Çin Bronz Gleitlager Üretici

Hidrolik Kargo Çatal Kaldırma Kolu Mili Burç & Bimetal Yatak Tekerleği Yuvası

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Uygulama: FORK LIFTS burçlar, Antenli burçlar , tarım burçlar Karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen düz yataklar
Boyutu: Standart ölçü mevcut bağlantı noktası:: Shangai veya Ningbo
Kalite: OEM Türü: Burçlar, Yakalı Burçlar, Rondelalar, Şeritler veya Özel Tasarımlar
Rulman: yağsız burçlar örneği mevcuttur Lük: BİMETAL ÇELİK BRONZ YASTIKLARI

Ürün Açıklaması

VIIPLUS Bimetal Wrapped Steel'in Bronz Serisi ile Üretimi ve Tedarik Edilmesi - KOBİ için Metrik Bimetal burç, maliyet tasarrufu sağlayan kendi kendini yağlayan bir yataktır. Motor rulman, con çubuk burç kamyon makaralı rulman ve diğer tip yağsız rulman da dahil olmak üzere bu tip rulman. Biz Bimetal Rulman, Bronz Rulman, Kayma Rulman, Kovanlı Rulman, Lineer Rulman üreticilerinin lider vardır. Üretim Birimimiz Çin'de bulunmaktadır.

Özel uygulamanız için Malzeme, Toleranslar ve Hassasiyet, İç Boşluk, Yağlama, Montaj ve Montaj, Yük ve Ömür Hesaplama Bilgisi Mil Çapı, Mil Boyutu, Gövde Deliği Çapı. Dış Çap, Yatak Boşluğu Sonrası Delik, Duvar Kalınlığı, Yatak Uzunluğu Toleransı. Lütfen, tasarım mühendisliği ve uygulama desteğinin, işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış katma değerli servislerimizin bir parçası olarak VIIPLUS CHINA'dan sağlanabileceğini unutmayın.

BIMETAL Serisi Burçlar, Çelik sırtlı kurşun bronz astarlı burçlardan yapılmıştır ve aşağıdaki katmanlara sahiptir:

 • Sinter bronz tozu: iyi aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.

 • Çelik destek: olağanüstü yüksek yük taşıma kapasitesi, mükemmel ısı dağılımı sağlar.

 • Bakır kaplama 0.002mm, iyi korozyon direnci.

 • Uygulamada bu bimetal yatak yağlanmalıdır.
  Lütfen çiftleşme şaftının gereklilikleri hakkındaki teknik bilgileri gözden geçirin.

Bimetal Burçlar Serisi Özellikleri ve Uygulamaları
Bimetal Serisi Burçlar, yağlama uygulamaları, yüksek yük kapasitesi, mükemmel ısı dağılımı ve iyi yorulma özellikleri için özel olarak geliştirilmiş çelik destekli kurşun bronz kaplamalı malzemeye sahiptir. Otomotiv endüstrisinde ve direksiyon dişlileri, hidrolik direksiyon, pedallı burçlar, büyük başlı burçlar, bagaj pivotları, mekanik taşıma, kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri gibi genel endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

KESME MİLİ, KRAL PIN, POSTON PINİ, BAĞLANTI RODU, ROCKER KOLU, LEAF BAHAR, CAM KİLİ, KRANK MİLİ, TAKİP RULO, TAŞIYICI RULO, IDLER VB.

SAE 792 ve SAE 794 standardına göre Metal ve Bimetal Rulmanlar

Hidrolik yük asansörü Burçlar ve Kayar Yataklar güvenlidir ve büyük bir yük kapasitesine sahiptir ve bu onarımı özel sektöre göre daha hızlı bir hale getirir. Hidrolik asansör yük asansörü, yağsız, aşınmaya dayanıklı rulmanların montajı hidrolik asansörün faydaları hareketli olarak ayrılmıştır ve sabit tip, yağsız aşınmaya dayanıklı rulmanların montajında ​​makaslı çatal tipi hidrolik asansör yük asansörü braketi bağlantı deliğinde, bu ürünlerimizin bir tür aksesuarda kullanıldığı, montajın faydası nedir? Bunun hakkında birkaç kelime söylememe izin verin.

VIIPLUS, monometalik ve bimetalik yataklarda çok çeşitli ebatlar, formlar ve malzemeler sunar.

BİMETAL RULMANLAR
Bimetal rulmanlar ağır yükleri ve şok yükleme koşullarını kaldırabilir. Bimetal rulmanlarımız korozyon önleyici özelliklere sahiptir ve kolayca değiştirilebilir ve acil durum değişimi için idealdir. VSB-80 Serisi rulman paslanmaz çelik, karbon çelik veya bronz sırtlı olarak mevcuttur. Metal ve metal yataklar endüstriyel dış mekan uygulamalarında ve su, deniz ve deniz ortamlarında mükemmel korozyon direnci sağlar. VIIPLUS rulmanlar, ince cidarlı, kalın cidarlı, flanşlı, silindirik, sinterlenmiş ve yağ emdirilmiş ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ebat ve formda yapılabilir.

Kargo taşımacılığı genellikle otomatik hidrolik kaldırma platformunun kullanımıdır, otomatik Huoti ve forkliftler, çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Makaslı çatal tipi hidrolik asansör, malların dikey taşınması için ideal ekipmandır, ancak güvenliği sağlamak için doğru şekilde kullanılması gerekir.

Hidrolik asansör yük asansöründe yağsız ve aşınmaya dayanıklı yatak takmanın avantajları:

 • 1. tereyağ verildikten sonra, kullanım sürecine tereyağı eklemenize gerek kalmaz, bu da zaman kazanmanızı sağlar ve bakımın unutulmasından kaynaklanan ekipmana zarar gelmesini önler.

 • 2. Yağsız aşınmaya dayanıklı yatağın montajı, braket bağlantısının boşluğunu azaltabilir ve çoklu kullanımlardan sonra platformdaki yan sapma olgusunu önleyebilir.

 • 3. Bağlantı rulmanlarının kullanım ömrünü arttırın ve çok kullanımdan sonra kırılma veya bağlantı milinin ilerlemesini önleyin.

 • 4. Boşluğu arttırdıktan sonra sol ve sağ salınımları önlemek için ekipmanın kaldırılması ve kaldırılmasının stabilitesinin arttırılması. Bu, şirket ekipmanımızın yararlarına yağsız, aşınmaya dayanıklı yatakların montajının yağsız olduğunu göstermektedir. aşınmaya dayanıklı rulmanlar, böylece daha güvende kullanırsınız.

Şantiye, yüksek binalar ve diğer insanlı veya mekanik ekipmanı kaldırmak. faydalı model bir güç makinesi ve bir kutu cihazı, bir atlama aracı veya çelik bir tel halatla asılan bir platformdan oluşur. Bazılarına asansör kaldırma operasyonu platformu, sabit ve hareketli tip, kılavuz ray tipi, kavisli kol tipi, makas çatal tipi, zincir tipi, yükleme ve boşaltma platformuna ayrılabilen çok fonksiyonlu bir kaldırma ekipmanıdır.
Bimetal burç ve havalı çalışma platformu için kaymalı rulmanlar (örneğin kiraz toplayıcı veya makaslı kaldırma); asansör; asansör

karakteristik

Bu yatak sürtünme kaynağı ile bronz toz ile sinterlenmiş çelik sırtlı Flanş kovanı türüdür. Yüzey çeşitli yağ oluklarıyla birleştirilebilir, çeşitli yağlama işlemlerinin farklı gereksinimlerini karşılamak için cepler
koşullar.

Alt tabaka olarak yüksek kalitede düşük karbonlu çelik içeren Bimetal kompozit rulmanlar, bakır alaşımının düşük sürtünme özelliklerine sahip sinter yüzeyi (CuPb10Sn10 CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4, CuPb30, AlSn20Cu, CuSn8Ni) Çeşitli türlerde yağ tankı, yağ deliği, delik, vb. türlerinin bakır alaşımlı yüzey işlemlerinin sertleşmeye veya ara sıra gitmeye devam etmemesi için uygundur. .

VIIPLUS, esas olarak bimetalik yatak malzemesi şeritleri ve bimetal burçlar teknolojisi üretmektedir.

Tipik uygulama

 • Çatal asansörleri
 • Palet Kamyonları
 • Vinçler
 • ekskavatörler

Bu ürün yaygın olarak çeşitli otomobil motorlarında, Hava asansör boşluğunda, motosiklet kavramalarında, dişli pompalarının sürtünme plakasında ve diğer kaldırma makinelerinde uygulanır.

İş makinaları: tekerlek mili kovanını destekleyen şasi hareket mekanizması, çekme mili şaft kovanı, germe mili şaft kovanı;
Otomobil endüstrisi: denge mili burcu, çelik levha pimi burcu, direksiyon mafsalı ana şal mili kovanı, biyel kolu kovanı, valf rocker mili kovanı, eksantrik mili mili kovanı, diferansiyel mili kovanı, transmisyon mili kovanı, içten yanmalı motor mili burcu, baskı rondelası; Ve pistonlu pompa yan parçası, dişli pompa yan parçası vb.
Uygulamada, farklı çalışma koşullarına göre yüzeyde farklı derecelerde alaşım sinterlenebilir.

TEKNİK DATEN

Dinamik yük limiti 60N / mm
Statik Yük 120N / mm
sürtünme katsayısı 0.08 ~ 0.2
PV sınırı 2.8N / mm * m / s'lik
Max hız > 2 m / s
Temp.limit

-40 ° C ~ 250 ° C

 • Sarılmış kompozit kayma yatağı

 • Bakır veya kalay kaplı çelik / bronz

 • Düşük bakım

 • Yağlama cepli

ÖZELLİKLERİ

 • Yüksek yük kapasitesi ve salınım hareketi yanı sıra kaba çalışma ve sıcaklık yükü için. Yağ depolama nedeniyle uzun süreli yağlama.

MALZEMELER

 • Destek malzemesiÇelik bakır kaplama / kalay kaplama

 • Kayar katmanCuPb10Sn10

TOLERANS DETAYLARI

 • Konut ØH7

 • Burç montajı sonrası iç Ø burçH9

 • Şaft toleransı7 ila h8

BAKIM

 • düşük bakım gerektiren kompozit kaymalı yataktır, ancak birincil yağlama gereklidir. Yağ veya gres yağlama mümkündür. Katı yağlama depoları nedeniyle, yağlama açıklıkları en aza indirilmiştir!

BAŞLIK

İstek üzerine özel ölçüler mevcuttur

Temasta olmak ...

Bize online bir soruşturma gönderin

Bizimle iletişime geçmek için “Bilgi Formu” nu kullanabilirsiniz. Satış ekibimizden biri sizinle hemen iletişime geçecektir.

BİZİ TAKİP EDİN

Yüksek sıcaklık dayanımı C86300 Bronz Burç ve Aşınma Plakası flanşlı bronz burçlar

http://www.bronzegleitlager.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz