Çin Bronz Gleitlager Üretici

Tarım Makinesi İçin Malzeme CuPb30 SAE48 JF700 BiMetal Burçlar Düz Rulman

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Lük: Bimetal .PTFE Karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen düz yataklar
Boyutu: Standart ölçü mevcut bağlantı noktası:: Shanhai veya Ningbo
Kalite: OEM Türü: Burçlar, Yakalı Burçlar, Rondelalar, Şeritler veya Özel Tasarımlar
Rulman: yağsız Burç örnek: KULLANILABİLİR
Uygulama: Tarım makinesi çalılık: Metal Bölünmüş

Ürün Açıklaması

Viiplus Bimetal Kol Burç. Bimetal Burç Üreticisi. Bugün Özel Teklifinizi Alın. RoHs Özelleştirilmiş Yivli Burç Tasarımları, Bimetal Burç İmalatçısı.

VIIPLUS CHINA çözüm tecrübesi, Çin'in zirai manşon burçları ve rulmanlar pazarında çalışmaktadır. Bimetal burçlar, farklı bileşimlerde sinterlenmiş gömlekleri olan bakır veya çelik destek yapılarından yapılmıştır. Tüm bu burçlar, Çin ürünlerinde üretilen standartlarımız gibi haddelenmiş rulmanlardır.

Bimetal Rulman ve Burç | Malzeme CuPb30 SAE48 JF700 CuPb30 astarlı çelik destek. Düşük sürtünme ve iyi kuru ayrılma özellikleri. Motor ve şanzıman uygulamalarında öncelikle düşük yükler ve yüksek hızlar.

Bimetal burç 700 rulmanlar, çelik şeritli bimetal kaymalı yataklardır ve yüzey kayma tabakası olarak sinterlenmiş CuPb30'dur.

Bu kayar yataklar iyi bir kilitlenme önleyici korumaya ve yüksek oranda kurşun oranına sahiptir, bu da daha fazla kir partikülünü ve yabancı maddeyi bağlayabilmelerini ve böylece bir yakalanmayı önleyebilmelerini sağlar.

Metal ve Bimetal Rulmanlar JF700 CuPb30 SAE48 Burçlar

JF-700Bimetal Metal Burç

Jf-700 bimetalik yatak, matris gibi çelik bir levhadır, yüzey sinterlenmiş CuPb30 malzeme ürünleri, yüksek kurşun içeriği nedeniyle üründür, bu nedenle iyi bir ısırmayı önleyen mil ve farklı fiziksel gömülüdür. Çalışma yüzeyi yumuşakla kaplanmışsa alaşımlı malzeme, yüksek hızlı ve düşük yük ile içten yanmalı motorun mil kolu, biyel kolu burcu ve rotor kolu burcu olarak kullanılabilir. Pompa tarafında sürtünme diski.

Jf-700 Bimetal Malzeme

CuPb30

maksimum servis sıcaklığı

170 ℃

Maksimum yatak basıncı

25N / mm

Sertlik

HB30 ~ 45

Giriş:
Bimetal rulmanlar, yağla yağlanmış uygulamalar için bir kurşun bronz astarlı yatak malzemesi ile desteklenmiş çelik bir kabuktur. Bu malzeme yüksek yük kapasitesine ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir.
Bimetal Katmanlar
1. Sinter bronz tozu: İyi aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.
2. Çelik destek: Olağanüstü yüksek yük taşıma kapasitesi, mükemmel ısı dağılımı sağlar.
3. Bakır kaplama kalınlığı 0.002mm iyi korozyon direnci sağlar.

TİPİK ÖZELLİKLER
Düşük hız, ağır yük veya aralıklı hareket koşulları için uygun olan yağlama yağı filmi durumu oluşturamaz veya sürdüremez;
Çalışma ortamı veya mekanik yapı kısıtlamaları için uygun, yağlama yağlama durumlarını tedarik etmek zordur;
Dönme, ileri geri hareket etme, sallanma, doğrusal ve diğer hareket biçimlerinin yanı sıra sık yük altında veya sık sık yüksek yük altında çalışmayı gerektiren durumlar için uygundur;
Yüksek veya düşük sıcaklıkta çalışma veya büyük durumlarda çevre sıcaklığı aralığı için uygundur; İyi korozyon direnci, deniz suyu ve kimyasal sıvılar veya gazlar gibi diğer aşındırıcı ortamların yanı sıra tortu veya radyoaktif ortam içeren suda kullanılabilir;
Su emme, iyi boyutsal kararlılık, yüksek mekanik dayanım, iyi termal iletkenlik;
Rulman, kompakt tasarım için uygun ince duvar yapısı, hafif, küçük hacimlidir;
Geleneksel üç katmanlı kompozit malzeme ile karşılaştırıldığında, statik olmayan yük özellikleri, aşınma direnci, servis sıcaklığı, boyutsal stabilite ve benzeri olmayan yağlama koşullarında daha iyidir;
Bakır işlemeli kendiliğinden yağlanan malzeme ile karşılaştırıldığında, küçük Açılı dönüş koşullarında çalışmak daha uygundur ve fiyatı daha ucuzdur.

UYGULAMA ARALIĞI

Ürünler su koruma ve hidroelektrik endüstrisine uygulanır: hidrolik makine: hidrolik çelik kapı yatay destek kayması, hidrolik vinç ve kapatma makinesinin destek yatağı, kumlama bakım kapı yatağı, vb. Hidrolik türbin: kılavuz kanatlı mil kovanı (üst kılavuz, orta kılavuz, alt kılavuz), tekerlek mili kovanı, pim mili kovanı (biyel pimi, itme ve çekme çubuğu pimi, röle piston pimi), aşınma önleyici halka plakası (baskı halkası), aşınma önleyici blok, kontrol halkası yan döşemesi.
Metalurji endüstrisi: döküm makinesi yatağı, yuvarlanan kesme makası (iki taraflı makaslar, kaykay üzerinde sabit uzunlukta makaslar) vb.
Vana endüstrisi: kelebek vana, küre vana vb.
Diğerleri: madencilik makineleri, paketleme makineleri, inşaat makineleri, ağır makineler, enjeksiyon makineleri, otomobil lastiği kalıbı, rüzgar türbini, termik güç ve diğer endüstriler.

Bu ürün çift alaşımlı yataklarda en güçlü taşıma kapasitesi, ağır taşıtların denge köprü burçları ve contaları; Tahrikli tekerlek ve buldozer destek tekerleği, Otomobil çelik levha burçları, bu ürünü KULLANARAK. Düşük hızda kaymalı yatak yaygın olarak kullanılır.

Tarım makineleri

Kendiliğinden yağlanan yatak, toz ve dış ortam koşullarında bakım gerektirmeyen ve iyi aşınma direnci özelliklerine sahip olduğundan, silindirlerde, biçerdöver, ekici, balya makinesi, kırıcı, traktör, Mafsallar ve diğer parçaların süspansiyon sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. yağ veya yağ filmi parçaları oluşturmak zor değildir.

 • Çatal asansörleri

 • Palet Kamyonları

 • Vinçler

 • ekskavatörler

TEKNİK DATEN

 • Sarılmış kompozit kayma yatağı

 • Bakır veya kalay kaplı çelik / bronz

 • Düşük bakım

 • Yağlama cepli

ÖZELLİKLERİ

 • Yüksek yük kapasitesi ve salınım hareketi yanı sıra kaba çalışma ve sıcaklık yükü için. Yağ depolama nedeniyle uzun süreli yağlama.

MALZEMELER

 • Destek malzemesiÇelik bakır kaplama / kalay kaplama

 • Kayar katman CuPb10Sn10

MALZEME ÖZELLİKLERİ

 • Özgül yük kapasitesi statik≤ 250 [N / mm2]

 • Özgül yük kapasitesi dinamik≤ 140 [N / mm2]

 • Kayma hızı ≤ 2,5. [m / s] ≤ 5 [m / s] yağlama yağı

 • Yağlamaya bağlı olarak Reibungswert ** 0.04 [µ] - 0.12 [µ]

 • Sıcaklık gerilimi - 40 [° C] ila + 250 [° C]

 • Maks. PV değeri2,8 [N / mm² xm / s]

 • Yüzde temas alanı> 75 [%]

TOLERANS DETAYLARI

 • Konut ØH7

 • Burç montajı sonrası iç Ø burçH9

 • Şaft toleransı7 ila h8

BAKIM

 • düşük bakım gerektiren kompozit kaymalı yataktır, ancak birincil yağlama gereklidir. Yağ veya gres yağlama mümkündür. Katı yağlama depoları nedeniyle, yağlama açıklıkları en aza indirilmiştir!

BAŞLIK

İstek üzerine özel ölçüler mevcuttur

Temasta olmak ...

Bize online bir soruşturma gönderin

Bizimle iletişime geçmek için “Bilgi Formu” nu kullanabilirsiniz. Satış ekibimizden biri sizinle hemen iletişime geçecektir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz