Çin Bronz Gleitlager Üretici

Yüksek Hassasiyetli Metal ve Bimetal Rulmanlar, Ayrı Kendinden Yağlamalı Yatak Çelik + CuSn6.5P0.1

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Bimetal Rulmanlar karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar
boyut: standart boyut mevcut Liman:: Şangay veya Ningbo
Kalite: OEM tip: Metal Split Burçlar, Yaka Burçlar, Yıkayıcılar, Şeritler veya Özel Tasarımlar
Burç Örneği: Mevcut Uygulama: Tarım Makinaları

Ürün Açıklaması

Bimetal Rulmanlar

 

 
Bimetal Burçlar Tedarikçisi,Bimetal Burç Tasarımları CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3 malzemesiBimetal Sürgülü yataklar Burç Şirketi, Kendinden Yağlamalı Kovan Burç Tedarikçisi Bimetal Burç Tedarikçisi. En zorlu BIMETAL uygulamaları için çözümler oluşturmak üzere birlikte çalışmak. Kayar rulmanlar, Metal ve Bimetal Rulmanlar Split Burçlar Tokalar yağ oluğu

 

Bimetal Kollu Burç

has a bi-layer structure of low carbon steel backing and copper alloy (CuSn6.5P0.1) sliding layer. düşük karbonlu çelik arkalık ve bakır alaşımı (CuSn6.5P0.1) sürgülü tabakanın iki katmanlı bir yapısına sahiptir. This product is lead-free. Bu ürün kurşun içermez. To decrease abrasion, oil grooves can be formed on the surface of alloy. Aşınmayı azaltmak için alaşım yüzeyinde yağ olukları oluşabilir. According to the requirement, the steel back can be plated with anticorrosive coating. İhtiyaca göre, çelik sırt antikorozif kaplama ile kaplanabilir. bimetal bushings series products are often used as wrapped bushes, thrust washer and bushes on mainshaft and connecting rod of internal combustion engine.Steel backing can be copper plated bimetal burçlar serisi ürünler genellikle sargılı burçlar, itme rondelası ve ana şaft üzerinde biyel ve içten yanmalı motorun biyel olarak kullanılır. çelik destek bakır kaplama olabilir Çelik + CuSn6.5P0.1 Kompozit bimetalik yatak ile ilgili temel kavramlar
Bimetal bearing is one of the oil-free smooth bearings. Bimetal yatak, yağsız pürüzsüz yataklardan biridir. The compound bearing is made of Bileşik rulman yapılır yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik geri sinterlenmiş kurşun- kalay bronz alaşımlı dış.Yüksek taşıma kapasitesi, darbe direnci, yüksek sıcaklık dayanımı, güçlü kendi kendine pürüzsüzlük vb.Özellikleri vardır, özellikle yağ filmi pürüzsüz ve şekillendirilmesi zor olan ağır yük, düşük hız, pistonlu veya sallanan vb. ve su basması ve diğer asit korozyonu ve erozyonundan korkmaz.


Alt tabaka düşük karbonlu çelik için stabil olduğundan, dış çapın işleme hassasiyeti garanti edilir ve üründeki koltuk deliğine kuru yatak vida sabitlemesine ihtiyaç duymaz, girişim işbirliğine güvenmek, gidiş olgusunu önleyebilir.İç yüzey alaşımı tabakasının kimyasal bileşiminin değiştirilmesi, farklı yatak basıncı, farklı çalışma sıcaklığı ve farklı kayma hızının gereksinimlerini karşılayabilir.


Bimetal rulman avantajlarına sahiptir iyi aşınma direnci, özellikle orta hız ve düşük hız ve yüksek yük için uygundur.Özel teknik sayesinde, çatışma yüzeyinde çeşitli yağ oluğu, yağ deliği ve yağ deliği işleyebilir ve daha sonra farklı pürüzsüz koşullara uyum sağlayabilirÜrünler ağırlıklı denge aracı burç ve ağır araçların conta kullanılır. Otomobil motor, şasi, motosiklet debriyaj, dişli pompa temizleme plakası ve kaldırma ekipmanları ve diğer kategoriler.

 

JF800 Bimetalik Rulmanlar Burç Çin'de Üretilmiştir JF800 burç, bimetal burç Giriş Bi-Metal burç, yüksek hız, yüksek yük kapasitesi, çok kompakt boyutlar, düşük aşınma karakterleri ile yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik ve bronzdan oluşur.

 

Bimetal Metal Burç

 

Dökülen bimetal burçlar Product DescriptionJF800 / SAE797. Ürün AçıklamasıJF800 / SAE797. JF800 Bimetallic Bearing's steel-bronze-compound material with indents as reservoir for the grease. JF800 Bimetalik Rulman'ın gres rezervuarı olarak girintili çelik-bronz bileşik malzemesi. JF800 Bimetallic Bearings has high load capacity, very good resistance to fatigue strength at higher temperatures. JF800 Bimetalik Rulmanlar yüksek yük kapasitesine sahiptir, yüksek sıcaklıklarda yorulma dayanımına karşı çok iyi direnç gösterir. JF800 Bimetallic Bearings is applicable in rough operation conditions. JF800 Bimetalik Rulmanlar zorlu çalışma koşullarında uygulanabilir. JF800 Bimetallic Bearings JF800 Bimetalik Rulmanlar
Ürün, mitrix olarak yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik levha ile yapılır, yüzey kurşun yeşil aliminyum alaşımlı sinterldir ve birçok kez sinterleme ve yuvarlanma yoluyla yapılır.Orta yorgunluk mukavemeti ve rulman iyi yüzey performansına sahiptir. ürünler ağırlıklı olarak içten yanmalı motor mil mil çubuk bağlamak için kullanılır.

Kayma yatakları ve yüzey mühendisliği üzerine çalışarak, VIIPLUS sürtünme kayıplarının en aza indirilebileceği ideal bir dünya yaratmak için çalışıyor. uzmanlık ve triboloji sevgisini otomotiv, havacılık ve endüstriyel üretim endüstrilerine taşıyor. VIIPLUS kayar yatakların yüzey mühendisliği tribolojisi hakkında daha fazla bilgi için www.bronzegleitlager.com adresini ziyaret edin.

Bimetal burç avantajları:

 

1.Yüksek hassasiyet.

2. yüksek verimlilik.

3.Yüksek kalite

4. hızlı teslimat

5. istikrarlı ve güvenilir performans.

6.Hard giyen.

7. iki milyon kez çalışma hayatı

8. normal model numarası genellikle instock

9. çok daha fazla üretim deneyimi

10. mevcut örnekleri

11. güzel görünüm, komple ürün sistemi

12. Biz müşteri örnekleri veya çizimleri göre stamdard olmayan lineer rulman yapabilirsiniz.
 

Bimeatl Burç Bölmeli Boşluk Tasarımı

 

Yüksek Hassasiyetli Metal ve Bimetal Rulmanlar, Ayrı Kendinden Yağlamalı Yatak Çelik + CuSn6.5P0.1

 

UYGULAMA

Altyapı, Enerji Üretimi, Kaynaklar, Yenilenebilir Enerji Kaynakları, Biyokütle Enerjisi, Mühendislik Rulmanları

 

Bimetal rulmanlar JF800 Bimetal burç Boyutu ve Toleransı
VIIPLUS offers a broad range of sizes, forms and materials in monometallic and bimetallic bearings. VIIPLUS, monometalik ve bimetalik yataklarda geniş bir boyut, form ve malzeme yelpazesi sunmaktadır. Bimetal and metal bearings offer excellent corrosion resistance in industrial outdoor applications and in water, marine and offshore environments. Bimetal ve metal rulmanlar endüstriyel dış mekan uygulamalarında ve su, deniz ve deniz ortamlarında mükemmel korozyon direnci sunar. VIIPLUS bearings can be made in many sizes and forms, including thin-walled, thick-walled, flanged, cylindrical, sintered and oil-impregnated, and more. VIIPLUS rulmanlar, ince duvarlı, kalın duvarlı, flanşlı, silindirik, sinterlenmiş ve yağ emdirilmiş ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok boyutta ve şekilde üretilebilir. Some popular bearing materials and their benefits include: Bazı popüler rulman malzemeleri ve faydaları şunları içerir:
Bimetal bearings are able to handle heavy loads and shock loading conditions. Bimetal rulmanlar ağır yükleri ve şok yükleme koşullarını kaldırabilir. Our bimetal bearings have anti-corrosion capabilities and are easy to install, making them ideal for emergency replacements. Bimetal rulmanlarımız korozyon önleyici özelliklere sahiptir ve montajı kolaydır, bu da onları acil durum değiştirme işlemleri için ideal hale getirir. VIIPLUS( JF800 )bearing is available with stainless steel, carbon steel or bronze backing. VIIPLUS (JF800) rulman paslanmaz çelik, karbon çelik veya bronz sırtlı olarak mevcuttur.

Because the matrix is stable as low carbon steel material, so the machining accuracy of the outer diameter of the shaft sleeve has been guaranteed, and there is no need for screw fixation after the product is loaded into the seat hole, relying on interference fit can prevent the phenomenon of going out of the circle.The change of chemical composition of inner surface alloy layer can meet the requirements of different bearing pressure, different service temperature and different sliding speed. Matris düşük karbonlu çelik malzeme olarak stabil olduğu için, mil kovanının dış çapının işleme hassasiyeti garanti edilmiştir ve ürün koltuk deliğine yüklendikten sonra vida sabitlemeye gerek yoktur, girişim uyum kutusuna dayanarak çemberin dışına çıkma olgusunu önlemek.İç yüzey alaşımı tabakasının kimyasal bileşiminin değişimi, farklı rulman basıncı, farklı servis sıcaklığı ve farklı kayma hızının gereksinimlerini karşılayabilir. The oil groove and oil hole with different structure are designed in the production of friction surface to meet the requirements of different ways of oil adding, prevent shaft biting and adapt to different lubrication conditions. Farklı yapıya sahip yağ oluğu ve yağ deliği, farklı yağ ekleme yollarının gereksinimlerini karşılamak, şaft ısırmasını önlemek ve farklı yağlama koşullarına uyum sağlamak için sürtünme yüzeyi üretiminde tasarlanmıştır.
Yaygın otomobil motoru, motosiklet debriyaj, hafif sanayi makineleri, inşaat makineleri.
Alaşımlı tabaka malzemesi CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3

 

Yüksek Hassasiyetli Metal ve Bimetal Rulmanlar, Ayrı Kendinden Yağlamalı Yatak Çelik + CuSn6.5P0.1

Tipik Özellikler


Düşük hız, ağır yük veya aralıklı hareket koşulları için uygun olan yağlama yağı filmi, durumu oluşturamaz veya koruyamaz;
Çalışma ortamı veya mekanik yapı kısıtlamaları için uygun, yağlama olayları sağlamak zordur;
Dönen, pistonlu, sallanan, doğrusal ve diğer hareket biçimlerinin yanı sıra yüksek yük altında sık çalıştırma veya çalıştırma gerektiren durumlar için uygundur;
Yüksek veya düşük sıcaklıkta çalışma veya büyük vesilelerle ortam sıcaklığı aralığı için uygundur; İyi korozyon direnci, deniz suyunda ve kimyasal sıvılar veya gazlar gibi diğer korozif ortamlarda ve ayrıca tortu veya radyoaktif ortam içeren sularda kullanılabilir;
Su emme, iyi boyutsal kararlılık, yüksek mekanik mukavemet, iyi ısı iletkenliği;
Rulman ince duvar yapısı, hafif, küçük hacimli, kompakt tasarıma uygundur;
Geleneksel üç katmanlı kompozit malzeme ile karşılaştırıldığında, statik olmayan yük özellikleri, aşınma direnci, servis sıcaklığı, boyutsal kararlılık ve benzeri yağsız yağlama koşullarında daha iyidir;
Bakır kakma kendinden yağlamalı malzeme ile karşılaştırıldığında, küçük Açı salınımı koşulu altında çalışmak daha uygundur ve fiyat daha ucuzdur.

 

Uygulama Alanı

 

Ürünler su tasarrufu ve hidroelektrik endüstrisine uygulanır: hidrolik makineler: hidrolik çelik kapının yatay destek sürgüsü, hidrolik vinç ve kapatma makinesinin destek yatağı, kumlama bakım kapısı yatağı, vb.Hidrolik türbin: kılavuz kanatlı mil kovanı (üst kılavuz, orta kılavuz, alt kılavuz), tekerlek mili kovanı, pim mili kovanı (biyel pimi, itme ve çekme çubuğu pimi, röle piston pimi), aşınma önleyici halka plakası (baskı halkası), aşınma önleme bloğu, kontrol halkası yan kiremit.
Metalurji endüstrisi: kalıp döküm makinesi yatağı, haddeleme kesme makası (iki taraflı makaslar, kaykay üzerinde sabit uzunlukta makaslar), vb.
Vana endüstrisi: kelebek vana, küresel vana, vb.
Diğerleri: madencilik makineleri, paketleme makineleri, inşaat makineleri, ağır makine, enjeksiyon kalıplama makinesi, otomobil lastik kalıp, rüzgar türbini, termal güç ve diğer endüstriler.

 

Teknik veri

 

 • Sarılı kompozit kayar yatak

 • Bakır kaplamalı veya kalay kaplamalı çelik / bronz

 • Düşük bakım

 • Yağlama cepleri ile

ÖZELLİKLERİ

 • For high load capacity and oscillating movement, as well as for rough operation and temperature load. Yüksek yük kapasitesi ve salınım hareketi ile kaba çalışma ve sıcaklık yükü için. Long-run lubrication because of lubricant storage Yağlayıcı depolaması nedeniyle uzun süreli yağlama.

MALZEMELER

 • Destek malzemesiÇelik bakır kaplama / kalay kaplama

 • Kayar katman CuPb10Sn10

MALZEME ÖZELLİKLERİ

 • Özgül yük kapasitesi statik≤ 250 [N / mm2]

 • Özgül yük kapasitesi dinamik≤ 140 [N / mm2]

 • Sliding speed≤ 2,5. Kayma hızı ≤ 2,5. [m/s] ≤ 5 [m/s] oil lubricated [m / s] ≤ 5 [m / s] yağlanmış

 • Reibungswert ** Yağlamaya bağlı olarak 0.04 [µ] ila 0.12 [µ]

 • Sıcaklık gerilimi - 40 [° C] ila + 250 [° C]

 • Max. Maks. PV-value2.8 [N/mm² xm/s] PV değeri 2.8 [N / mm² xm / s]

 • Temas yüzdesi> 75 [%]

 

TOLERANS DETAYLARI

 • Gövde ØH7

 • Geçit izolatöründen sonra Ø Ø

 • Şaft toleransı f7 ila h8

Bakım

viiplus bimetal is a low-maintenance composite sliding bearing, but primary lubrication is necessary. viiplus bimetal az bakım gerektiren kompozit kayar yataktır, ancak birincil yağlama gereklidir. Oil or grease lubrication is possible. Yağ veya gres yağlaması mümkündür. Due to solid lubricant storages, lubrication clearances are reduced to a minimum! Katı yağlayıcı depoları nedeniyle yağlama boşlukları en aza indirilir!

altyazı

Özel ölçüler istek üzerine temin edilebilir

Temasta olmak ...
Bize online bir soruşturma gönderin
You can use our “Enquiry Form” to get in touch with us. Bizimle iletişime geçmek için “Talep Formumuzu” kullanabilirsiniz. One of our sales team will contact you immediately. Satış ekibimizden biri hemen sizinle iletişime geçecektir.
 
 
Yüksek Hassasiyetli Metal ve Bimetal Rulmanlar, Ayrı Kendinden Yağlamalı Yatak Çelik + CuSn6.5P0.1

BİZİ TAKİP EDİN

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

 

www.bronzegleitlager.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz