Çin Bronz Gleitlager Üretici

Tarım Makinesi İçin Malzeme CuPb30 SAE48 JF700 BiMetal Burçlar Düz Rulman

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Bimetal .PTFE karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar
boyut: standart boyut mevcut Liman:: Shanhai veya Ningbo
Kalite: OEM tip: burçlar, yaka burçları, pullar, şeritler veya özel tasarımlar
Rulman: yağsız Burç Örneği: Mevcut
Uygulama: Tarım Makinaları çalılık: Metal Bölme

Ürün Açıklaması

Viiplus Bimetal Sleeve Bushing.Bimetal Bushing Manufacturer.Get Your Custom Quote Today. Viiplus Bimetal Kol Burç.Bimetal Burç Üreticisi. Bugün Özel Teklif Alın. RoHs Customized Grooved Bushings Designs, Bimetal Bushing Manufatuer.Bimetal Bushing Material CuPb10Sn10,CuPb6Sn6Zn3,CuPb24Sn4,CuPb30,AlSn20Cu,CuSn8Ni. RoHs Özel Yivli Burçlar Tasarımları, Bimetal Burç Manufatuer.Bimetal Burç Malzemesi CuPb10Sn10, CuPb6Sn6Zn3, CuPb24Sn4, CuPb30, AlSn20Cu, CuSn8Ni.

 
VIIPLUS CHINA experience of solutions work in the agricultural sleeve bushing & bearings market of china.Bimetal bushing are made of copper or steel backing structures with sintered liners of different compositions. ÇİN çözüm deneyimi, Çin'in tarımsal kovan kovanı ve rulman pazarında çalışır.Bimetal kovan, farklı bileşimlerin sinterlenmiş astarları olan bakır veya çelik destek yapılarından yapılmıştır. All of these bushes are rolled bearings like our standard made in china products. Bu çalıların tamamı, Çin ürünlerinde yapılan standartlarımız gibi rulmanlardır.
 
 
 
Tarım Makinesi İçin Malzeme CuPb30 SAE48 JF700 BiMetal Burçlar Düz Rulman
 
 
 
 
 
 
 

Bimetal Bearing & Bushing | Bimetal Rulman ve Burç | Material Malzeme CuPb30 SAE48 JF700 Steel backing with CuPb30 liner. CuPb30 SAE48 JF700 CuPb30 astarlı çelik sırt. Low friction and good dry breakaway properties. Düşük sürtünme ve iyi kuru kırılma özellikleri. Primarily low loads and high speeds in engine and transmission applications. Motor ve şanzıman uygulamalarında öncelikle düşük yükler ve yüksek hızlar.

 
Bimetal burç 700 yatakları, çelik şeritli ve yüzey kayma tabakası olarak sinterlenmiş CuPb30 içeren bimetal kayar yataklardır.
 
Bu kayar yataklar, iyi bir anti-kilitleme korumasına ve yüksek oranda kurşuna sahiptir, bu da daha fazla kir parçacığını ve safsızlığı bağlayabildikleri için bir tutukluğu önleyebilirler.
Metal ve Bimetal Rulmanlar JF700 CuPb30 SAE48 Burçlar
JF-700Bimetal Metal Burç
Jf-700 bimetalik rulman, matris olarak çelik bir levhadır, yüzey sinterlenmiş CuPb30 malzeme ürünleri, yüksek kurşun içeriği nedeniyle ürün, bu nedenle iyi bir anti-ısırma şaftı ve farklı fiziksel gömülüdür.Çalışma yüzeyi yumuşak kaplanmışsa alaşımlı malzeme, yüksek hız ve düşük yük ile içten yanmalı motorun biyel burcu ve külbütör burcu olarak mil burcu olarak kullanılabilir. pompa tarafında sürtünme diski.
 
 

Jf-700 Bimetal Malzeme

CuPb30

maksimum servis sıcaklığı

170 ℃

Maksimum taşıma basıncı

25N / mm

Sertlik

HB30 ~ 45

 

Giriş:
 

Bimetal bearings are steel shell backed with a lead bronze lining bearing material for oil lubricated applications. Bimetal rulmanlar, yağla yağlanmış uygulamalar için kurşun bronz astarlı rulman malzemesi ile çelik kabuk desteklidir. This material has high load capacity and good fatigue properties. Bu malzeme yüksek yük kapasitesine ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir.
Bimetal Katmanlar
1. Sinter bronz tozu: İyi aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.
2. çelik destek: sağlar son derece yüksek yük taşıma kapasitesi, mükemmel ısı dağılımı.
3. Bakır kaplama kalınlığı 0.002mm iyi korozyon direnci sağlar.

 

Tarım Makinesi İçin Malzeme CuPb30 SAE48 JF700 BiMetal Burçlar Düz Rulman

Tipik Özellikler
 

Düşük hız, ağır yük veya aralıklı hareket koşulları için uygun olan yağlama yağı filmi, durumu oluşturamaz veya koruyamaz;
Çalışma ortamı veya mekanik yapı kısıtlamaları için uygun, yağlama olayları sağlamak zordur;
Dönen, pistonlu, sallanan, doğrusal ve diğer hareket biçimlerinin yanı sıra yüksek yük altında sık çalıştırma veya çalıştırma gerektiren durumlar için uygundur;
 
Yüksek veya düşük sıcaklıkta çalışma veya büyük vesilelerle ortam sıcaklığı aralığı için uygundur; İyi korozyon direnci, deniz suyunda ve kimyasal sıvılar veya gazlar gibi diğer korozif ortamlarda ve ayrıca tortu veya radyoaktif ortam içeren sularda kullanılabilir;
 
Su emme, iyi boyutsal kararlılık, yüksek mekanik mukavemet, iyi ısı iletkenliği;
Rulman ince duvar yapısı, hafif, küçük hacimli, kompakt tasarıma uygundur;
 
Geleneksel üç katmanlı kompozit malzeme ile karşılaştırıldığında, statik olmayan yük özellikleri, aşınma direnci, servis sıcaklığı, boyutsal kararlılık ve benzeri yağsız yağlama koşullarında daha iyidir;
Bakır kakmalı kendinden yağlamalı malzeme ile karşılaştırıldığında, küçük Açı salıncak koşulu altında çalışmak daha uygundur ve fiyat daha ucuzdur.

Uygulama Alanı

 
Ürünler su tasarrufu ve hidroelektrik endüstrisine uygulanır: hidrolik makineler: hidrolik çelik kapının yatay destek sürgüsü, hidrolik vinç ve kapatma makinesinin destek yatağı, kumlama bakım kapısı yatağı, vb.Hidrolik türbin: kılavuz kanatlı mil kovanı (üst kılavuz, orta kılavuz, alt kılavuz), tekerlek mili kovanı, pim mili kovanı (biyel pimi, itme ve çekme çubuğu pimi, röle piston pimi), aşınma önleyici halka plakası (baskı halkası), aşınma önleme bloğu, kontrol halkası yan kiremit.
Metalurji endüstrisi: kalıp döküm makinesi yatağı, haddeleme kesme makası (iki taraflı makaslar, kaykay üzerinde sabit uzunlukta makaslar), vb.
 
Vana endüstrisi: kelebek vana, küresel vana, vb.
 
Diğerleri: madencilik makineleri, paketleme makineleri, inşaat makineleri, ağır makine, enjeksiyon kalıplama makinesi, otomobil lastik kalıp, rüzgar türbini, termal güç ve diğer endüstriler.
Bu ürün, çift alaşımlı yatak, denge köprüsü burcu ve ağır araçların contasındaki en güçlü taşıma kapasitesidir; Tahrikli tekerlek ve buldozer destek tekerleği; Otomobil çelik levha burcu, Bu ürünü kullanır. yüksek yük ve düşük hız sürgülü rulman yaygın olarak kullanılan.

 

 

Tarım Makinesi İçin Malzeme CuPb30 SAE48 JF700 BiMetal Burçlar Düz Rulman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarım makineleri

 
Kendinden yağlamalı rulman, toz ve dış ortam koşulları altında bakım gerektirmeyen ve iyi aşınma direnci özelliklerine sahip olduğundan, silindirde, biçerdöver, ekici, balya makinesi, kırıcı, traktör, Eklemler ve diğer parçaların süspansiyon sisteminde yaygın olarak kullanılabilir. yağ veya yağ filmi parçaları oluşturmak zor değildir.

 • Forkliftler

 • Transpaletler

 • Vinçler

 • ekskavatörler

Technische Daten

 • Sarılı kompozit kayar yatak

 • Bakır kaplamalı veya kalay kaplamalı çelik / bronz

 • Düşük bakım

 • Yağlama cepleri ile

Özellikleri

 • For high load capacity and oscillating movement, as well as for rough operation and temperature load. Yüksek yük kapasitesi ve salınım hareketi ile kaba çalışma ve sıcaklık yükü için. Long-run lubrication because of lubricant storage. Yağlayıcı depolaması nedeniyle uzun süreli yağlama.

Malzemeler
 

 • Destek malzemesiÇelik bakır kaplama / kalay kaplama

 • Kayar katman CuPb10Sn10

Malzeme özellikleri

 • Özgül yük kapasitesi statik≤ 250 [N / mm2]

 • Özgül yük kapasitesi dinamik≤ 140 [N / mm2]

 • Sliding speed≤ 2,5. Kayma hızı ≤ 2,5. [m/s] ≤ 5 [m/s] oil lubricated [m / s] ≤ 5 [m / s] yağlanmış

 • Reibungswert ** Yağlamaya bağlı olarak 0.04 [µ] ila 0.12 [µ]

 • Sıcaklık gerilimi - 40 [° C] ila + 250 [° C]

 • Max. Maks. PV-value2.8 [N/mm² xm/s] PV değeri 2.8 [N / mm² xm / s]

 • Temas yüzdesi> 75 [%]

Tolerans Detayları

 • Gövde ØH7

 • Geçit izolatöründen sonra Ø Ø

 • Şaft toleransı f7 ila h8

Bakım

 
Tarım Makinesi İçin Malzeme CuPb30 SAE48 JF700 BiMetal Burçlar Düz Rulman
 
 

 • is a low-maintenance composite sliding bearing, but primary lubrication is necessary. az bakım gerektiren kompozit kayar yataktır, ancak birincil yağlama gereklidir. Oil or grease lubrication is possible. Yağ veya gres yağlaması mümkündür. Due to solid lubricant storages, lubrication clearances are reduced to a minimum! Katı yağlayıcı depoları nedeniyle yağlama boşlukları en aza indirilir!

 
 
 
altyazı
 
Özel ölçüler istek üzerine temin edilebilir
Temasta olmak ...
Bize online bir soruşturma gönderin
You can use our “Enquiry Form” to get in touch with us. Bizimle iletişime geçmek için “Talep Formumuzu” kullanabilirsiniz. One of our sales team will contact you immediately. Satış ekibimizden biri hemen sizinle iletişime geçecektir.
Tarım Makinesi İçin Malzeme CuPb30 SAE48 JF700 BiMetal Burçlar Düz Rulman

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz