağlanabilir.

 

 

Özellikler ve avantajlarslide bearing ISO4379

 

1. kirli ortama duyarlı
2. yavaş hızlarda şok yüklere ve titreşimlere dayanıklı
3. kötü bir şaft yüzeyi ile operasyon etkinleştirin
4. aşındırıcı koşullara iyi direnç

 

Malzeme

Solid Bronze bushings and plates are made completely of tin bronze, CuSn10P, which has very good machine ability. Katı Bronz burçlar ve plakalar tamamen çok iyi makine kabiliyetine sahip kalay bronz CuSn10P'den yapılmıştır. All surfaces of the solid bronze bushings are machined. Katı bronz burçların tüm yüzeyleri işlenir.
Katı demir burçlar ve plakalar aynı bronz malzemeden yapılır, ancak yüksek performans gereksinimleriniz yoksa maliyetler çok daha düşüktür.

 

Uygulama örnekleri

1. inşaat makineleri
2. taşıma ekipmanları
3.Pulp ve kağıt yapım makineleri
4. kıyı ekipmanı

 

 

Özellikler

 

 

Malzeme Bronz CuZn25Al6Fe3Mn3 + Grafit
Demir Dökme demir + Grafit
Yoğunluk   8.2 g / cm '3
Gerilme direnci   > = 755N / mm2
Kompakt Olmayan Dayanıklılık   > = 400 ~ 500KJ / m3
Sertlik   > = 200HB
Azami yük Basınç   100N / mm2
Hız Limiti   0.5 m / s
PV değer limiti   1.65N / mm2.Hanım
Sürtünme katsayısı Yağ Yağlama 0.03
Kuru Sürtünme 0.16
Çalışma sıcaklığı  

-40 ~ 300° C

 

 

 

 

 

RULMAN ÇEŞİTLERİ

 

  Burçlar Tabaklar                                                        Yıkayıcılar Diğer parçalar

 

 

C86300 Manganez Bronz Burçlar SAE 430B ve güven yıkayıcı.

VIIPLUS range of construction excavators Self-lubricating bearing These reliable equipment parts combine safety, cheap price, efficiency and durability to give you complete control over your daily operations and allow fast cycle times. VIIPLUS inşaat ekskavatörleri serisi Kendinden yağlamalı rulman Bu güvenilir ekipman parçaları, günlük operasyonlarınız üzerinde tam kontrol sağlamak ve hızlı çevrim sürelerine izin vermek için güvenliği, ucuz fiyatı, verimliliği ve dayanıklılığı birleştirir. All machines bearings feature allow maximum flexibility in tight spaces. Tüm makine yatakları özelliği dar alanlarda maksimum esneklik sağlar.

 

Bronz Döküm Burçları ve Flanş Rulmanları - Bronz Rulman İmalatı
Leading Manufacuturer and Distributor of Bronze and Copper Alloy Bushings. Bronz ve Bakır Alaşımlı Burçların Lider Üreticisi ve Distribütörü. Self-lubricating Bearings experience. Kendinden yağlamalı Rulmanlar deneyimi. Large Inventory of Standard Size Bushings Custom Parts Machined.View Our Catalog. İşlenmiş Standart Boyutlu Burçlar Özel Parçalarının Büyük Envanteri Kataloğumuzu Görüntüleyin. Quality Bronze Bushing & Thrust Washer. Kaliteli Bronz Burç ve Baskı Pulu.

 

 

Bir teklif isteği.İnşaat Ekskavatörler Bronz Kol Burç Yüksek Güç Performanslı Fiş Grafit C86300 SAE430B Inç Boyutu

Tipik Kullanım Alanları C86300 Manganez Bronz - CDA 863 - SAE 430 B: Manganez Bronz Yuvarlama Rulmanları Seçimi

 

Manganese bronze contains small additions of manganese, iron, and aluminum, plus lead for lubricity, anti-seizing, and bonding. Manganez bronz, küçük manganez, demir ve alüminyum ilavelerinin yanı sıra kayganlık, tutukluk önleme ve yapıştırma için kurşun içerir. Like the aluminum bronzes bushings, they combine high strength with excellent corrosion resistance. Alüminyum bronz burçlar gibi, yüksek mukavemeti mükemmel korozyon direnci ile birleştirirler. Manganese bronze bearings can operate at high speeds under heavy loads, but require high shaft hardness and nonabrasive operating conditions. Manganez bronz rulmanlar ağır yükler altında yüksek hızlarda çalışabilir, ancak yüksek şaft sertliği ve aşındırıcı olmayan çalışma koşulları gerektirir.

 

The various types of manganese bronze are a popular choice for the aerospace, fastener, marine, and oil and gas Industries. Çeşitli manganez bronz türleri havacılık, bağlantı elemanları, denizcilik ve petrol ve gaz endüstrileri için popüler bir seçimdir. Typical applications in these industries include landing gear parts, strut bushings, screw machine parts, bearings, bushings, gears, and lead screw nuts. Bu endüstrilerdeki tipik uygulamalar arasında iniş takımı parçaları, payanda burçları, vida makinesi parçaları, rulmanlar, burçlar, dişliler ve kurşun vida somunları bulunur.

 

Katı Bronz Sürgülü Blok Fiş Grafit Dökme Bronz Rulman Katı Bronz Plaka C86300

Bronz Döküm Alaşımları C86200 Manganez Bronzları C86200 Döküm Manganez Bronz İNÇ BOYUTLARI PLAKA & YIKAYICI

VIIPLUS Bronze GLEITLAGER offers C86200 Manganese Bronze as Made to Order Castings. VIIPLUS Bronze GLEITLAGER, Siparişe Özel Dökümler olarak C86200 Manganez Bronz sunmaktadır. Self Lubricating Bronze Wear Plate Kendinden Yağlamalı Bronz Aşınma Plakası

 

DIE & KALIP KILAVUZU BRONZ BURÇLARI BİLEŞENLER SANAYİ RULMAN ÇÖZÜMLERİ GEMİ İNŞA SANAYİ İNŞAAT MAKİNELERİ, BİNA, EKSKAVATÖRLER, CARNES VE DİĞER AĞIR İNŞAAT MAKİNALARI VB.

 

This material is used in a variety of applications. Bu malzeme çeşitli uygulamalarda kullanılır. Typical uses for this alloy are: Marine castings, gears, gun mounts, bushings and bearings. Bu alaşım için tipik kullanımlar şunlardır: Deniz dökümleri, dişliler, tabanca takozları, burçlar ve rulmanlar.

 

 

ÖZELLİKLERİ

 

VSB-50P Kayar Blok olid Bronz Metalik Kendinden yağlamalı Rulmanlar

 

Hemen Çalışan Hız ile Katı Yağlayıcı Dökme Bronz Rulmanlar Silde BloğuMetrik Bronz Burçlar Metalurji / Kurutma Makinesi İçin Kalay-Bronz

Grafit Tapalı Döküm Bronz Yatak
 

 

VSB-50P Sürgülü Blok Bakır Dökme Bronz Rulmanlar Ulaşım Makineleri Için Slayt Blok Anti-Aşınma

 

1. uzun süre herhangi bir ol olmadan çalışabilir

2. Son derece yüksek yük kapasitesi, iyi aşınma ve düşük sürtünme

3. özellikle düşük hız ve yüksek yük için uygun

4. Yağlı filmin oluşmasının zor olduğu yerlerde pistonlu, salınımlı veya aralıklı hareket için uygundur

5. iyi kimyasal dayanıklı ve anti- korozyon özellikleri

6. -40 ℃ - + 300 temperature arasında geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir

 

Katı-Yağ Döküm Bronz Silde Bloğu ile Alüminyum-Bronz

 

Aluminum-Bronze Solid Lubricating Silde Block is backed with Aluminum-Bronze alloy with good capability of mechanics, castings and anti-erosion. Alüminyum-Bronz Katı Yağlama Silde Bloğu, mekanik, döküm ve erozyona karşı iyi bir kabiliyete sahip Alüminyum-Bronz alaşımı ile desteklenmiştir. The surface of Aluminum-Bronze Solid Lubricating Silde Block is regularly and finely machined with sockets in which particular solid lubricant is filled. Alüminyum-Bronz Katı Yağlama Silde Bloğunun yüzeyi, belirli katı yağlayıcının doldurulduğu soketlerle düzenli ve ince bir şekilde işlenir.

Alüminyum-Bronz Katı Yağlama Silde Bloğu, orta yüklü, ancak daha yüksek sıcaklık ve orta hızda koşulu vb.

Alüminyum-Bronz Katı Yağlama Silde Bloğunun yüzeyi, belirli katı yağlayıcının doldurulduğu soketlerle düzenli ve ince bir şekilde işlenir.

 

 

STRUSTURE

 

VSB-50P Sliding Block material is made of strong cast bronze based metal with special solid lubricants embedded. VSB-50P Kayar Blok malzemesi, gömülü özel katı yağlayıcılarla güçlü bronz döküm esaslı metalden yapılmıştır. The base metal withstands high load and the solid lubricants provide self-lubrication. Ana metal yüksek yüke dayanır ve katı yağlayıcılar kendinden yağlama sağlar. The bearing shows excellent performance without pre-lubrication under conditions of extreme high/low temperature with low speed. Rulman, düşük hızda aşırı yüksek / düşük sıcaklık koşullarında ön yağlama olmadan mükemmel performans gösterir. This material provides a maintenance-free bearing solution, particularly for high load, intermittent of oscillating motion. Bu malzeme, özellikle yüksek yükte salınım hareketinin aralıklı olması için bakım gerektirmeyen bir yatak çözümü sunar.

 

TEKNİK VERİ

 

 

sınıf

50 #

50S1

50S2

50S3

650S5

Malzeme

CuZn25AI5Mn4Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAI10Ni5Fe5

CuSn12

CuZn25AI5Mn4Fe3

Yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

8

Sertlik

≥210

≥70

≥150

≥75

≥235

Gerilme direnci

≥750

≥250

≥500

≥270

≥800

Akma dayanımı

≥450

≥90

≥260

≥150

≥450

uzama

≥12

≥13

≥10

≥5

≥8

Katsayı o doğrusal genişleme

1.9 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

1.6 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

1.9 x 10-5 / ℃

Max.Temp.

-40 ~ 300 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 300 ℃

Maks. Dinamik yük

100

60

50

70

120

Max.speed (Kuru)

15

10

20

10

15

N / mm * m / s (Kayganlaştırma)

200

60

60

80

200

Sıkıştırma deformasyonu

<0,01 mm

<0.05mm

<0,04 mm

<0.05mm

<0.005mm

 

 

Kimyasal Bileşimler

Ürün No.

Cu

Zn

Al

Fe

Mn

Si

Ni

Sn

Pb

VSB-50

60 ~ 66

22 ~ 28

5.0 ~ 8.0

2.0 ~ 4.0

2.5 ~ 5.0

<0.1

<0,5

<0.2

<0.2

 

 

 

Profil

Kalıp takımlarında, metal damgalama kalıplarında, kalıplarda, özel makinelerde ve her türden ağır ekipmanlarda kullanılan rekabetçi fiyatlandırma ile kendinden yağlamalı rulmanlar ve bronz burçlar üreticisi. https://bronzelube.com.Hakkında Bronz

Lube Factory | Madeni Yağ Fabrikası | Bushing & Self-lubricating Bearing Burç & Kendinden Yağlamalı Rulman

 

Self-lubricating Bearings & Bronze Bushings, our Import and Export Business.We are a professional high-level service provider of centrifugal casting bronze parts in China. Kendinden yağlamalı Rulmanlar ve Bronz Burçlar, İthalat ve İhracat Business.We Çin'de santrifüj döküm bronz parçaları profesyonel bir üst düzey servis sağlayıcı vardır. Its Onun Kayar Yatak - ISO 4379ürünler arasında bronz burç, pirinç burç, bakır burç, sürgülü plaka, kendinden yağlamalı bronz rulman, grafit burç, baskı yıkayıcı, bronz aşınma plakaları, yaka bronz burçlar ... Madencilik makineleri, inşaat makineleri, dövme makineleri, ağır sanayi deniz, su koruma ağır sanayi, high-end CNC torna, high-end CNC rulman ekipmanları, otomobil üretimi ve diğer alanlar.

 

slide bearing ISO4379-viiplus

VIIPLUS profesyonel tasarım, yapılan ve satış kendinden yağlamalı rulman şirketidir. biz her zaman gelişmiş ekipman bağlıdır, mükemmel sanat ve çalışma durumu çeşitleri için kendini yağlayan rulman takım elbise imalatı, Kayar Yatak - ISO 4379 ürünleri: yağsız rulman, bi-metal rulman, katı yağlayıcı gömülü rulman, bronz rulman, vb yaygın otobüs sanayi, mühendislik makine, su koruma makinesi, plastik makine baskı paketleme makinesi ve sürücü veya yağ olmadan veya az yağ ile gerekir form yağlama. Kayar Yatak - ISO 4379ürün derinden iç ve dış müşterinin iyi görüş tabi!

VIIPLUS şirketi en iyisini sağlayacak Kayar Yatak - ISO 4379, nedeni fiyat ve müşterilerine kusursuz hizmet.

Bronze bushings are made of solid aluminum bronze, manganese bronze ,tin bronze and can be ordered either with or without self-lubricating graphite. Bronz burçlar, katı alüminyum bronz, manganez bronz, kalay bronzdan yapılmıştır ve kendinden yağlamalı grafit ile veya bunlar olmadan sipariş edilebilir. They are available in a broad range of inch and metric sizes.Split Bushing also available,Plain bearings - Wrapped bushes & Flange bearing,trust washer,wear plate...including all standard bushing sizes & economically make Customized Bushings Parts in just about any size. Çok çeşitli inç ve metrik boyutlarda mevcuttur.Split Burç da mevcuttur, Kaymalı burçlar - Sarılı burçlar ve Flanş yatağı, güven rondelası, aşınma plakası ... tüm standart burç boyutları dahil boyut. We machine all our Bronze and self lubricated bronze based on customers' drawings. Müşterilerimizin çizimlerine dayanarak tüm Bronz ve kendinden yağlamalı bronzlarımızı işliyoruz.

Enerji emisyonlarını azaltarak, yağlama malzememizdeki geri dönüştürülmüş içeriği artırarak ve hizmet verdiğimiz topluluklara yatırım yaparak sürdürülebilirlik gündemimizi geliştirmeye odaklandık. Bakırın santrifüj dökümüne, kendinden yağlamalı rulman malzemelerinin araştırılmasına ve geliştirilmesine santrifüj döküm teknolojisinin sürekli iyileştirilmesi geliştirilmesi. Kayar Yatak - ISO 4379ürünleri ve yeni alanlar. müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için, sürekli iyileştirme, yenilik ve geliştirme. işleme modu da genel torna işleme ekipmanları CNC torna kesme ve yüksek hassasiyetli CNC işleme merkezi içine, high-end üretim ve üretim sağlamak için mekanikKayar Yatak - ISO 4379 ürünler. mükemmel kalite güvence sistemi, yüksek hassasiyetli denetim aracı ve mükemmel denetim anlamına gelir istikrar ve mükemmellik sağlamakKayar Yatak - ISO 4379kalite.

 

Geleceğe Katıl Bizim Ayrıcalığımızdır.Senin Olabilir mi? Bronz Madeni, Tarife Gelişmeleri Karşısında Fiyatlardan Uzak Tutmaya Devam Ediyor.

Projenizi oluşturmak için birlikte çalışalım! Bronze Lube'a katıldığınızda, bu hikayenin bir parçası olursunuz.

 

Kendinden yağlamalı rulman ve burçların dünya çapında lider tedarikçisi olmak için, bir işin ve çalışanlarının kumaşı haline getirilmiş tutku, bağlılık ve yeniliğe ihtiyacınız var. kendimiz ve Kayar Yatak - ISO 4379Ürün:% s.

İcra Ekibimizle Tanışın. Bugün Fiyat Teklifi Alın.

 

Stokumuzun kalitesi ve bu üretim kapasitesi, piyasadaki en iyi teslimat sürelerini sunduğumuz anlamına gelir.

Biz slayt burç, slayt plakaları, pullar, yatak kovanı vb gibi sürgülü rulmanlar konusunda uzmanlaşmış bulunmaktadır.

Temasta olmak!

 

 

 

DİĞER SERVİS

 

 

TİPİK UYGULAMALARapplication

This kind of bearing can be applied under dry, high temperature, high pressure, corrosive, water or other chemical environments when no oil can be introduced. Bu tür yataklar kuru, yüksek sıcaklık, yüksek basınç, aşındırıcı, su veya başka kimyasal ortamlar altında yağ girilemediğinde uygulanabilir. It is widely used in automotive Otomotivde yaygın olarak kullanılır Kayar Yatak - ISO 4379ürün hattı, su mühendisliği, baraj kapısı, plastik endüstrileri, ardışık döküm makineleri, metalurji endüstrisinde çelik silindirler, maden makineleri, gemiler, turbo jeneratörler, hidrolik türbinler ve enjeksiyon kalıplama makineleri ...

 

 

 

 

Katı Bronz Metalik Kendinden yağlamalı MÜŞTERİ BOYUTU Boyutlar ve Toleranslar

BRONZ BURÇ ŞİRKETİMİZ Size en iyi hizmeti sunmak için, burç parçalarının geniş bir boyutuna sahibiz

 

ENDÜSTRİYEL: Odun Hamuru Endüstrisi için Kalıplar Şekillendirme Aşınma Halkaları, Büyük Valf Sapları, Hidrolik Silindir Parçaları, Pervaneler, Köprü Pimleri, Odun Hamuru Endüstrisi için Şekillendirme Kalıpları, Kamlar, Gib, Dişliler, Hidrolik Silindir Parçaları, Yavaş Hız, Ağır Yük Rulmanları, Burçlar , Yüksek Mukavemetli Makine Parçaları, Kancalar, Çerçeveler, Destekler

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz