Çin Bronz Gleitlager Üretici

Telesiyejler PTFE Kendinden Yağlama Yatakları İyi Boyutlu Kararlılık ve Kapasite

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kompozit düz silindirik burçlar üreticisi
Marka adı: VIIPLUS BUSHINGS SUPPLIER
Sertifika: ISO 3547 DIN 1494 Assembly Standard Tolerance
Model numarası: Telesiyejler
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 Adet
Fiyat: $0.05 - $1.00 / Pieces
Ambalaj bilgileri: Ambalaj: Karton İhracat; Ahşap kasa ; Tahta palet.
Teslim süresi: 7 ~ 15 iş günü
Ödeme koşulları: TT peşin, Western Union
Yetenek temini: 800000 Adet / Adet her Ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Karton çelik, Bronz, PTFE Kaplama: Kalay veya bakır
karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar tip: burçlar, yaka burçları, pullar, şeritler veya özel tasarımlar
boyut: standart boyut mevcut Uygulama: Vinçler Çekme Ekipmanı Arka Asansörler Hava Platformları Atık Yönetim Ekipmanları Branda Sistemleri

Ürün Açıklaması

 

Vinçler için Kayar Yatak ve Burçlar Çekme Ekipmanı Arka Asansörler Hava Platformları Atık Yönetim Ekipmanları Branda Sistemleri Özel Amaçlı Araçlar Makaslı Platformlar

Viiplus Çin Kayar Burçlar Guild Rulmanları tipik olarak valfler, hidroelektrik ekipmanları, kaldırma ekipmanları, hidrolik pompalar ve diğer birçok uygulama gibi yüksek yük uygulamalarında kullanılır.

Metal-Polimer Rulmanlar ÇİN'DEN YAPILAN SÜRGÜLÜ rulmanlar, malzemenin ağır yükler altında düşük sürtünmeyi koruyabilmesi nedeniyle üreticiler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

VIIPLUS CHINA tarafından üretilen çeşitli yüksek performanslı kompozit malzemeler mühendislere aşınma direncini artırmak, aşırı sıcaklıklara dayanmak, yüksek darbelere karşı koymak ve zorlu, aşındırıcı ortamlarda hayatta kalmak için çok çeşitli SÜRGÜLÜ RULMANLAR çözümleri sunar.

Kendinden yağlamalı rulmanlar geleneksel telesiyejlerde ve telesiyej bağlantı sistemlerinde bulunur. Kayaklı liftler çift yönlüdür.Номенклатура втулок скольжения без буртика

kablo demiryolları, telesiyej burçları Made in China

PTFE kayar katmanlı kendinden yağlamalı flanş yatağı.

Özellikleri


 Kendinden yağlama ve harici yağlama olmadan çalıştırma.
Stick Kolay hareket ve kullanım sağlayan çubuk kaymaz.
Uzun ömür sağlayan yüksek aşınma direnci.
 Geniş çalışma sıcaklığı aralığı -200oC ila + 300oC.
 Korozyona dayanıklıdır ve agresif sıvılar ile kullanılabilir.
deniz suyu Benzin, Asitler, Deterjan Çözeltileri, Hidrolik Yağlar, Amonyum Hidroksit, Yağlar
Strength Yüksek mukavemet, yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir.
İyi toleranslar için oluşturulacak iyi boyutsal kararlılık ve kapasite

 

Kayar yataklar, yüksek mukavemet, mükemmel kimyasal direnç ve düşük sürtünme katsayısı kombinasyonu sağlayan metal bir desteğe ve kompozit kendinden yağlamalı bir astara sahiptir.

 

Özelleştirilmiş Metal-Polimer Rulmanlar bir tür kompozit yağsız rulman türüdür, gözenekli bir bronz sinter katmanına yapıştırılmış ve PTFE yatak malzemesi ile kaplanmış Çelik / Bronz / Paslanmaz Çelik sırttan oluşan ortak bir yapıya sahiptir.

 

Metal-polimer yatakların mükemmel düşük sürtünme ve yüksek aşınma direnci performansı, onları dünya çapında çok sayıda ve çeşitli endüstrilerde yüzlerce uygulama için ideal hale getirir.

Metal-Polimer Rulmanlar PTFE'nin dayanaksız kuru yatak özelliklerinden yararlanır ve bunları mukavemet, stabilite ve iyi aşınma direnci, mükemmel ısı iletkenliği ve düşük termal genleşme ile birleştirir.

Buna teflon yatak ve PTFE astarlı kuru kayar yatak, yağsız çalılar da denir.

Temel Avantajlar:

Bearing Artan Rulman Ömrü
Application Geniş Uygulama Aralığı
Maintenance Azaltılmış Bakım
 Önemli ölçüde Azaltılmış Duruş Süresi
Geliştirilmiş Performans
 Özelleştirilmiş Yenilikçi Çözümler
On yıllar boyunca kanıtlanmış performans
Chemical Mükemmel Kimyasal Direnç
 Dünya Çapında Dağıtım

- Bakım gerektirmez (kendinden yağlamalı)
- Düşük sürtünme katsayısı
- Üniversal rulman
- Uzun ömür

 

VIIPLUS Sliding bearings are supplied with a range of metal backings. VIIPLUS Kayar yataklar, çeşitli metal desteklerle tedarik edilir. These include stainless steel 316 AND 304, carbon steel, and bronze. Bunlar 316 ve 304 paslanmaz çelik, karbon çelik ve bronzdur. VIIPLUS SLIDING bearings are supplied as coiled bearings, thrust washers, and solid cylindrical bearings. VIIPLUS SÜRGÜLÜ rulmanlar sarmal rulmanlar, baskı rondelaları ve katı silindirik rulmanlar olarak tedarik edilir.

 

Bileşen Tasarımı Tasarım hizmetleri, çizimler ve montaj talimatları gerekiyorsa, VIIPLUS CHINA müşterileriyle, kendi sorunlarına en uygun KENDİ KENDİNE YAĞLAMA çözümünü geliştirmede çalışır.

Kayar yataklar, metal bir desteğe uygulanan güçlendirici elyaflara sahip bir PTFE kumaştan veya özel düşük sürtünmeli kaplamalı yenilikçi kumaşsız tasarımımızdan oluşur.

YEDEK PARÇA VE RULMANLAR

               

Rulman Geliştirme

 

1.Rulman ürünlerinin geliştirilmesi

 

Rulman, "mekanik mafsal" olarak bilinen rulman mili parçalarıdır, modern mekanik ekipmanın vazgeçilmez bir parçasıdır. Yatağın ana işlevi dönen mili veya diğer hareketli gövdeyi desteklemek, dönme hareketini veya hareketini yönlendirmek ve mil veya mil üzerindeki parçalar tarafından iletilen yük.

 

Modern endüstriyel rulman endüstrisi, 19. yüzyılın sonlarından 20. yüzyılın başlarına kadar ortaya çıktı. 1950'lerden beri, havacılık, nükleer enerji endüstrisi, elektronik bilgisayarlar, optik ve elektromanyetik aletler, hassas makineler ve benzeri gibi yüksek ve yeni teknolojilerin hızlı gelişimi ile üzerinde, dünya rulman endüstrisi, üretim teknolojisinin hızlı gelişimi ve artan olgun çeşitleri, rulman hassasiyeti, performans ve yaşam ile kapsamlı bir yenilik dönemine girdi.

 

2.Rulman ürünlerinin sınıflandırılması

 

There are many types of bearing products, according to the different structure and working principle, can be divided into "rolling bearing" and "sliding bearing" two categories.The rolling bearing refers to the bearing that contains the rolling body for rolling motion between the parts. Farklı yapı ve çalışma prensibine göre birçok rulman ürünü vardır, "rulman" ve "kayar yatak" iki kategoriye ayrılabilir. Rulman, arasındaki yuvarlanma hareketi için yuvarlanma gövdesini içeren yatağa atıfta bulunur. parçalar. The sliding bearing is the bearing that does not use the rolling body and only works under the sliding friction. Kayar yatak, yuvarlanma gövdesini kullanmayan ve sadece kayar sürtünme altında çalışan rulmantır.

 

Rulman, küçük sürtünme katsayısı, yüksek iletim verimliliği ve iyi mekanik özelliklerin avantajlarına sahiptir.Rolling rulmanlar, seri üretim ve tedarik için uygun, rulman endüstrisinin genel gelişimini teşvik eden standartlaştırılmış, serileştirilmiş ve genelleştirilmiştir.

 

Kayar yatak, küçük hacim, yüksek taşıma kapasitesi, az titreşim, az gürültü ve daha fazla yapısal değişiklik avantajına sahiptir.Bu nedenle, kayar yatak, büyük yük taşıma, kompakt yapı ve darbe yükü olan durumlarda makaralı rulman üzerinde belirgin avantajlara sahiptir. kaymalı yatağın değişken yapısının avantajları ayrıca farklı şekillerde çeşitli mekanik parçalara uygulanmasını sağlar.

 

According to the different lubricating materials and lubricating ways, the sliding bearings can be further divided into "self-lubricating bearings" and "general sliding bearings".Traditional sliding bearings need to add lubricating oil, grease and other lubricating materials before or during the work process, so as to form a fluid or semi-fluid film on the friction interface and play an effective role of lubrication, known as "general sliding bearings".Such as thick - wall bearing, thin - wall bearing, etc., belong to the general sliding bearing.Self-lubricating bearing is a new type of sliding bearing products, this kind of products use self-lubricating material as a lubricant or pre-filled with lubricant sealed up, can be used for a long time, work process without adding lubricant.Among them, the bearings made of solid self-lubricating materials as lubricants are also known as "oil-free bearings" because they do not need to add oil, grease and other traditional lubricants.At present, Farklı yağlama malzemelerine ve yağlama yollarına göre, kayar yataklar ayrıca "kendinden yağlamalı yataklar" ve "genel kayar yataklar" olarak ayrılabilir. Sürtünme arayüzünde bir sıvı veya yarı sıvı film oluşturmak ve "genel kaymalı yataklar" olarak bilinen yağlamada etkili bir rol oynamak için işlem. kalın duvar yatağı, ince duvar yatağı vb. Kendinden yağlamalı rulman yeni bir kayar rulman ürünü türüdür, bu tür ürünler bir yağlayıcı olarak kendinden yağlamalı malzeme kullanır veya sızdırmaz yağlayıcı ile önceden doldurulmuş, uzun süre kullanılabilir, çalışma süreci olmadan Bunların arasında, yağlayıcılar olarak katı kendinden yağlamalı malzemelerden yapılmış rulmanlar, yağ, gres ve diğer geleneksel yağlayıcıları eklemelerine gerek duymadıkları için "yağsız rulmanlar" olarak da bilinir. the main raw materials used for making self-lubricating bearings in the world are copper, steel and other metal materials and non-metal materials, such as polymer products (ptfe), graphite. dünyada kendinden yağlamalı rulmanlar yapmak için kullanılan ana hammaddeler bakır, çelik ve diğer metal malzemeler ve polimer ürünler (ptfe), grafit gibi metal olmayan malzemelerdir.

Telesiyejler PTFE Kendinden Yağlama Yatakları İyi Boyutlu Kararlılık ve Kapasite

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.Kendinden yağlamalı yatakların geliştirilmesi

  

The manufacture of self - lubricating bearings originated in England.In the 1950s, PTFE (polytetrafluoroethylene) began to be tested as a bearing material in the UK, and the sintering process of copper powder also got a breakthrough.In 1956, the world's first self-lubricating DU bearing with PTFE as lining and steel plate as support was put on the market.In the late 1960s, self - lubricating bearings began to enter the aerospace and other cutting-edge technology applications.Since the 1970s, British self-lubricating bearing manufacturers have licensed the technology to French, German, Japanese and American companies, which promoted the rapid development of the world's self-lubricating bearing industry. Kendinden yağlamalı rulmanların üretimi İngiltere'den kaynaklanmıştır. 1950'lerde PTFE (politetrafloroetilen) İngiltere'de bir rulman malzemesi olarak test edilmeye başlandı ve bakır tozunun sinterleme işlemi de bir atılım yaptı. 1956'da dünyanın ilk benliği DU rulmanı astar olarak PTFE ile yağlamak ve destek olarak çelik levha piyasaya sürülmüştür. 1960'ların sonunda, kendinden yağlamalı rulmanlar havacılık ve diğer son teknoloji uygulamalarına girmeye başladı. 1970'lerden beri İngiliz kendinden yağlamalı rulman üreticiler teknolojiyi, dünyanın kendinden yağlamalı rulman endüstrisinin hızlı gelişimini destekleyen Fransız, Alman, Japon ve Amerikan şirketlerine lisansladılar. Self-lubricating bearings have gradually entered all mechanical manufacturing fields. Kendinden yağlamalı rulmanlar yavaş yavaş tüm mekanik üretim alanlarına girmiştir.

 

4.Kendinden yağlamalı rulman ürünlerinin sınıflandırılması

 

Kendinden yağlamalı rulman endüstrisinin gelişmesiyle birlikte, kendinden yağlamalı rulman üretim teknolojisi ve malzemeleri sürekli olarak yenileştirilir ve ürün türleri yavaş yavaş zenginleştirilir.Farklı ürün yapısı ve üretim malzemelerine göre kendinden yağlamalı rulmanlar lamine sınıf, tek katmanlı sınıf ve diğer üç kategoriye ayrılmıştır, bunlar birkaç alt kategoriye ayrılmıştır.Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

 

Telesiyejler PTFE Kendinden Yağlama Yatakları İyi Boyutlu Kararlılık ve Kapasite

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Çok katmanlı tip" kendinden yağlamalı rulman ürünleri, astar malzemesinin kendinden yağlama rolünü oynadığı, alt tabakanın destek rolünü oynadığı ve diğer malzemelerin bağlantı rolünü oynadığı iki veya daha fazla farklı rulman malzemesinden oluşur. ve "lamine" ürünün yağlama etkisi iyidir, ve taşıma kapasitesi yüzey malzeme basınç dayanımı tarafından belirlenir. substrat ve astar malzeme türlerine göre, metal substrat ve metal astar katmanı ayrılabilir kaplama, metal substrat ve metal olmayan astar tabakası kaplaması ve metal olmayan substrat ve metal olmayan astar tabakası kaplaması.

 

"Single layer type" self-lubricating bearing products are made of a type of bearing materials, products rely on the bearing materials contained in the self-lubricating materials such as graphite, molybdenum disulphide, polytetrafluoroethylene, lead and so on to lubricate, according to the type of bearing materials, can be divided into metal class and non-metal class.Non - metallic single - layer self - lubricating bearings mainly include integral non - metallic bearings, non - metallic rolling bearings.Metal class single - layer bearings mainly include solid - inlaid products and oil - bearing products."Solid inlaid" self-lubricating bearings are pre-processed with holes or grooves on the metal substrate in a certain arrangement, and then solid lubricant is embedded in them.In the working process, due to the action of friction heat or ambient temperature, the solid lubricant is slightly prominent on the sliding surface, and forms a transfer film on the metal substrate and dual surface "Tek katmanlı tip" kendinden yağlamalı rulman ürünleri bir tür rulman malzemesinden yapılır, ürünler grafit, molibden disülfür, politetrafloroetilen, kurşun ve benzeri gibi kendi kendini yağlayan malzemelerde bulunan rulman malzemelerine dayanır. metal olmayan ve metal olmayan sınıftan ayrılabilir.Nonik olmayan metalik tek katmanlı kendinden yağlamalı rulmanlar esas olarak entegre metalik olmayan rulmanlar, metalik olmayan rulmanlar içerir. katı kakmalı ürünler ve yağ taşıyan ürünler. "Katı kakma" kendinden yağlamalı rulmanlar, belirli bir düzenlemede metal alt tabaka üzerinde delikler veya oluklar ile önceden işlenir ve daha sonra katı yağlayıcı bunlara gömülür. sürtünme ısısı veya ortam sıcaklığı etkisine gelince, katı yağlayıcı kayma yüzeyinde biraz belirgindir ve metal alt tabaka ve çift yüzey üzerinde bir transfer filmi oluşturur through friction, thus playing the role of friction reduction and wear resistance."Oil-bearing" self-lubricating bearing is a porous material made of metal powder pressed and sintered by powder metallurgy process and then filled with lubricating oil in the pores.Due to the action of friction heat or ambient temperature, the lubricating oil precipitates out from the bearing and forms a lubricating film on the metal substrate and dual surface, thus playing the role of friction reduction and wear resistance. sürtünme yoluyla, böylece sürtünme azaltma ve aşınma direnci rol oynamaktadır. "Yağ taşıyan" kendinden yağlama rulman toz metalurji işlemi tarafından preslenmiş ve sinterlenmiş ve daha sonra gözeneklerde yağlama yağı ile doldurulmuş metal toz yapılmış gözenekli bir malzemedir. sürtünme ısısının veya ortam sıcaklığının etkisi, yağlama yağı yataktan çökelir ve metal alt tabaka ve çift yüzey üzerinde bir yağlama filmi oluşturur, böylece sürtünme azaltma ve aşınma direnci rolünü oynar.

 

5. kendini yağlayan rulman ürünleri Özellikleri

 

Self-lubricating bearings are suitable for places where refueling is impossible or difficult.Due to the special requirements of production process, automobile manufacturing, machinery industrial enterprise of some of the key equipment to run under extreme conditions, because of the large heavy equipment, high temperature, dust or acidic corrosion factors such as gas in the air, it is difficult to add lubricating oil for the equipment, so the rolling bearing or general sliding bearing friction and wear, easy to have the bearing bite or bite dead, cause parts wear and damage, lead to equipment shutdown.In order to produce continuous operation, in addition to the original design requires the installation of a number of equipment wheel repair, but also a large number of maintenance personnel, spare parts and energy consumption.Therefore, automobile manufacturing, engineering machinery, mold industry and other enterprises have the demand for special lubricating materials under complex worki Kendinden yağlamalı rulmanlar, yakıt ikmalinin imkansız veya zor olduğu yerler için uygundur.Üretim süreci, otomobil üretimi, makine sanayi işletmesi nedeniyle, büyük ağır ekipman, yüksek sıcaklık, toz veya havadaki gaz gibi asidik korozyon faktörleri, ekipman için yağlama yağı eklemek zordur, bu nedenle rulman veya genel kayar yatak sürtünme ve aşınma, rulman ısırması veya ısırması kolay, parça aşınmasına neden olur ve hasar, ekipman kapanmasına yol açar. Sürekli çalışmayı üretmek için, orijinal tasarıma ek olarak, bir dizi ekipman tekerleğinin onarılmasını gerektirir, aynı zamanda çok sayıda bakım personeli, yedek parça ve enerji tüketimi de gerektirir. imalat, mühendislik makineleri, kalıp endüstrisi ve diğer işletmeler karmaşık işler altında özel yağlama malzemeleri talep ediyorlar ng conditions.Oil-free can greatly simplify the bearing design and structure, reduce the cost and save the design time. Yağsız, rulman tasarımını ve yapısını büyük ölçüde basitleştirebilir, maliyeti azaltabilir ve tasarım süresinden tasarruf edebilir. It can use the bearing without maintenance or less maintenance, and also avoid the risk caused by insufficient oil supply.Through the research of self-lubricating bearing composite materials and self-lubricating bearing, the publisher has achieved innovative breakthrough in the material formulation and preparation process, which can solve the lubrication problem under special working conditions for customers. Yatağı bakım gerektirmeden veya daha az bakım gerektirmeden kullanabilir ve yetersiz yağ tedarikinden kaynaklanan riski önleyebilir.Kendinden yağlanan rulman kompozit malzemelerin ve kendinden yağlamalı rulmanların araştırılmasıyla, yayıncı malzeme formülasyonu ve hazırlanmasında yenilikçi atılımlar elde etmiştir. Müşteriler için özel çalışma koşullarında yağlama problemini çözebilen proses.

 

Kendinden yağlamalı rulman yağ besleme cihazına ihtiyaç duymadığından, çalışma sürecinde yağ eklenemez, bu nedenle çok fazla kurulum ve işletme maliyetinden tasarruf edebilir, mekanik performansı iyileştirebilir, servis ömrünü ve güvenilirliği artırabilir. atık yağ geri kazanımı gerektirmez ve aynı zamanda çevre koruma için faydalıdır. taşlama şaftı için kendinden yağlamalı yatağın sertlik gereksinimi düşüktür, bu da ilgili parçaların işleme zorluğunu azaltır. metaller, aşındırıcı ortamda kullanılabilir.Ayrıca, yağ yağlama gres buharlaşma sorunu olmadığından, kendinden yağlamalı rulmanlar yüksek sıcaklık ve yüksek basınç ortamında kullanılabilir.

 

Kendinden yağlamalı yatak ile genel yatak arasındaki performans karşılaştırması aşağıdaki gibidir:

 

Özellikler karşılaştırması Kayar yatak Rulman yatağı
  Kendinden yağlamalı yatak Düz rulmanlı  
rulman yüksek yüksek düşük
hız

Düşük veya

ortalama hız

Düşük veya

ortalama hız

Yüksek, orta hızlı hareket olabilir
Sürtünme faktörü küçük büyük Küçük
gürültü, ses Egzersiz sırasında neredeyse hiç gürültü yok Egzersiz sırasında neredeyse hiç gürültü yok Hareket ettiğinizde gürültü oluşur
yağlama Yağlamalı veya yağsız Yağlama gerekir Yağlama gerekir
mühür Mühür veya değil mühürlemek için eed mühürlemek için eed
Korozyon direnci iyi iyi kötü
Çarpma dayanıklılığı iyi iyi kötü
değiştirilebilirliği Kullanım koşulları izin veriyorsa, rulman ile değiştirilebilir Kullanım koşulları izin veriyorsa, rulman ile değiştirilebilir Kullanım koşulları izin verirse kayar yatak ile değiştirilebilir
hareket yolu Düz bir çizgi, dönüş, salınım veya hareket kombinasyonu Düz bir çizgi, dönüş, salınım veya hareket kombinasyonu

Düz bir çizgide, dönüşte veya salınımda tek bir hareket modu

 

Şaft gereksinimi Milin sertlik gereksinimi yüksek değil Milin sertlik gereksinimi yüksek değil Milin daha yüksek sertliği ve milin ısıl işlemi gereklidir
Standart dışı boyut özelleştirme esnek esnek Sorun ve yüksek maliyet

 

Yağ bakımı, aşınma direnci, ısı direnci ve diğer özellikler olmadan rulman, ürünün uygulama aralığını büyük ölçüde genişletir, sıradan rulmanlar bir sürü alan için nitelikli olamaz kendinden yağlamalı rulmanlar kullanabilir, bu nedenle normalden daha fazla kendi kendini yağlayan rulmanlar yataklar daha geniş bir geliştirme alanına sahiptir.

 

6. kendini yağlayan rulman ürünleri Uygulaması

 

Self-lubricating bearings have been widely used in various industrial fields. Kendinden yağlamalı rulmanlar çeşitli endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. The following table shows some typical application areas of self-lubricating bearings: Aşağıdaki tabloda kendinden yağlamalı rulmanların bazı tipik uygulama alanları gösterilmektedir:

 

Uygulama endüstrisi Tipik uygulama aralığı
Otomobil üretimi Direksiyon sistemi: şanzıman, diferansiyel, debriyaj, denge köprüsü, kaldırma pabucu, vb.
Mühendislik makineleri

Motor: biyel burcu, gaz kelebeği gövdesi, gerdirme tekerleği, turboşarj, yakıt enjeksiyon pompası, avara tekerleği, yağ pompası, külbütör burcu, marş motoru, vb. , vb.

Fren sistemi: pedal montajı, fren pabuçları vb.

Gövde: kapı menteşeleri, bagaj menteşeleri, silecekler, vb.

Krank mili kovanı, kılavuz tekerlek mili kovanı, çekme tekerleği, yağ silindiri, çalışma mekanizması, dişli yağı pompası, tahrik tekerleği, pasif tekerlek, döner tabla, tutma eklemi, endüstriyel robot kolu ve diğer parçalar; Kaldırma makineleri, taşıma makineleri, istifleme makinesi ve diğer eklem parçaları; Hidrolik silindir, vinç işletim çubuğu, şanzıman parçaları, vb.Plastik makineler ve diğer parçalar

Kalıp imalatı Kalıp kılavuzu, eğik, konumlandırma, kılavuz ray ve diğer parçalar, lastik kalıbı
Hidrolik ekipman Dişli pompa, dalgıç pompa, kanatlı pompa, ölçüm pompası, yangın pompası, kompresör, dalgıç pompa, vb. Yağ silindir, silindir, küresel vana, kelebek vana, vana kontrol mekanizması
Hafif sanayi Gıda makineleri, ilaç makineleri, plastik makineler ve sürülmesi gereken diğer parçalar
İnşaat mühendisliği Binalar, fabrikalar ve şok emme, anti-sismik tesisler, köprü anti-şişme tesisleri, kablo ve diğer inşaat tesislerinin diğer binaları
Ev ve ofis otomasyon ekipmanları Faks makineleri, çoğaltma makineleri, öğütücüler, tarayıcılar ve yazıcılar gibi makinelerin derzleri ve pistonlu parçaları; Fitness ekipmanları, kapılar ve Windows açık ve menteşe parçaları; Çamaşır makineleri, klimalar, buzdolapları, mikrodalga fırınlar, dikiş makineleri vb.
enerji Jeneratör, elektrik motoru, rüzgar enerjisi sistemi, baraj savak sistemi, vb
Uzay ve demiryolu transit ve diğer yüksek teknoloji tesisleri Roketatar, oksijen bar için uygun, uçak parçaları, akışla manyetik kaldırma, yüksek hızlı tren araba servisi, uydu anten kolu, güneş panelleri ve burulma yaylı menteşe mekanizması, yerçekimi denge huzmesi genleşme mekanizması ile uydu tutum kontrolü, deklanşör sıcaklığı kontrollü rulmanlar, kendinden yağlamalı rulmanlar, kızılötesi kamera optik alet tahrik mekanizması, sıvı oksijen pompası sürgülü rulman

 

 

 

 

 

BİZİ TAKİP EDİN

 

 

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz