Çin Bronz Gleitlager Üretici

Bimetall Sarılı Rulmanlar Malzeme CuPb10Sn10 SAE ‐ 797 Yağlanmış Metal Burçlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: Bimetal Rulmanlar JF ‐ 800 CuPb10Sn10 SAE 797, JF ‐ 720, CuPb24Sn4, SAE 799, JF ‐ 700 CuPb30, JF ‐ J
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Kalay-Kurşun Bronz Alaşımlı Düşük Karbonlu Çelik (CuSn10Pb10) Yüzey işleme: Kalay kaplama, bakır kaplama
tip: Burçlar F Flanşlı Sarılmış Burçlar , Şeritler Uygulama: kompresörler, direksiyon dişlisi, hidrolik direksiyon, pedal yatakları, kral pimli burçlar, bagaj ka
boyut: Standart stok burcu boyutu Üreticiler: Çin yapımı
Standart: DIN1494, standart tolerans Yağlama: Bimetal, kuru, yağ, yağsız, POM

Ürün Açıklaması

 

Bimetal Yatak Burçları

 

Bimetall Wrapped Bearings made to order from china.Steel shell backed with a lead bronze lining bearing material for oil lubricated applications. Bimetall Sarılmış Rulmanlar çin sipariş üzerine yapılır. Çelik kabuk yağ ile yağlanmış uygulamalar için bir kurşun bronz astar rulman malzeme ile destekli. Chemical Composition Material Alloy composition International standard Alloy hardness JF‐800 Kimyasal Bileşimi Malzeme Alaşım bileşimi Uluslararası standart Alaşım sertliği JF ‐ 800 CuPb10Sn10SAE ‐ 797, JF ‐ 720, CuPb24Sn4, SAE ‐ 799, JF ‐ 700 CuPb30, JF ‐ J20 AlSn20Cu. Bu malzeme yüksek yük kapasitesine ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir.

Siparişe göre rulman formları: standart dışı ölçülere sahip silindirik burçlar ve baskı pulları, kayar plakalar, özel rulman tasarımları

Kompresörler, direksiyon dişlisi, hidrolik direksiyon, pedal yatakları, kral pimli burçlar, bagaj kapağı pivotları, mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri vb.Gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Özel Tasarım ve Üretilen Rulmanlar ve Burçlar Aşınmaya Dayanıklı Bimetal Rulman Burçları, Bronz Çelik Flanşlı Burç

 

Ekskavatör Kol Burç & Ekskavatör Rulman, şasi yürüme mekanizması rulmanlar

 

VIIPLUS BearingsThe working range and performance of Small and Middle Size Engineering Machines: Bulldozer, Excavator, Loader. Küçük ve Orta Boy Mühendislik Makinelerinin çalışma aralığı ve performansı: Buldozer, Ekskavatör, Yükleyici. And Impact hammer. Ve Darbe çekiç.
 

VIIPLUS Bimeytal burçlar Toptan burçlar konusunda uzmanlaşmış Ekskavatör, yükleyici, asfalt beton finişeri, yol silindiri, greyder ve karıştırma tesisi gibi yedek parçalar.

 

Kendinden yağlamalı rulman hidrolik ekskavatör, mini yükleyici, ekskavatör, yol makineleri, köprü makinesi, madencilik makineleri ve benzeri için yaygın olarak uygundur.

Kırıcı çekiç Yükleyici ve sıyırıcı ataşmanları için kendinden yağlamalı rulmanlar gibi bakım gerektirmeyen rulman çözümü

İnşaat ekipmanı ve diğer off-road ekipmanı üreticileri, yağlanmış, bakım gerektirmeyen ve uzun servis ömrüne sahip paslanmaz çelik kumaş rulmanlar kullanabilir; Üstün performans sağlar, maliyeti azaltır, ayrıca otomatik yağlama bakım gerektirmez sistemi.

 

İnşaat makineleri Burç ve Rulmanlar

 

Güvenilir, hafif, yağlama çözümleri içermeyen inşaat ekipmanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır, en zorlu koşullarda kullanılan sürgülü yatak, ağır toprak taşıma ekipmanları, madencilik ekipmanları, ayırma makinesi, ekskavatör, beton pompası, sürücü, kaldırma gibi yüksek güvenilirliğe sahiptir. forklift, transpalet, makas kaldırma ve bakım platformu ve her türlü vinç, konteyner taşıma sistemi gibi ekipmanlar.
 

Yağlama olmadan, kendinden yağlamalı rulmanlar müşterilere daha çevre dostu çalışma avantajları sağlamak.Kendinden yağlanan rulmanlar temiz, hafif, çevre koruma ve geleneksel yağlanmış bakır yataklardan daha güvenilirdir.

Yüksek performanslı bakım gerektirmeyen rulmanlar aşağıdaki avantajlara sahiptir:

Bimetall Sarılı Rulmanlar Malzeme CuPb10Sn10 SAE ‐ 797 Yağlanmış Metal Burçlar
 1. daha düşük sahip olma maliyeti, bakım gerektirmeyen kullanım ve daha uzun hizmet ömrü

 2. Mükemmel şok direnci, daha yüksek verimlilik için şaftın yanlış hizalanması ve aşınması, rulman değiştirme bakımı ve kesinti olmadan değiştirme ile hafif, kompakt, sağlam rulman tasarımı.

 3. Kompozit yatak yapısı mükemmel kimyasal korozyon direnci sağlar

 4. Çevre dostu kurutma işlemi, yağ kirliliğinde toprak kirliliğini ortadan kaldırabilir

 5. Yağlama sistemlerine, kanallara, hortumlara, bağlantılara / parçalara ve parçalara ihtiyaç duymadan ekipman maliyetlerini azaltın ve

 6. pahalı yağ tutucu contalar

VIIPLUS rulmanlar madencilik endüstrisinde, bağlantıların ve makinenin önüne yüklenen ekskavatörde kullanılmaktadır.Firmamız bağımsız olarak ekskavatör rulmanları geliştirmiştir.

 

Thin wall bearings are supporting the hydraulic motor on the steering gear used, excavators, gas turbines, winches and other mechanical devices.Bimetal bushing is backing on low carbon steel, sintered with CuPb10Sn10 or CuSn6Zn6Pb3 bronze powder, which has the highest load capacity among the bi-metal bushings. İnce duvar yatakları, kullanılan direksiyon dişlisi, ekskavatörler, gaz türbinleri, vinçler ve diğer mekanik cihazlarda hidrolik motoru desteklemektedir. bi-metal burçlar. the application including balance suspensions of heavy-duty trucks, track roller of bulldozers, auto chassis etc.The Bi-Metal Bushing is composed of bronze material as inner layer and tough steel material as outer layer. ağır kamyonların denge süspansiyonları, buldozerlerin palet silindiri, otomatik şasi vb. uygulama. Bi-Metal Burç, iç tabaka olarak bronz malzemeden ve dış tabaka olarak sert çelik malzemeden oluşur. The strong and tough steel material as outer layer reinforces the Bi-Metal Bushing, enable to extend Bi-Metal Bushing's life cycle, and improve job quality. Dış tabaka olarak güçlü ve sağlam çelik malzeme Bi-Metal Burçları güçlendirir, Bi-Metal Burçların ömrünü uzatır ve iş kalitesini artırır. It is not only can replace high price of all bronze Bushing but also reduce the production cost. Sadece tüm bronz burçların yüksek fiyatlarının yerini almakla kalmaz, aynı zamanda üretim maliyetini de azaltır.

 

Bimetal bushing is backing on low carbon steel, sintered with CuPb10Sn10 or CuSn6Zn6Pb3 bronze powder, which has the highest load capacity among the bi-metal bushings. Bimetal burç, bi-metal burçlar arasında en yüksek yük kapasitesine sahip CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3 bronz tozu ile sinterlenmiş düşük karbonlu çelik üzerine desteklenmektedir. the application including balance suspensions of heavy-duty trucks, track roller of bulldozers, auto chassis etc. Ağır hizmet kamyonlarının denge süspansiyonları, buldozerlerin palet silindiri, otomatik şasi vb.
Geniş uygulama ile bir tür yüksek yük ve düşük hızlı burçtur.

 

Yapı Özellikleri ve Uygulamaları

 

mekanik performans

Yükleme kapasitesi

Statik yük

150N / mm2

Maksimum çalışma sıcaklığı

Gres Yağlama

150ºC

Yağ Yağlama

250ºC

PV değer limiti

Yağ yağlama

10 N / mm2.m / sn

Kuru yağlama

2.8N / mm2.m / sn

Çizgisel hız

Kuru Sürtünme

0.4m / sn

Gres Yağlama

2.5 m / sn

Çiftleşme Ekseni

Sertlik

HR53 HRC

pürüzlülük

Ra-0.32 ~ 0.63

Çekme Dayanımı

185 N / mm2

Alaşım Sertliği

HB 70 ~ 100

Sürtünme katsayısı

0.05 ~ 0.22

Tematik iletkenlik

47W / mk

Isı Genleşme Katsayısı

18x10 (-6) / k

 

 

Bi-metal burç, otomobil endüstrisinin, işlenmiş vb. Motor altı parçalarında ve motorlarında kullanılabilir.
 

Şartname:
 

Yük kapasitesi: 120n / mm2
Sıcaklık limiti: -100 ~ + 200
Hız sınırı: 6m / s
Kimyasal bileşimler: Cu80pb10sn10
Sertlik: Hb60 ~ 90
Karakter
1. Orta yük kapasitesi ve orta anti-yorgunluk
2. Applied in middle speed. 2. Orta hızda uygulanır. High impact conditions Yüksek darbe koşulları
3. iyi anti- korozyon, ve sürgülü yeteneği

 

VIIPLUS VSB-80 bimetal burç ile desteklenir yüzeyinde sinterlenmiş kalay-kurşun-bronz alaşımlı (CuSn10Pb10) yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik. . To effectively decrease abrasion, its alloy surface can be machined with ball shaped oil sockets for easier oil storage. Aşınmayı etkili bir şekilde azaltmak için, alaşım yüzeyi daha kolay yağ depolaması için top şeklindeki yağ soketleri ile işlenebilir. When necessary, it could be plated copper or tin on the steel back. Gerektiğinde çelik arkasına bakır veya kalay kaplanabilir. It can be applied to conditions of mediate load with mediate or high running belocity and conditions with enormous impact load. Orta veya yüksek çalışma akışına sahip ara yük koşullarına ve muazzam darbe yüküne sahip koşullara uygulanabilir. In mechanical applications, VSB-80 is used to make wrapped bushes, thrust washer and bushes on connecting rod level of gas engine. Mekanik uygulamalarda VSB-80, gaz motorunun biyel kolu seviyesine sarılı burçlar, baskı rondelası ve burçlar yapmak için kullanılır.
Materyalolarak: Çelik + CuPb10Sn10

 

 

 

Bimetall Sarılı Rulmanlar Malzeme CuPb10Sn10 SAE ‐ 797 Yağlanmış Metal Burçlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tipik uygulama

Ekskavatör şasi paletli tekerlek burcu
Uygulama: otomobil motorları con-çubuk, mühendislik ve tarım makineleri, ağır inşaat makineleri vb.

This material is recommended to be used under the medium speed and medium load condition with oil or grease lubricating. Bu malzemenin orta hızda ve orta yük koşullarında yağ veya gres yağlama ile kullanılması önerilir. It is widely used for motor rod ends, Kingpin bushing, undercarriage rollers, hydraulic cylinder rod eyes of construction machines and spherical joint bearings of agricultural machines. Motor çubuk uçları, Kingpin burç, alt takım silindirleri, inşaat makinelerinin hidrolik silindir çubuk gözleri ve tarım makinelerinin küresel mafsal yatakları için yaygın olarak kullanılır. Because this material is with lead, the specific parts are not allowed to be used according to certain laws or regulations. Bu malzeme kurşun içerdiğinden, belirli parçaların belirli yasalara veya düzenlemelere göre kullanılmasına izin verilmez.
 
Bimetal Rulmanlar Gleitlager Rulmanlar standart ölçü tablosu

Bimetal Rulmanlar Şeritler, Kayma yolları Kayar Plaka Bimetalik şerit Malzemeler
Steel shell backed with a lead bronze lining bearing material for oil lubricated applications. Yağla yağlanmış uygulamalar için kurşun bronz astar yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk. This material has high load capacity and good fatigue properties, it is widely used in automotive applications such as compressors Bu malzeme yüksek yük kapasitesi ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir, kompresörler gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Özellikleri
 

VSB-80 Bimetalik kompozit rulmanlar
Steel shell backed with a lead bronze lining bearing material for oil lubricated applications. Yağla yağlanmış uygulamalar için kurşun bronz astar yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk. This material has high load capacity and good fatigue properties. Bu malzeme yüksek yük kapasitesine ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir. It is widely used in automotive applications such as compressors, steering gear, power steering, pedal bearings, king-pin bushes, tailgate pivots, mechanical handling and lifting equipment, hydraulic motors, agricultural machinery etc. Kompresörler, direksiyon dişlisi, hidrolik direksiyon, pedal yatakları, kral pimli burçlar, bagaj kapağı pivotları, mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri vb.Gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 • Çelik sırtlı ve bronz kaplamalı bimetal yatak

 • Salınım hareketi ve düşük frekanslı yüksek spesifik yükler için özellikle uygundur

 • Zorlu çalışma koşullarında uygulanabilir

 • Yüksek yük kapasitesi, yüksek sıcaklıklarda yorulma dayanımına karşı çok iyi direnç

Strusture

1.Sinterlenmiş bronz lazer: Tanrı aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.
 
2.Çelik destek: Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

Yapı ve Kompozisyon

Çelik Destek ve Kurşunlu Bronz Kaplama
Çelik + girintili CuPb10Sn10

mikroseksiyon

 

Bimetall Sarılı Rulmanlar Malzeme CuPb10Sn10 SAE ‐ 797 Yağlanmış Metal Burçlar

İle kayan katman
yağlama girintileri
İle CuPb10Sn10
kompozisyon yaklaşık .:
Cu% 80
Pb% 10
Sn% 10
Çelik destek

 

Alaşım Kimyasal Bileşimleri

Content

Cu

Pb

Sn

Zn

P

Fe

Ni

Sb

Diğerleri

kalan

9-11

9-11

0.5

0.1

0.7

0.5

0.2

0.5


Kullanılabilirlik
Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur

 • Silindirik burçlar

 • Baskı pulları

Projenize Uygulama Mühendisi ile Başlayın

 

Sürgülü Rulman, Bimetal Bush, Sarılmış Bronz Burç, Oiles Bush, Oiles Rulman, Tedarikçi Çin, Yüksek Kalite

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanş Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Rulman.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz