Çin Bronz Gleitlager Üretici

Elmas Fosfor Bronz Burçlar ve Yıkayıcı Yağ Oluklar Delikler CW453K CuSn8

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bronz Burç Üreticisi
Marka adı: CHINA wrapped bushing, Bronze CuSn8P, DIN 1494 / ISO 3547, Low-maintenance
Sertifika: Bushing Standard Met:MBZ, B09 or MBZ B09
Model numarası: CuSn8'den üretilmiş Bronz Rulmanlar ve Bronz Kol Burçlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: fosforlu bronz burç, kalaylı bronz rulmanlar, pirinç burçlar
Fiyat: Precision Tolerance, Factory Price‎
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTONLARI
Teslim süresi: 2-3 hafta
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: 1200000 Adet / Adet her Ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Bronz CuSn8, CuSn6.5 tip: Elmas Baskı Pulu
özellik: yüksek yük Yağlama: Kendinden Yağlamalı Yıkayıcı
Kalite: OEM Kalitesi Uygulama: kaldırma araçları ve inşaat makineleri, otomobiller, traktörler, kamyonlar, takım tezgahları ve moto

Ürün Açıklaması

sarılmış bronz rulmanlar

 
Bronz bir rondelanın kayma yüzeyinde elmas şeklindeki yağlama cepleri
Elmas Şekilli CW453K CuSn8 Fosfor Bronz Burçlar ve Yıkayıcı Endikasyonları Veya Yağ Kanalları Delikleri
CuSn8 / CUSN6 090 Series thrust washer biggest feature is the thin-walled structure, does not occupy a large installation space.thrust washer material specially formulated high-density copper alloy strip. 090 Serisi itme yıkayıcı en büyük özelliği ince duvarlı yapı, büyük bir kurulum alanı işgal etmez. İtme yıkama malzemesi özel olarak formüle edilmiş yüksek yoğunluklu bakır alaşımlı şerit. Compared with the traditional casting of copper, with high density, no gas shrinkage, carrying capacity, but also wear resistance, fatigue and other advantages. Yüksek yoğunluklu, gaz büzülme, taşıma kapasitesi değil, aynı zamanda aşınma direnci, yorgunluk ve diğer avantajlarla geleneksel bakır dökümüyle karşılaştırıldığında. thrust washer manufactured using advanced tooling, can be processed into a variety of engineering conditions apply oil hole, oil pit, sump friction surface strip, so that the sleeve can store a lot of grease in use, to extend the refueling interval, effective increased service life. gelişmiş takım kullanılarak üretilen itme yıkayıcı, yağ deliği, yağ çukuru, karter sürtünme yüzey şeridi uygulamak çeşitli mühendislik koşullarında işlenebilir, böylece kol yakıt ikmali aralığını uzatmak için, kullanımda çok fazla gres saklayabilirsiniz hayat.
CW453K | CW453K | CuSn8P | CuSn8P | Phosphor Bronze Sleeve Bushings with oil holes Made in China is manufactured using Copper Alloy proprietary process technology to achieve a very high tensile strength and coupled with good fatigue properties enable it to be used in high load, high impact Bushing bearing applications where good wear characteristics are essential. Petrol delikli Fosfor Bronz Kovan Burçlar Çin'de üretilen, çok yüksek gerilme mukavemeti elde etmek için Bakır Alaşımlı tescilli işlem teknolojisi kullanılarak üretilmiştir ve iyi yorulma özellikleriyle birleştiğinde, yüksek aşınma özelliklerine sahip yüksek yük, yüksek etkili Burç rulman uygulamalarında kullanılmasını sağlar esansiyel. CuSn8 sarılı bronz burç ve rondela, elmas yağı cepleri, ISO3547 standardıAlaşımlı da agresif korozyon ortamlarında kendi tutabilir.
Özel uygulamanız için en iyi bronz burçların seçiminde yardıma ihtiyacınız varsa, Burç (Düz / Kovanlı Rulman kataloğumuza) gitmek için buraya tıklayın ayrıntılı özellikler içerir montaj boyutu yağlamalı bronz yataklar ... Kullanım alanları Ağır yük burçları ve sürgülü yataklar, kayar plakalar, kaymalı yataklar
 
Çin'de yapılan 090 ve 092 kayar yataklar bronzdan yapılmıştır Cusn8 veya Cusn6.5 Malzemestrip with a high specific density. yüksek yoğunluklu şerit. There are diamond-shaped or round lubricant grooves on the inner surface, incorporated as per the client's requirements. İç yüzeyde müşterinin gereksinimlerine göre elmas şeklindeki veya yuvarlak yağlama kanalları bulunur.
 

BRONZ HADDELEME Puls CuSn8 veya CuSn6.5 Bronz Şeritler Küresel veya Elmas Şekilli Endikasyonları

Veya Müşteriler Tarafından Gerekli Yağ Kanalları Delikleri.

 
This type of bearings is characterised by their high levels of resilience and long service lives. Bu tip rulmanlar, yüksek esneklik seviyeleri ve uzun servis ömürleri ile karakterizedir. They take the place of the traditional bronze bushings, but are more economical and more compact. Geleneksel bronz burçların yerini alırlar, ancak daha ekonomik ve daha kompakttırlar.
Genellikle kaldırma araçları ve inşaat makineleri, arabalar, traktörler, kamyonlar, takım tezgahları ve motor inşaat endüstrisinde vb.
 

Hadde Bronz Yıkayıcı| CuSn8 veya CuSn6.5

 
 
Ayrıca çalışma sırasında geçit izolatörleri ve şaftın içine girebilecek kalıntıları yakalayan emniyet alanları olarak da hizmet ederler.
Delikli bronz ürünler manşon, flanş ve plaka olarak mevcuttur ve inç ve metrik ölçülerde üretilmektedir. Tipik uygulamalar malzeme taşıma, hidrolik silindirler, kaldırma ekipmanları ve tarım makinelerini içerir.
Cylindrical bushing,flanged bearing ,wahser ,sliding plate and strip are available.Bronze bushing is a kind of wrapped self lubricating bearing. Silindirik burç, flanşlı yatak, wahser, kayar plaka ve şerit mevcuttur.Bronz burç bir tür sarılmış kendinden yağlamalı yataktır. This type bearing including 090 bronze bearing, 092 bronze bearing with oil hole. Bu tip rulman 090 bronz rulman, 092 bronz yağ deliği ile rulman. We are leading Manufacturers of Bimetal Bearing, Bronze Bearing, Sliding Bearing,Sleeve Bush Bearing, Linear Bearing. Biz Bimetal Rulman Üreticileri lider vardır, bronz Rulman, sürgülü Rulman, kol Bush Rulman, lineer Rulman.
 
 
 
wrapped bronze bearing
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Avantajları

 1. Sarılı bronz rulmanların ana avantajları şunlardır:

 2. Uzun servis aralıkları

 3. Safsızlıklardan etkilenmez

 4. Korozif ortamlar için uygundur

 5. Düşük hızlarda darbe yükleri ve titreşimler için uygundur

 6. İyi ısı dağılımı

 7. High load capacity and stability at low abrasion. Düşük aşınmada yüksek yük kapasitesi ve stabilite. Because of perforations lubrication clearances are reduced to a minimum! Delikler nedeniyle yağlama boşlukları en aza indirilir!

 • Sarılı bronz kayar yatak

 • CuSn8 veya Cusn6.5

 • Düşük bakım

 • İstek üzerine temin edilebilir

 
Yağ Delikli Bronz
• Metrik Manşonlar
• Metrik Flanşlar

Hololu Bronz Sarılı Rulman (092 SİLİNDİRİK BURÇLAR)
 
Bronz Burçlar ve Petrol Cepleri 090 ve 092 BRONZ BURÇLAR

CuSn8 ve CuSn6.5 Sarılmış Bronz Rulman Elmas Veya Top Şekli Yağ Yuvaları

TEMEL MALZEME

SERTLİK

SICAKLIK ARALIĞI

DAYANIKLILIK

SÜRME HIZI
SINIR

CuSn8P0.3 / CuSn6.5P0.1

HB90

HB120

-80 ° C

+ 200 ° C

75 N / mm2 × m / s

2,5 m / s

 

wrapped bronze bearing

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VSB-22 CuSn8P Sarılı Rulmanlar
 

Ağır yük uygulamaları için kullanılan, yağlama cepleri, oluklar veya delikler, düz veya flanşlı rulmanlar ve şerit ile sunulan sargılı Bronz Rulmanlar (az bakım gerektiren)

 1. Yağlama için girintili katı bronz şeritten yapılmış rulman malzemesi

 2. İyi aşınma direnci, zorlu koşullara uygun

 3. Nispeten yüksek yükler ve düşük hızlar altında optimum performans

 4. Takılması ve yağlanması kolaydır

 5. Yüksek yük kapasitesi

 6. İç Çapta işlenebilen parçalar siparişe göre mevcuttur

 7. Yüksek düzeyde ısı iletkenliği

 8. Minimum toplam boyutlar

 9. Kimyasal direnç.

 10. Montajda ilk ön yağlama gerekli ...

Haddelenmiş Bronz Delikli Burçlar Yağ Delikleri / Delikleri BOYUT 090 ve 092 Bronz Sarılı Burç Yıkama Makinesi

PROJENİZE BAŞVURU MÜHENDİSİ İLE BAŞLAYIN

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanş Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar
 
 
 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz