Çin Bronz Gleitlager Üretici

PEEK / PTFE Yağsız Burçlar Metal - Polimer Hidrodinamik Kompozit Malzeme

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Oilless çalılar
Marka adı: viiplus.com
Sertifika: OILLESS BEARINGS
Model numarası: buzul standart bölme aralığı Burçlar MET DU & DX
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 Adet / Adet
Fiyat: Oilless Bushes Factory Price
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj. Karton / paletler / ahşap durumda
Teslim süresi: 2 ~ 4 Hafta
Ödeme koşulları: T / T HAZIRLIK, T / T, L / C, D / A, D / P
Yetenek temini: 500000 Adet/aylık adet
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Karton çelik, Bronz, PEEK Kaplama: Kalay veya bakır
Liman: shanghai tip: çalılık

Ürün Açıklaması

Kendinden Yağlamalı Düz ​​Burç

 

Değiştirilmiş DİKİZLEMEK with self lubricating additives for applications where chemicals where chemicals may be utilized.Excellent wear in both wet or dry applications. Kimyasalların kullanılabileceği kimyasallar için uygulamalar için kendinden yağlamalı katkı maddeleri ile. hem ıslak hem de kuru uygulamalarda mükemmel aşınma. Available with a bronze substrate for use as chemical pump or valve bushings. Kimyasal pompa veya valf burçları olarak kullanılmak üzere bronz bir alt tabaka ile mevcuttur. Extra thick liner allows for slight modifications for shaft misalignment. Ekstra kalın astar, şaftın yanlış hizalanması için hafif değişikliklere izin verir.

 

İnert politetrafloroetilenin (PTFE) Sleeve Bushings Standard on most sizes.A special grease PTFE to enhance corrosion protection and extend service life.This sliding bearings solution helps engineer reduce their total maintenance and downtime costs.Metal-Polymer Hydrodynamic Composite Bearings PEEK/PTFE | Kovan Burçlar Çoğu boyutta standart.Korozyon korumasını arttırmak ve hizmet ömrünü uzatmak için özel bir gres PTFE.Bu kayar yatak çözümü, mühendisin toplam bakım ve arıza süresi maliyetlerini azaltmasına yardımcı olur. VSB-30 VSB-30

Malzeme:Karbon Çelik + Bakır Tozu + (PTFE + PEEK)

 

Tipik uygulama


Yüksek sıcaklıkta çalışma yüksek basınçlı dişli pompa, su enjeksiyon pompası, hidrolik motor ve sprey boya gıda işleme gibi durum.

karma
kaymalı yataklar
Kompakt ve bakım gerektirmez

 

Kendinden yağlamalı yatak nedir?

 

Kendinden yağlamalı rulmanlar kompozit kendinden yağlamalı yataklara, katı mozaik kendinden yağlamalı yatak şaftına, bimetalik malzemelere ayrılmıştır.

Kendinden yağlamalı rulmanlar, özel malzemeler, kendinden yağlamalı rulmanlar, farklı kullanım ve koşullara göre farklı bir kendinden yağlamalı rulmanlar kullanın.
Katı mozaik kendinden yağlamalı rulmanların (JDB olarak anılır) ana kategorilerinden biri, yükü taşımak için metal matris tarafından yağlanan katı olmayan yağlamanın özel formülü olan metal yatak karakteristiklerinin ve yağsız yağlamalı rulmanların bir kombinasyonudur. malzeme.
It is characterized by high load-bearing capacity, impact resistance, high temperature resistance and self-lubricating ability. Yüksek yük taşıma kapasitesi, darbe direnci, yüksek sıcaklık direnci ve kendi kendini yağlama özelliği ile karakterizedir. It is especially suitable for occasions where it is difficult to lubricate and form oil film, such as heavy load, low speed, reciprocating or swinging, and erosion of water and other acid And erosion. Özellikle ağır yük, düşük hız, pistonlu veya sallanan ve su ve diğer asit ve erozyon erozyonu gibi yağ filmi yağlamanın ve oluşturmanın zor olduğu durumlar için uygundur. The products have been widely used in metallurgy continuous casting machine, rolling equipment, mining machinery, mold, lifting machinery, textile machinery, wind power generation, shipbuilding, steam turbine, turbine, injection molding machine and equipment production line. Ürünleri yaygın metalurji sürekli döküm makinesi, haddeleme ekipmanları, madencilik makineleri, kalıp, kaldırma makineleri, tekstil makineleri, rüzgar enerjisi üretimi, gemi inşa, buhar türbini, türbin, enjeksiyon kalıplama makinesi ve ekipman üretim hattı. Wear resistance is double the normal sleeve. Aşınma direnci normal manşonun iki katıdır.

 

Açıklama

 

VSB-30

Metal Polimer

Hidrodinamik Kompozit Rulmanlar

 

PEEK / PTFE Marjinal Rulmanlı Çelik Bronz Tozu, bakım gerektirmeyen çalışma sağlar, Sıcaklık -150 ila + 250 ° C arasında izin verilir, dayanma gücü ve düşük hız, yüksek statik ve dinamik yük altında yağlama olmadan tatmin edici bir şekilde çalışır

 

 

Çelik + Bronz Toz + PEEK / PTFE

Özellikleri


VSB-30

Özellikleri


1 . 1. VSB-30 provides maintenance-free operation VSB-30 bakım gerektirmeyen çalışma sağlar

2 . 2. Operate satisfectorily without lubrication under light duty and low speed Hafif hizmet ve düşük hızda yağlama olmadan tatmin edici bir şekilde çalışın

3 . 3. VSB-30 has a high PV capability under high temperature VSB-30, yüksek sıcaklık altında yüksek PV kapasitesine sahiptir

4 . 4. Temperature allowance is from -150℃-+250℃ Sıcaklık payı -150 ℃ - + 250 ℃ arasındadır

5 . 5. Good chemical resistance İyi kimyasal dayanım

6 . 6. High static and dynamic load capacity Yüksek statik ve dinamik yük kapasitesi

7 . 7. No water absorption Su emilimi yok

8 . 8. Suitable for rotating , oscillating , reciprocating and sliding movement . Dönme, salınım, ileri geri hareket ve kayma hareketi için uygundur.

 

Strusture


 

1.PEEK/PTFE 0.30~0.50mm. 1.PEEK / PTFE 0.30 ~ 0.50mm. It has high wear resistance and low friction even only minute of lubricant are supplied. Yüksek aşınma direncine ve düşük sürtünmeye sahiptir, sadece birkaç dakika yağlayıcı bile verilir. The bearing surface carries a pattern of circular indents which will be filled with grease on assembly of the bearing. Yatak yüzeyi, yatağın montajında ​​gresle doldurulacak dairesel girintiler deseni taşır.

 

2.Bronze layer 0.20~0.35mm. 2. tabakası 0.20 ~ 0.35mm. A special composition of powdered copper is thermally fused to the steel backing. Özel bir toz bakır bileşimi, çelik desteğe termal olarak birleştirilir. This contact layer acts as an anchor for the PTFE layer and conducts the thermal build up away from the bearing surfaces. Bu temas tabakası, PTFE tabakası için bir ankraj görevi görür ve termal birikimi yatak yüzeylerinden uzağa iletir.

 

Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı dağılımı sağlar

 

PEEK / PTFE Yağsız Burçlar Metal - Polimer Hidrodinamik Kompozit Malzeme

 

Teknik veri


 

Max. Maks. load yük

Statik

250N / mm2

Dinamik

140N / mm2

 

Döner salınım

60N / mm2

Max. Maks. speed hız

Kuru

5 m / s

Yağlama

> 5 m / s

Max. Maks. PV (Dry) PV (Kuru)

Kısa zaman

4.8N / mm2 * · m / sn

Sürekli

3,6 N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık.

-150 ℃ ~ 250 ℃

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Termal iletkenlik

50W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

 

Kullanılabilirlik


Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur

· Silindirik burçlar

· Baskı pulları

· Kayar plakalar

tipik uygulamalar


 

VSB-30 bearings application covers gear pump , ABS system , piston pump , gear motor , machine tools , agricultural machinery and so on . VSB-30 rulmanlar uygulama dişli pompa, ABS sistemi, pistonlu pompa, dişli motor, takım tezgahları, tarım makineleri ve benzeri kapsar. The materials is recommended with initial pre-lubrication at assembly . Malzemeler montajda ilk ön yağlama ile tavsiye edilir.

 

Sınır Yağlama Burçları Boyutu


 

 

BAŞLANGIÇ SENİN
UYGULAMA MÜHENDİSİ İLE PROJE

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanş Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar

 

 

 

PEEK / PTFE Yağsız Burçlar Metal - Polimer Hidrodinamik Kompozit Malzeme

 

 

 
 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz