Çin Bronz Gleitlager Üretici

Cupb10sn10 Bimetal Kol Rulman Çelik Kaynaklı Eklem Yağı veya Gres Girintili

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: JF800, Bimetalik Rulmanlar, Alaşım: CuPb10Sn10 / SAE797, Düşük Karbonlu Çelik Wth Kalay-Kurşun-Bronz Kaplama: Kalay kaplama, bakır kaplama
tip: Burçlar F Flanşlı Sarılmış Burçlar , Şeritler Uygulama: Tekerlekli Ekskavatör , Dişli Kutusu, Dişli Pompa Burçları
ad: JF800 / SAE797 Bimetal Burç Bimteal Burçlar Boyutu: Metrik ve İnç

Ürün Açıklaması

Bimetal Kol Rulman Ürünleri Hassas Hassas Parçaları Kaynaklı Eklem

Bimetal burç 797 Malzeme (CuPb10Sn10, SAE-797, Bronz Alaşımlı Rulmanlar),Sintered SAE797 Layer + Steel Backing + Copper Plating / Tin-Plating,The bimetal bushing 800 bimetal sliding bearings made to order from china are produced on a steel base, with sintered CuPb10Sn10 or CuSn6Zn6Pb3 as the surface sliding layer. ), Sinterlenmiş SAE797 Katman + Çelik Destek + Bakır Kaplama / Kalay Kaplama, çin'den sipariş için yapılan bimetal burç 800 bimetal sürgülü rulmanlar, yüzey kayma tabakası olarak sinterlenmiş CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3 ile çelik bir taban üzerinde üretilmektedir. This type of sliding bearing has the best characteristics of all bimetal sliding bearings. Bu tip kayar yatak, tüm bimetal kayar yatakların en iyi özelliklerine sahiptir. They can be used with balancing suspension devices for heavy commercial vehicles, bulldozer wheels and car chassis, among other equipment. Ağır ticari araçlar, buldozer tekerlekleri ve araç şasisi için dengeleme süspansiyon cihazları ile birlikte diğer ekipmanların arasında kullanılabilirler. They are ideally suited to medium speed ranges and applications with high shock and impact forces. Orta hız aralıklarına ve yüksek şok ve darbe kuvvetlerine sahip uygulamalar için idealdir.
 
Bimetal kovan burcu, sinterlenmiş kalay-kurşun-bronz alaşımı taşıyan yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik bir taşıyıcıdan oluşur (CuSn10Pb10) as a sliding layer. ) bir kayan katman olarak. In order to improve tribological behavior the sliding layer can be machined with ball shaped indents to store oil or grease. Tribolojik davranışı iyileştirmek için kayar tabaka yağ veya gres depolamak için top şeklindeki girintilerle işlenebilir. In case of corrosive environment the backing can be copper plated. Aşındırıcı ortamlarda, destek bakır kaplama olabilir. Products of bimetal bushing series are applied in operating conditions under medium loads, medium or high running speeds and high impact loads.Bimetal Bushing is used for wrapped bushes, thrust washers and bushes in connecting rods of gas engines, etc.Steel shell backed with a lead bronze lining bearing material for oil lubricated applications. Bimetal burç serisinin ürünleri, çalışma koşullarında orta yükler, orta veya yüksek çalışma hızları ve yüksek darbe yükleri altında uygulanır. yağla yağlanan uygulamalar için kurşun bronz astar yatak malzemesi. This material has high load capacity and good fatigue properties. Bu malzeme yüksek yük kapasitesine ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir. It is widely used in automotive applications such as compressors, steering gear, power steering, pedal bearings, king-pin bushes, tailgate pivots, mechanical handling and lifting equipment, hydraulic motors, agricultural machinery etc. Kompresörler, direksiyon dişlisi, hidrolik direksiyon, pedal yatakları, kral pimli burçlar, bagaj kapağı pivotları, mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri vb.Gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
 

Bimetal Kaymalı Rulmanlar SAE792 Çelik + CuPb10Sn10, girintili / Sipariş üzerine üretilmiştir
 

Yüksek yük kapasitesi
 
Kayar tabaka yağlama olukları ve / veya gres girintileri ile işlenebilir
 
Çelik destek bakır kaplama olabilir
 
Çelik + CuPb10Sn10
 

Bimetal harici kendinden yağlama yağ deliği tasarlanmış yağ cepleri, oluklar ve delikler PV değerini artırmak için yağlanmış uygulama için uygundur.
Bimetal Rulmanlar, rulman alaşım katmanları kurşun bronz, kurşunsuz bronz ve yüksek performans için katı yağlayıcı ile kurşunsuz içerir.

Bimetal yatak, yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik levha CuPb10Sn10 Yatak yüzeyi malzemesi olarak yüzeyde sinterlenmiş bakır-kurşun alaşımı ve çeşitli yağ oluğu, yağ deliği veya yağ deliği çalışma koşullarına göre alaşım tabakasının yüzeyinde işlenebilir.
Bu tür rulman sadece yüksek yorulma mukavemetine, taşıma kapasitesine ve darbe direncine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda orta yük altında orta hız ve büyük darbe yükü olan durumlar için uygun iyi korozyon direncine sahiptir.
Girintili Bimetal Rulmanlar SAE 792 CuPb10Sn10
 

Kimyasal bileşim ( % )

 

Cu

Pb

Sn

Zn

P

Fe

Ni

Sb

diğer

 

Dinlenme

9-11

9-11

≤ 0.5

≤ 0.1

≤ 0.7

≤ 0.5

≤ 0.2

≤ 0.5

 

 
 
Yüksek kaliteli düşük karbonlu çelikten ve kurşun-kalay-bronzdan (CuSn6Zn6Pb3 veya CuSn10Pb10) alloy surface. ) alaşımlı yüzey. Is sintered severaltimes under high temperature and then stick firmly onto the steel plate. Yüksek sıcaklık altında birkaç kez sinterlenir ve daha sonra çelik plakaya sıkıca yapıştırılır. It hashigh fatigue strength, load capacity and shock resistance. Yüksek yorulma mukavemeti, yük kapasitesi ve şok direncine sahiptir. It applies con-rodof automobile engines, transmission gear-box, construction & agriculturemachinery etc. Con-rodof otomobil motorları, şanzıman dişli kutusu, inşaat ve tarım makinaları vb.
External gear pump Bimetal bearing & motor bushing | Dış dişli pompa Bimetal yatak ve motor burcu | Sliding Bearing Technology Bushing Blocks and Thrust Plates Kayar Yatak Teknolojisi Burç Blokları ve Baskı Plakaları
Dişli pompa busing ve bimetal rulmanlar
Hidrolik dış dişli pompa ve performans ile motor uygulamaları
Bimetal rulman, matris olarak yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik levha, sinterlenmiş yüzey CuPb10Sn10 bakır kurşun alaşım rulman yüzey malzemesi olarak, ve çalışma koşullarına göre alaşım tabakası yüzey işleme çeşitli yağ oluk, yağ deliği veya yağ deliği, haddeleme kayar rulman üretilen.
Bu tür rulmanlar sadece yüksek yorulma mukavemetine, taşıma kapasitesine ve darbe direncine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda iyi korozyon direncine sahiptir.


Rulman Uygulama Gereksinimleri

Pompa Yatağı Çözümü

Dış dişli pompalar ve hidrolik burç bloklarıyla monte edilmiş motorlar inşaat, tarım, otomotiv ve malzeme taşıma ekipmanları ve kimyasallar gibi birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.
Bu endüstriler, daha katı çevresel ve ekonomik kısıtlamaları karşılamak için hem performansı iyileştirmeyi hem de ekipmanlarının boyutunu ve ağırlığını azaltmayı amaçlamaktadır.
A gear pump uses the meshing of gears to pump fluid by displacement. Bir dişli pompa, yer değiştirerek sıvıyı pompalamak için dişlilerin ağını kullanır. They are one of the most common types of pumps for hydraulic fluid power applications. Hidrolik sıvı güç uygulamaları için en yaygın pompa türlerinden biridir. Gear pumps are also widely used in chemical installations to pump high viscosity fluids. Dişli pompalar, yüksek viskoziteli sıvıları pompalamak için kimyasal tesisatlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır.
 
Dış dişli pompalar ve hidrolik burç bloklarıyla monte edilmiş motorlar inşaat, tarım, otomotiv ve malzeme taşıma ekipmanları ve kimyasallar gibi birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.
 

Hidrodinamik Dişli Pompa Rulman Burçları nedir?

 
Hidrodinamik Dişli Pompa Rulman Burçları, Hidrodinamik, Harici dişli pompalar ve Hidrodinamik burç blokları ile monte edilmiş motorlar için özel olarak tasarlanmış bir tür yağsız rulman olup, inşaat, tarım, otomotiv ve malzeme taşıma ekipmanları ve kimyasallar gibi birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.
 
Detaylı bilgi
Bimetal bearing this product is one of the most powerful bearing capacity of double alloy bearing, the balance bridge bushing and gasket of heavy duty vehicle; Bimetal rulman bu ürün en güçlü taşıma kapasitesi çift alaşımlı rulman, denge köprü burç ve conta ağır araç; The moving wheel and supporting wheel of the bulldozer; Hareketli tekerlek ve buldozer destek tekerleği; Automobile steel sheet bushing, all use this product. Otomobil çelik sac burç, hepsi bu ürünü kullanın. It is a widely used high - load low-speed sliding bearing.bimetal bearing is made of low carbon steel plate and surface sintered CuPb10Sn10 or cusn6zn6zn6pb3 material. Yaygın olarak kullanılan yüksek yük düşük hızlı kayar yataktır. Bimetal rulman düşük karbonlu çelik levha ve yüzey sinterlenmiş CuPb10Sn10 veya cusn6zn6zn6pb3 malzemeden yapılır.
 

Özellikleri


VSB-80 Bimetalik kompozit rulmanlar
Steel shell backed with a lead bronze lining bearing material for oil lubricated applications. Yağla yağlanmış uygulamalar için kurşun bronz astar yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk. This material has high load capacity and good fatigue properties. Bu malzeme yüksek yük kapasitesine ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir. It is widely used in automotive applications such as compressors, steering gear, power steering, pedal bearings, king-pin bushes, tailgate pivots, mechanical handling and lifting equipment, hydraulic motors, agricultural machinery etc. Kompresörler, direksiyon dişlisi, hidrolik direksiyon, pedal yatakları, kral pimli burçlar, bagaj kapağı pivotları, mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri vb.Gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 
Cupb10sn10 Bimetal Kol Rulman Çelik Kaynaklı Eklem Yağı veya Gres Girintili
 
 

Strusture

 
Çelik sırtlı ve bronz kaplamalı bimetal yatak
· Salınım hareketi ve düşük frekanslı yüksek spesifik yükler için özellikle uygundur
· Zorlu çalışma koşullarında uygulanabilir
· Yüksek yük kapasitesi, yüksek sıcaklıklarda yorulma dayanımına karşı çok iyi direnç
 

1.Sinterlenmiş bronz lazer: Tanrı aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.
 
2.Çelik destek: Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

Teknik veri

Yapı ve Kompozisyon

 

Çelik Destek ve Kurşunlu Bronz Kaplama
Çelik + girintili CuPb10Sn10
 

mikroseksiyon
 

Cupb10sn10 Bimetal Kol Rulman Çelik Kaynaklı Eklem Yağı veya Gres Girintili

İle kayan katman
yağlama girintileri
İle CuPb10Sn10
kompozisyon yaklaşık .:
Cu% 80
Pb% 10
Sn% 10
Çelik destek
 

 

Alaşımlı tabaka malzemesi

CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3

Maksimum yük taşıma basıncı

65N / mm

Alaşım tabakası sertliği

HB70 ~ 100

Maksimum servis sıcaklığı

260 ℃

 
Cupb10sn10 Bimetal Kol Rulman Çelik Kaynaklı Eklem Yağı veya Gres Girintili
 
 

tipik uygulamalar

 

This material is recommended to be used under the medium speed and medium load condition with oil or grease lubricating. Bu malzemenin orta hızda ve orta yük koşullarında yağ veya gres yağlama ile kullanılması önerilir. It is widely used for motor rod ends, Kingpin bushing, undercarriage rollers, hydraulic cylinder rod eyes of construction machines and spherical joint bearings of agricultural machines. Motor çubuk uçları, Kingpin burç, alt takım silindirleri, inşaat makinelerinin hidrolik silindir çubuk gözleri ve tarım makinelerinin küresel mafsal yatakları için yaygın olarak kullanılır. Because this material is with lead, the specific parts are not allowed to be used according to certain laws or regulations. Bu malzeme kurşun içerdiğinden, belirli parçaların belirli yasalara veya düzenlemelere göre kullanılmasına izin verilmez.
BİMETAL BURÇLAR BOYUTU
PROJENİZE BAŞVURU MÜHENDİSİ İLE BAŞLAYIN
Sürgülü Rulman, Bimetal Bush, Sarılmış Bronz Burç, Oiles Bush, Oiles Rulman, Tedarikçi Çin, Yüksek Kalite

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz