Çin Bronz Gleitlager Üretici

Basın Dövme Düşük Gürültü Grafit Metal Tıkalı Burçlar İnç Standart Ölçüler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Grafit Rulman Üreticileri
Marka adı: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
Sertifika: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
Model numarası: kovan burcu, gömme yağlama tapalı bronz Bakım gerektirmeyen
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
Ambalaj bilgileri: Veri ihracat kartonları, ahşap durumda, özel gereksinimleri
Teslim süresi: Hızlı teslimat
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Bronz Burçlar Online • Kaymalı Rulmanlar Üreticileri • Kendinden Yağlamalı Burçlar Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Marerial: C86200 C86300 BAKIR boyut: İnç Boyutlar burçları
tip: PLUGGED BRONZ RULMANLAR Uygulama: delme, dövme ekipmanları vb

Ürün Açıklaması

Basın Dövme Düşük Gürültülü Grafit Metal Tıkalı Burçlar İnç Standart Boyutlar

 

Grafit Tıkalı Burçlar / Rulmanlar Grafit Tıkalı Burçlar, standart yağlama pratik olmadığında mükemmel olan, Kendinden Yağlamalı Burçların eksiksiz bir serisidir, ağır yük, yüksek sıcaklık uygulamaları dahil.

Döndürülmüş bronz burç stok boyutlarında mevcuttur veya çizimlerden üretilebilir.Grafitli Bronz Burçlar, bakım gerektirmeyen bir alternatiftir.

VIIPLIS Uluslararası Sürgülü Rulman Çin'den sipariş yerli yerli Grafit Bronz Burç.Fabrika, mekanik otomasyonun teknik alanına adanmıştır.Müşteriler tarafından sağlanan çizimlere göre, özelleştirilmiş GRAPHITE kakma bakır C86300 / C86200 manganez bronz kol, flanş YATAK kol, conta, yıkayıcı, standart boyut ve inç boyutu YAPILMIŞTIR. Grafit takılı gömülü tüm süreç yapay katılım gerekmez, bir yüksek otomasyon derecesi, etkili bir şekilde insan gücü maliyetini azaltmak, aynı zamanda Mozaik kalitesi ile kakma verimliliğini artırmak.

VIIPLUSUluslararası Kayar Yatakların kapsamlı katı bronz alaşımlı yatakları ve bronz kovan burçları kataloğu (kayar yatak kataloğu)PLUGGED GRAFİT BRONZ DÜZ BURÇLAR FLANŞLI ... detaylı özellikler yapısı ve kompozisyon içerir.

Pres dövme makineleri
Makine takımının ve sürgülü tablanın her türlü dönen parçasında yaygın olarak kullanılır, çünkü düşük sürtünme katsayısına ve darbe yükü koşuluna sahip kendinden yağlamalı rulmanlar iyi aşınmaya dayanıklı performans ve kendinden yağlamalı rulman performansı büyük ölçüde azaltır ekipman bakımı ve servis ömrünü uzatır, çalışma ortamını iyileştirmek için aynı zamanda ekipman çalışma gürültüsünü azaltır.

Bronz Kollu Burç ve Flanşlı Rulman, çeşitli takım tezgahlarında ve sürgülü tablalarda yaygın olarak kullanılan dönen parçalar, çünkü düşük sürtünme katsayılı ve darbe yükü koşullarında kendinden yağlamalı rulmanlar iyi aşınmaya dayanıklı performans VE kendinden yağlamalı RULMAN performansı, ekipman bakım maliyetini büyük ölçüde azaltır VE hizmet ömrünü uzatır, çalışma ortamını iyileştirmek için aynı zamanda ekipman çalışma gürültüsünü azaltır.

Damgalama, delme, endüstriyel, dövme manipülatör, robot, mekanik kol, dövme otomasyon damgalama, dövme robot ve diğer ekipman burç damgalama

Dövme presleri
Düşük sürtünmeli kendinden yağlamalı yatakları ve darbeli yatak altında mükemmel aşınma ve kendinden yağlama özellikleri nedeniyle her türlü döner makine parçası ve kayar tablada yaygın olarak kullanılır, ekipman bakım maliyetini önemli ölçüde azaltır ve servis ömrünü uzatırken, ekipman ömrünü uzatır gürültü ve çalışma ortamının iyileştirilmesi.

C86300 Mangan Bronz Grafit Tapalı Metrik Manşonlar İNÇ Boyut
Grafitlenmiş rulmanlar uygulama öncesinde yağlayıcıya batırılmalıdır.Grafit, yağlayıcıyı emer; bu, daha sonra şaft hareketi ile ısıtıldığında şafta aktarılır.Bu işlem, yağlama için gerekli olan ancak yatak uçlarında sızıntıya neden olacak miktarda yağ içermez.Hareket durduğunda yağ grafit tarafından yeniden emilir.

Basın Dövme Düşük Gürültü Grafit Metal Tıkalı Burçlar İnç Standart Ölçüler

C86300 Maganez Bronz Grafit Burçlar

ELEMAN

İÇERİK (%)

Bakır, Cu

60,0-68,0

Kurşun, Pb

≤0.2

Kalay, Sn

≤0.2

Çinko, Zn

22 ~ 28

Demir, Fe

2,0-4,0

Alüminyum, Al

5,0-7,50

Manganez, Mn

2,5-5,0

 

 

Tapa grafitleme, sıralı, kademeli bir delik konfigürasyonunun yatak duvarından delinmesi ve grafitin bu deliklere bastırılması ve sert pişirme ile gerçekleştirilir.Delinmiş deliklerin boyutu ve sayısı ile sıra sayısı yatak uzunluğu ve çapı ile belirlenir.

 • İnç Kollar

 • Metrik Manşonlar

 • Metrik Flanşlar

 • Metrik Yıkayıcılar

Grafit tapa ara parçalı kendinden yağlamalı rulman |Grafit bakır kovan burçları

Grafit Tıkalı Bronz Burçlar, kendinden yağlamalı ve bakım gerektirmez.Bu burçlar sürekli döküm bronzdan işlenir ve katı yağlama tapaları ile tıkanır.Bir geçit izolatörü ve çiftleşme yüzeyi her zaman bir yağlayıcı tabakası ile ayrılmalıdır.VIIPLUS enbileşenler grafit kullanır.İşte bu konuda bilmeniz gerekenler.Grafit, oldukça alışılmadık bir formda, iki boyutlu bir kristal olan sıradan bir karbondur.Tek atom kalınlığında bir tabaka olarak düşünün.Bir grafit parçası, bu tabakaların birikmesidir.Bir grafit kalem ucu yağlıdır, çünkü bu tek atom kalın levhalar çok kaygandır.

Kendinden Yağlama Grafit Takılı Bronz Kol Burç Fiş Grafit Kol Burç

 • Aşınma Plakaları

 • Aşınma Şeritleri

 • Burçlar

 • Slayt Montajları

 • Kılavuz Bileşenleri

 • İnç Boyutlu Burçlar

 • Metrik Boyutlu Burçlar

MALZEME:C86300 Mangan Bronz
C86300 Tipik uygulamalar arasında yavaş hızlı ağır yük rulmanlar, Dişliler, kamlar ve hidrolik silindir parçaları. sürekli döküm manganez bronz, yüksek mukavemetli, ısıl işlem görmeyen bakır alaşımıdır. ağır yükler ve yavaş hızlar için üstün aşınma özellikleri ve yüksek taşıma gücü kombinasyonu.

Bronz kol yatakları flanşlı bronz burçlar çevrimiçi www.bronzegleitlager.com

 

Uygulamalar

 

Kayar Yataklar Hidrolik pnömatik, dövme makine aletleri endüstrisi, plastik makineleri, kaldırma taşıma makineleri, liman makineleri, ofis, spor salonu makineleri, tekstil makineleri, gıda paketleri, dolum makineleri, kimyasal makineler, baskı ve paketleme, kağıt yapma makineleri, otomobil, demiryolu aracı, gemi inşa sanayi, makine, metalurji makineleri, mühendislik makineleri, vb.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz