Çin Bronz Gleitlager Üretici

Bimetal Kurşunsuz Düz İnce Duvarlı rulman Emperyal ve Metrik Ölçüler Burçlu Burç

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Bimetal, Bronz / Çelik Burç, paslanmaz çelik, karbon çelik veya bronz sırtlı olarak mevcuttur. karakteristik: ince duvarlı rulman, az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar
boyut: IMPERIAL & METRIC SIZES, Standart Boyut Mevcut tip: Silindirik burçlar Baskı rondelaları, Şeritler veya Özel Tasarımlar
Rulman: Bimetal Bronz Çelik Rulman Burç Örneği: <i>Available imetal Bushing Bearing Manufacturer |</i> <b>Mevcut imetal Burç Rulman Üreticisi |</b>
bimetal rulmanlar Uygulama: tarım, mekanik taşıma ve kaldırma uygulamaları Bimetal Burçlar: standart dışı boyutlarda, RoHS özelleştirilmiş rulman tasarımları

Ürün Açıklaması

Bimetal Kurşunsuz Kaymalı Rulmanlar

Bimetal Kurşunsuz Kaymalı Rulmanlar Imperial & Metric Sizes Bush With Grooves.Thin walled bearing Metal, Bimetal & Steel Bearings, Sintered Bronze Bushings made-to-order from china.GGB Bimetal Plain Bearings to Standard alternatives.Bimetal Bushing Bearing Manufacturer | İmparatorluk ve Metrik Boyutlar Bush, Oluklu. Cylindrical Steel Bronze Bushing Series.Cylindrical Bushes Thrust washers, Strips Or Special Designs.Specialized Bi Metal Sintered Bushings (steel backed bronze bushings) sliding bearing materials with the various configurations has been assembled as a free service guide for engineering support. Silindirik Çelik Bronz Burç Serisi Silindirik Burçlar Eksenel rondelalar, Şeritler veya Özel Tasarımlar.Çeşitli konfigürasyonlara sahip özel Bi Metal Sinter Burçlar (çelik destekli bronz burçlar) sürgülü yatak malzemeleri mühendislik desteği için ücretsiz bir servis kılavuzu olarak monte edilmiştir. The online website bronzegleitelager.com of Bi-metal bushing information will assist you in choosing the correct Bi-metal bushing and sliding bearings for your applications along with helpful design tips. Bi-metal burç bilgilerinin çevrimiçi web sitesi bronzegleitelager.com, yararlı tasarım ipuçları ile birlikte uygulamalarınız için doğru Bi-metal burç ve kayar yatakları seçmenize yardımcı olacaktır.
 
Siparişe göre rulman formları: Standart dışı ölçülere sahip silindirik burçlar ve kayar plakalar, RoHS özelleştirilmiş rulman tasarımları.OEM Özel Parçalar, Bileşenler ve Bimetal Burçlar Ürünleri için Üretim Ortağı
Bimetal bearings are able to handle heavy loads and shock loading conditions. Bimetal rulmanlar ağır yükleri ve şok yükleme koşullarını kaldırabilir. Our bimetal bearings have anti-corrosion capabilities and are easy to install, making them ideal for emergency replacements. Bimetal rulmanlarımız korozyon önleyici özelliklere sahiptir ve montajı kolaydır, bu da onları acil durum değiştirme işlemleri için ideal hale getirir.
Metal ve Bimetal Kılavuz Burçları karbon çeliği veya bronz sırt
 
BIMETAL RULMANLAR Normal silindirik burçlar, oluklar, yağ delikleri, yuvalar, vb. Bronz Seri - Metrik Kaymalı Rulmanlar ile Metalik Sarılmış Çelik. Online Bimetal Sarılı Çelik Burç kataloğumuza gitmek için buraya tıklayın. BİMETAL DÜZ RULMANLAR VE KOL RULMANLARI YAPILMIŞTIR ...ve malzeme burçları indirmeleri dahil inç boyutlu ürünler içeren bimetal Serisi Burçlar için manşon dökülmüş yatak tanımlayıcısı.

Bimetal Kurşunsuz Düz İnce Duvarlı rulman Emperyal ve Metrik Ölçüler Burçlu BurçTür: -Flanged
-Katı Bronz
-Kaynaklı Bağlantı
Bölünmüş Eklem
-Kaldırma Kilidi
-Sinterlenmiş / Toz Metal
-Grafit Emprenyeli

 

Uygulama

 

Bimetal bushing will most notably benefit transmissions and truck brakes as well as agricultural, mechanical handling and lifting applications. Bimetal burç en çok şanzıman ve kamyon frenlerinin yanı sıra tarımsal, mekanik taşıma ve kaldırma uygulamalarına da fayda sağlayacaktır. They boast a high load capacity and very good resistance to fatigue strength at high temperatures. Yüksek yük kapasitesi ve yüksek sıcaklıklarda yorulma dayanımına karşı çok iyi direnç gösterirler.

 

Bimetal bearings are able to handle heavy loads and shock loading conditions. Bimetal rulmanlar ağır yükleri ve şok yükleme koşullarını kaldırabilir. Our bimetal bearings have anti-corrosion capabilities and are easy to install, making them ideal for emergency replacements.VIIPLUS is available with stainless steel, carbon steel or bronze backing. Bimetal rulmanlarımız korozyon önleme özelliklerine sahiptir ve montajı kolaydır ve acil durum değiştirme işlemleri için idealdir.VIIPLUS paslanmaz çelik, karbon çelik veya bronz sırtlı olarak mevcuttur.

 

Burçlar Çelik destekli kurşun bronz astarlı burçlardan yapılır ve aşağıdaki katmanlara sahiptir:

 • Sinter bronz tozu: iyi aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.

 • Çelik arkalık: olağanüstü yüksek yük taşıma kapasitesi, mükemmel ısı dağılımı sağlar.

 • Bakır kaplama 0.002mm, iyi korozyon direnci.

Bimetal bearings thin walled bushings is available with stainless steel, carbon steel or bronze backing.Bimetal Bushings are able to handle heavy loads and shock loading conditions. Bimetal yataklar ince duvarlı burçlar paslanmaz çelik, karbon çelik veya bronz sırtlı olarak mevcuttur.Bimetal Burçlar ağır yükleri ve şok yükleme koşullarını kaldırabilir. Our bimetal bearings have anti-corrosion capabilities and are easy to install, making them ideal for emergency replacements. Bimetal rulmanlarımız korozyon önleyici özelliklere sahiptir ve montajı kolaydır, bu da onları acil durum değiştirme işlemleri için ideal hale getirir.

 

This is a bimetal bearing material in which aluminum alloy and copper alloy comprise a two- or three-layer structure with a steel backing. Bu, alüminyum alaşımının ve bakır alaşımının, çelik destekli iki veya üç katmanlı bir yapı içerdiği bimetal bir yatak malzemesidir. This structure, whose mechanical strength is high, can be used under lubricated conditions and high-speed/high-load operation. Mekanik mukavemeti yüksek olan bu yapı yağlanmış koşullar ve yüksek hız / yüksek yük işletimi altında kullanılabilir.

 

Uygulamaya, kullanım koşullarına ve yağlamaya bağlı olarak çeşitli farklı malzemelerden yapılabilir.

Load capability can be improved by oil holes, grooves, etc., depending on lubrication conditions. Yük kapasitesi yağlama koşullarına bağlı olarak yağ delikleri, oluklar vb. İle geliştirilebilir. In some cases, a dry bearing can also be used under lubricated conditions. Bazı durumlarda, kuru bir yatak yağlanmış koşullar altında da kullanılabilir.

Taşıyıcı Makaralı Burçlar

 

Viiplus offers a broad range of sizes, forms and materials in monometallic and bimetallic bearings. Viiplus, monometalik ve bimetalik yataklarda geniş bir boyut, form ve malzeme yelpazesi sunmaktadır. Bimetaland metal bearings offer excellent corrosion resistance in industrial outdoor applications and in water, marine and offshore environments. Bimetaland metal rulmanlar endüstriyel dış mekan uygulamalarında ve su, deniz ve deniz ortamlarında mükemmel korozyon direnci sunar.

 

Bimetal Rulmanlar ve Burçlar nedir?

Bmetalik rulman rulman yağlama sistemlerinden biridir, ürün yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik geri substrat olarak, birkaç yüksek sıcaklık sinterleme ve yoğunluğu ve haddelenmiş bakır ve çelik bimetalik şerit sargısı, yüzey ve bronz yıkayıcı altında orta ve yüksek darbe yükü için uygundur ve birçok kullanımda yüzeydeki bronz alaşım.

Bimetal Bearing Bushings are composed of two metal strips, in two different materials; Bimetal Yatak Burçları iki farklı malzemeden iki metal şeritten oluşur; The first is normally in steel / bronze / stainless steel backed with low friction and excellent wear resistance. Birincisi normalde düşük sürtünme ve mükemmel aşınma direnci ile desteklenen çelik / bronz / paslanmaz çeliktir.

 • JF800 Yağsız Bimetal Sürgülü Kendinden Yağlama Rulman Burç

 • JF800 Çelik + Kurşun Bronz Toz Konvansiyonel yağlama

karakteristik

 

Yağsız Bimetal Bronz Çelik Rulman Burçlar, Split Bush Rulman VSB-80 Standart Boyut Özel kompozit CuPb10Sn10 bimetal çalı yüksek kaliteli yağsız JF800 Bimetal Metal Burç

 • Sarılı kompozit kayar yatak

 • Bakır kaplamalı veya kalay kaplamalı çelik / bronz

 • Düşük bakım

 • Yağlama cepleri ile

Steel backing gives exceptional high load carrying capacity, excellent heat dissipation. Çelik arkalık olağanüstü yüksek yük taşıma kapasitesi, mükemmel ısı dağılımı sağlar. Sintered bronze powder gives good wear resistance and excellent load carrying capacity . Sinterlenmiş bronz tozu, iyi aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi sağlar. Copper plating has good corrosion resistance. Bakır kaplama iyi korozyon direncine sahiptir.

Bimetal Kurşunsuz Düz İnce Duvarlı rulman Emperyal ve Metrik Ölçüler Burçlu Burç

Sıradan uygulama

 

This material is recommended to be used under the medium speed and medium load condition with oil or grease lubricating. Bu malzemenin orta hızda ve orta yük koşullarında yağ veya gres yağlama ile kullanılması önerilir. It is widely used for motor rod ends, Kingpin bushing, undercarriage rollers, hydraulic cylinder rod eyes of construction machines and spherical joint bearings of agricultural machines. Motor çubuk uçları, Kingpin burç, alt takım silindirleri, inşaat makinelerinin hidrolik silindir çubuk gözleri ve tarım makinelerinin küresel mafsal yatakları için yaygın olarak kullanılır. Because this material is with lead, the specific parts are not allowed to be used according to certain laws or regulations.Widely used in automotive, common industrial like steering gear , power steering, pedal bushes, king-pin bushes, tailgate pivots, mechanical handling, lifting equipment, hydraulic motors, agricultural machines, etc. Bu malzeme kurşun içerdiğinden, belirli parçaların belirli yasalara veya düzenlemelere göre kullanılmasına izin verilmez. , kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri, vb.

 • Çatal kaldırıcı burcu

 • Transpalet burçları

 • Vinç burçları

 • Bronz taşıyan ekskavatörler

Teknik veri

 

Dinamik yük limiti

60N / mm

Statik Yük

120N / mm

sürtünme katsayısı

0.08 ~ 0.2

PV sınırı

2.8N / mm * m / s'lik

Max hız

> 2 m / s

Temp.limit

-40 ° C ila ~ 250 ° C

 

 

 

Bimetal Kurşunsuz Düz İnce Duvarlı rulman Emperyal ve Metrik Ölçüler Burçlu Burç

 

ÖZELLİKLERİ

 • For high load capacity and oscillating movement, as well as for rough operation and temperature load. Yüksek yük kapasitesi ve salınım hareketi ile kaba çalışma ve sıcaklık yükü için. Long-run lubrication because of lubricant storage. Yağlayıcı depolaması nedeniyle uzun süreli yağlama.

MALZEMELER

 • Destek malzemesiÇelik bakır kaplama / kalay kaplama

 • Kayar katmanCuPb10Sn10

TOLERANS DETAYLARI

 • Gövde ØH7

 • Geçit izolatöründen sonra Ø Ø

 • Şaft toleransı f7 ila h8

BAKIM

 • is a low-maintenance composite sliding bearing, but primary lubrication is necessary. az bakım gerektiren kompozit kayar yataktır, ancak birincil yağlama gereklidir. Oil or grease lubrication is possible. Yağ veya gres yağlaması mümkündür. Due to solid lubricant storages, lubrication clearances are reduced to a minimum! Katı yağlayıcı depoları nedeniyle yağlama boşlukları en aza indirilir!

 •  

 •  

 • Bimetal Kurşunsuz Düz İnce Duvarlı rulman Emperyal ve Metrik Ölçüler Burçlu Burç

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bimetal Burçlar Boyutu

 

JF800 Bimetalik yatak boyutu ve uygun tolerans tablosu

 

d

 

D


İyi
Kalınlık

 

 


OD
Hoşgörü

 


lD (H8)
Hoşgörü

 


H7
Gövde Deliği

 


f7 Joumal
Çap

 

f1

 

f2

 

L0-0.40

10

15

20

25

30

40

50

60

80

90

100

10

12

 

 

 

 

 

1

12 +0.065
0,030

10 +0.022
-0,000

12 +0.018

10-0.013
-0,000

0.5

0.3

1010

1015

1020

 

 

 

 

 

 

 

 

12

14

14 +0.065
0,030

12 +0.027
-0,000

14 +0.018

12 -0.016
-0,000

0.5

0.3

1210

1215

1220

 

 

 

 

 

 

 

 

14

16

16 +0.065
0,030

14 +0.027
-0,000

16 +0.018

14-0.016
-0,000

0.5

0.3

1410

1415

1420

 

 

 

 

 

 

 

 

15

17

17 +0.065
0,030

15 +0.027
-0,000

17 +0.018

15-0.016
-0,000

0.5

0.3

1510

1515

1520

 

 

 

 

 

 

 

 

16

18

18 +0.075
0,035

16 +0.027
-0,000

18 +0.018

16 -0.016
-0,000

0.8

0.4

1610

1615

1620

 

 

 

 

 

 

 

 

18

20

20 +0.075
0,035

18 +0.033
-0,000

20 +0.021

18-0.016
-0,000

0.8

0.4

1810

1815

1820

1825

 

 

 

 

 

 

 

20

23

 

1.5

23 +0.075
0,035

20 +0.033
-0,000

23 +0.021

20-0.033
-0,000

0.8

0.4

2010

2015

2020

2025

 

 

 

 

 

 

 

22

25

25 +0.075
0,035

22 +0.033
-0,000

25 +0.021

22-0.033
-0,000

0.8

0.4

2210

2215

2220

2225

 

 

 

 

 

 

 

24

27

27 +0.075
0,035

24 +0.033
-0,000

27 +0.021

24-0.033
-0,000

1.0

0.5

2410

2415

2420

2425

2430

 

 

 

 

 

 

25

28

28 +0.075
0,035

25 +0.033
-0,000

28 +0.021

25-0.033
-0,000

1.0

0.5

 

2515

2520

2525

2530

 

 

 

 

 

 

26

30

 

 

 

 

 

 

2

30 +0.075
0,035

26 +0.033
-0,000

30 +0.021

26-0.033
-0,000

1.0

0.5

 

2615

2620

2625

2630

 

 

 

 

 

 

28

32

32 +0.085
0,045

28 +0.033
-0,000

32 +0.025

28-0.033
-0,000

1.0

0.5

 

2815

2820

2825

2830

2840

 

 

 

 

 

30

34

34 +0.085
0,045

30 +0.039
-0,000

34 +0.025

30-0.039
-0,000

1.2

0.6

 

3015

3020

3025

3030

3040

 

 

 

 

 

32

36

36 +0.085
0,045

32 +0.039
-0,000

36 +0.025

32 -0.039
-0,000

1.2

0.6

 

3215

3220

3225

3230

3240

 

 

 

 

 

35

39

39 +0.085
0,045

35 +0.039
-0,000

39 +0.025

35-0.039
-0,000

1.2

0.6

 

 

3520

3525

3530

3540

3550

 

 

 

 

38

42

42 +0.085
0,045

38 +0.039
-0,000

42 +0.025

38 -0.039
-0,000

1.2

0.6

 

 

3820

3825

3830

3840

3850

 

 

 

 

40

44

44 +0.085
0,045

40 +0.039
-0,000

44 +0.025

40-0.039
-0,000

1.2

0.6

 

 

4020

4025

4030

4040

4050

 

 

 

 

45

50

 

 

 

 

 

 

 

2.5

50 +0.085
0,045

45 +0.039
-0,000

50 +0.025

45-0.039
-0,000

1.5

1.0

 

 

 

4525

4530

4540

4550

 

 

 

 

50

55

55 +0.100
0,055

50 +0.039
-0,000

44 +0.030

50-0.039
-0,000

1.5

1.0

 

 

 

 

5030

5040

5050

5060

 

 

 

55

60

60 +0.100
0,055

55 +0.046
-0,000

60 +0.030

55-0.046
-0,000

1.5

1.0

 

 

 

 

5530

5540

5550

5560

 

 

 

60

65

65 +0.100
0,055

60 +0.046
-0,000

65 +0.030

60 -0.046
-0,000

1.5

1.0

 

 

 

 

6030

6040

6050

6060

 

 

 

65

70

70 +0.100
0,055

65 +0.046
-0,000

70 +0.030

65-0.046
-0,000

1.5

1.0

 

 

 

 

6530

6540

6550

6560

 

 

 

70

75

75 +0.100
0,055

70 +0.046
-0,000

75 +0.030

50-0.046
-0,000

1.5

1.0

 

 

 

 

7030

7040

7050

7060

7080

 

 

75

80

80 +0.100
0,055

75 +0.046
-0,000

80 +0.035

75-0.046
-0,000

1.5

1.0

 

 

 

 

7530

7540

7550

7560

 

 

 

80

85

85 +0.100
0,070

80 +0.054
-0,000

85 +0.035

80-0.054
-0,000

1.5

1.0

 

 

 

 

 

8040

8050

8060

8080

 

 

84

90

 

 

 

3

90 +0.120
0,070

84 +0.054
-0,028

90 +0.035

84-0.054
-0,000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

8440

8450

8460

8480

 

 

89

95

95 +0.120
0,070

89 +0.054
-0,028

95 +0.035

89-0.054
-0,000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

8940

8950

8960

8980

 

 

94

100

100 +0.120
0,070

94 +0.054
-0,028

100 +0.035

94 -0.054
-0,000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

9450

9460

9480

 

 

99

105

105 +0.120
0,070

99 +0.054
-0,028

105 +0.035

99-0.054
-0,000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

9950

9960

9980

 

 

104

110

110 +0.120
0,070

104 +0.054
-0,028

110 +0.035

104 -0.054
-0,000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

10450

10460

10480

 

 

109

115

115 +0.120
0,070

109 +0.054
-0,028

115 +0.035

109 -0.054
-0,000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

10950

10960

10980

 

 

114

120

120 +0.120
0,070

114 +0.054
-0,028

120 +0.040

114-0.054
-0,000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

11450

11460

11480

 

 

119

125

125 +0.170
0,100

119 +0.054
-0,028

125 +0.040

119 -0.054
-0,000

1.8

1.2

 

 

 

 

 

 

11950

11960

11980

 

 

123

130

3.5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

130 +0.170
0,100

123 +0.054
-0,028

1130 +0.040

123 -0.054
-0,000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

12350

12360

12380

 

123100

128

135

135 +0.170
0,100

128 +0.063
-0,028

135 +0.040

128-0.063
-0,000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

12850

12860

12880

 

128100

133

140

140 +0.170
0,100

133 +0.063
-0,028

140 +0.040

133 -0.063
-0,000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

13350

13360

13380

 

133100

138

145

145 +0.170
0,100

138 +0.063
-0,028

145 +0.040

138 -0.063
-0,000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

13860

13880

 

138100

143

150

150 +0.170
0,100

143 +0.063
-0,028

150 +0.040

143 -0.063
-0,000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

14360

14380

 

143100

148

155

155 +0.170
0,100

148 +0.063
-0,028

155 +0.040

148-0.063
-0,000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

14860

14880

 

14890

153

160

160 +0.170
0,100

153 +0.063
-0,028

160 +0.040

153 -0.063
-0,000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

15360

15380

 

15390

158

165

165 +0.170
0,100

158 +0.063
-0,028

165 +0.040

158 -0.063
-0,000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

15860

15880

 

158100

163

170

170 +0.170
0,100

163 +0.063
-0,028

170 +0.040

163 -0.063
-0,000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

16360

16380

 

163100

168

175

175 +0.170
0,100

168 +0.063
-0,028

175 +0.040

168 -0.063
-0,000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

16860

16880

 

168100

173

180

180 +0.170
0,100

173 +0.063
-0,028

180 +0.040

173 -0.063
-0,000

2

1.5

 

 

 

 

 

 

 

17360

17380

 

173100

 

 

 

 

 

 

 

BAŞLIK

Özel ölçüler istek üzerine temin edilebilir

Temasta olmak ...

Bize online bir soruşturma gönderinYou can use our “Enquiry Form” to get in touch with us. Bizimle iletişime geçmek için “Talep Formumuzu” kullanabilirsiniz. One of our sales team will contact you immediately. Satış ekibimizden biri hemen sizinle iletişime geçecektir.

 

 

BİZİ TAKİP EDİN

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

 

http://www.bronzegleitlager.com

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz