Çin Bronz Gleitlager Üretici

Döküm Bronz Rulmanlar ve Spiral Kovan Burçlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Burç Üreticisi
Marka adı: Bronze Groove Bearings
Sertifika: Bushing Standards ASTM Casting Copper Alloy
Model numarası: Kovan yatağı Masif döner bronz burç
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: MATE-TO-SİPARİŞ ÖZEL YATAKLAR
Fiyat: Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj, veya müşteri ihtiyacına
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T,
Yetenek temini: STANDART TOLERANS YASTIKLARI
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Burç Malzemesi: ASTM Döküm Bakır Alaşım, Standart malzeme, BRONZ METAL ALAŞIM Şekiller ve formlar: Silindirik rulmanlar, flanş rulmanlar
Deniz veya hava yoluyla: Yüksek yükler için uygun Uygulama: Orman makineleri, pompa gövdesi parçaları, silindir yatakları, nakliye ve konteyner endüstrisi vb. Ş
özellik: Montajı kolaydır, bakım gerektirmez Müşteri boyutu: yağlama kanallı bronz rulmanlar.
Burç Tipi: Katı bronz burç Diğer Malzeme Rulmanları: Manganez bronz burç, alüminyum bronz burçlar, kalay bronz burçlar

Ürün Açıklaması

Bronz Yatak ve Burç

Ortak Döküm Rulmanlar (tescilli olmayan) - Ürün Formları - Boyut Aralığı


 

Katalog, Online Satış, çin sipariş için yapılmış. Standart Boyut ve özelboyutlar,Bir Onlince Kataloğu İsteyin.

VIIPLUS büyüyen bir mühendislik bronz rulman portföyü sunar ve oluk bronz burçlar endüstrilerin verimli ve güvenilir bir şekilde ilerlemesini sağlayan ürün ve hizmetler.

You have access to the latest downloads here. En son indirmelere buradan erişebilirsiniz. Click on the TıklaTarım için kendinden yağlamalı bronz burç. pdf katalog sembolü dosyayı görüntülemek ve kendinden yağlamalı burç yatakları katalog dosyasını indirin.

 

Döküm Bronz Rulmanlar ve Spiral Kovan Burçlar

 

Yağlayıcı oluk rulman tipleri.

 

Farklı şekil ve geometriler vardır. oluklar yağlayıcı türü ve hareketine göre kullanılmalıdır.

 

 

eksen
çevresel
Helezoni
Oval
Çift oval
Sekiz rakamı
Sekiz buçuk rakam
Sekiz kişilik çift rakam
Sekiz dubleks figür

 

* Oluklar bir veya her iki tarafta kapalı veya açık olabilir.

 

 


Dökme Bronz Rulmanlar ve Spiral Kovan Burçları Çin'de yapılan Petrol Özel İşlenmiş Hizmetler: Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılama


Üretim Yapıyoruz Bronz Burç. . From using graphite as a lubricant in custom machined parts to grooving to Özel işlenmiş parçalarda yağlama maddesi olarak grafitten kanal açmaya kadar yeni bir parça oluşturun veya mevcut bir parçayı geliştirin, özel işlenmiş hizmetlerimiz vizyonunuzu hayata geçirir.Torna / Boring / Kanal Açma / bakan / Freze / Delme / Taşlama / Çapak alma.Our machining service provides value-added to a full range of steel grade solutions, from steel material to semi-finished or finished components. İşleme hizmetimiz, çelik malzemeden yarı mamul veya mamul parçalara kadar tüm çelik sınıfı çözümlere katma değer sağlar. Our workshop machining capabilities include CNC lathing, milling, grinding, drilling, high speed machining, surface treatment and so on. Atölye işleme yeteneklerimiz arasında CNC tornalama, frezeleme, taşlama, delme, yüksek hızlı işleme, yüzey işleme vb.


Bir dizi Bronz Burç Malzemesi mi Sunuyoruz?


VIIPLUS çeşitli farklı bronz alaşımları in combination with know-how and a high level of service. teknik bilgi ve yüksek hizmet seviyesi ile birlikte. Different factors determine the choice of alloy. Alaşım seçimini farklı faktörler belirler. Operating environment, load-bearing capacity and costs are just a few. Çalışma ortamı, yük taşıma kapasitesi ve maliyetler sadece birkaçıdır. Dimension the Boyut en büyük rulman çözümleri envanteri for bronze alloys tailored to your needs. ihtiyaçlarınıza uygun bronz alaşımlar için. Timely delivery is one of our priority goals within the company. Zamanında teslimat, şirket içindeki öncelikli hedeflerimizden biridir. Get a qoute now. Hemen bir qoute alın.


Çin'den Sipariş Üzerine Üretilen Groove Bronz Burçlar


Biz sac kendinden yağlama rulman ve imalat, damgalama burçlar, endüstriyel bileşenler, kalıp döküm bronz rulman, plastik rulman burçlar ve özel sürgülü rulmanlar ürünleri konusunda uzmanım. Burçlar ve rulmanlar gibi özel işlenmiş parçalarda bir yağlayıcı olarak grafit. internet üzerinden: Tek Döngü / Sekiz Rakam / Bir Düz

Ve Bir Dairesel / Çift Döngü / Dairesel Oluk / Düz Oluk / RH Ve LH Spiral Çift Şekil Sekiz.

 

 Döküm Bronz Rulmanlar ve Spiral Kovan Burçlar

 

Rulman Kimliği
(Mm)
R (oluk)
(Mm)
r (pah)
(Mm)
H (derinliği
oluk)
(Mm)
Sayısı
oluklar
30 veya daha az 1.5 1.5 1.2 1 ila 2
30 - 50 1.6 1.6 1.3 1 ila 3
50 ila 80 1.7 1.7 1.4 1 ila 4
80 ila 120 1.8 1.8 1.5 1 ila 5
120 ila 180 1.9 1.9 1.6 1 ila 6
180 ila 250 5.0 5.0 6 5
250 ila 315 6 5.1 6.1 6
315 ila 400 7 5.2 6.2 7
400 ila 500 8 5.3 6.3 8
 


Üretim hedefi

 

VIIPLUS bronz burçlar exhibit wear properties up to four times greater than OEM bushings due to the use of improved materials. geliştirilmiş malzemelerin kullanımı nedeniyle OEM burçlarından dört kat daha fazla aşınma özellikleri sergiler. This higher level of quality is required for bronze bushings to match shafts, both in performance and longevity of parts. Bu daha yüksek kalite, bronz burçların parçaların hem performans hem de uzun ömürlü şaftlarla eşleşmesi için gereklidir. Greater lubrication is also present on bronze bushings to ensure you get a solution specifically tailored to your needs. İhtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış bir çözüm elde etmenizi sağlamak için bronz burçlar üzerinde daha fazla yağlama mevcuttur. Whether you want a straight bushing or grease-modified flanged bushing, the material size and bronze bushes available in VIIPLUS arsenal will ensure you get what you need. Düz burç veya gres modifiye flanşlı burç isteyip istemediğinizi, VIIPLUS cephanesinde bulunan malzeme boyutu ve bronz burçlar ihtiyacınız olanı almanızı sağlayacaktır.
VIIPLUS Industries tedarik etti yüksek kaliteli bronz burçlar for grooves all over the world. tüm oluklar için. With quality and precision, you can also find our alloy and bronze bushings with the same tenacity and engineering characteristics that you would expect. Kalite ve hassasiyetle, alaşım ve bronz burçlarımızı da beklediğiniz aynı mukavemet ve mühendislik özelliklerine sahip bulabilirsiniz. With an exceptional fit and durability on the sliding bushes, expect to get unprecedented hours on your machine. Kayar burçlara olağanüstü uyum ve dayanıklılık ile, makinenizde benzeri görülmemiş saatler olmasını bekleyin.

 

 

 

Katı Torna Bronz Burç, Ağır Bakım, Din 1850 / Iso 4379 / Ağır Bakım Yivli Döküm Rulmanlı Yağlama Yivleri

 

 


                                 Döküm Bronz Rulmanlar ve Spiral Kovan Burçlar        Döküm Bronz Rulmanlar ve Spiral Kovan BurçlarDöküm Bronz Rulmanlar ve Spiral Kovan Burçlar

 

Bronz Burçlar Malzemeleri

 


Standart malzeme CuSn12İlave Alaşımlar: CuSn7ZnPb (RG7), CuSn10, CuSn12, CuPb10Sn, CuPb15Sn, CuAl10Ni, CuSn10Zn (RG10), CuZn25Al5, CuSn5ZnPb (RG 5)

 

Bronz Burçlar Üretim Süreci

Döküm Bronz Rulmanlar ve Spiral Kovan Burçlar

 

Hammadde üretimi

 

 


Biz üreticiler ve Döküm bronz burçlar, çelik burçlar, özel bronz rulmanlar, kalıp sanayi burç parçaları ve çeşitli distribütörler C86300, C95400, C93200 Bronz Grafit Burçlar.

 


Özel İmalat Döküm Bronz Burçlar


Dökme Bronz Burç Sipariş üzerine çizim parçaları ve özel boyutlar üretilebilir.
Döküm Bronz Burç Şekilleri ve formları
Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur

 

Silindirik Burçlar
Siparişe göre rulman formları: standart dışı boyutlarda silindirik burçlar, flanşlı burçlar, sürgülü plakalar, özel rulman tasarımları.Also be manufactured in other alloys. Ayrıca diğer alaşımlarda da üretilebilir. Please contact us for a quotation or more information. Bir teklif veya daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.
 

Uygulama Alanı
 

Burçlar Düz Yataklar ve Kovan Rulmanlar:Madencilik ekipmanları, vinç imalatı, deniz ve deniz endüstrisi, hidrolik silindirler, inşaat ekipmanları, araç imalatı

 

Döküm Bronz Rulmanlar ve Spiral Kovan Burçlar


Döküm Bronz Burçların Özellikleri


- Yüksek yükler için uygundur
- Birden fazla alanımız (evrensel rulman)
- Uzun yaşam
- Geniş sıcaklık aralığı


Burç Toleransı Detayları


Konut Ø müşteri ihtiyacına göre
Montaj sonrası burç iç çapı Ø Müşteri ihtiyacına göre
Şaft toleransı müşterinin ihtiyacına dayalı

 

Kendinden Yağlamalı Rulmanlar


Bronz Döküm Burçlar is intended to be lubricated for optimal life. Optimum ömür için yağlanması amaçlanmıştır. All common greases and/or oils can be used. Tüm yaygın gresler ve / veya yağlar kullanılabilir.
 

Montaj Destekleri
 

Housing: Chamfer min. Gövde: Pah min. 1.5 mm x 15-45°, for 1,5 mm x 15-45 °, için kolay burç hizalama
Şaft: Pah 5 mm x 15 °, için şaftın kolay takılması
Projenize bir Uygulama Mühendisi ile Başlayın

 

 

Kendinden yağlamalı rulman sevkıyatınız için en iyi ulaşımınızı seçin?

 

1. deniz yoluyla kendini yağlayan rulmanlar Gemi

Çin'den Hava Hava Taşımacılığı ile kendinden yağlamalı rulmanlar 2.Ship

3. Çin'den Kapı Nakliye Kapı

4. çin'den Kurye Nakliye

 

 

Döküm Bronz Rulmanlar ve Spiral Kovan Burçlar

 

Deneme siparişi veya Acil teslimat ile

Çin'den kurye nakliyesinde uzmanlaşmış başlıca havayolları şunlardır: DHL, FedEx, TNT, EMS ve UPS.

Ekspres kargo

Sizin kendinden yağlamalı bronz burçlu rulmanlar parçalar kurye nakliyesini kullanarak diğer seçenekleri seçmiş olmanızdan daha hızlı ulaşacaktır.

Daha İyi Fiyat Alın

 

Mallarınız için güvenilir bir çin kendinden yağlamalı bronz rulmanlar tedarikçisi seçin

KAPASİTE: Özel boyutlar ve emperyal boyutlar talep üzerine temin edilebilir.
* Daha yüksek gereksinimler için - örn. Daha yüksek sıcaklık aralıkları - bu kategoride farklı malzemeler mevcuttur.
** The listed values in the material properties are valid for optimal operating conditions. ** Malzeme özelliklerinde listelenen değerler, optimum çalışma koşulları için geçerlidir. By changing the conditions of application, eg an increase in the sliding speed or strain, these values could shift. Uygulama koşullarını, örneğin kayma hızını veya gerinimde bir artışı değiştirerek, bu değerler kayabilir.
Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanş Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar
Sıcak Etiketler:Katı Döndürülmüş Bronz Burçburç, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş burçlar

 

 
 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz